Ranczerska Gazetka nr 13 [19 maja 2014]

W tym dziale możecie znaleźć gazetki redagowane przez Ranczersów dla Ranczersów.

Jak oceniasz 13 numerów Gazetki wydanych przez pablo?

Pefrekcyjnie
2
17%
Bardzo dobrze
5
42%
Dobrze
2
17%
Średnio
3
25%
Kiepsko
0
Brak głosów
Bardzo źle
0
Brak głosów

Liczba głosów: 12
Awatar użytkownika
kubakielce
Super User
Super User
Podziękował(a): 137 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 75 razy

22 maja 2014, 20:51

To kamień z serca bo nie wiem czy wybaczyłbym sobie odejście tak zacnej Ranczerki :D
Ostatnio zmieniony 23 maja 2014, 10:19 przez kubakielce, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Justyś
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 209 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 229 razy

22 maja 2014, 20:54

pablo pisze:Justyś, teraz ubolewasz nad tym, a przecież od początku wiedziałaś o co chodzi. Wiedziałem, że znasz angielski, dlatego wcześniej wtajemniczyłem Ciebie. Nic przeciwna nie byłaś. Nawet na mini-chacie pisałaś do RanchIsTheBest i nawet pytanie zadałaś. Tylko napisałaś, że za dużo pisać nie będziesz bo jesteś wtajemniczona i nie chcesz nic chlapnąć. Dałem Ci nawet cały kącik do sprawdzenia, żeby jakiegoś błędu nie było. I też nic nie mówiłaś. Jak byś nie chciała, to bym nie umieszczał, ale skoro od dawna już nie pisałaś nic do tego kącika to postanowiłem sprawdzić znajomość ludzi na wypadek, gdyby prawdziwy obcokrajowiec przyszedł na forum.

Ale widzę, że teraz po kolei się niektórzy na mnie uwzięli. Atmosfera na forum jest coraz gorsza. Jak zacząłem tu regularnie wchodzić (od lipca) było zupełnie inaczej, a teraz jest coraz gorzej. Macie dosyć mojej twórczości i pomysłów? OK, miałem pisać kolejne opowiadanie, ale nie będę. Swoich pomysłów też pisać nie będę, bo ostatnio każdy mój pomysł od razu jest krytykowany. Więc najlepiej jak nie będę już nic pisać.

Dlatego na jakiś czas zawieszam moje udzielanie się na forum, bo widzę, że wam się znudziła się moja obecność. Wy odpoczniecie ode mnie, ja od was.
Milla-nowa pisze: Jest coś takiego jak prawo autorskie. Podobno działa nawet jeśli osoba, która daną rzecz pisze, posługuje się pseudonimem. Nie ukrywam, że gdyby ktokolwiek wlazłby mi w buty Ciotki, czy Witebskiego, bez uprzedniego zapytania mnie o zgodę, zabiłabym własnemi ręcami. Rozszarpała na strzępy, niczym prozaiczne tekstylia.
Justyś przecież wszystko wiedziała, nawet mi sprawdziła materiał do tego kącika.
Będąc uprzejmą do Ciebie, w tym momencie coś mi zarzucasz? Powiedziałam tylko, że mnie serce zabolało.
RanczerIsTheBest skomentowałam w sposób neutralny do Ciebie na PW i co Ci jeszcze mialam napisać, jak ty święcie przekonany, że robisz super mega fajną rzecz...
Poza tym, po moim pierwszym grzecznościowym pisaniu do Ciebie w sprawie zmiany grafiki gazetki (co nie posłuchałeś i dalej robiłeś po swojemu), wolałam uniknąć kolejnego zlekceważenia w sprawach zwrócenia uwagi jakiejkolwiek w czymkolwiek.

I teraz sobie idziesz?
Dorosły człowiek tak robi, jak coś mu nie wyjdzie?

Bardzo mi przykro, że tak to odbierasz. Nie znam Cię na żywo, ale wrażliwość swoją jednak do drugiego człowieka mam.
Coś może mi się jednego u kogoś nie podobać, ale nie skreślam go całego. :?
"-Wiesz, że ja wyznaję zasadę pacta sunt servanda!
-Ta i te ecetera ecetera tam inne." P.K

Awatar użytkownika
Milla-nowa
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 767 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 505 razy
Kontakt:

22 maja 2014, 20:59

pablo pisze:A czemu na PW? Boisz się przyznać Milla nowa, że sama nalegałaś żeby pisać komentarze? A teraz każdy na mnie najeżdża jak coś napiszę. Mam dość tej atmosfery forum. Ta gazeta jest kością niezgody jak w pierwszych odcinkach Rancza.
Wiesz co, Pablo? Będzie krótko i na temat.
Pomijam powody, które mną kierowały, aby nalegać na komentarze, a które są Ci doskonale znane. Nie zamierzam tej kwestii tutaj roztrząsać.
To nie Gazeta jest kością niezgody, a Twoje zachowanie w tej sprawie.
Nikt na Ciebie nie najeżdża, bo coś napiszesz (w Gazetce). Przestań się obrażać, jak dziecko. Jesteś "złoty", a to zobowiązuje, to do takich osób należy kształtowanie atmosfery, a nie jej psucie. :hug:
Twoje kąciki zyskały w ankiecie najwyższe noty - to też do czegoś zobowiązuje.
Proponuje posłuchać Ranczerki21, szczególnie że będzie jedną z gwiazd najnowszego przyszłego numeru :)
Zarządzam ogólną zgodę, piaskownica zostaje zamknięta, więc nie ma skąd sobie iść, ani gdzie zabawek zostawić. No! :pałka:
Obrazek

Awatar użytkownika
Milla-nowa
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 767 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 505 razy
Kontakt:

22 maja 2014, 21:14

A teraz beczka miodu, dla zmiany atmosfery.

Pablo
- prawda jest taka, że w quizach, wykreślankach i krzyżówkach nie masz sobie równych. Czerepach ująłby to krótkim słowem "geniusz".
Co zrobisz z tym talentem - nie wiem. Jako jeden z redaktorów mogę jedynie prosić, abyś nie rezygnował z prowadzenia Kącika Rozrywkowego (a także innych kącików, które zabrały laury). I nie patrz na to, czy ktoś odpowiedzi przysyła, czy nie. Do prawdziwych gazet ludzie też nie wysyłają, mimo ze tam im obiecują nawet pieniądze. Więc wrzuć na luz - ja Ci gwarantuję, że biedzą się nad tym z tydzień :D
Obrazek

ODPOWIEDZ