[mieszkańcy] Pani Lodzia (Leokadia Paciorek)

Tutaj dyskutujemy o poszczególnych bohaterach serialu i filmu kinowego.

Czy lubisz Lodzię?

Tak , absolutnie!! To świetnai przezabawna postać!
71
87%
Nie przepadam za nią , jest raczej nudna są ciekawsze postacie.
8
10%
Nie mam zdania
3
4%

Liczba głosów: 82
Awatar użytkownika
Lynn
Super User
Super User
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 3 razy

25 mar 2012, 22:24

W czasie odcinka 1x12 "Honor Gminy" jak się Wójt uciuprał przed przyjazdem delegacji z UE to Pani Lodzia miała krótką kwestię " Dzień dobry, co się stało panie wójcie?". Oglądając to pierwszy raz miałam wrażenie, że ten ostry i surowy ton należy do jakiejś podłej i wrednej nauczycielki matmy :P
Tak, ktoś słusznie zauważyl, że Pani Lodzia (i oczywiście Pani Magda) bardzo schudły.
Ale cóż...Mając takie problemy z Czaparachem i z tym co jej zrobił to się nie dziwię, że schudła :P
Will the world remember you when you fall? Could it be your death means nothing at all.
Obrazek

Fanka Rancza
Nowicjusz
Nowicjusz

25 lis 2012, 10:40

MM pisze:Pani Lodzia jest świetna, coś czuję że Czerepach jeszcze od niej oberwie jak wyjdzie że ją uwodził dla dwóch flaszek. ;) Moja ulubiona scena z jej udziałem to wyrzucenie z pracy przez wójta i "pan jest... (cienkim głosikiem) cham... cham..." :)

Moja też... "Pan jest... ...cham ...cham" Pani Lodzia jest najlepsza. Lubię jeszczę scenę, gdy po debacie, na której wójt oskarża Lucy o kradzież pieniędzy na komputery, Lodzia przychodzi do Lucy (taaaaka smunta :arrow: :płacze: ). Pozdrawiam. ;-)

Awatar użytkownika
Anija
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 284 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 993 razy

22 lut 2015, 16:31

W najbliższym odcinku (588) serialu "Na dobre i na złe" (emisja 25.02. na TVP2) zobaczymy naszą serialową Lodzię :)

Obrazek
"Cieszmy się życiem! Po prostu..."

Awatar użytkownika
Akryl
Początkujący
Początkujący
Otrzymał(a) podziękowań: 8 razy

09 maja 2015, 12:56

Postać Lodzi polubiłem od drugiego sezonu. Przede wszystkim, świetnie zagrana rola. Najbardziej podobają mi się sceny, gdy Lodzia wraca do urzędu, po pracy dla czerepachowego radia. Wgl trzeci sezon jest dla Lodzi genialny - scena ze skoroszytami, albo jak z Dudą oblewają "odejście" wójta. xD
Jej mimika jest GENIALNA.

Awatar użytkownika
Tomek
Zaawansowany komentator
Zaawansowany komentator
Podziękował(a): 8 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 27 razy

11 maja 2015, 22:01

Ah, Lodzia. :) Te jej miny, ten jej głosik podczas rozmowy o skoroszytach, te jej zachowania. :D Dobrze, że wierna swojemu mężowi (nawet zdradzić nie potrafi :) ), ale on już jej niekoniecznie. :( Lodzia to przezabawna postać, dobra kobieta.

Sieradzak
Super User
Super User
Podziękował(a): 78 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 63 razy

11 maja 2015, 22:11

Tomek pisze:Ah, Lodzia. :) Te jej miny, ten jej głosik podczas rozmowy o skoroszytach, te jej zachowania. :D Dobrze, że wierna swojemu mężowi (nawet zdradzić nie potrafi :) ), ale on już jej niekoniecznie. :( Lodzia to przezabawna postać, dobra kobieta.
Oj jednak potrafi:) Żeby się tylko z tymi zdradami teraz nie rozkręciła bo jak sie Halina dowie to ojj biedna będzie nasza Lodzia

lukasznowicki
Zaawansowany komentator
Zaawansowany komentator
Podziękował(a): 35 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 16 razy

11 maja 2015, 22:29

Ale o męża to Halina byłaby zazdrosna chyba tylko dla zasady.
O magistra byłaby bardziej :)

juleeeeczka97
Zaawansowany komentator
Zaawansowany komentator
Podziękował(a): 58 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 17 razy

13 maja 2015, 12:02

Bardzo lubie panią Lodzie.Jest taka miła i sympatyczna no i bardzo wrazliwa.
Nie pasowała do niej wrednosc którą okazala wobec Lucy gdy z Halina oskarzaly przelozona o zazdrość i bylam tym bardzo zdziwiona :shock: ale w odcinku 114 wszystko wróciło do normy :)
Serce mi pęknie albo mnie szlag trafi!

Awatar użytkownika
Marta
Super User
Super User
Podziękował(a): 178 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 96 razy

13 maja 2015, 23:18

Lodzia jest super, lubię ją od zawsze. Jako przestraszoną podwładną Kozioła i potem też. Ah... to słynne "PAN JEST CHAM" :P

Potrafi robić świetne miny! :rechot:
"Amerykańska dziewczyna poradzi sobie wszędzie, zwłaszcza gdy płynie w niej polska krew" - Lucy

Houston
Nowicjusz
Nowicjusz

19 maja 2015, 19:01

Lodzia z Koziołową tworzą świetny duet :rechot:

Jak są sceny z ich udziałem, to śmiejemy się, że to takie dwie wariatki :rechot:

Awatar użytkownika
goguś
Nowicjusz
Nowicjusz
Podziękował(a): 2 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

02 sie 2015, 20:50

Pani Magdalena Kuta grała w "Seksmisji".Czy ktoś ją wypatrzył????
"Z ławeczką zadzierasz,ciulu nie myty"?

Awatar użytkownika
Milla-nowa
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 767 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 505 razy
Kontakt:

02 sie 2015, 21:59

goguś pisze:Pani Magdalena Kuta grała w "Seksmisji".Czy ktoś ją wypatrzył????
Oczywiście., Grała strażniczkę przy wyjściu.
Obrazek

Awatar użytkownika
Hania i Andrzej
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 394 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 466 razy

02 sie 2015, 22:14

Pani Magdalena ma dużo większy repertuar , ale z bardziej znanych powiedzmy ról serialowych napewno widzieliśmy ją w " Lekarzach " , Prawie Agaty, Czasie Honoru ...a przecież to nie tylko te :good:

Gal
Wyróżniający się
Wyróżniający się
Podziękował(a): 140 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 60 razy

03 sie 2015, 17:04

Pani Lodzia to świetnie skonstruowana postać, doskonale zagrana przez panią Magdalenę. Miny, sposób poruszania, a zwłaszcza wygląd i charakteryzacja oddaje obraz tej postaci (tzw. starej panny jeszcze kiedyś wyśmiewanej teraz przy modzie na singielki już nie). Osoby zapracowanej, samotnej, nieśmiałej, która potrzebuje trochę szczęścia w życiu osobistym.
A potem w IV serii zakład wójta z Czerepachem i całkowita odmiana wyglądu, jej wejście do gabinetu wójta całkowicie odmienionej chyba zszokował wszystkich. Nie będę tu przytaczał wieku (pani Magdalena ma w dacie urodzenia cyfry bardzo bliskie memu sercu), ale piękność niesamowita. Zresztą w późniejszych scenach też fantastycznie wygląda.
Cenię też postać Lodzi za radzenie sobie z bezgranicznie zakochanym w nim Czerepachem, szkoda tylko ,że popsuto trochę ten jej dobry charakter przez wejście do partii Wilkowyjskiej i zatargi z Lucy. No może taki był zamiar twórców jak ktoś idzie do polityki to musi stracić wiele z dobrych cech swojego charakteru.
"Też byś mnie tak szukał ?
Ja ciebie codziennie szukam Lucy, a jak znajduje to nie mogę uwierzyć,że jeszcze nie odeszłaś. "
-odcinek 52

Pabfer
Super User
Super User
Podziękował(a): 66 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 93 razy

21 sie 2015, 14:00

Nie znoszę tej baby! Tylko irytuje swoimi histeriami. Czasem bawi, ale bardzo rzadko.

Awatar użytkownika
strazak210
Super User
Super User
Podziękował(a): 434 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 153 razy

06 paź 2016, 11:56

"Ranczo" bez Lodzi?! Przecież wszyscy ją kochają...

Nawet z małej roli potrafi zrobić prawdziwą perłę. Widzowie kochają jej serialowe wcielenia, a ona mówi: – Może nie robię wielkiej kariery, ale jestem aktorką z powołania!

Obrazek

Źródło

Alferek
Początkujący
Początkujący
Podziękował(a): 2 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 16 razy

07 paź 2016, 12:17

A tak Lodzia wyglądała w Seksmisji:
Obrazek

Awatar użytkownika
jacek
Super User
Super User
Podziękował(a): 329 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 153 razy

07 paź 2016, 15:46

Dzień dobry , a ja ostatnio oglądając film pt. HISTORIA ROJA , podziwiałem Panią Magdalenę w roli Matki tytułowego bohatera...Bardzo udana kreacja aktorska . W filmie grają też inni aktorzy związani z Ranczo Jacek Kawalec i Marcin Kwaśny / Choć ten ostatni grał tylko w odcinku nr.1/. Pozdrawiam serdecznie.
"PACTA SUNT SERVANDA" :pałka:

Pabfer
Super User
Super User
Podziękował(a): 66 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 93 razy

07 paź 2016, 18:27

ja się nie zgadzam z tym artykułem- Lodzia nie ma ciekawych wątków i irytuje swoim zachowaniem.

ODPOWIEDZ