Stasiek Policjant

Tutaj dyskutujemy o poszczególnych bohaterach serialu i filmu kinowego.
Awatar użytkownika
Akryl
Początkujący
Początkujący
Otrzymał(a) podziękowań: 8 razy

03 maja 2015, 22:50

Obok Lucy, Michałowej, Wójtowej czy Pietrka to jedna z moich ulubionych postaci. Nie da się go nie lubić. Wydaje mi się, że jest to chyba najśmieszniejsza postać w całej gminie. 1 czy 3 sezon, to po prostu mistrzostwo. Genialne rozmowy z Lucy w pierwszych odcinkach Rancza, genialna rozmowa z Babką (areszt Babki) w czwartym sezonie, rozmowy z Wójtem (porwanie amerykanki, podczas ataków na wójta - spalony Country Club). Uwielbiam sceny zatrzymań Solejuka, albo rozmowa z Witebskim i z Solejukiem w odcinku o telekinezie. Uważam, że Pan Nader został stworzony do tej roli. Geniusz.

Sieradzak
Super User
Super User
Podziękował(a): 78 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 63 razy

06 maja 2015, 17:16

Mam wrażenie, że policjant Stasiek a raczej Pan Arkadiusz Nader nie ma godnego zastępcy w Ranczu. Nikt nie zagrałby tego lepiej.

Awatar użytkownika
Tomek
Zaawansowany komentator
Zaawansowany komentator
Podziękował(a): 8 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 27 razy

11 maja 2015, 22:14

Aktor naprawdę doskonale zagrał/gra tą postać - mistrzostwo. Stasiek to taka oferma, przykro mówiąc. :( Ale jest bardzo zabawny i (też niestety) trochę wrażliwy. Nie rozumiem, jakim cudem go przyjęli do policji. :lol: Najbardziej śmiesznie jest jak ma przed sobą trudne zadanie do wykonania i próbuje je wykonać. :rechot: Szkoda, że narazie nie ma go w Ranczu. Ciekawe, czy się zmieni, jak wróci ze Szczytna.

Sieradzak
Super User
Super User

11 maja 2015, 22:18

Czuje, że jak wróci ze Szczytna to Stasiek poczuje władze i zacznie robić armagedon w Wilkowyjach:)I Tak ze spokojnego Staśka "ofermy" będziemy mieć prawdziwego, zasadniczego glinę:) Niczym z Pit Bulla:)

lukasznowicki
Zaawansowany komentator
Zaawansowany komentator
Podziękował(a): 35 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 16 razy

11 maja 2015, 22:28

Dalej będą mówić do niego per "posterunkowy" i chłop szybko na ziemię wróci.
Pod Wioletki but :)

Awatar użytkownika
goskaczg
Super User
Super User
Podziękował(a): 184 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 190 razy

17 maja 2015, 9:18

Szkoda, że Staśka nie ma w obecnych odcinkach. Według mnie to głupi pomysł był żeby go wysłać do tego Szczytna. :(
To jest moja ulubiona postać. Brakuje go w Wilkowyjach. :)
"Na miłość nigdy nie jest za późno, za to na samotność zawsze jest za wcześnie."- Kusy

Awatar użytkownika
sypniewski5
Super User
Super User
Podziękował(a): 121 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 106 razy

17 maja 2015, 9:33

Stasiek był wspaniałym policjantem! Widzę, że nie tylko mi brakuje go w serialu. A wątek nowego policjanta zakończył się z akcją, gdy Marianek zhakował kamery.
Niech już Stasiek wróci. !!!
''Zakon rycerzy Mamrota'' - ks. bp. Piotr Kozioł

Awatar użytkownika
goskaczg
Super User
Super User

17 maja 2015, 9:42

Zostały tylko trzy odcinki. :( Ciekawe czy Stasiek wróci. :)
"Na miłość nigdy nie jest za późno, za to na samotność zawsze jest za wcześnie."- Kusy

Sieradzak
Super User
Super User

17 maja 2015, 13:44

Faktycznie sceny z udziałem Staśka wnosiły dużo pozytywnej energii do Rancza. Jeśli nie w tej serii to miejmy nadzieje, że w 10 sezonie Nasz policjant wróci do Wilkowyj.

Awatar użytkownika
Marta
Super User
Super User
Podziękował(a): 178 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 96 razy

17 maja 2015, 13:53

Mnie też Staśka brakuje :/
"Solejuk juz nogów w du*** nie masz!" :P
Mam nadzieje ze wróci w najbliższych odcinkach :płacze:
"Amerykańska dziewczyna poradzi sobie wszędzie, zwłaszcza gdy płynie w niej polska krew" - Lucy

Awatar użytkownika
sypniewski5
Super User
Super User
Podziękował(a): 121 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 106 razy

17 maja 2015, 14:00

Wątpię, że wróci w tej serii. Może na następną transzę ekipa jakąś większą rolę ma zaplanowaną dla Staśka.

Awatar użytkownika
Marta
Super User
Super User

17 maja 2015, 16:22

sypniewski5 pisze: Może na następną transzę ekipa jakąś większą rolę ma zaplanowaną dla Staśka.
Mam nadzieje :)
"Amerykańska dziewczyna poradzi sobie wszędzie, zwłaszcza gdy płynie w niej polska krew" - Lucy

Awatar użytkownika
Bezimienny
Zaangażowany komentator
Zaangażowany komentator
Otrzymał(a) podziękowań: 2 razy

21 maja 2015, 12:59

Stasiek to kapitalna postać, która mało co zmieniła się od pierwszego sezonu, jak był zakręcony, tak dalej jest i cały czas Wioletka mu w głowie. Stasiek zawsze wyjedzie z jakimś niezłym tekstem, albo popełni niezłą gafę. Jedna z najlepszych scen z nim to jak Ksiądz szedł do dworku zajrzeć do będących w związku na kocią łapę Lusy i Kusego i zlokalizował go na drabinie, a biedak taki wystraszony i nici ze spotkania z Wioletką. Ale generalnie, zawsze gdy Stasiek policjant wkracza do akcji to jest się z czego pośmiać.

matka siedzi z tyłu
Nowicjusz
Nowicjusz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

22 maja 2015, 12:51

Podziwiam kunszt aktorski. Nikt tak nie gra samym spojrzeniem i mimiką. Zagubiony wzrok Staśka niezbyt szybko chwytającego myśl - bezcenny :)

Szymi
Nowicjusz
Nowicjusz
Podziękował(a): 4 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 10 razy

25 cze 2015, 21:33

Nie chcę się odnosić do tej sprawy i spekulacji na jej temat, mam tylko pytanie. Czy Stasiek miał jakieś sceny z Violetką w IX serii? Wydaje mi się że były w pierwszym czy drugim odcinku jak się żalił Violetce na test sprawnościowy. Potem już tylko sceny w lesie z Franceską i wyjechał.
Dużo wskazuje na to że Staśka w X serii nie zobaczymy. Wątek ten dotyczy postaci, więc mogę uczciwie powiedzieć że postaci posterunkowego nigdy specjalnie nie lubiłem, no może poza I i II serią, później już niestety coraz mniej. Zresztą to samo tyczy się też Violetki. Wg. mnie najbardziej nieudana i źle dobrana pod względem aktorskim para ale oczywiście to tylko moje zdanie.

Sieradzak
Super User
Super User

27 cze 2015, 10:01

Ciekawe co będzie z nowym policjantem jak Stasiek wróci ze Szczytna. Mógłby zostać w serialu. Stasiek miałby w końcu podwładnego:)

Awatar użytkownika
goskaczg
Super User
Super User

27 cze 2015, 10:05

Sieradzak pisze:Ciekawe co będzie z nowym policjantem jak Stasiek wróci ze Szczytna. Mógłby zostać w serialu. Stasiek miałby w końcu podwładnego:)
Też jestem za takim rozwiązaniem. Byłoby wesoło. :D
Myślę, że pasowaliby do siebie. :D

Awatar użytkownika
maniek
Wyróżniający się
Wyróżniający się
Podziękował(a): 40 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 40 razy

27 cze 2015, 10:36

Myślę, że początki współpracy tej dwójki będą podobne jak z Francescą i Tonim, czyli nie będą się wzajemnie rozumieli :) Wiecie - Stasiek całe życie na wsi, posterunkowy Wojtek - całe życie na wsi, czyli inny styl myślenia :) Byłoby bardzo ciekawie :good:
"Przecież oni nawet nie wiedzą, w co wierzą!" - ks. Robert

Awatar użytkownika
Milla-nowa
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 767 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 505 razy
Kontakt:

27 cze 2015, 16:17

Informuję, że posty z tego tematu, dotyczące Pana Arkadiusza Nadera (a nie postaci Policjanta Staśka) zostały przeniesione tutaj
Obrazek

Awatar użytkownika
Marta
Super User
Super User

27 cze 2015, 21:21

maniek pisze:Myślę, że początki współpracy tej dwójki będą podobne jak z Francescą i Tonim, czyli nie będą się wzajemnie rozumieli :) Wiecie - Stasiek całe życie na wsi, posterunkowy Wojtek - całe życie W MIEŚCIE , czyli inny styl myślenia :) Byłoby bardzo ciekawie :good:
;)

ODPOWIEDZ