Arkadiusz Czerepach

Tutaj dyskutujemy o poszczególnych bohaterach serialu i filmu kinowego.

Lubisz Czerepacha?

Tak.
78
63%
Nie.
8
6%
Połowicznie.
11
9%
Czasami tak, czasami nie.
22
18%
Nienawidzę!!!
5
4%

Liczba głosów: 124
Awatar użytkownika
John111
Nowicjusz
Nowicjusz

30 maja 2010, 22:36

Czerepach wymiata wszystkich :yes: :yes: :yes: :sugoi:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Toć to owocami pachnie, przyjemnie, jak dezodorant jakiś. - Solejuk do Japycza

Awatar użytkownika
Rainbow_Pearl
Doświadczony komentator
Doświadczony komentator

31 maja 2010, 21:03

Cwaniaczek

Awatar użytkownika
John111
Nowicjusz
Nowicjusz

31 maja 2010, 22:18

Najmądrzejszy w Wilkowyjach :yes: :yes: :yes: :yes:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Toć to owocami pachnie, przyjemnie, jak dezodorant jakiś. - Solejuk do Japycza

Awatar użytkownika
Wojtek18
Super User
Super User
Podziękował(a): 4 razy

01 cze 2010, 13:14

Chyba się z tym nie zgodzę. Trzeba jednak przyznać , że ma talent do spisków.
Wojtek

qwerty
Super User
Super User
Otrzymał(a) podziękowań: 6 razy

02 cze 2010, 23:27

Ciekawe jaką postawę przyjmie w 5 serii...
Czy stanie po stronie bardziej moralnej czy zuchwałej :hihi:

Awatar użytkownika
Wojtek18
Super User
Super User

05 cze 2010, 21:14

Też się nad tym zastanawiam. Musimy jeszcze poczekać.
Wojtek

Haello
Nowicjusz
Nowicjusz

13 cze 2010, 15:07

Krew będzie w nim buzować. Chciałby odzyskać władzę, nie tracąc przy tym Lodzi...

qwerty
Super User
Super User

13 cze 2010, 22:32

Czyli niewykluczone, że chcąc być blisko władzy ale godząc również się na związek z Lodzią, będzie stał po stronie tym razem Lucy i jej będzie pomagać (lub jak to było z wójtem, niby pomagać, a tak naprawdę załatwiać swoje własne interesy) :thumbup: Grunt, że może być ciekawie... :letssin:

Awatar użytkownika
Bogna23
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 71 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 146 razy
Kontakt:

21 cze 2010, 20:39

W sumie to ciekawe jaką rolę będzie miał do odegrania Czerepach w tej serii!? Koniec IV serii przyniósł nam przemianę Czerepacha - wyglądała na całkiem poważną - więc teraz nowa rola - Czerepach jako pozytywny bohater? - tylko co będzie robił? Czy Lusy na tyle mu zaufa, że go przyjmie w Urzędzie - gdzie już i tak jest tłok - bo i Lodzia zostaje i Duda i teraz Wójtowa? Jeżeli jednak nie urząd to co? Media przejął Witebski więc też chyba nie ma tam powrotu - co więc będzie robił? Prywatny biznes - czy spółka z byłym Wójtem? - wspólnie w opozycji? W sumie to nie za bardzo mam pomysł na Niego - ale tak sobie myślę - była w IV serii taka fajna scena Czerepacha z Babką w lesie - tak mi to jakoś utkwiło w pamięci - że może tu by jakiś duet wymyślił - może Czerepach otworzy jakieś gospodarstwo agroturystyczne z salonem medycyny naturalnej - firmowanej przez Babkę zielarkę!? ;)

Ewa47
Super User
Super User
Podziękował(a): 46 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 12 razy

22 cze 2010, 7:43

Ciekawa jestem czy Czerepach zmieni swoje życie i weźmie do serca przestrogi Zielarki .Czerepachowi bardzo zależy na Lodzi . Myślę , że miłość do kobiety może zdziałać cuda , czy nadal będzie robił przekręty wspólnie z Wójtem . Zobaczymy wiosną jak potoczą się losy Czerepacha i Pani Lodzi.
Ewa

qwerty
Super User
Super User

24 cze 2010, 15:26

Oby nie straciła na uroku jego postać :hihi:

Awatar użytkownika
Lynn
Super User
Super User
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 3 razy

26 cze 2010, 21:31

A mnie sie to cos za proste wydaje...
Juz mowie dlaczego.
Czerepach jest postacia niezwykle komiczna, dodajaca akcentu i uroku nie tylko serialowi ale i bylemu wojtowi. Jak Koziol go nazywa jest "gnida", ale niezwykle inteligentna. Nie bardzo wierze w wielka milosc do Lodzi.
Nie mowie, ze nic do niej nie czuje, ale milosc to to chyba tez nie jest. Nie sadze by im sie udalo.
Poza tym wikariusz Robert po przemianie, Kusy po przemanie, Stasiek po przemianie, Kozły - po przemianie, Ławeczkowy team - po przemianie.
Czy nie za duzo tych przemian? I co bedzie z Czerepachem jesli i on sie "przemieni"? Straci swoja orginalnosc i komizm, stanie sie kolejna dobra uczciwa postacia. Sa trzy wyjscia. Albo usuna ze scenariusza Lodzie i Arka po jego przemianie, albo jego wewnetrzna zmiana duchowa jest tylko chwilowa, albo ten serial straci na wartosci.
A pragne zauwazyc, ze jest wyjatkowo nietypowa komedia jak na polskie standardy i mocno odstaje od standardowego schematu polskich seriali ( co jest jego najwiekszym plusem)
Will the world remember you when you fall? Could it be your death means nothing at all.
Obrazek

Awatar użytkownika
Hagan
Pasjonat
Pasjonat
Podziękował(a): 2 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 8 razy

23 lip 2010, 14:37

Ja uważam że uczucie Arka do Lodzi jest szczere i jak najbardziej prawdziwe. Tylko sam Arek nie zdawał sobie z tego sprawy. Wystarczy że przypomnimy sobie scenę z Babką Zielarką w lesie - w zasadzie jedną z najmocniejszych w ostatnim odcinku. I ten wiersz pod oknami Lodzi - tak nie zachowuje się człowiek który kocha tylko "na niby".
Rosół to bardzo skomplikowana kompozycja mięsa, warzyw i przypraw.

Awatar użytkownika
Lynn
Super User
Super User
Otrzymał(a) podziękowań: 3 razy

23 lip 2010, 15:30

Przeczytanie sonetu Szekspira nie czyni cie zakochanym pomimo, ze nawet bedziesz plakac przy jego czytaniu. Byc moze masz racje. Jego uczucie jest szczere. Ciekawe tylko czy trwale.
Will the world remember you when you fall? Could it be your death means nothing at all.
Obrazek

Ewa47
Super User
Super User

23 lip 2010, 19:23

Lynn pisze:Przeczytanie sonetu Szekspira nie czyni cie zakochanym pomimo, ze nawet bedziesz plakac przy jego czytaniu. Byc moze masz racje. Jego uczucie jest szczere. Ciekawe tylko czy trwale.
Czerepach nie zdawał sobie sprawy ,że się zakoch ,do poderwania p. Lodzi namówił go Wójt , i nie myślał , że intryga przemieni się w gorące uczucie :heart: , to czy będzie to trwałe uczucie a miłość naprawdę szczera i bezinteresowna pokaże czas , dowiemy się czy Czerepach będzie darzył Lodzię miłościa w V serii Rancza. :love:
Ewa

Awatar użytkownika
Milek
Zasłużony
Zasłużony
Podziękował(a): 19 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 66 razy
Kontakt:

24 lip 2010, 15:50

Hagan pisze:Ja uważam że uczucie Arka do Lodzi jest szczere i jak najbardziej prawdziwe. Tylko sam Arek nie zdawał sobie z tego sprawy. Wystarczy że przypomnimy sobie scenę z Babką Zielarką w lesie - w zasadzie jedną z najmocniejszych w ostatnim odcinku. I ten wiersz pod oknami Lodzi - tak nie zachowuje się człowiek który kocha tylko "na niby".
Trzeba pamiętać, że Czerepach zaliczył mnóstwo różnego rodzaju kursów, m.in. coś na temat działania na podświadomość drugiego człowieka i używania wielu zwrotów czy udawanych zachowań, by przekonać rozmówcę do swojej racji. Arek ma to opanowane na dość wysokim poziomie i jego uczucie do Lodzi nie może być w stu procentach prawdziwe i wiarygodne. Osobiście nie chciałbym jednak, by w tym przypadku używał swoich niezwykłych zdolności przeciw niewinnej księgowej.
Obrazek
Tworzenie stron internetowych - Lublin

Jan Japycz: Widzi pani, jeśli przepis jest trochę nieżyciowy to trochę można...
Hadziuk: Trzeba uważać, żeby w alkoholizm nie popaść...

Ewa47
Super User
Super User

24 lip 2010, 19:07

W pelni zgadzam sie z Milkiem. :yes:
Ewa

Awatar użytkownika
Wojtek18
Super User
Super User

07 sie 2010, 11:44

Lynn napisał/a:
... Nie bardzo wierze w wielka milosc do Lodzi.
Nie mowie, ze nic do niej nie czuje, ale milosc to to chyba tez nie jest. Nie sadze by im sie udalo.
Poza tym wikariusz Robert po przemianie, Kusy po przemanie, Stasiek po przemianie, Kozły - po przemianie, Ławeczkowy team - po przemianie.
Czy nie za duzo tych przemian? I co bedzie z Czerepachem jesli i on sie "przemieni"? Straci swoja orginalnosc i komizm, stanie sie kolejna dobra uczciwa postacia. Sa trzy wyjscia. Albo usuna ze scenariusza Lodzie i Arka po jego przemianie, albo jego wewnetrzna zmiana duchowa jest tylko chwilowa, albo ten serial straci na wartosci.
Całkowicie się z tą opinią nie zgadzam. Uważam, że Czerepach po tym jak skrzywdził Lodzię zrozumiał, że ona go kochała i on również ją pokochał. Ta miłość jest prawdziwa inaczej Czerepach nie błagałby Lodzię o wybaczenie.
Moim zdaniem dzięki temu wątkowi kolejna seria serialu będzie jeszcze bardziej ciekawa. Wiele postaci w Ranczu się zmieniła , ale to nie jest dla mnie dziwne. To pokazuje , że ludzie potrafią się zmieniać. Wójt jeszcze się nie zmienił.
Ciekawym finałem Rancza byłaby przemiana Kozła. Ale na tą przemianę pewnie będziemy musieli poczekać.
Myślę , że Ranczo nigdy nie straci na wartości.
Wojtek

Awatar użytkownika
kasia
Ekspert
Ekspert
Podziękował(a): 2 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 2 razy

07 sie 2010, 16:46

Wojtek18 pisze:Lynn napisał/a:
... Nie bardzo wierze w wielka milosc do Lodzi.
Całkowicie się z tą opinią nie zgadzam. Uważam, że Czerepach po tym jak skrzywdził Lodzię zrozumiał, że ona go kochała i on również ją pokochał. Ta miłość jest prawdziwa inaczej Czerepach nie błagałby Lodzię o wybaczenie.
Moim zdaniem dzięki temu wątkowi kolejna seria serialu będzie jeszcze bardziej ciekawa. Wiele postaci w Ranczu się zmieniła , ale to nie jest dla mnie dziwne. To pokazuje , że ludzie potrafią się zmieniać. Wójt jeszcze się nie zmienił.
Ciekawym finałem Rancza byłaby przemiana Kozła. Ale na tą przemianę pewnie będziemy musieli poczekać.
Myślę , że Ranczo nigdy nie straci na wartości.
Myślę podobnie ;) Czerepach bawił się uczuciami i potem zrozumiał,że tak naprawdę kocha lodzię i nie umie bez niej żyć. ranczo jest wspaniałe ;). Już się nie mogę doczekać warsztatów teatralnych z Czerepachem-Arturem Barcisiem ;)
To tylko sny szalone sny ;)

Awatar użytkownika
Zielak
Aktywny forumowicz
Aktywny forumowicz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

07 sie 2010, 17:31

kasia pisze:Już się nie mogę doczekać warsztatów teatralnych z Czerepachem-Arturem Barcisiem ;)
A kiedy i gdzie są? ;)

ODPOWIEDZ