Arkadiusz Czerepach

Tutaj dyskutujemy o poszczególnych bohaterach serialu i filmu kinowego.

Lubisz Czerepacha?

Tak.
78
63%
Nie.
8
6%
Połowicznie.
11
9%
Czasami tak, czasami nie.
22
18%
Nienawidzę!!!
5
4%

Liczba głosów: 124
Gal
Wyróżniający się
Wyróżniający się
Podziękował(a): 140 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 60 razy

21 lip 2015, 7:30

To jest świetne połączenie czarnego charakteru z sympatią dla tej postaci. Czarny charakter to jak wymyślił przy wyborach "haka" na Lucy, przyjmując już te pieniądze miał ukartowany perfidny plan. Teraz te jego intrygi polityczne nie są już takie negatywne, po prostu przez tą postać jest pokazana hipokryzja naszych niektórych polityków. Natomiast sympatia za miłość do Lodzi, ta jego zazdrość jak pojechała do Brukseli jest świetnie zagrana przez aktora.
Pana Artura pamiętam też z doskonale zagranej roli Wasylka w filmie "Znachor". To jeden z niewielu aktorów, których znałem przed serialem, oprócz Marty Lipińskiej, Franciszka Pieczki i Cezarego Żaka, który w innych filmach rzuca się w oczy przede wszystkim swoją posturą.
No i ten duet Żak-Barciś raz widziałem w jakimś sitcomie, jak ten większy facet dostał wezwanie do Urządu Skarbowego bo nie podpisał zeznania.
"Też byś mnie tak szukał ?
Ja ciebie codziennie szukam Lucy, a jak znajduje to nie mogę uwierzyć,że jeszcze nie odeszłaś. "
-odcinek 52

Awatar użytkownika
zyciak
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 521 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 910 razy
Kontakt:

21 lip 2015, 7:53

Ocena kunsztu aktorskiego Artura Barcisia tylko wyłącznie przez pryzmat ról w najpopularniejszych serialach jest moim zdaniem dużym uproszczeniem. Dzięki ML zdobył dużą popularność, choć serial moim, podkreślam moim, zdaniem jest w dużej mierze po prostu denny i broni się tylko świetną grą wspaniałych aktorów. Kontynuacji, mimo kilku prób nie zdołałem obejrzeć... W Ranczu z kolei, miał okazję pokazać się w roli czarnego charakteru który, jak już wspomnieliście, da się lubić. Ale trzeba też wspomnieć Artura Barcisia w roli Janka Kaniewskiego w "Doręczycielu", dla której aktor na chwilę wyjechał z Wilkowyj. Nie wspomnę o kreacjach w Dekalogu Kieślowskiego, Braciszku, Znachorze, Zmiennikach, czy dwóch odcinkach "07 Zgłoś się" i wielu innych. O rolach teatralnych nawet nie wspomnę. GENIUSZ :)

Pabfer
Super User
Super User
Podziękował(a): 66 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 93 razy

21 lip 2015, 9:43

Mój ulubiony bohater! Został świetnie skonstruowany i zagrany! Jest czarnym charakterem, ale mimo to, nie da się go nie lubić. (Poza tym od czasu do czasu zdarza mu się zrobić coś dobrego :D ).
zyciak pisze: Dzięki ML zdobył dużą popularność, choć serial moim, podkreślam moim, zdaniem jest w dużej mierze po prostu denny i broni się tylko świetną grą wspaniałych aktorów. Kontynuacji, mimo kilku prób nie zdołałem obejrzeć...

Nieprawda. Prymitywne seriale to ,,Kiepscy'', ,,Daleko od Noszy'' i różne produkcje Jaroszyńskiego... ,,Miodowe lata'' są bardzo zabawne i tylko czasem mają niski humor. Owszem, zdarzy się taki, ale bardzo rzadko. A co do kontynuacji- masz rację :D

Awatar użytkownika
zyciak
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 521 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 910 razy
Kontakt:

21 lip 2015, 10:56

Pabfer pisze:ieprawda. Prymitywne seriale to ,,Kiepscy'', ,,Daleko od Noszy'' i różne produkcje Jaroszyńskiego... ,,Miodowe lata'' są bardzo zabawne i tylko czasem mają niski humor. Owszem, zdarzy się taki, ale bardzo rzadko.
Dlatego napisałem "MOIM ZDANIEM". Szanuję Twoją opinię, ale mojej nie zmienisz. Dla mnie ML są przereklamowane. Podejrzewam, że gdyby obejrzeć to "live", w teatrze, podczas nagrywania, odczucie byłoby inne. Jest dużo bardzo śmiesznych scen, ale ogólnie z nóg nie zwala.

Awatar użytkownika
sypniewski5
Super User
Super User
Podziękował(a): 121 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 106 razy

30 sie 2015, 11:48

Dzisiaj o 19.25 w TVP Info w programie "Prawdę mówiąc". Będzie rozmowa z Arturem Barciśem.
Może wspomni coś o Ranczu...
''Zakon rycerzy Mamrota'' - ks. bp. Piotr Kozioł

ODPOWIEDZ