Serialowa Lucy

Tutaj dyskutujemy o poszczególnych bohaterach serialu i filmu kinowego.
Awatar użytkownika
Milek
Zasłużony
Zasłużony
Podziękował(a): 19 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 66 razy
Kontakt:

23 lut 2009, 16:00

Podobna obasda co w filmie "Ile waży koń trojański"
Obrazek
Tworzenie stron internetowych - Lublin

Jan Japycz: Widzi pani, jeśli przepis jest trochę nieżyciowy to trochę można...
Hadziuk: Trzeba uważać, żeby w alkoholizm nie popaść...

Awatar użytkownika
Black_Diamond
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 7 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 6 razy

24 lut 2009, 21:28

Ilona Ostrowska i inni aktorzy o Walentynkach :-P

http://www.plejada.pl/79271,9,popsztuka ... wideo.html
"I tylko sny, szalone sny są tutaj jak wszędzie..."

Awatar użytkownika
amaliaxl
Początkujący
Początkujący
Otrzymał(a) podziękowań: 5 razy
Kontakt:

22 mar 2009, 14:18

Lucy to moja ulubiona postać z serialu, ale też idolka. Natomiast jeśli chodzi o Panią Ilonę, to rzeczywiście podoba mi się to, że nie próbuje się lansować (jak. np inne gwiazdki, które np. dzięki temu dostają Telekamerę, a nie za pracę - sorki musiałam wyrazić swoją opinię).

Jednak osobiście chciałabym mimo wszystko częściej widywać P. Ilonę przy promocji serialu, wywiadach czy na zdjęciach ze spotkań Ranczersów.

Trochę czuję smutek i przykrość, że nas tak unika, a wy nie? :(
amelia

"Z miłości porzucił mnie. To kretyn"

Awatar użytkownika
c3po
Super User
Super User
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz
Kontakt:

22 mar 2009, 14:49

Po prostu pani Ilona jest skromna i nie pcha się przed kamery, tylko robi to co ma robić. Za to ją kochamy ;D
http://www.pajacyk.pl/ Pokaż, że zależy Ci na innych
Może kawy?

Awatar użytkownika
Black_Diamond
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 7 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 6 razy

22 mar 2009, 16:00

To jest jej sprawa. Może poprostu chce żyć jak zwyczajny człowiek , bez kamer i reflektorów. :) Ale chyba by nic jej się nie stało gdyby czasem wpadła na forum czy skontaktowała się z nami. :shifty:
Jeśli nie chce to trudno. Pocieszenie jest takie, że postępuje bo jest skromna i nie zależy jej na sławie, a nie dlatego, że uważa się za kogoś ważniejszego, "wielką gwiazdę"( tak jak niektóre Polskie aktorki) ^_^
"I tylko sny, szalone sny są tutaj jak wszędzie..."

blada11
Zaangażowany komentator
Zaangażowany komentator

23 mar 2009, 20:42

Przepraszam ale muszę po prostu poruszyć ten temat bo to mnie tak nosi że po prostu muszę o tym napisac.
Parę dni temu przeczytałam artykuł w pudelku pt" Ilona Ostrowska dowala dodzie" czy coś w tym stylu...
Nie chodzi mi juz o sam artykuł który jest beznadziejny choć uważam że nasza Lucy ma dużo racji w tym co powiedziała, ale o niektóre komentarze na temat p.Ilony.
Jak ci ludzie mogą pisać takie rzeczy??!! nie rozumiem jak oni mogą woleć taką dodę która jest na dnie od skromnej i jakże dobrej aktorki jaką jest Ilona Ostrowska.
Aż napisałabym tam w paru komentarzach parę opinii na temat rożnicy pomiędzy p.Iloną a dodą i na temat tych ludzi co sądzą że doda jest lepsza [choć ja wiem i wy pewnie też że nie jest] ale skończyło sie na obronie p.Ilony i wymienieniu paru różnic dzielących dodę i Ilonę Ostrowską... na prawdę komentarze niektóre były straszne tak jak " Ostrowska wygląda jak wieśniara" czy coś w tym stylu...
Naprawdę przepraszam że o tym piszę , wiem że każdy ma swoje gusta ale chyba nikt a tym bardziej nasza Lucy nie zasługuje zeby ją obrażać....
Naprawdę jeszcze raz przepraszam.... ale nie mogłam znieść tej myśli że ktoś może na nią coś takiego pisac...

Awatar użytkownika
Milek
Zasłużony
Zasłużony
Kontakt:

23 mar 2009, 21:04

Według mnie nie należy po prostu odwiedzać portali typu pudelek.pl . Nie przejmuj się zupełnie co tam piszę. Tak jak to mówi Michałowa o Lustrze Gminy : "tylko głupi prawdy szuka" , oczywiście bez obrazy dla ciebie blada11, ;D
Obrazek

Awatar użytkownika
Justyna -:-)
Wyróżniający się
Wyróżniający się
Kontakt:

23 mar 2009, 21:12

Przeczytałam ten artykuł na pudelku,bardzo dawno,ale nie zdecydowałam się o nim pisać,ponieważ uważam iż nawiązywało by to do porównywania mojej Lucy z Dodą.A porównać się nie da,wiadomo kto górą.Niektóre komentarze typu "wieśniara"-po prostu rozśmieszają...Doda-od której wieje tandetą i przesadzonym stylem mocno różowym,a raczej barkiem stylu i klasy"....Nie ma nawet porównania,jak można pisac takie żeczy...Zgadzam się w pełni z panią Ilonką.Ten portal-pudelek.pl pisze same bzdury,wypowiedzi są przeinaczane często się tak zdarza,oni chcą poprostu sensacji.
..."Świat karmi się plotką"...-a plotce nie nalezy wierzyć...
Justyna

Awatar użytkownika
Mikołaj
Ekspert
Ekspert
Kontakt:

24 mar 2009, 7:17

milek1243 pisze: Nie przejmuj się zupełnie co tam piszę.
milek1243 - ty to napisałeś?

Według mnie porównywanie dody do pani Ilony jest trochę dziwne - każdy wie kim jest doda....... Jeżeli p. Ilona "dowaliła" dodzie to bardzo dobrze, należało jej się.
[url=http://rapideo.pl/polecam,rupel][img]http://rapideo.pl/rapideoUserbar.png[/img][/url]

Awatar użytkownika
Milek
Zasłużony
Zasłużony
Kontakt:

24 mar 2009, 12:24

Mikolaj pisze:
milek1243 pisze: Nie przejmuj się zupełnie co tam piszę.
milek1243 - ty to napisałeś?
Tak to ja. Wydaje mi się, że to wszystko zmyślone jest ;D Nie wierzę, że Pani Ilona Ostrowska coś takiego by powiedziała, (szczególnie o filmie Zanussiego). To chyba nie w jej stylu. Ludzie szukają sensancji i tyle. Moja rada: trzymajcie się z dala od takich portali. :]
Obrazek

Kamikadze777
Początkujący
Początkujący
Kontakt:

24 mar 2009, 14:46

porównywanie Dody i Lucy nie ma sensu ...

Awatar użytkownika
Paulina
Super User
Super User
Kontakt:

24 mar 2009, 14:46

pani Ilonka najlepsza i nie ma co jej porównywać do Dody... i nie wiem kto może pisać komentarze ośmieszające panią Ilonę i w ogóle z pudelka niczego mądrego się nie dowiemy...

Awatar użytkownika
Wyróżniający się
Wyróżniający się
Kontakt:

24 mar 2009, 20:04

To co dzieje się na pudelku jest żałosne.Jak można wogle pisac coś takiego,jak poprzednio napisałam nie ma co porównywac-wiadomo kto górą.
Justyna

Ola
Zaangażowany komentator
Zaangażowany komentator
Kontakt:

24 mar 2009, 20:06

Bardzo lubię Ilonę Ostrowską jako aktorkę, a jako Lucy zwłaszcza. Nie wyobrażam sobie żeby ktoś kto gra tak sympatyczną ciepłą postać z temperamentem może być mniej sympatyczna. wiem że gra w filmie ile waży koń trojański nie miałam niestety okazji obejrzeć. Natomiast na pewno musi mieć talent bo chociażby do odgrywania amerykańskiego akcentu talent jest potrzebny - to nie takie proste.
Ta nasza bardzo bardzo mała Gmina Wilkowyje świadkiem ciągłych kłótni Wójta jest z Plebanem
Ta nasza bardzo bardzo mała Gmina Wilkowyje świadkiem także naszej wielkiej jest miłości

Awatar użytkownika
Wyróżniający się
Wyróżniający się
Kontakt:

27 mar 2009, 17:54

Pani Ilonka to naprawdę niezwykła osoba..Ma coś takiego co przyciąga innych..Każdy ma ochote ją poznać,po pierwsze ma taki miły,ciepły głos z niezwykłym akcentem,którego nie moge powtórzyć...(Choć się staram dniami i nocami) :D
A jej wyraz twarzy jest bardzo sympatyczny,taki dziewczęcy,cieplutki...
;D
Justyna

Awatar użytkownika
Wojtek18
Super User
Super User
Podziękował(a): 4 razy

14 kwie 2009, 19:35

Lucy grana jest przez odpowiednią osobę. Pani Ilona jest dobrą aktorką.
Ranczo musi być z Lucy.
Wojtek

Ola
Zaangażowany komentator
Zaangażowany komentator
Kontakt:

17 kwie 2009, 10:14

zgadzam się , nie wyobrażam sobie żeby jakaś inna aktorka mogła to zagrać. Ranczo to właściwi ludzie na właściwych miejscach tzn. odpowiedni aktorzy :D
Ta nasza bardzo bardzo mała Gmina Wilkowyje świadkiem ciągłych kłótni Wójta jest z Plebanem
Ta nasza bardzo bardzo mała Gmina Wilkowyje świadkiem także naszej wielkiej jest miłości

Awatar użytkownika
Milek
Zasłużony
Zasłużony
Kontakt:

17 kwie 2009, 15:57

Kitty pisze: Dzieci neostrady, pokemony... oni nie umieją nic więcej poza typowymi dla siebie słowami. Nie umieją napisać nic innego, uważają że Doda jest słit, kul i spoks, bo świeci i robi wokół siebie zamieszanie.
Popieram w 100%. Nienawidzę takiego prostego słownictwa typu słit XP, które na każdym kroku można ułyszeć i się niedobrze robi.
Obrazek

_Asia_
Nowicjusz
Nowicjusz
Kontakt:

18 kwie 2009, 16:59

Tak, to 'słit' wyjątkowo źle wpływa na żołądek. :wtf:

Co do Ilony, jest niesamowicie promienną i wyrazistą osobą. Doskonale obsadzona w Ranczu. Nikt nigdy nie potrafiłby tak zagrać Lucy jak ona. ;)

Awatar użytkownika
Paulina
Super User
Super User
Kontakt:

18 kwie 2009, 17:18

Te co piszą na p. Ostrowską że jest "wieśniarą" i "kochają" Dodę to takie "malowane lale" czyli niby "cool" jak to same nazywają ale w środku puste i głupie. Dlaczego doda jest "królową" ? sama sie tak nazwała i te jej fanki, które są takimi samymi prymitywami jak ona sama, są o niebo lepsze polskie artystki od niej tyle o Dodzie!

ODPOWIEDZ