Monika - agentka Kusego

Tutaj dyskutujemy o poszczególnych bohaterach serialu i filmu kinowego.
TylkoRanczo
Zaangażowany komentator
Zaangażowany komentator
Podziękował(a): 38 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 16 razy

10 lip 2013, 11:07

W 7 serii "Rancza" do dworku przyjechała z Warszawy, zafascynowana twórczością Kusego agentka Monika (Emilia Komarnicka). Tym samym doszło do rewolucyjnego odwrócenia sytuacji – Kusy stanął przed szansą na warszawską karierę, a zatem to na Lucy spadło zajmowanie się domem i Dorotką.

Jak Wam się podobała serialowa Monika? :)
Pietrek: A to jest Pan Kao.
Jola: Matko Boska! Pan Kakao?

Awatar użytkownika
Bercek90
Super User
Super User
Podziękował(a): 116 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 62 razy

10 lip 2013, 15:44

Dla mnie nie jest fajna aktorką w serialu i dlatego jest przez wielu ludzi nazywana ,,małpą z Warszawy''.Według mnie rozbija ona bardzo dobre małżnstwo Kusego i Lucy.
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
strazak210
Super User
Super User
Podziękował(a): 433 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 153 razy

10 lip 2013, 15:56

To zznaczy jak dla mnie to jakiś czarny charakter zawsze gdzieś coś musi namieszac. nie czuje do niej sympatii ale też nie mówię że ją nienawidzę.a to pseudo głównie dlatego że kiedyś lucy powiedziała lodzi że musi lecieć do domu bo ta małpa z warszawa przyjeżdża.bardzo mi się ten tekst spodobał i tak już zostało.

Awatar użytkownika
Hania i Andrzej
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 394 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 466 razy

10 lip 2013, 16:05

Dla mnie gra tej aktorki to porażka , żadnego konkretnego warsztatu , tylko wyniosłą mina w każdej sytuacji , najgorsza scena jak udawała pijaną , chyba tylko ślepy by w to uwierzył , ze piła , strasznie to sztuczne było, żenada, nie pasuje w tej obsadzie dobrych aktorów, bo zaniża wg mnie poziom

TylkoRanczo
Zaangażowany komentator
Zaangażowany komentator

10 lip 2013, 16:19

Ja osobiście do aktorki nic nie mam, ale nie podobała mi się ta cała Monika (jako postać serialowa).

Awatar użytkownika
kubakielce
Super User
Super User
Podziękował(a): 137 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 75 razy

10 lip 2013, 21:01

Do tego jak gra się nie wypowiadam bo się na tym po prostu nie znam i nie chciałbym nikogo obrazić . A co do samej postaci w serialu : DRAMAT . Wprosiła się jak do siebie , można powiedzieć zamieszkała w dworku i jeszcze prawie zniszczyła życie Kusego i Lucy . Jeszcze to że odwiedziła Lucy w więzieniu - szczyt chamstwa ! Uważam że chciała wykorzystać Kusego jako artystę , wypromować Jego talent i zbijać na tym przysłowiowe kokosy . Zdecydowanie najmniej lubiana przeze mnie postać w całej , długiej historii " Rancza " . Mam nadzieję że nie namiesza tak w 8 serii Naszego ukochanego serialu :)

Awatar użytkownika
kamil73
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 227 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 161 razy

10 lip 2013, 21:28

Oj nie wiem, nie wiem. Po cichu liczę na to, że w 8 serii może narobić jeszcze więcej zamieszania :P .

Ja tam lubię jej postać, narobiła dużo chaosu i sprawdziła ile naprawdę warte jest małżeństwo Lucy i Kusego. Taka próba czasami działa cuda, uwierzcie mi. Swoją drogą, to Kusy na samym początku powinien ją pogonić z dworku, a nie tolerować jej zachowanie i jej wybryki.
Ostatnio w życiu codziennym jest coraz więcej takich kobiet jak serialowa Monika, silnych, przebojowych, bezczelnych i idących po trupach do kariery. W dzisiejszych zdziczałych czasach, często to jedyny środek na osiągnięcie sukcesu.

Tak samo jak Kubakielce, nie wypowiadam się na temat aktorstwa Emilii, bo też się na tym nie znam.
Visca El Barca
Post ten wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on być wykorzystany przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani w terminie późniejszym. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Awatar użytkownika
Skowronek
Super User
Super User
Podziękował(a): 241 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 70 razy
Kontakt:

10 lip 2013, 21:41

no to widzę, że odosobniona w swojej opinii jestem ;) również lubię mówić na Monikę Małpa z Warszawa, oczywiście przez Lucy ;) i przez Lucy również lubię tą postać, już tłumaczę czemu :) Małpa z Warszawa zawsze denerwuje Lucy, a ja lubię oglądać ją wkurzoną, szczególnie, że jak Kusy słusznie zauważył ona wtedy zaczyna fatalnie mówić po polsku. no a to jest śmieszne, sami przyznacie ;) dzięki Monice też się trochę w dworku zmieniło, wg mnie dobrze, że Lucy zauważyła, że Kusy nie jest tylko od pieluch, zupek i innych takich. troszkę się w tym wójtowaniu zagalopowała. no i taki szok dobrze robi związkowi :) w końcu przecież wszystko skończyło się dobrze, i czego jak czego, ale związku Lucy i Kusego nie uda jej się rozbić! :)

heh, pisaliśmy swoje posty jednocześnie Kamil, już nie jestem sama :)

Awatar użytkownika
kubakielce
Super User
Super User
Podziękował(a): 137 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 75 razy

10 lip 2013, 21:48

Kamil i Skowronek
Mi się nie podoba postać Moniki bo po prostu lubię spokój . Podobało mi się życie Kusego i Lucy przed pojawieniem się Moniki , takie bez większych problemów a nawet jeśli takie były to potrafili sobie z nimi poradzić i wszystko na koniec wychodziło dobrze , mieszkali w pięknym dworku , mieli dziecko , cóż chcieć więcej . Może tak mi się podobało bo chciałbym aby tak wyglądało moje . Można powiedzieć : jak z serialu albo bajki :D Niestety wiem i rozumiem że tak się nie da , a jak się da to jest to bardzo trudne bo często nie wszystko wychodzi tak jakbyśmy chcieli właśnie przez takich ludzi jak Monika . Dlatego jej tak nie lubię ale też wiem że ta postać jest w Ranczu potrzebna ( muszę to przyznać z dużym bólem serca :( ) . To tyle

Awatar użytkownika
kamil73
Osobowość forum
Osobowość forum

10 lip 2013, 22:17

Skowronek masz rację :good: .
Skowronek pisze: dzięki Monice też się trochę w dworku zmieniło, wg mnie dobrze, że Lucy zauważyła, że Kusy nie jest tylko od pieluch, zupek i innych takich. troszkę się w tym wójtowaniu zagalopowała. no i taki szok dobrze robi związkowi :) w końcu przecież wszystko skończyło się dobrze, i czego jak czego, ale związku Lucy i Kusego nie uda jej się rozbić! :)
Kubakielce masz rację, każdy chciałby mieć spokojne i poukładane życie. Żeby to trwało jak najdłużej, najlepiej ciągle.
Po pojawieniu się Moniki, zastanawiałem się ciągle, co Ona nowego wymyśli, czym nas zaskoczy i jaki znowu wytnie numer. Jak dla mnie było to bardziej ciekawe, niż ta ciągła i już nużąca sielanka Lucy i Kusego.
Visca El Barca
Post ten wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on być wykorzystany przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani w terminie późniejszym. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Awatar użytkownika
Dawid
Zaawansowany komentator
Zaawansowany komentator
Podziękował(a): 33 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 51 razy

10 lip 2013, 22:41

Postać z wielkiego miasta, znacznie różniąca się od pozostałych postaci w serialu. Jak już pozostali pisali, wprowadziła niemałe zamieszanie w życiu Lucy i Kusego. Czy ją lubię, hmm... Można powiedzieć pół na pół. Jest postacią ciekawą, lecz niesympatyczną, mającą jeden cel, który za skarby świata trzeba zrealizować nie zważając przy tym na innych.
Obrazek

TylkoRanczo
Zaangażowany komentator
Zaangażowany komentator

11 lip 2013, 10:28

Tzn. dzięki tej postaci było trochę zamieszania, to fakt. Ale sama rola mi się podobała (nie chodzi o grę aktorki), bo jednak nic dobrego nie chciała zrobić, tylko namieszać w związku Kusego i Lucy. ;)

Awatar użytkownika
Revers
Super User
Super User
Podziękował(a): 85 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 49 razy

12 lip 2013, 12:05

Ja osobiście uważam, że Komarnicka nie pasuje do tego serialu, w Na dobre i na złe gra zupełnie inną postać i jest tam, że się tak wyrażę do zniesienia choć też i tam sporo miesza :bosz:
Od początku byłem przeciwny jej roli tutaj, z racji tego, że już wszędzie pisali, że dużo ona namiesza w życiu głównych bohaterów, a to się najbardziej nam tutaj nie podoba :good:
Do samej aktorki nic nie mam, wręcz uważam, że jest naprawdę dobra w tym co robi, bo trzeba też umieć grać takie role jak gra Emilia Komarnicka :)
Solejukowa: " Kto rano popieprzy dzień ma potem lepszy"

Paweł Kozioł: "Wilkowyje Nie pomyje Ty się nie boi "

Awatar użytkownika
Bercek90
Super User
Super User

12 lip 2013, 16:43

Zgadzam sie jeszcze z Revers

Awatar użytkownika
Tomu
Aktywny forumowicz
Aktywny forumowicz
Podziękował(a): 48 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 27 razy

18 lip 2013, 11:25

Zgadza się, ale gra taką rolę nieciekawą negatywną, ale to jedna z najsympatyczniejszych aktorek z ranczo

Awatar użytkownika
kamil73
Osobowość forum
Osobowość forum

18 lip 2013, 14:54

Powiem wam szczerze, zmieniłem zdanie ( z zadowolenia na zauroczenie ) na temat Emilii. W rzeczywistości jest jeszcze bardziej sympatyczniejsza i ładniejsza :zadowolony: niż w Ranczu. Bardzo fajna kobietka :good: .
Visca El Barca

Awatar użytkownika
Bercek90
Super User
Super User

20 lip 2013, 23:11

Oo to fajnie ze zmieniłeś moze faktycznie naprawdziwo jest lepsza niz w serialu :)

Awatar użytkownika
Przemo94
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 331 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 575 razy
Kontakt:

07 sty 2014, 17:31

Ja mam pytanie z innej beczki, może wiecie jakim samochodem Monika przyjeżdża do dworku, to jest chyba Chrysler, ale jaki model? :)

Awatar użytkownika
natalia1989
Wyróżniający się
Wyróżniający się
Podziękował(a): 174 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 31 razy

07 sty 2014, 19:00

Chrysler Pacifica :)

Awatar użytkownika
macphisto
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 49 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 97 razy
Kontakt:

06 mar 2014, 18:24

Irytowała mnie w 7 serii niesamowicie, zawsze jak się pojawiała na ekranie, to się denerwowałam, ale potem mi przeszło :rechot: Zaś pani Emilia grająca tą postać jest świetna, zagrać taką żmiję trzeba umieć. I w sumie jestem ciekawa teraz, co znów Monisia namiesza w "Ranczu".
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't - Fight Club.

http://www.macphisto.fbl.pl

https://www.facebook.com/wObiektywieAlexis <-skromna galeria

ODPOWIEDZ