Więcławski

Tutaj dyskutujemy o poszczególnych bohaterach serialu i filmu kinowego.

Czy lubisz Więcławskiego?

Tak
29
74%
Ta postać jest mi obojętna
9
23%
Nie
1
3%

Liczba głosów: 39
Awatar użytkownika
Revers
Super User
Super User
Podziękował(a): 85 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 49 razy

09 kwie 2013, 20:13

Więcławski ma być jeszcze w tej serii :)

Tak pisali moderatorzy w innych tematach :)

Dlatego bez obaw :)
Solejukowa: " Kto rano popieprzy dzień ma potem lepszy"

Paweł Kozioł: "Wilkowyje Nie pomyje Ty się nie boi "

Awatar użytkownika
Anija
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 284 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 993 razy

09 kwie 2013, 20:28

Chmielu123 spokojnie :) Więcławski pojawi się w 7 sezonie :)
"Cieszmy się życiem! Po prostu..."

Awatar użytkownika
zyciak
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 521 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 913 razy
Kontakt:

09 kwie 2013, 23:20

Tak, tak Chmielu123,pojawi się i ... będzie się działo :shock: :lol: Ale generalnie ja nic nie wiem :titter: :palce:

Awatar użytkownika
Marta
Super User
Super User
Podziękował(a): 178 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 96 razy

23 maja 2015, 8:12

Więcławscy to chyba jedno z niewielu wiernych sobie małżeństw w Wilkowyjach. :) Lubię postać Więcławskiego m.in. za to, że BARDZO kocha swoją żonę. :D
"Amerykańska dziewczyna poradzi sobie wszędzie, zwłaszcza gdy płynie w niej polska krew" - Lucy

Awatar użytkownika
Tomek
Zaawansowany komentator
Zaawansowany komentator
Podziękował(a): 8 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 27 razy

26 maja 2015, 17:07

Wzorowy mąż, kochający żonę i córkę, które nigdy nie uderzył. Facet z jajami, jak to się mówi, bo mało kogo się bał. Chyba tylko prokuratora. :P Nie mam za dużo o nim do powiedzenia. Jest mi obojętny.

matka siedzi z tyłu
Nowicjusz
Nowicjusz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

27 maja 2015, 14:25

Więcławski - klasyczny przykład małego szwindlarza - a to niezbyt uczciwe wyceny a to korupcja.

lukasznowicki
Zaawansowany komentator
Zaawansowany komentator
Podziękował(a): 35 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 16 razy

27 maja 2015, 14:43

No właśnie nawet prokuratora się nie bał... Jak była nagonka na senatora i zorganizowano areszt wydobywczy dla Lucy, to przecież nic nie zeznał i wprost stwierdził, że jakby wnukom w twarz by nie mógł spojrzeć, gdyby okazał się taką świnią.

Awatar użytkownika
Bezimienny
Zaangażowany komentator
Zaangażowany komentator
Otrzymał(a) podziękowań: 2 razy

27 maja 2015, 15:04

Więcławski to niezły kombinator i cwaniaczek, ładnie umie zachachmęcić i nie głupi jest, facet pokroju Witebskiego (może nawet cwańszy). Nie należy on do moich ulubionych postaci, ale potrzebny jest w serialu i kojarzy się z nim.

Awatar użytkownika
norbert73
Początkujący
Początkujący
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 5 razy

09 lis 2015, 11:21

Sądzę, że Więcławski gra całkiem fajną postać w Ranczu jak i w Przyjaciółkach.Kombinuje,kombinuje ale zawsze mu coś z tego wyjdzie.Swoją drogą to byłem ostatnio w pewnym centrum handlowym w Warszawie,i nagle usłyszałem głos,w którym poznałem Więcławskiego,i moje uszy się nie myliły,Więcławski we własnej osobie. :D :)

10fanta
Aktywny forumowicz
Aktywny forumowicz
Podziękował(a): 31 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 9 razy

11 lis 2015, 10:24

W serii IX część damskiej publiczności serialu mogła widzieć w nim swój ideał partnera życiowego ;) Osiągnął sukces w najlepszym w tym kraju "biznesie", do pracy po żonę podjeżdża z kierowcą, posiada piękny dom... Troszczy się o swoją żonę i wspiera ją w jej decyzjach. Książę z bajki, prawda? :śmiech:

Gal
Wyróżniający się
Wyróżniający się
Podziękował(a): 140 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 60 razy

14 lis 2015, 12:47

Mimo niedoskonałości to pozytywna postać. Najbardziej go cenię, podobnie jak Marta, za to, że bardzo kocha swoją żonę. To najbardziej udane małżeństwo w Wilkowyjach. Co prawda z tej miłości do żony, czasami zachowuje się nieprzyzwoicie, jak wyłączenie prądu w trakcie debaty Więcławska-Duda. Ale z drugiej strony, to on namówił koleżanki swojej żony, aby ja przekonały, do zachowywania się przyzwoicie w trakcie kampanii wyborczym, żeby jednak nie obrzucać błotem Dudy i Lucy. Bo przeprosiny po wyborach nie pomogą.
Nie zgadzam się z opinią. Że Więcławski to cwaniaczek. Fakt, że w pierwszej części miał układ z wójtem. To naganne, ale jak sam mówił, co miał robić, żeby budować. To biorący łapówki wójt bardziej dążył do wyciągnięcia pieniędzy z gminy do własnej kieszeni. Dla mnie zawsze ten co bierze jest bardziej winny, niż ten co daje. Ale tylko Więcławski został potem dotkliwie ukarany, przez brak zleceń w ciągu dwóch lat.
W VI serii Więcławski nawet przystał do obozu Lucy, pomagając je w pracach spółdzielni. Ba nawet pogonił wójta sprzed budowy swojej apteki. Ale potem powrotem przeszedł do obozu senatora, zapisując się do PPU.
Najbardziej można go pochwalić za zachowanie w prokuraturze. Nie chodzi o to, że nic nie zeznał przeciwko Lucy, bo nie miał co, ale o to, że potrafił wygarnąć prokuratorowi jego podłość w stosunku do Lucy.
"Też byś mnie tak szukał ?
Ja ciebie codziennie szukam Lucy, a jak znajduje to nie mogę uwierzyć,że jeszcze nie odeszłaś. "
-odcinek 52

Pabfer
Super User
Super User
Podziękował(a): 66 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 93 razy

14 lis 2015, 23:46

Gal pisze: Najbardziej go cenię, podobnie jak Marta, za to, że bardzo kocha swoją żonę. To najbardziej udane małżeństwo w Wilkowyjach.

Rozwód z miłości mnie bardzo rozbawił :D :P

delfinek
Nowicjusz
Nowicjusz
Podziękował(a): 7 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 3 razy

21 wrz 2016, 15:41

Nie za bardzo lubię Więcławskiego, kiedyś był zły, potem niby chciał to naprawić, bronił Lucy w areszcie, ale potem zrobił się sztuczny jako minister i okropnie nudny.

Awatar użytkownika
ACzerepach
Zaangażowany komentator
Zaangażowany komentator
Podziękował(a): 8 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 12 razy

21 wrz 2017, 19:43

Pan Grzegorz Wons wystąpił wczoraj w "Na dobre i na złe". Zagrał osobe, która przyszła ze swoją żoną do lekarza. Wszystko byłoby w porządku, gdyby tą żoną nie okazała sie najzwyklejsza w na świecie poduszka.

Obrazek
Awwwww...

Widziałem tylko chwilę, ale nigdy nie widziałem tak zakochanego męża :D Fajnie zagranego przez Pana Grzegorza.

Awatar użytkownika
pablo
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 491 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 541 razy

21 wrz 2017, 19:45

Oglądałem ten odcinek. Początkowo myślałem że to jakiś psychicznie chory, ale okazało się, że to była wina guza mózgu.

wiktoriagradzik
Początkujący
Początkujący
Podziękował(a): 32 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 17 razy

22 wrz 2017, 18:17

Postać Więcławskiego według mnie była bardzo fajna.fakt,że na początku grał złego,zapracowanego mężczyznę,ale potem według mnie też grał ciekawą postać,było trochę romantyzmu,ciekawych wątków.

ODPOWIEDZ