Ze względu na nowe przepisy wchodzące w życie 25 maja br., forum będzie działać tylko do najbliższego czwartku 24 maja. Dostosowanie regulaminu, polityki prywatności, przeprowadzenie audytu, całej kampanii informacyjnej oraz wszystkich innych obowiązków wynikających z przepisów RODO jest zbyt skomplikowanym, czasochłonnym i kosztownym przedsięwzięciem. Forum powstało w maju i w maju kończy swoją działalność. Dziękuję za 13 lat wspólnej przygody z "Ranczem". Zrobiliśmy razem sporo ciekawych i dobrych rzeczy. Było warto!

Wioletka

Tutaj dyskutujemy o poszczególnych bohaterach serialu i filmu kinowego.

Czy lubisz serialową Wioletke?

Tak,bardzo...To jedna z moich ulubionych postaci.
59
86%
Ta postać jest mi obojętna.
10
14%
Nie,nie przepadam za rolą Wioletki.
0
Brak głosów

Liczba głosów: 69
rudiwos
Nowicjusz
Nowicjusz

15 sty 2015, 11:30

Tak,bardzo, bardzo, bardzo, bardzo ją lubię. To jedna z moich ulubionych postaci. Gdyby jej zabrakło serial wiele by stracił.
Awatar użytkownika
goskaczg
Moderator
Moderator

25 lut 2015, 22:55

Wioletka z Rancza zakochana. Magdalena Waligórska pokazała nowego partnera

Obrazek

Więcej
"Na miłość nigdy nie jest za późno, za to na samotność zawsze jest za wcześnie."- Kusy
Awatar użytkownika
Akryl
Początkujący
Początkujący

03 maja 2015, 23:04

No wiadomo Wioletka to bardzo sympatyczna postać. Nie należy może do moich ulubieńców, ale Ranczo bez niej nie było by Ranczem.
Najciekawsze jest to, że moje ulubione sceny z Wioletką to te, w których wypowiada maksymalnie 1 - 2 słowa. Zawsze rozśmiesza mnie, jak Wioletka, pomieszkując u Lucy, przechadza się po ogródku obok dworku a na widok Jerry'ego puszcza epickie "Hi!". Jeszcze warto wspomnieć o scenie z wójtem, w urzędzie - rozmowa o przedłużenie dzierżawy :rechot:
Awatar użytkownika
Marta
Super User
Super User

22 maja 2015, 18:19

Akryl pisze:Jeszcze warto wspomnieć o scenie z wójtem, w urzędzie - rozmowa o przedłużenie dzierżawy :rechot:
:rechot: Świetnie to załatwiła :good:

Ranczo bez Wioletki nie było by takie samo jak z nią :) Może nie należy ona do moich ulubionych postaci, ale jest perfekcyjnie grana przez Magdę Waligórską! :czapka:
"Amerykańska dziewczyna poradzi sobie wszędzie, zwłaszcza gdy płynie w niej polska krew" - Lucy
Awatar użytkownika
Bezimienny
Zaangażowany komentator
Zaangażowany komentator

22 maja 2015, 20:16

Fajna postać, a sama aktorka wywodzi się z miasta niedaleko mojej miejscowości, w VI klasie była u nas w szkole na wykładach, ale tylko z dziewczynami prowadziła zajęcia. Nie wiem dlaczego, ale wtedy chłopaki miały wolne i mogły iść na halę, albo do domu. A co do postaci, to fajna, nie mam nic do zarzucenia. Ot, taka blondyneczka sympatyczna, sporo humoru wprowadza.
Awatar użytkownika
ACzerepach
Zaangażowany komentator
Zaangażowany komentator

01 maja 2018, 13:58

Ostatnio przez przypadek odkryłem, że Pani Waligórska gra w "Lombardzie", który jest pokazywany w TV Puls. Strasznie sie zmieniła.
Awatar użytkownika
goskaczg
Moderator
Moderator

01 maja 2018, 21:32

Widziałam jakieś urywki tego "Lombardu". I fakt trochę inaczej wygląda, normalnie. W Ranczu trochę była wystylizowana i ten róż wszędzie. :D
"Na miłość nigdy nie jest za późno, za to na samotność zawsze jest za wcześnie."- Kusy
Awatar użytkownika
wiktoriagradzik
Pasjonat
Pasjonat

01 maja 2018, 21:50

Super aktorka ,energiczna i zaskakująca jak zwykle 😉😉
ODPOWIEDZ