Walczymy o 5 serię!

Tutaj możecie zobaczyć jak walczyliśmy o powstanie piątej serii Rancza. Znajdziecie tu także tematy związane z nowymi odcinkami Rancza.
Regulamin forum
1. Zanim dodasz nową informację, sprawdź czy nie ma już podobnego tematu na forum.
2. Jeśli cytujesz jakiś materiał, pamiętaj o podawaniu źródła.
3. Staraj się pisać poprawnie gramatycznie.
banaszak1978
Nowicjusz
Nowicjusz

26 maja 2009, 9:10

Jestem jak najbardziej za kontynuacją serialu Ranczo - jest to tak naprawdę jedyny serial, który oglądam i który pozwala zwykłym ludziom odstresować się i nabrać trochę optymizmu na następny dzień.Na temat innych produkcji TVP typu"Klan", "Na dobre i na złe" czy "M jak Miłość nie chciałbym się wypowiadać, a jeżeli chodzi o mnie - produkcje USA są po prostu nudne.
Jeśli kogoś znudziłem swoim postem to przepraszam, ale chciałem po prostu wyrazić swoją opinię.
Jestem wiernym fanem tego serialu od pierwszego odcinka.

Reklama

Poland
Początkujący
Początkujący
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz
Kontakt:

26 maja 2009, 10:25

Irenka pisze:
blada11 pisze:Według mnie wiosna 2010 to dobra pora na rozpoczęcie emisji Rancza...
Dobra, ale nierealna. Ekipa musiałaby zawitać do Jeruzala już w nadchodzące lato. Przecież najpierw trzeba kolejną serię napisać. Według mnie emisja kolejnej serii nastąpi wiosną 2011. Chciałabym się mylić. ;D
Spokojnie jeśli serial miałby być wiosną to odcinki - można nakręcić sobie jesienią czy nawet zimą :) Więc scenarzyści mają sporo czasu na napisanie kolejnych odcinków.
Oto najświeższa wiadomość od reżysera znaleziona na portalu Wirtualnemedia :
- Zaczęliśmy prace koncepcyjne, ale scenarzyści muszą złapać dystans. Nie chcielibyśmy robić prostej kontynuacji "Rancza". Na szybko można by zrobić nawet dwie serie. Ale nic na siłę - mówi w rozmowie z "Dziennikiem" Wojciech Adamczyk, reżyser "Rancza", nie przesądzając czy serial wróci na antenę.
W sumie dwie proste serie to nawet jedna seria duża. W końcu byłoby więcej odcinków.

Awatar użytkownika
Gosia
Zasłużony
Zasłużony
Otrzymał(a) podziękowań: 3 razy
Kontakt:

26 maja 2009, 12:20

Nie ma możliwości kręcenia serialu jesienią i zimą. :(
[b][i]"Każdy i zawsze, jak sądzę, do czystej kartki papieru powinien zasiadać z pokorą, ale też i z odwagą, tylko świadomą ryzyka".
[/b][/i]
[color=blue][b][i]Robert Brutter[/i][/b][/color]

dragoneak
Nowicjusz
Nowicjusz

26 maja 2009, 14:52

A ja jestem smutny, ze bedzie kontynuacja.

" Najwazniejsza rzecz to w zyciu miare wszystkiego miec. Za malo niedobrze ale i za duzo niezdrowo. Tak to juz jest. O to chodzi, ze jak sie zaczelo to i wiedziec trzeba kiedy skonczyc wypada"
Teraz to tylko puste, nic nie warte slowa.
Tworcy serialu sami sobie przecza.

Awatar użytkownika
Gosia
Zasłużony
Zasłużony
Kontakt:

26 maja 2009, 14:54

dragoneak, Nikt Ci nie każe oglądać. Oglądaj sobie powtórki, a my chcemy zobaczyć co dalej będzie się działo w Wilkowyjach. :)
Ostatnio zmieniony 26 maja 2009, 15:17 przez Gosia, łącznie zmieniany 1 raz.
[b][i]"Każdy i zawsze, jak sądzę, do czystej kartki papieru powinien zasiadać z pokorą, ale też i z odwagą, tylko świadomą ryzyka".
[/b][/i]

dragoneak
Nowicjusz
Nowicjusz

26 maja 2009, 15:02

Gosia pisze:karze
Pewien wiek i ranga na forum powinny zmuszac do przestrzegania zasad ortografii.

Awatar użytkownika
Gosia
Zasłużony
Zasłużony
Kontakt:

26 maja 2009, 15:26

Każdemu z nas może przytrafić się pomyłka, szczególnie kiedy używamy klawitury. Na forum staramy sie pomagać sobie na wzajem, a nie wytykać błędy.
[/b][/i]

Awatar użytkownika
kapsel
Doświadczony komentator
Doświadczony komentator
Kontakt:

26 maja 2009, 15:30

przepraszam co ci przeszkadza w poście gosi ? mi się wydaję że poprawnie napisała ale może masz własny j.polski
Solejuk: przecież ty Pietrek dzieci nie masz
Pietrek: ale zamiaruję. małżeństwo bez potomności nie ma tej watrości xD

dragoneak
Nowicjusz
Nowicjusz

26 maja 2009, 15:54

Gosia nie jest moim zamiarem wytykanie bledow. Najzwyczajniej na swiecie niektore bledy raza. I trzeba czasem poprawic. W innym przypadku taki kapsel naczyta sie glupot i bedzie swiecie przekonany, iz taka pisownia jest prawidlowa.
Kapsel jeszcze kilka lat edukacji przed soba masz. Mam nadzieje, iz wtedy Cie naucza poprawnej pisowni.

Awatar użytkownika
kapsel
Doświadczony komentator
Doświadczony komentator
Kontakt:

26 maja 2009, 16:34

http://sjp.pwn.pl/lista.php?co=ka%BFe gosia w swoim poscie ma napisane przez ż a ty kiedy cytowales przez rz. Jeżeli piszemy że poddaliśmy się karze to jest przez rz a jeśli kazać coś komuś to przez ż

dragoneak
Nowicjusz
Nowicjusz

26 maja 2009, 16:50

Kapsel ale geniusz jest z Ciebie. Wiesz, ze posta mozna edytowac ?
Panie Administratorze prosze o wybaczenie. Nie bylo moim celem wywolanie dyskusji na temat pisowni. Ale zarzuty musze odeprzec. Co innego kaleczyc nasz jezyk popelniajac razace bledy ortograficzne a nieuzywanie znakow diakrytycznych. To co robie ma swoje uwazne uzasadnienie. W informatyce nie powinno sie uzywac znakow diakrytycznych.
Poza tym. Nie ma co dyskutowac. Kazdy moze popelnic blad.

Co do tematu. Argument typu "nikt nie kaze Ci ogladac" nie jest zbyt trafiony. Chcialbym zauwazyc, ze najwiekszymi przeciwnikami kolejnej serii sa wierni fani serialu. Oczywiscie, ze bede ogladal. Lecz tu nalezy zadac pytanie, czy kolejne serie nie bede powodowaly narastania poczucia wstretu ? Dobrym przykladem jest serial Rodzina Zastepcza. Byl to genialny serial. Lecz po kilku latach, kiedy to pojawila sie Rodzina Zastepcza stral sie nudny i sztampowy. Warto dodac, iz scenariusz napisali Ci sami ludzie co do Rancza.
Owszem, moze okazac sie, iz jestem w calkowitym bledzie. Lecz wg mnie rozwiazanie wszystkich watkow i zakonczenie tak madra sentencja a nastepnie ogloszenie, iz produkuje sie dalej jest gleboko nie na miejscu.

Awatar użytkownika
kapsel
Doświadczony komentator
Doświadczony komentator
Kontakt:

26 maja 2009, 16:59

do tej pory było tak że gdy się edytowało posta było napisane na dole że został on edytowany

Awatar użytkownika
zbycho
Zasłużony
Zasłużony

26 maja 2009, 17:36

Dragoneak napisał:
Dobrym przykladem jest serial Rodzina Zastepcza. Byl to genialny serial. Lecz po kilku latach, kiedy to pojawila sie Rodzina Zastepcza stral sie nudny i sztampowy. Warto dodac, iz scenariusz napisali Ci sami ludzie co do Rancza.
To nie zupełnie prawda ze scenariusz "plusa" napisali ci sami ludzie co Ranczo.
Na około 160 odcinków wersji "plus' pan Robert Brutter napisał ich 13 a pan Jerzy Niemczuk 9,wiec trudno ich obwiniać za poziom tej serii,tym bardziej że nie sądze byś pamiętał,których odcinków byli twórcami.
[b]Bo nawet gdy się boisz,to boisz się Ty.I nawet jeżeli cię pocieszają,że nie ma się czego bać,to i tak sie boisz.
To jest Twój strach.Nikt tego za ciebie nie poczuje[/b].

dragoneak
Nowicjusz
Nowicjusz

26 maja 2009, 18:16

Oczywiscie, ze nie pamietam. No moza poza Podagra, ktory to odcinek byl pierwszym odcinkiem Bruttera po bardzo dlugiej przerwie. Moze piszac, iz ten serial napisali Ci sami ludzie popelnilem duzy blad. Zamiar byl zupelnie inny. Chcialem zwrocic uwage, ze cos przeciagane na sile w nieskonczonosc moze kiedy zbrzydnac w naszych oczach.

Awatar użytkownika
zbycho
Zasłużony
Zasłużony

26 maja 2009, 18:35

Chcialem zwrocic uwage, ze cos przeciagane na sile w nieskonczonosc moze kiedy zbrzydnac w naszych oczach.
Ależ to wiemy wszyscy.Chcemy Rancza ale na identycznym poziomie i myślę ze twórcy tez to wiedzą.Co zresztą powiedzieli.
Wypada tylko mieć nadzieję ze podołają wyzwaniu.
W przeciwnym wypadku będziemy musieli przywyknąć do tego że to był koniec.
[b]Bo nawet gdy się boisz,to boisz się Ty.I nawet jeżeli cię pocieszają,że nie ma się czego bać,to i tak sie boisz.
To jest Twój strach.Nikt tego za ciebie nie poczuje[/b].

Marcin
Zasłużony
Zasłużony
Podziękował(a): 18 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 15 razy
Kontakt:

26 maja 2009, 20:24

Ale nie porównujcie napisania kolejnych 13 odcinków po 52 wyemitowanych a i tak wiąże się to z ok. 2 letnią przerwą w emisji z serialem który ma 320 odcinków (Rodzina zastępcza).

agadka
Nowicjusz
Nowicjusz

27 maja 2009, 12:42

Ludzie!!! Głosujcie na RANCZO -http://festiwalhumoru.pl/ Bo Brzydula wygra!!! Głosować!!! :)

romantyczka
Nowicjusz
Nowicjusz

27 maja 2009, 14:21

Też chciałabym V serii Rancza, nawet napisałam króciutki wiersz.
Proszę o opinię i komentarze na jego temat. Może administratorzy go przeczytają ;)
Choć to koniec IV części jest
Wójt z księdzem w zgodzie są
Lucy wójtem jest
I pokazała ładny gest
Byłego wójta ukarała,
A jego żonę zastępcą zrobiła.
Lodzia wybaczyła
I Czerepacha uraczyła.
Choć okazał się draniem
Nie uszło mu to płazem
a miłości nie ucieknie
i w końcu ulegnie.
Wszystko przemyślał,
Nawet arie śpiewał,
By do serca Lodzi trafić
Nawet drzwi wyłamał
by z ukochaną się złączyć.
Wszystko dobrze się skończyło
Bo miłości by nie było.
Jola się odnalazła
I nowinę miała,
Że Pietrek ojcem będzie.
Choć babka pomóc nie chciała
To powiększy się grono Wilkowyj,
Choć życie toczy się dalej
Będziemy tęsknić za Wilkowyjami
Za naszą codziennością
Bohaterów miłością
Życia szarością.
Ranczo nasze kochane
Przez scenarzystów dane
dotarło w serca nasze
i w niedzielne wieczory
wspominać będziemy
bohaterów losy.

dragoneak
Nowicjusz
Nowicjusz

27 maja 2009, 17:11

Brawo, ze Ci sie w ogole chcialo. Lecz jesli mam byc szczery to wiersz jest bardzo slaby.
Uklad rymow chaotyczny, wiele rymow do siebie totalnie nie pasuje a do tego liczba sylab w poszczegolnych rymowanych wersach sie nie zgadza.

Davo
Nowicjusz
Nowicjusz

27 maja 2009, 18:33

Ja chce 5 serię rancza ponieważ:
-w niedzielę godzina 20.20 jest czasem które poświęcam specjalnie dla rancza (chyba tylko 1 odcinek przeoczyłem) :]
-jest fajne ;)
-bo nie da sie bez niego zyc (jest wirusem i lekarstwem xDDD) =D
-inne seriale go nie zastapia (ranczo jest inne od tych szarych i nudnych seriali) ;D
-nie ogladam seriali ale dla rancza jestem gotowy do poswiecenia :)
-bo po prostu chceeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ODPOWIEDZ