Ranczo odc.65 - Pakt z czartem

Tutaj możecie zobaczyć jak walczyliśmy o powstanie piątej serii Rancza. Znajdziecie tu także tematy związane z nowymi odcinkami Rancza.
Regulamin forum
1. Zanim dodasz nową informację, sprawdź czy nie ma już podobnego tematu na forum.
2. Jeśli cytujesz jakiś materiał, pamiętaj o podawaniu źródła.
3. Staraj się pisać poprawnie gramatycznie.

Jak oceniasz ostatni odcinek piątego sezonu "Rancza"?

Wyśmienity! Rewelacyjne zakończenie całego sezonu.
34
79%
Bez zachwytów, ale było nieźle.
9
21%
Słaby, nie przekonał mnie zbytnio.
0
Brak głosów

Liczba głosów: 43
Lord9
Nowicjusz
Nowicjusz
Podziękował(a): 5 razy

08 cze 2011, 17:13

Nie ma co dodać albo ująć, po prostu odcinek był super! :)

P.S. Jak cały sezon i wszystkie ogólnie razem :D

Awatar użytkownika
dami1995zg
Pasjonat
Pasjonat
Podziękował(a): 2 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 3 razy

08 cze 2011, 18:15

Fajne zakonczenie :d szkoda że trzeba czekac na 6 serie
"Ale to antywłamaniowe były"-Lodzia
"Odpowiednia chwila, nastrój , nocny dyżur i trochę alkocholu to wszystko może się zdarzyć " - Doktorowa
"zawierać coś musi żeby trzepało" - Solejuk

Lord9
Nowicjusz
Nowicjusz

09 cze 2011, 16:09

no właśnie:) do marca 2012 prawie 10 miesięcy :(

Awatar użytkownika
Joachim
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 163 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 111 razy

09 cze 2011, 17:13

dami1995zg, Lord9, Razem damy rade! Damy Radę?
Obrazek

Lord9
Nowicjusz
Nowicjusz

12 cze 2011, 14:28

Pewnie że damy:D

Ostatnio zacząłem pobierać wszystkie odcinki Rancza(65) jeszcze mi zostało z 10 :d nagram to wszystko na płytki DVD (18GB) :D i jakoś przetrzymam:)

P.S. Oglądam wszystkie odcinki od pierwszego i jestem na 23 obecnie:) Jak się ogląda coś 2 razy to można zauważyć szczegóły których się nie widziało za pierwszym razem;)

Polecam.

Awatar użytkownika
Joachim
Osobowość forum
Osobowość forum

12 cze 2011, 19:48

Lord9, a jak ogląda się po raz "n" to już wiesz jakie sceny będą za chwile znasz prawie wszystkie odkryte
wpadki i wiesz co zaraz będą mówić :ok
Obrazek

Lord9
Nowicjusz
Nowicjusz

13 cze 2011, 11:33

Tak, ale ja tak na to nie patrzę;) Teraz oglądając odcinek po odcinku widzę że jednak nie oglądałem wszystkich odcinków jak mi się zdawało;) Na 25 obejrzanych co najmniej z 7 nie pamiętam czyli nie oglądałem:D A poza tym I seria "Rancza" leciała w 2006 roku więc 5 lat temu to sobie przypominam:D

Awatar użytkownika
Hagan
Pasjonat
Pasjonat
Podziękował(a): 2 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 8 razy

14 cze 2011, 19:57

I w ten sposób dotarliśmy do końca 5 serii. Jedno jest pewne - kolejna seria MUSI powstać, nie ma innej możliwości - bo choć byliśmy świadkiem wyśmienitego happy-endu, nowe kwestie oczekują na rozwiązanie, na przykład:
- czy Witebski z Francescą zamieszkają w Wilkowyjach, czy pojadą do Włoch? Wolałbym pierwszą możliwość, bez pana Kawalca Ranczo nie będzie to samo.
- czy Kinga zostanie na stałe?
- czy pole zakupione przez Ławeczkę zacznie przynosić zyski?
- co dalej z Klaudią i Fabianem?
- czy Wikary mówił poważnie o opuszczeniu parafii i czy Proboszcz pogodzi się z Michałową? Podczas gdy inni bawili sie przy muzyce, on nadal miał kwaśna minę.
Oczywiście odcinek na plus. Nowa piosenka Pietrka jest świetna, a impreza u Wioletki zapewne na długo zostanie w pamięci mieszkańców. Lucy nadal pozostała Wójtem, Myćko upokorzony publicznie, a Paweł Kozioł... tu mam mieszane uczucia. Gdy Lucy przypomniała mu kłamstwa w debacie, Wójt nie miał żadnych wyrzutów sumienia, nie przyznał że źle zrobił. To zdecydowanie złe przesłanie - "bądź szują, zostaniesz senatorem".
Obawiam się trochę o 6 serię, pan Szeryf zabrał się za kręcenie zupełnie innego serialu - o klasztorze z Katarzyną Żak. Czy będziemy jeszcze śnić szalone sny o Wilkowyjach - jak myślicie?
Rosół to bardzo skomplikowana kompozycja mięsa, warzyw i przypraw.

Awatar użytkownika
Bogna23
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 71 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 146 razy
Kontakt:

14 cze 2011, 19:59

Niedziela wieczór a w telewizji nie ma Rancza – chyba dopiero wtedy dotarło do mnie że kolejna seria się niestety skończyła….i znowu trzeba czekać – dobrze że przynajmniej teraz jest pewność, że będą kolejne.
Jaka była ta V seria – na pewno inna, czasem śmieszna, czasem zaskakująca ale na pewno ja jestem usatysfakcjonowana! Pojawiło się sporo nowych postaci – na pierwszy plan wysuwa się Kinga – dla mnie fajna, wyraźna postać i dobrze że zostaje w Wilkowyjach więc jest nadzieja, że Ją jeszcze zobaczymy. Myćko – choć sama postać raczej negatywna to trochę zamieszana zrobił i dzięki temu było sporo śmiesznych sytuacji więc postać jak najbardziej na tak! Aptekarz – trochę za mało go było ale widać że to osoba z charakterem więc mam nadzieję na kontynuację wątku – zwłaszcza w parze z Babką, której nie za wiele było w tej serii. Jagna – tyle było szumu przed Jej pojawieniem a tu raptem w paru odcinkach się pojawiła i niewiele miała do powiedzenia – a szkoda bo pomijając samą aktorkę to postać takiej pielęgniarki przy doktorze Wezóle z tak zazdrosną małżonką ma wielki potencjał – oby był wykorzystany w następnej serii! Delegacje obcokrajowców – pomysł może i fajny trochę ożywienia wprowadzili – czy będą kontynuowane wątki – poza Franczeską – chyba nie bardzo jest sens bo w końcu tyle tych wymian w policji zwłaszcza w tak małej gminie nie ma.
Tyle tych nowych postaci, wątków, że miałam jakieś take wrażenie że tych głównych bohaterów było za mało – ale jak się tak zastanowić to trochę tego było – bo i Lusy miała sporo problemów w Gminie – Rada, śmieci, traktowanie zwierząt, opieka dentystyczna, sport, przetargi, Wójt cały czas coś tam kombinował z Czerepachem aż skończyło się Senatorem, Ksiądz miał swoje dylematy i problemy. Na pewno za mało Kusego – nie wiemy czy nadal maluje czy tylko zajął się wychowaniem Dorotki i wydawnictwem, ławeczka też jakby taka rozproszona – wiadomo biznesmeni zajęci ale mogli by się częściej spotykać. Mało Wezóła i Więcławskiego, kobiety trochę się pokłóciły, Lodzia wciąż kocha Czerepach, Witebski znalazł Franczeskę, Policjant wciąż kocha Wioletkę – miłość kwitnie jest więc szansa na kolejne dzieci w Wilkowyjach – zwłaszcza, że jest jeszcze Klaudia i Duda – całkiem fajna z nich para! Nie pozostaje więc nic innego tylko czekać na ciąg dalszy….

Awatar użytkownika
adi1995zGg
Aktywny forumowicz
Aktywny forumowicz
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 3 razy

14 cze 2011, 20:33

Dobiło mnię to że 6 sezon dopiero na wiosnę :( myślałem że będzie na jesień ale trudno..
a co do odcinka to był genialny jak wszystkie :).

Awatar użytkownika
Joachim
Osobowość forum
Osobowość forum

28 wrz 2011, 23:49

a na dokładkę, wyciąłem scenkę która mnie rozbawiła z "tą" "niedzielą"
[youtube]
[/youtube]
Obrazek

Awatar użytkownika
zyciak
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 521 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 910 razy
Kontakt:

28 paź 2011, 23:49

Taki kwiatek z tego odcinka, ostatnio zwróciłem na to uwagę. Jak pięknie Halina "omiotła" wzrokiem gabinet Lucy gdy ta się pakowała... Oczyma wyobraźni już widziała siebie "na tronie" po referendum. Dopiero Lodzia brutalnie przywróciła ją do rzeczywistości :)

Awatar użytkownika
Tengel2
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 430 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 179 razy

28 paź 2011, 23:53

Faktycznie scena godna uwagi, pokazuje to, że władza faktycznie wciąga, przynajmniej niektórych.
"Albowiem noc jest ciemna i pełna strachów" - George R. R. Martin

Obrazek

Awatar użytkownika
Przemo94
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 331 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 575 razy
Kontakt:

14 sie 2014, 20:53

Pełna wersja utworu "Ty jesteś dla mnie jak sen" :!: :cool:

[facebookvideo]848166931868790, 480, 270[/facebookvideo]
Źródło: facebook.com/RanczoTVP

Awatar użytkownika
Rafa_1
Pasjonat
Pasjonat
Podziękował(a): 18 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 28 razy

17 sie 2014, 13:35

Ta scena chyba cała nie została wykorzystana w serialu, bo niektórych par tańczących sobie nie przypominam
Wójt: "Życie to jedna wielka dżungla, a Urząd jedno wielkie bagno".

Awatar użytkownika
Bezimienny
Zaangażowany komentator
Zaangażowany komentator
Otrzymał(a) podziękowań: 2 razy

21 cze 2015, 21:34

Całkiem przyjemny odcinek. Michałowa nieźle pocisnęła księdzu, nawet się po niej tego nie spodziewałem. Wójt w tym odcinku jakoś wyjątkowo miły itd, no nie ten chłop :D. Niezła scena była z rodziną Franczeski, sporo ma braci i kuzynów, a jej tatusiek to istny ojciec chrzestny :D. Nieźle było.

Zimny10
Nowicjusz
Nowicjusz

04 sie 2015, 10:14

Jak widać, poziom każdej serii jest równie wysoki. To jest to, co wyróżnia "Ranczo" na tle innych seriali.
[url=www.banasmarcin88.wordpress.com/2015/06/08/nie-polecam-desmoxanu-dlaczego-moja-opinia-na-jego-temat]www.banasmarcin88.wordpress.com/2015/06/08/nie-polecam-desmoxanu-dlaczego-moja-opinia-na-jego-temat[/url] oraz [url=www.tomekmazowiecki86.wordpress.com/2015/07/26/tabex-nie-dziala-opinia-na-temat-tych-tabletek]https://tomekmazowiecki86.wordpress.com/2015/07/26/tabex-nie-dziala-opinia-na-temat-tych-tabletek[/url]

juleeeeczka97
Zaawansowany komentator
Zaawansowany komentator
Podziękował(a): 58 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 17 razy

04 sie 2015, 17:04

Fajny odcinek z cyklu "Wszystko dobre co dobrze się kończy" :D
Kozioł zostaje senatorem,Lucy zostaje na stanowisku :good:
Piosenka Joli i Pietrka super!(W tym odcinku zauważyłam ze Jola ma naprawdę ładny głos :) )
Odcinek też mnie trochę wzruszył-Kinga.Z kolei rodzina Franceski-super!Prawie jak "Ojciec chrzestny" 8-)
Witebski i jego panika przez pierścionek :rechot:
Brawa dla Księdza Roberta :good:
Odcinek 10/10
Serce mi pęknie albo mnie szlag trafi!

10fanta
Aktywny forumowicz
Aktywny forumowicz
Podziękował(a): 31 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 9 razy

11 lis 2015, 16:43

Bardzo dobry odcinek, prześladowania na plebanii, rodzina franceski i jej stanowcze ostrzeżenia :D scena kiedy senatora wraca do domu po tym jak ogłoszono go senatorem mega :śmiech: Magiczne są te wszystkie wczesniejsze serie :(

Gal
Wyróżniający się
Wyróżniający się
Podziękował(a): 140 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 60 razy

28 lis 2015, 17:19

Podobają mi się sceny jak były wójt zaprasza Lucy i Kusego na kolację. Najlepsze to wstawki Kusy – wójt chyba zabłądził, albo Lucy – panie Kozioł jak pan chce mnie otruć. A także scena rozmowy Lucy i byłego wójta na kolacji. Lucy zgodnie ze swoim sumieniem odmówiła mu poparcia, bo pamiętała, że Paweł Kozioł publicznie oskarżył ją o kradzież pieniędzy. Wybaczyć można, ale pamiętać trzeba.
To za namową proboszcza Lucy została wójtem, a on się długo wahał zanim poparł Lucy w referendum. Lucy jako wójt jest kreatywna, samodzielna, mająca własne zdanie i nie daje sobą sterować z tylnego siedzenia. Jak zawsze świetna Michałowa w tym wątku.
Nie podobała mi się scena z pierścionkiem dla Franczeski. Witebski do oświadczyn nie przygotowany, a Lucy pozbyła się pierścionka swojej babci.
Bardzo trudno ogląda się sceny w której Lucy jest poirytowana faktem , że Grażyna chce zabrać Kingę. (bardzo dobrze przez panią Ilonę zagrane, zarówno te przy stole jak i na progu domu). Tylko ,że Kinga jest tylko daleką powinowatą, a co powiedzieć jak później w IX serii, takie rozstanie zafunduje własnej córce i jej ojcu. I to w okresie kiedy dziecko tak samo potrzebuje kontaktów z ojcem jak i z matką.
"Też byś mnie tak szukał ?
Ja ciebie codziennie szukam Lucy, a jak znajduje to nie mogę uwierzyć,że jeszcze nie odeszłaś. "
-odcinek 52

ODPOWIEDZ