Ranczo odc. 60 Włoski rozłącznik

Tutaj możecie zobaczyć jak walczyliśmy o powstanie piątej serii Rancza. Znajdziecie tu także tematy związane z nowymi odcinkami Rancza.
Regulamin forum
1. Zanim dodasz nową informację, sprawdź czy nie ma już podobnego tematu na forum.
2. Jeśli cytujesz jakiś materiał, pamiętaj o podawaniu źródła.
3. Staraj się pisać poprawnie gramatycznie.
Awatar użytkownika
Hagan
Pasjonat
Pasjonat
Podziękował(a): 2 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 8 razy

05 maja 2011, 22:28

Marian Solejuk zapewne siedzi w garażu i konstruuje maszynę-robota do automatycznego sklejania pierogów :) O dziwo ze wszystkich dzieci Solejuka najlepiej zagrał nie Marianek, ale ten blondyn co jest również ministrantem. Nawet sam Szeryf pozytywnie się o nim wypowiadał - a najlepszy tekst tego dzieciaka to ten pod koniec afery podsłuchowej: "Mamo, to czym my foty robić będziem?"
Rosół to bardzo skomplikowana kompozycja mięsa, warzyw i przypraw.

Monipul
Początkujący
Początkujący
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

06 maja 2011, 14:22

Marianek albo siedzi w garażu, albo z jakąś dziewczyną się zadał ;). O ile dobrze pamiętam,pod koniec IV serii Marianek miał dziewczynę i Solejuk próbował go uświadamiać. Ciekawi mnie też to, co sie dzieje np. z Szymkiem, może studia zaczął. A co do tej 5 serii, to mam wrażenie, że jest tu jakas niekonsekwencja, bo na początku Wioletka bardzo chciała mieć dziecko i nie wiadomo teraz, czy dalej temperature mierzy. Podobnie z Kasią Solejuk, probowała wyręczać Witebskiego w pisaniu powieści i ciekawe co mogłoby z tego wyniknąć, może kolejny bestseller ?? Super, że wróciła Babka, a właściwie Zofia, bałam się, że juz zrezygnowano z tej postaci. Ogólnie rzecz ujmując, odcinek świetny, ale własnie brakuje mi kontynuacji wątków, o których wspomniałam wyżej.

Awatar użytkownika
Czwarta
Początkujący
Początkujący
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

06 maja 2011, 20:42

Mi również brakuje tej ciągłości. Poza tym akcja jakby się spowolniła. w poprzednich seriach bardzo dużo wydarzeń było ładnie poupinanych i pozamykanych w jednym odcinku, teraz to się trochę jakby rozmywa i robi typowo 'serialowate'...ale z odcinka na odcinek jest lepiej, więc dobrej myśli jestem

Awatar użytkownika
Mat91
Super User
Super User
Podziękował(a): 22 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 13 razy

09 maja 2011, 9:57

Popieram w pełni moich przedmówców brak ciągłości. Ciekawi mnie bardzo wątek włoskich policjantów. Czy to już naprawdę koniec?? Po za tym nie wyjaśniono wątku Jagny i Antonia. Jak ona zareagowała kiedy ten nie pojawił się na spotkaniu, bo został "przepędzony" przez ławeczkowiczów... kilka niejasności, ale mimo to odcinek nawet fajny. Co do Marianka to ten wątek chyba jednak zostanie poruszony w V serii :lol:

borax11
Nowicjusz
Nowicjusz
Otrzymał(a) podziękowań: 6 razy

02 cze 2011, 16:22

Sorry za odkop, ale ja mam ciekawostkę :)
Odcinek ten nagrywano 14 października 2010 roku, a scena z "starszą Panią"w Aptece która chce zapłacić kartą robiono o godzinie 10:47 :)

Dobrze widać na monitorze : http://i.min.us/icVwW.PNG -> Link wklejam specjalnie, żeby otworzyć w pełnej rozdzielczości...

Awatar użytkownika
Joachim
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 163 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 111 razy

02 cze 2011, 17:04

borax11, OoO widzę masz HD :rotfl: :rotfl:
Obrazek

borax11
Nowicjusz
Nowicjusz

02 cze 2011, 17:10

No mam Hahahaha ;D
Wszystkie odcinki zacznę chyba oglądać na nowo :P

Dzięki :P

qwerty
Super User
Super User

02 cze 2011, 20:59

O... Taki sam monitor ma aptekarz co i ja :friends (taka tam nikogo nie interesująca ciekawostka)

Awatar użytkownika
kylo69
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 148 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 97 razy
Kontakt:

02 cze 2011, 21:33

borax11 pisze:Odcinek ten nagrywano 14 października 2010 roku, a scena z "starszą Panią"w Aptece która chce zapłacić kartą robiono o godzinie 10:47 :)
Niemożliwe. W październiku nie ma tak zielonych liści :ups:
"Na miłość nigdy nie jest za późno, za to na samotność zawsze jest za wcześnie" - Kusy

Awatar użytkownika
Levi's
Nowicjusz
Nowicjusz
Podziękował(a): 7 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 4 razy

14 cze 2013, 14:58

Ajajaj ale mnie to kuje, że ksiądz z Czerepachem spiskuje.
Cytat odcinka:
Więcławski; To widzę, że karty już rozdane.
Czerepach: Proszę niczego nie insynuować.
A tak ap-ropo to Czerepach powinien mieć pseudonim Kusy. :P:P

Awatar użytkownika
goskaczg
Super User
Super User
Podziękował(a): 184 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 190 razy

08 cze 2015, 18:36

Właśnie obejrzałam powtórkę tego odcinka i za każdym razem przeraża mnie chciwość proboszcza Kozioła.
Pomysłowość Czerepacha dotycząca cmentarza też zadziwiająca. Aż strach było pomyśleć co by jeszcze wymyślił. :shock:
Na szczęście Kozioł nie doczekał się tego Lichenia ani Katedry Notre-Dame. :D
"Na miłość nigdy nie jest za późno, za to na samotność zawsze jest za wcześnie."- Kusy

Awatar użytkownika
Marta
Super User
Super User
Podziękował(a): 178 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 96 razy

08 cze 2015, 20:36

goskaczg pisze: za każdym razem przeraża mnie chciwość proboszcza Kozioła.
Ks. Robert nie lepszy! Chyba wszyscy widzieli jak mu ulżyło, gdy Solejukowa w ostatnim odcinku powiedziała, że odnowi organy.

A potem jeszcze skomentował, że "to zaledwie 2% jej wygranej!" :bosz: Może w ogóle nie powinna na WOŚP i Caritas dawać tylko wszystko na parafie? :shock:
"Amerykańska dziewczyna poradzi sobie wszędzie, zwłaszcza gdy płynie w niej polska krew" - Lucy

ODPOWIEDZ