Jak może sie zakończyć 5 seria Rancza?

Tutaj możecie zobaczyć jak walczyliśmy o powstanie piątej serii Rancza. Znajdziecie tu także tematy związane z nowymi odcinkami Rancza.
Regulamin forum
1. Zanim dodasz nową informację, sprawdź czy nie ma już podobnego tematu na forum.
2. Jeśli cytujesz jakiś materiał, pamiętaj o podawaniu źródła.
3. Staraj się pisać poprawnie gramatycznie.
Awatar użytkownika
adi1995zGg
Aktywny forumowicz
Aktywny forumowicz
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 3 razy

22 mar 2011, 17:12

Paweł kozioł zostanie znowu wójtem jestem pewien xD jak został tym radnym to teraz wszystko jasne co planuje :P.
Buduje szacunek u ludzi robiąc apteke i coś jeszcze ale nienapiszę dowiecie się w niedziele w odc amerykańska baza.
A buduje szacunek po to bo wie że kadencja wójtowania lucy się kończy bo jak byście niezauważyli ranczo jest kontynuowane po 2 latach a kadencja mniej wiecej trwa tyle :).

-- Wto 22 Mar, 2011 --
Jacenty pisze:Piąta seria ma już swoje zakończenie, które poznamy. Trzeba by było wymyślić alternatywne zakończenie serii czwartej, która miała być ostatnią - tekst ławeczki, że trzeba wiedzieć kiedy skończyć.
Jacenty przydałoby się założyć temat z pomysłami na alternatywne zakończenia 4 serii :ok
jak coś to mogę założyć.

Awatar użytkownika
zyciak
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 521 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 910 razy
Kontakt:

22 mar 2011, 17:25

adi1995zGg pisze:kadencja wójtowania lucy się kończy bo jak byście niezauważyli ranczo jest kontynuowane po 2 latach a kadencja mniej wiecej trwa tyle
Cóż, widać , że jeszcze nie możesz głosować, a w szkole już o takich rzeczach nie uczą :(

Kadencja na wszystkich szczeblach władzy w Polsce trwa 4 lata ( od wójta po prezydenta RP). Tylko wybory są w różnych terminach. Także, według kalendarza wyborczego Lucy jest w połowie swojej kadencji!

bartek555
Wyróżniający się
Wyróżniający się
Podziękował(a): 42 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 8 razy
Kontakt:

22 mar 2011, 18:12

zyciak pisze: trwa 4 lata ( od wójta po prezydenta RP)
Prezydenta trwa 5 lat ;)

Awatar użytkownika
Pierre
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Podziękował(a): 16 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 6 razy

22 mar 2011, 19:02

zyciak pisze:
adi1995zGg pisze:kadencja wójtowania lucy się kończy bo jak byście niezauważyli ranczo jest kontynuowane po 2 latach a kadencja mniej wiecej trwa tyle
Cóż, widać , że jeszcze nie możesz głosować, a w szkole już o takich rzeczach nie uczą :(

Kadencja na wszystkich szczeblach władzy w Polsce trwa 4 lata ( od wójta po prezydenta RP). Tylko wybory są w różnych terminach. Także, według kalendarza wyborczego Lucy jest w połowie swojej kadencji!
Wiesz, w szkole nadal o tym uczą, problem tkwi w uczniach ;).

Jeżeli jesteśmy w połowie kadencji, to na pewno się nie skończy wyborem Pawła Kozła na wójta, no chyba, że Lucy zrezygnuje.
Obrazek
"... Wszystko jest dla ludzi, ale nie wszystko dla wszystkich." - Jan Japycz
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
zyciak
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 521 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 910 razy
Kontakt:

23 mar 2011, 10:30

bartek555 pisze:Prezydenta trwa 5 lat ;)

No niewątpliwie masz rację!!! Zapędziłem się nieco w tych 4 latkach. Mea culpa :o :lol:

Nie zmienia to faktu, że Lucy po 2 latach rządów nie jest u kresu swej kadencji. Co najwyżej u kresu wytrzymałości nerwowej :ireful :-x :P

Awatar użytkownika
dami1995zg
Pasjonat
Pasjonat
Podziękował(a): 2 razy

23 mar 2011, 21:14

Tak były wójt już został radnym ;/ mi się wydaje że ta apteka i to jak się angażuje dla dobra gminy to tylko poto żeby ludzie go wybrali ponownie na wójta

Ewa47
Super User
Super User
Podziękował(a): 46 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 12 razy

23 mar 2011, 22:21

Wydaje mi się , że Lucy będzie miała niemałe kłopoty :ups: , ale na końcu wszystko się ułoży i wyjdzie z tego cało.
Wójt szykuje Lucy niemałą niespodziankę :o i będzie chciał z powrotem przejąc władzę :scratch , ale myśę , że w końcu zapanuje sprawiedliwość i Wójt da za wygraną. :lol:
Ewa

Awatar użytkownika
adi1995zGg
Aktywny forumowicz
Aktywny forumowicz
Podziękował(a): 1 raz

25 mar 2011, 19:05

zyciak pisze:

No Ok mogłem się pomylić właśnie mi się przypomnało,, ale ale ale wkońcu dojdzie czas wyboru i mogę założyć się że wójt będzie kandydował a jakby ktoś niezauważył wójt zaczyna się podlizywać do ludzi robiąc wszystko po ich myśli jeszcze ta apteka :).

Awatar użytkownika
Eyre
Nowicjusz
Nowicjusz

27 mar 2011, 20:28

Na jeden sezon wypada mniej więcej jeden rok, więc jeżeli Lucy nie zrezygnuje, to wyborów raczej nie będzie w tym sezonie. Ewentualnie na koniec sezonu 6 (jeśli będzie). Ale wójt rzeczywiście rozpoczął już kampanię wyborczą.
Muminki cię widzą. Muminki cię śledzą. Muminki cię znajdą, zabiją i zjedzą:)

Awatar użytkownika
dami1995zg
Pasjonat
Pasjonat
Podziękował(a): 2 razy

13 kwie 2011, 14:18

Eyre pisze:Na jeden sezon wypada mniej więcej jeden rok, więc jeżeli Lucy nie zrezygnuje, to wyborów raczej nie będzie w tym sezonie. Ewentualnie na koniec sezonu 6 (jeśli będzie). Ale wójt rzeczywiście rozpoczął już kampanię wyborczą.
Wójt wszystko zrobi żeby znowu wdrapać się na szczyt władzy trochę mnie to denerwuje ;/ :lol:
"Ale to antywłamaniowe były"-Lodzia
"Odpowiednia chwila, nastrój , nocny dyżur i trochę alkocholu to wszystko może się zdarzyć " - Doktorowa
"zawierać coś musi żeby trzepało" - Solejuk

ODPOWIEDZ