Ranczo odc. 53 Msza obywatelska

Tutaj możecie zobaczyć jak walczyliśmy o powstanie piątej serii Rancza. Znajdziecie tu także tematy związane z nowymi odcinkami Rancza.
Regulamin forum
1. Zanim dodasz nową informację, sprawdź czy nie ma już podobnego tematu na forum.
2. Jeśli cytujesz jakiś materiał, pamiętaj o podawaniu źródła.
3. Staraj się pisać poprawnie gramatycznie.

Jak oceniasz pierwszy odcinek 5. serii "Rancza"?

Czas głosowania minął 13 mar 2011, 17:19

Rewelacja! "Ranczo" powróciło w znakomitej formie.
26
58%
Tak sobie, ale mam nadzieję, że się rozkręci.
17
38%
Słabo. Rezygnuję z oglądania kolejnych odcinków.
2
4%

Liczba głosów: 45
Awatar użytkownika
rai
Zaawansowany komentator
Zaawansowany komentator
Podziękował(a): 14 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 26 razy

07 mar 2011, 15:03

Milek, masz rację.
Ja jeszcze raz powtórzę to, co już napisałam w tym temacie: Odcinek bardzo mi się podobał i nie mam zadnych obiekcji, co do następnych, bo nie po to czekałam dwa lata, żeby teraz doszukiwać się błędów, pomyłek itp. Ani nie zamierzam krytykować - nie jestem krytykiem. A krytykanctwa też nie zamierzam uprawiać - bo to chore... I gdybym miała taką okazję - już dziś uścisnęłabym rękę Szeryfowi za nowe Ranczo. Za Ranczo, które kocham. Za Ranczo, na które czekałam... Warto było.
Za tym Ranczem włąsnie tęskniłam. Za żadnym innym :heart:
Mam także małą prośbę... nie piszcie utartych sloganów, nie przedrukowujcie gazet, nie powielajcie cudzych opinii zasłyszanych w radio, tv, przeczytanych na forach... piszcie o tym co i jak czujecie.
Ranczo pokochaliśmy dlatego, że było autentyczne... bądźmy tacy sami. Autentyczni, szczerzy, prawdziwi do bólu... plisss - jak mawiają Rosjanie :)
Ostatnio zmieniony 07 mar 2011, 15:38 przez rai, łącznie zmieniany 1 raz.
"kto nas kocha - niech nas kocha,
a kto nas nie kocha - niech mu Bóg odmieni serce,
a jeśli nie może mu odmienić serca niech mu skręci nogę,
byśmy go poznali po utykaniu"

Awatar użytkownika
naska
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Podziękował(a): 51 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 36 razy

07 mar 2011, 15:12

Chyba jednak się przekonałam.To ja nie miałam racji nie wiem dlaczego ale byłam troszkę zawiedziona wczoraj a teraz się opamiętałam. Przecież Ranczo to ten serial co nas łączy gdzie znów będziemy mogli nasze opinie wstawiać i cieszyć się nim. Może i zmienił się klimat ale wszystko musi iść do przodu a przecież nie wszystko tak bardzo się zmieniło. Poczekajmy troszkę jeszcze z 1,2 odcinki i będzie wszystko ok ;) A nikt nam także nie zabroni oglądania powtórek jeśli się nie podoba. Po 2 latach przerwy w 1 odcinku i tak na moje oko wszystko wyszło dobrze teraz sobie to uświadomiłam. A i przypomniałam sobie jak oglądając premierę 4 serii też byłam zaskoczona że Lucy miała ścięte włosy, że ławeczkowicze przechodzą pewną metamorfozę ale się przyzwyczaiłam i pokochałam 4 serie tak samo jak inną i z tą też tak będzie tylko trzeba czasu.
Ranczo było jest i pozostanie naszym Ranczem! :sugoi:
"Ale nie kocha się za coś tylko pomimo"

Awatar użytkownika
Pierre
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Podziękował(a): 16 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 6 razy

07 mar 2011, 15:14

Jedzosław pisze:óż, widzowie mają różne oczekiwania. To naturalne. Fani prostego humoru, rodem z filmu „Ranczo Wilkowyje, którym wystarczyły gagi typu karykaturalny płacz wszystkich kobiet w gminie nad czytadłem Witebskiego, Stasiek i Wioletka zabawiający się w stylu sado-maso czy dzieci przebierające się za... punków, mogli być rozczarowani (przykro mi, ale według mojego odczucia „Ranczo Wilkowyje” ma się do „Rancza” tak, jak traktor do samochodu rajdowego)
Nie rozumiem tu czegoś, wszystkie sceny, które wymieniłeś są to sceny z czwartego sezonu, a nie z filmu "Ranczo Wilkowyje". :)
Obrazek
"... Wszystko jest dla ludzi, ale nie wszystko dla wszystkich." - Jan Japycz
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Jedzosław
Aktywny forumowicz
Aktywny forumowicz
Podziękował(a): 2 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 3 razy

07 mar 2011, 15:17

Pierre pisze:
Jedzosław pisze:óż, widzowie mają różne oczekiwania. To naturalne. Fani prostego humoru, rodem z filmu „Ranczo Wilkowyje, którym wystarczyły gagi typu karykaturalny płacz wszystkich kobiet w gminie nad czytadłem Witebskiego, Stasiek i Wioletka zabawiający się w stylu sado-maso czy dzieci przebierające się za... punków, mogli być rozczarowani (przykro mi, ale według mojego odczucia „Ranczo Wilkowyje” ma się do „Rancza” tak, jak traktor do samochodu rajdowego)
Nie rozumiem tu czegoś, wszystkie sceny, które wymieniłeś są to sceny z czwartego sezonu, a nie z filmu "Ranczo Wilkowyje". :)
Napisałem "humor rodem z Rancza Wilkowyje", a więc humor na takim samym poziomie, jak ten w w filmie pełnometrażowym :)
"Jedzosław" przez "e" a nie "ę", podobnie jak "Wezół" przez "o" z kreską, a nie "u" :)

acess
Początkujący
Początkujący

07 mar 2011, 15:21

Lynn pisze:
acess pisze:Strasznie słabiutko ...
nie ma tej atmosfery już... porażka..

- Motyw czerepacha w tej kulturze... żenua,,

2/10 w skali na 10

Ps...Po co piszesz ocena: 2/10 w skali 10? To ta dycha po dwojce to co to jest jak nie skala?

Ps2. Nikt mi nie powiedzial ze bedzie dzisiaj. Ale miec nadzieje, a miec pewnosc to dwie rozne sprawy.

Po pierwsze, od kiedy backslash oznacza skalę :Oo ??

i po drugie napisałeś w swym poście prędzej w nagłówku CZEGO MI BRAKOWAŁO w tym odcinku:

więc nie wiem skąd to teraz oburzenie do mnie, napisałeś czego Ci brakowało w odcinku to Ci odpisałem że nikt nei powiedział że będzie to w pierwszym.

Awatar użytkownika
Pierre
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Podziękował(a): 16 razy

07 mar 2011, 15:21

Jedzosław pisze:
Pierre pisze:
Napisałem "humor rodem z Rancza Wilkowyje", a więc humor na takim samym poziomie, jak ten w w filmie pełnometrażowym :)
Teraz rozumiem, co do tego humoru, to sam Cezary Żak podkreślał, że "5 sezon będzie bardziej psychologiczny od innych, a zacznie się tym, że wójt zamieszka u proboszcza" o czym już wiemy :P.
Obrazek
"... Wszystko jest dla ludzi, ale nie wszystko dla wszystkich." - Jan Japycz
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

acess
Początkujący
Początkujący

07 mar 2011, 15:24

Jacenty pisze:Można się oczywiście czepiać, ale skoro jest to forum najwierniejszych fanów serialu, to nie rozumiem postów mieszających "piątkę" z błotem po pierwszym odcinku. To jak to jest? Tyle było proszenia o kontynuację, a teraz zaraz na starcie ktoś daje 2 punkty na 10....? Żeby chociaż w połowie serii, ale na samym początku taki "pojazd"...? "Drobne w kieszeni mi się nie zgadzają" jak czytam takie coś.
A gdzie przeczytałeś że ja oceniłem te 2/10 za cały 5 sezon ? temat jest chyba o odcinku , nie ??

Awatar użytkownika
Jacenty
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 57 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 52 razy

07 mar 2011, 16:02

Nie lubię łapania za słówka, więc odpowiem tylko pietrkowym "srała babka srała". Skoro twierdzisz, że nikt Cię nie zrozumiał, to pisz tak żebyśmy wiedzieli o czym piszesz, no bo chyba robisz to właśnie po to żebyśmy to czytali...
"Jak kometa przeleci, to jakieś nieszczęście będzie. Inaczej po co by leciała...?" - Michałowa

acess
Początkujący
Początkujący

07 mar 2011, 16:13

No ale chyba wiadomo w jakim topie piszemy, nie ? wiec co tu wyjaśniać.
Oczy widzą....

Awatar użytkownika
Jacenty
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 57 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 52 razy

07 mar 2011, 16:37

Fausto. Sam post - no comments... Spojrzałem na Twoją www. Miałem kiedyś taką Dynę tylko trochę poprzerabianą. Znalazła się nawet na jednej okładce Dizmaru.
"Jak kometa przeleci, to jakieś nieszczęście będzie. Inaczej po co by leciała...?" - Michałowa

Awatar użytkownika
Bogna23
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 71 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 146 razy
Kontakt:

07 mar 2011, 16:52

Zobaczyć Ranczo po 2 latach bezcenne!!! Znowu byłam w Wilkowyjach, zobaczyłam nowe porządki na Plebani, poznałam Radę Gminy, byłam na mszy w Kościele, gotowałam zupki z Kusym w dworku, piłam mamrota na ławeczce – czego chcieć więcej!!??
Ranczo wróciło i w tym momencie to jest najważniejsze na oceny przyjdzie czas później po całej serii gdy z pewnością będziemy prosić o więcej!
Co do samego odcinka widzę tu wiele możliwości – relacja Wójt Ksiądz – pod jednym dachem – może się wiele dziać – zwłaszcza, że jakieś wielkiej braterskiej miłości nie widać, Rada Gminy – coś nowego i może być ciekawego, małżeństwo Lodzi i Czerepacha – różnie może być – Czerepach na razie widać spokojny – ale już wiemy że coś będzie z Wójtem kombinował więc ja niecierpliwie na to czekam, Policjant z Wioletką – na tą parę wystarczy tylko patrzeć a od razu weselej się robi! Pietrek gwiazdą i z bliźniakami, Wójtowa za kierownicą, Witebski bez weny twórczej jak do tego jeszcze dołożyć Kusego jako „kurę domową” Hadziuka z Solejukiem, doktora, Więcławskich to już sama nie wiem czego mogę się spodziewać – wiem jedno z niecierpliwością czekam na kolejny odcinek!!!

Przemo92
Zaangażowany komentator
Zaangażowany komentator
Podziękował(a): 3 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

07 mar 2011, 16:54

Panie Fausto
Z 2 rzeczami sie nie zgodze :
- wykształcenie aktorskie w tym serialu mają wszyscy oprócz młodzieży i dzieci wystepujących w "Ranczo"
- polemizował bym trochę z tym przerostem formy nad treścią
Poza wspomnianymi myślnikami zgadze sie z pańską wypowiedzią

Awatar użytkownika
Jedzosław
Aktywny forumowicz
Aktywny forumowicz
Podziękował(a): 2 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 3 razy

07 mar 2011, 19:38

"Wg mnie pierwszy odcinek piątej serii całkiem fajny, myślałem, że będzie gorzej. Oczywiście mówię o formie bo treść jak w całym filmie od pierwszej serii jest żadna czyli zerowa. (...) "Ranczo" jest klasycznym przykładem przerostu formy nad treścią czyli przykładem jak w piękny papierek można zawinąć wszystko co się chce, nawet jeśli to coś niekoniecznie pachnie. No ale oczywiście, Polska to wolny kraj i każdy może zrobić taki film jaki mu się podoba."

Fausto, cóż, nie wiem, jak dokładnie oglądałeś ten serial i czy w ogóle zastanawiałeś się nad tym, co oglądasz, ale jeśli nie widzisz treści czy sporej dozy refleksji o współczesnej Polsce i Polakach to jest mi bardzo przykro. Wygląda na to, że jesteś bardziej prostym człowiekiem, niż dalej o sobie stwierdzasz.

"W ogóle pod względem treści "Ranaczo" od pierwszego odcinka pierwszej serii jest zwykłą szowinistyczną, femnistyczną, antymęską chałą ale co do formy jest mistrzostwem świata. Chyba nikt tak jak twórcy "Rancza" nie potrafił podlizać się środowiskom feministek i im podobnym. Myślę, że nie ma drugiego polskiego filmu, który mając tak wredną w swojej istocie treść, potrafił skupić na sobie uwagę tylu milionów widzów. To oczywiście zasługa formy a głównie dialogów."

"Ranczo" serialem feministycznym????? No nie, różne już słyszałem opinie, nawet wśród zagorzałych internetowych krytyków, ale to słyszę po raz pierwszy. Gdzie tu jest feminizm i "wredność"? Bo co, zwykła "baba" z Ameryki jest mądrzejsza od miejscowych facetów? Bo co, faceci w tym serialu to albo pijacy (Ławeczka, Kusy), albo pantoflarze (Wezół, częściowo Wójt) albo są ciamajdowaci (Pietrek)? "Antymęska chała"- wyrażenie cokolwiek egzotyczne, ale zapamiętam. Gdyby Kolega oglądał dokładniej to by zauważył, że w również i feminizm został w tym serialu poddany pewnej kpinie (przykład młodej feministki Werki, której feminizm był jedynie prostym powtarzaniem "wyzwolonych" frazesów, zaś o feminizmie jako prądzie intelektualnym to ona pojęcia nie miała). No tak, brakuje męskich wzorców... Tu Kolegę boli... Dziwnym trafem jednak niektórzy faceci, począwszy od Kusego wykazali się siłą charakteru i wzięli się za siebie. Było to dla nich bolesne ale zrobili to. A więc chyba zatem udowodnili, że są mężczyznami?
Poza tym, słyszałem właśnie opinie dokładnie odwrotne, od osób z lewicowymi poglądami: że Ksiądz jest w sumie fajny, sympatyczny, a jedyna jego wada to to, że lubi jeść, podczas gdy "czerwony" ateista Wójt lubi się napić i jest zdecydowanie najczarniejszym charakterem. Jaki można pogodzić z feminizmem fakt, że Ksiądz jest postacią pozytywną? Tak, w premierowym odcinku V serii były wójt powiedział swemu bratu, że Wikary mówi jak feminista, ale to akurat nie miało z feminizmem nic wspólnego, bo szanowanie praw współmałżonków i dialog jest promowany przez Kościół katolicki od dawna. I właśnie przez tę łagodność i umiarkowaną liczbę przywar Księdza niektórzy uważają, że "Ranczo" to w pewnym stopniu nawet serial klerykalny. Oczywiście, powtórzę się: feminizm a klerykalizm to dwa odrębne bieguny, które jednak, w sprawach rodzinnych mogą czasem mówić jednym głosem. Nie jest to jednak zamysł twórców tylko faktycznie istniejąca zbieżność (naturalnie, zbieżność jedyna). Co do zaś wspominanych przeze mnie pijaków i nierobów to nie trzeba daleko szukać, by znaleźć takie wioski, gdzie największym świętem jest dzień wypłaty zasiłku. A tamtejsze kobiety, cierpiące przez swoich mężów także istnieją naprawdę. Przemoc fizyczna wobec nich też ma miejsce. Czy stwierdzanie tych faktów jest automatycznie promowaniem feminizmu?

"O ile wiem, w kolejnych odcinkach ma się ukazać taka znana z gęby od ucha do ucha "aktorka". Nie wiem jak ona się nazywa ale to taka gruba blondyna w okularach (nie mylić z Jolą, żoną Patryka), każdy jak ją zobaczy będzie wiedział o kogo chodzi. Swoją drogą, twórcy filmu mogliby mieć trochę więcej wrażliwości i jeśli taka "aktorka" jest taką "aktorką" to niechby przynajmniej urodę miała nieco bardziej uniwersalną niż tylko włościańską. Wystarczy tylko żeby było na czym oko zawiesić.."

Może warto wpierw sięgnąć do Googla, by dowiedzieć się, kogo ma się na myśli, a dopiero potem złośliwie tę osobę komentować ?

"A tak w ogóle to co sądzicie o aktorstwie w tym serialu? Ja tam jestem chłop prosty i bez wykształcenia i aktorów za bardzo od siebie nie odróżniam ale coś mi się zdaje, że poza tym co to Japycza grał, tym co Stacha na ławeczce grał i tym co Czerepacha grał to reszta chyba aktorskiego wykształcenia nie posiada? Jakoś tak dziwnie to ichnie aktorstwo wygląda. 2-3 grymasy twarzy i po sprawie, można grać we filmie. I to za pieniądze. No i czyż Polska to nie piękny kraj? I wolny. Bo tylko w prawdziwie wolnym kraju (a zwłaszcza intelektualnie wolnym) ekspresja dwu lub trójmimicznego aktorstwa miałaby taką oglądalność."

Wszyscy w tym serialu mają wykształcenie aktorskie poza statystami, którzy są na miejscu zdjęć.

Generalnie, ciekawa prowokacja, ale widywałem na forach mocniejsze. Trudno mi uwierzyć, że Kolega ogląda "Ranczo" od pierwszej serii, bo gołym okiem widać, że zarzuty są z sufitu, na zasadzie "polskie seriale są do luftu, a więc ten też". Potem pewnie kolega zobaczył "Ranczo Wilkowyje" i się w zdaniu utwierdził. No fakt, moim zdaniem film był słaby, ale serialu niestety będę bronił. I skoro jednak padły tak ostre zarzuty to prosiłbym o konkretne uzasadnienie. Bo czego jak czego, ale feminizmu czy mizoandryzmu nikt w "Ranczu" jeszcze nie znalazł. Ale nawet jeśli tak Kolega naprawdę sądzi i potrafi to udowodnić to nie można, z samego tylko powodu, że się z jakąś ideologią nie zgadza potępiać danego filmu w czambuł i twierdzić, że jest on "chałą" i nie ma treści. Nie, myli się Kolega. Treść jest, i to bogata w aluzje, podteksty i publicystykę społeczną. To wszystko jest, choć czasem istotnie zbyt dużo bywało też i farsy. "Ranczo" jest serialem rozrywkowym, komediowym, ale bynajmniej nie głupim i nie pustym.
Ostatnio zmieniony 07 mar 2011, 21:35 przez Jedzosław, łącznie zmieniany 1 raz.
"Jedzosław" przez "e" a nie "ę", podobnie jak "Wezół" przez "o" z kreską, a nie "u" :)

ranczerka12
Nowicjusz
Nowicjusz
Podziękował(a): 1 raz

07 mar 2011, 19:46

Powiem tak:
Z niecierpliwością czekałam na ten moment lecz jednak jest mi smutno, możecie mówić że jestem marudna, że sama tego chciałam(lecz nie ja wolałam by to sie skończyło na 4 serii ale nie o tym mowa).
Na tym forum chcę się wypowiedzieć. Wiadomo nikt nie wymaga by było tak jak w 1 sezonie bo to jest nie możliwe, ale wcześniejsze serie 1,2,3 nawet 4 miały już nie powiem klimat a tego ducha, oglądając ten odcinek i 54 już oglądałam ale nie będę go streszczać nie czułam tego kompletnie, za to czułam jak bym oglądała jakiś prosty serial na TVN lub innej stacji. Może przesadzam i wiem że Ranczo to przede wszystkim serial komediowy są tam też wątki romantyzmu itd. Ale zaczyna się powoli robić Całkiem Obyczajowy. Powiem szczerze nie lubię jak jest dużo zmian, ale w 4 serii też było i jakoś inaczej mi się to oglądało z większą radością. Nie wiem dlaczego ale nie mogę przestać myśleć o Ranczu cały czas mnie dziwne myśli nachodzą. Możecie pisać co chcecie, że może sie przyzwyczaję ale... Ale może i jest okazja na nowe ciekawe wątki, ale więcej nie znaczy lepiej. Oglądać dalej będę jak najbardziej nowy sezon choć by z ciekawości, ale to już nie to samo kompletnie. Kiedyś gdy leciała muzyczka to też czułam to wszystko teraz kompletnie nic a nic. Piszcie sobie co chcecie że głupio krytykuję(chociaż to nie krytyka tylko moja opinia), że wyciągam pochopne wnioski po 1-2 odcinkach. Ale powiedziałam co mi na duszy leżało choć mam jeszcze więcej do powiedzenia ale nawet nie umiem teraz tego sformułować. Aha i ławeczka też już na mnie jak by to powiedzieć nie działa. Cały czas mam nadzieję że się przyzwyczaję do tych nowych "porządków"
Natalka

Awatar użytkownika
Desert
Ekspert
Ekspert
Podziękował(a): 8 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 4 razy

07 mar 2011, 21:42

Uff... doczytałam wszystko co tu napisaliście. Aż chciałoby mi się skomentować niektóre wypowiedzi, ale to raczej nie to miejsce i nie ten czas. Nie chce wdawać się w niepotrzebne dyskusje, nie chcę bawić się w obrońcę serialu :)
Co do minionego odcinka to przed telewizorem usiadłam z ciekawością. Zastanawiałam się jak można pociągnąć coś co zostało zakończone. I dowiedziałam się. Cieszy mnie sposób w jaki rozpoczęto, ponieważ jest to takie przypomnienie, szybkie pokazanie postaci i tego jak płynie ich życie po 2 latach. To tak, jakbym mogła każdemu (prawie) z nich powiedzieć: "Dobrze Cię widzieć, co u Ciebie słychać? Kope lat!"
Odcinek ciekawy, wiele wątków odkrytych - może na zachętę. Miło było mi patrzeć na Kusego - normalnego, starającego się ojca, męża i artystę. Tak jakby Kusy nieco odmłodniał :) Zderzenie ze Staśkiem i Wioletką dostarczyło mi chyba najwięcej radości - zabawne były sytuacje (szczególnie ta u lekarza, z jazdą na sygnale).
Cieszę się, bo zobaczyłam znajome twarze Ranczersów pod koniec serialu i oglądając ostatnie minuty serialu miałam takie wrażenie: "Chyba już gdzieś to słyszałam" :) I to nie jeden raz. Była wtedy chyba już 22:00 kiedy kręciliśmy tą scenę. I statyści mylili się na potęgę (chyba już wszyscy byli zmęczeni).

Obrazek

No i dodam jeszcze, że pierwszy raz mam okazję widzieć serial w TV, normalnie odcinek za odcinkiem. Do tej pory wszystko jako wersje komputerowe i to daaawno po premierze :) I podoba mi się uczucie oczekiwania na kolejny odcinek pełen delikatnego humoru, wytykającego polskie przywary.
Ostatnio zmieniony 07 mar 2011, 22:53 przez Desert, łącznie zmieniany 1 raz.
"Miłość ma dwa końce: jednym wzrasta, drugim się plącze."
/myśl własna/

karolajner
Początkujący
Początkujący

07 mar 2011, 22:12

A ja nie wytrzymałam i obejrzałam odcinek nr. 2 :D i mi się baaardzo podobał. Nic oczywiście nie zdradzę. Moim zdaniem odcinek na pewno lepszy niż pierwszy. Ale to tylko moja subiektywna ocena. Ciekawe jaki będzie trzeci.

Awatar użytkownika
Anija
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 284 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 993 razy

07 mar 2011, 22:22

Zapomniałam wcześniej napisać, że miło było zobaczyć na ekranie naszego Szeryfa :)

no i... Lodzia wzięła ślub z Czerepachem, bo została przedstawiona przez Lucy jako Leokadia Czerepach.

Desert pisze:miałam takie wrażenie: "Chyba już gdzieś to słyszałam" :) I to nie jeden raz. Była wtedy chyba już 22:00 kiedy kręciliśmy tą scenę. I statyści mylili się na potęgę (chyba już wszyscy byli zmęczeni).
Ojj tak, był problem z osobami wstającymi z ławek, bo albo ktoś wstał za późno, albo za wcześnie.
No ale w końcu się udało i dobrze wyglądało na ekranie.
"Cieszmy się życiem! Po prostu..."

Awatar użytkownika
Desert
Ekspert
Ekspert
Podziękował(a): 8 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 4 razy

07 mar 2011, 22:37

Anija pisze:miło było zobaczyć na ekranie naszego Szeryfa :)
No tak, ciekawe jakie to uczucie grać w swoim własnym serialu :D I czy Kusy będzie malował portret kolejnego znaczącego wojewody - Szeryfa ?
"Miłość ma dwa końce: jednym wzrasta, drugim się plącze."
/myśl własna/

Awatar użytkownika
Black_Diamond
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 7 razy

07 mar 2011, 22:43

Czytam, czytam i niektórzy bardzo ciekawe posty stworzyli po emisji najnowszego odcinka. Chyba muszę jeszcze raz go obejrzeć i zdobyć się na jakąś głębszą refleksję, bo jak patrzę na to, co napisałam "na świeżo", to stwierdzam, że potraktowałam rozpoczęcie się tak długo oczekiwanej serii zbyt powierzchownie :)
"I tylko sny, szalone sny są tutaj jak wszędzie..."

Awatar użytkownika
Arpik
Super User
Super User
Otrzymał(a) podziękowań: 5 razy

08 mar 2011, 11:05

No tak.Miło zobaczyć szeryfa na ekranie.Przecież do tej pory tylko grał wojewodę głownie za pośrednictwem telefonu(chwalił wojta za pomysł z kozami).Mam nadzieję,że będzie go więcej w filmie.
Ale nie wiem czy zwróciliście uwagę jak nam Magda(Wioletka) zmizerniała.Od poprzedniej serii ubyło jej co najmniej 5 kilo.Być może to wina Staśka.Tak ją męczył bidulkę przez te 2 lata.......
A i szkoda,że wycięli scenę obok kościoła gdy Lucy wita się z Kusym i córką a ten krytykuje Lucy,że przyszła z Dudą i idą razem na plebanię.
"Fleksja,to Pańska suka była..."

ODPOWIEDZ