Dworek Lucy

Ciekawostki związane z miejscami serialowymi.
Awatar użytkownika
jarema205
Super User
Super User
Podziękował(a): 46 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 67 razy
Kontakt:

09 lip 2013, 21:44

Marcin17 pisze:Nic się jarema nie przejmuj,najważniejsze że byłeś i fotki zrobiłeś (nawet się zrymowało xD).

P.S. Powiedzcie mi tak wgl gdzie tak dokładnie jest dworek w Wiskitkach? I czy trudno go znaleźć?

Z góry dzięki. Pozdrawiam.
Dworek leży we wsi Sokule i dojazd jest banalnie prosty :mrgreen:
Jak będziesz się kiedyś wybierał to mogę ci wytłumaczyć ;)

-- 9 lipca 2013, o 21:45 --
Bercek90 pisze:Spoko ;) To wiesz wtedy ile osób mieszka w dworku ? To jest cała rodzina?
Niestety nie mam zielonego pojęcia.
Ale obiło mi się o uszy, że dworek jest własnością chyba syna Gen. Petelickiego.
!!! 205 XR !!!

Awatar użytkownika
Skowronek
Super User
Super User
Podziękował(a): 241 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 70 razy
Kontakt:

10 lip 2013, 22:55

a jest ktoś w stanie jakiś plan dworku 'rozrysować'? głowię się nad układem pomieszczeń tam i za każdym odcinkiem jakiś nowy szczegół zauważam, który nie pasuje do mojego planu :) może ktoś kto był w środku mi pomoże? ;)

Awatar użytkownika
Dawid
Zaawansowany komentator
Zaawansowany komentator
Podziękował(a): 33 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 51 razy

10 lip 2013, 23:40

Skowronek, ja mam tylko taki bardzo okrojony plan... Mam nadzieję, że znajdzie się osoba, która jest bardziej zorientowana w planie dworku.

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Skowronek
Super User
Super User
Kontakt:

11 lip 2013, 10:13

super ;) dzięki Davvid ;) najwięcej kłopotu sprawiała mi lokacja kuchni, ale Twój plan pokrywa się z jednym z moich, także jeszcze raz dziękuje ;)
mam tylko jedno pytanie, jesteś pewny że w sypialni są dwa okna?

Awatar użytkownika
Bercek90
Super User
Super User
Podziękował(a): 116 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 62 razy

11 lip 2013, 10:33

Mi równiez davvid pomogłeś do budowy dworku w minecraft bo teraz robie wnetrze ;)
Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
Dawid
Zaawansowany komentator
Zaawansowany komentator
Podziękował(a): 33 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 51 razy

11 lip 2013, 11:51

Skowronek, tak mi się wydaje :) Ciekawi mnie, co się kryje w miejscu oznaczonym na planie kolorem zielonym. Na pewno jest tam łazienka, ale tam chyba jest coś jeszcze.
Obrazek

Awatar użytkownika
Skowronek
Super User
Super User
Kontakt:

11 lip 2013, 13:19

wiesz, na pewno jakieś miejsce dla właścicieli ;) w końcu muszą gdzieś być podczas zdjęć no i ich meble też gdzieś trzeba "ukryć" ;)

Awatar użytkownika
Bercek90
Super User
Super User

11 lip 2013, 20:40

Też tak mi się wydaj a ciekawe co robią wtedy właściele dworku jak nagrywany jest dworek ? ;)

Awatar użytkownika
Revers
Super User
Super User
Podziękował(a): 85 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 49 razy

12 lip 2013, 11:59

Pewnie obserwują ekipę, nooo bo autografy i zdjęcia wszystkich aktorów mają już pewnie od 1 serii :D :D
Solejukowa: " Kto rano popieprzy dzień ma potem lepszy"

Paweł Kozioł: "Wilkowyje Nie pomyje Ty się nie boi "

Awatar użytkownika
Hania i Andrzej
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 392 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 465 razy

12 lip 2013, 12:05

I wkurzają się na ranczerów , że im d...ę zawracają :)

Awatar użytkownika
Bercek90
Super User
Super User

12 lip 2013, 12:05

Hahhaha pewnie tak :P

Awatar użytkownika
tomasz
Doświadczony komentator
Doświadczony komentator
Podziękował(a): 4 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 13 razy

12 lip 2013, 17:57

no a ktoś pisał, że podobno właściciele rzadko tam bywają, a jak są zdjęcia to podejrzewam, że tym bardziej nie chce im się tam przebywać.

Awatar użytkownika
strazak210
Super User
Super User
Podziękował(a): 430 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 151 razy

12 lip 2013, 20:05

Mi się tak coś obilo o uszy że jak kręcą to oni wyjeżdżają

Awatar użytkownika
Skowronek
Super User
Super User
Kontakt:

12 lip 2013, 21:50

ja rozumiem, że mogą mieć dosyć.. no ale żeby mieć plan Rancza nie ruszając się z własnego domu i wyjechać? :)
no ale tak ciągle, to na pewno uciążliwe jest. może być też, że w kontrakcie tak mają zapisane.. nie wiadomo.

Awatar użytkownika
kubakielce
Super User
Super User
Podziękował(a): 137 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 75 razy

12 lip 2013, 21:57

Skowronek pisze:ja rozumiem, że mogą mieć dosyć.. no ale żeby mieć plan Rancza nie ruszając się z własnego domu i wyjechać? :)
Dla nich to jest można powiedzieć " chleb powszedni " i pewnie nie kręci ich to tak jak nas , " prawdziwych Ranczersów " :D .
A swoją drogą : pewnie uciążliwe jest to że na miesiąc wwalają Ci się do domu ludzie z kamerami , kablami i wszystkim co przy tworzeniu scen jest potrzebne . Ale myślę że za te pieniądze co im płacą to jest to warte wszystkich wyrzeczeń jakie to powoduje .
"Na miłość nigdy nie jest za późno, za to na samotność zawsze jest za wcześnie" - Kusy
"Życie jest jak puste pole , takie życie ja pier...." - Kurski , Miodowe Lata

Ewa47
Super User
Super User
Podziękował(a): 46 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 12 razy

13 lip 2013, 13:04

Jak już ktoś wcześniej napisał , podejrzewam , że właściciele mogli wyjechać , a ten kto nas nie wpuścił to był wynajęty cieć , gdyż dwa lata lata temu widziałam właściciela , to był człowiek między trzydziestką a czterdziestką a ten to stary dziadek koło siedemdziesiątki siwy z brodą . Jak byłam na planie dwa lato temu to boczne drzwi były otwarte jakby do pomieszczenia gospodarczego , które wychodziły na tą stronę gdzie stały samochody i w tym korytarzu wisiały dziecięce kurtki i stały buciki i kalosze na pewno nie Dorotki raczej dzieci które już chodzą do szkoły , czyli właściciele mają dzieci w przedziale wiekowym 7 -10 lat może obecnie trochę starsze a tamci ludzie byli za stare a baba wyglądała po sześćdziesiątce, czyli nie może mieć takich dzieci .
Może teście ich rodzice , teście , ale nie właściciele . Jak byłam poprzednio na planie rozmawiałam z miłym panem z pieskiem , którego głaskałam i powiedziałam , że to wyżełek a ten pan mnie sprostował , że to rasa podobna do wyżła jakiś porter . Wtedy pani z ekipy powiedziała, że to właściciel dworku , który jest weterynarzem a nie dentystą ja niektórzy piszą . Nawet w naszych książeczkach o Ranczu pisze , że właściciel jest weterynarzem . Więc to na pewno na 100% nie byli właściciele dworku. po prostu ktoś im kazał pilnować , może nawet sam kierownik planu bo jest nowy nie zna sprawy , tylko nie zdaje sobie sprawy , że od tego zależy oglądalność serialu i pieniądze właściciela dworku i ekipy . teraz już dworek będzie mi się kojarzył z niemiłym dziadkiem i na 90% nie będę oglądała dalszych części , może nie tylko ja.

Awatar użytkownika
Skowronek
Super User
Super User
Kontakt:

13 lip 2013, 13:09

serio Ewa, naprawdę od tej nieudanej wizyty będzie zależała Twoja dalsza sympatia do Rancza? sorry, ale wydaje mi się, że trochę przesadzasz... w końcu w filmie nie będzie widać tego faceta, tylko naszych ulubieńców. ja bym na Twoim miejscu nie rezygnowała tak szybko...

Awatar użytkownika
Revers
Super User
Super User
Podziękował(a): 85 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 49 razy

13 lip 2013, 16:51

Ewa47, wybacz,że to powiem ale jesteś sobie sama winna.
Pan Wojciech Adamczyk, nadmienił/podkreślił, że każdy może wejść na plan, teren Dworku, tylko jest jeden warunek mianowicie trzeba to wcześniej uzgodnić/dogadać z samym Panem Adamczykiem bądź kierownikiem planu i z tego co również pamiętam takie wejścia powinny być w zorganizowanych grupach.
Jeżeli każdy z osobna chciałby wejść na plan i te osoby pilnujące musiałyby zawracać głowę reżyserowi, bądź kierownikowi planu to podejrzewam, że ekipa by nic nie popracowała.
Zapewne Twoja wizyta była zupełnie spontaniczna, dlatego wcale się nie dziwię, że nie zostałaś tam wpuszczona, według mnie jeżeli masz mieć tutaj do kogoś pretensje to tylko do siebie niestety.
Nie jestem może aż tak bardzo doświadczonym w tych sprawach ranczersem, ale dla mnie takie oczywiste sprawy jak wejście na plan i w dodatku na teren prywatny są jasne, takie rzeczy powinny być ustalone wcześniej.
Solejukowa: " Kto rano popieprzy dzień ma potem lepszy"

Paweł Kozioł: "Wilkowyje Nie pomyje Ty się nie boi "

Awatar użytkownika
Hania i Andrzej
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 392 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 465 razy

08 lut 2014, 20:27

Dziś wybraliśmy się na małą wycieczkę. Dworek Lucy zimą.......... chyba zimą :) :mrgreen: :bosz:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
kubakielce
Super User
Super User
Podziękował(a): 137 razy