Ze względu na nowe przepisy wchodzące w życie 25 maja br., forum będzie działać tylko do najbliższego czwartku 24 maja. Dostosowanie regulaminu, polityki prywatności, przeprowadzenie audytu, całej kampanii informacyjnej oraz wszystkich innych obowiązków wynikających z przepisów RODO jest zbyt skomplikowanym, czasochłonnym i kosztownym przedsięwzięciem. Forum powstało w maju i w maju kończy swoją działalność. Dziękuję za 13 lat wspólnej przygody z "Ranczem". Zrobiliśmy razem sporo ciekawych i dobrych rzeczy. Było warto!

Plakaty z serialu

Ciekawostki związane z miejscami serialowymi.
woper
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 04 paź 2017, 18:47

04 paź 2017, 18:55

Mam wielką prośbę. Mam nadzieję, ze się ktoś tu loguje jeszcze, bo fanem serialu zostałem dosyć niedawno i w związku z tym mam prośbę. Wie ktoś może gdzie można zdobyć plakaty wyborcze Kozioła z Polskiej Partii Uczciwości? Albo innych bohaterów, które pod koniec wisiały na ścianach czy we wsi. Czy to jak startował na wójta, czy na senatora. Może być w pdf albo coś. Najwyżej bym sobie wydrukował do pokoju. Czy ktoś ma jakieś namiary? Byłbym wdzięczny za odpowiedź...
Pabfer
Super User
Super User
Posty: 478
Rejestracja: 28 maja 2015, 8:08

04 paź 2017, 22:37

Zapytaj na Barciślandii :-D
Awatar użytkownika
zyciak
Moderator
Moderator
Posty: 2411
Rejestracja: 30 sie 2009, 11:34
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

05 paź 2017, 16:49

Z tego co wiem, plakaty wyborcze były w czasie kręcenia Rancza nie do wyjęcia. Sam mam tylko oryginały ulotek wyborczych Dudy i Więcławskiej z kampanii przed wyborami na wójta w IX serii. Prześlij mi na PW swój adres e-mail to mogę Ci podesłać skany. A wracając do plakatów, Może gdzieś, w magazynie Studia A są przechowywane, ale nie bardzo wiem jak to sprawdzić. W sumie byłaby to fajna pamiątka do kolekcji serialowych rekwizytów.
ODPOWIEDZ