Odcinek 31: Radio interaktywne

Forum poświęcone trzeciej serii Rancza. Wszystko, co dotyczy odcinków od 27 do 39.
Regulamin forum
1. Zanim założysz nowy wątek, sprawdź czy nie ma już podobnego tematu na forum.
2. Jeśli cytujesz jakiś materiał, pamiętaj o podawaniu źródła.
3. Staraj się pisać poprawnie gramatycznie i na temat.

Jak oceniasz odcinek pt. Radio interaktywne?

bardzo dobry
27
96%
średni
1
4%
słaby
0
Brak głosów

Liczba głosów: 28
Awatar użytkownika
admin
Użytkownik
Użytkownik
Podziękował(a): 368 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 714 razy
Kontakt:

05 sty 2009, 21:10

Ranczo odc. 31 "Radio interaktywne"
U Więcławskiej pojawiła się pomoc sklepowa. Jola, choć jest nieporadna i niepozorna, robi duże wrażenie na Pietrku. Przesiadujący na ławeczce ścisłym nadzorem zniechęcili ekipę do remontu restauracji, dlatego teraz sami muszą wziąć się do pracy. Pojawia się tajemnicza kobieta z Brukseli, która oskarża wójta przed żoną, że ją wykorzystał osobiście i finansowo. Okazuje się, że ktoś posłużył się danymi Kozła. Kiedy wychodzi także afera z podsłuchem radiowym, Czerepach musi uciekać z Wilkowyj.(TVP)
Posłuchaj scenki dźwiękowej z tego odcinka:
Ostatnio zmieniony 03 sie 2009, 17:25 przez admin, łącznie zmieniany 2 razy.
Forum Ranczersów

Awatar użytkownika
Justyna -:-)
Wyróżniający się
Wyróżniający się
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz
Kontakt:

05 sty 2009, 21:23

Świetny odcinek :->
Justyna

Awatar użytkownika
kylo69
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 148 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 97 razy
Kontakt:

06 sty 2009, 15:23

Najbardziej mi się podobały sceny Joli z Pietrkiem i oczywiście ławeczki budującej bar :)
"Na miłość nigdy nie jest za późno, za to na samotność zawsze jest za wcześnie" - Kusy

Awatar użytkownika
Mat91
Super User
Super User
Podziękował(a): 22 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 13 razy

06 sty 2009, 15:32

kolejny świetny odcinek. Bywalce ławeczki po raz kolejny pokazali na co ich stać ;-) jola tez była super ;-)

Awatar użytkownika
Aruna
Zasłużony
Zasłużony
Podziękował(a): 2 razy
Kontakt:

11 sty 2009, 22:40

W tym odcinku najlepsza była Jola oraz Pietrek no i rowniez pozostali z ekipy ławeczkowej ktorzy czynnie właczyli sie do odbudowy restauracji , podobało mi sie to :)
Pełno smiesznych scenek, powiedzonek i tak tylko wymieniac bez końca :)
Polecam ten odcinek dla tych co nie oglądali go jeszcze wogole
"Piwo do Odebrania" - Wioletka :)
"Język polski to najtrudniejszy język, zaraz po chińskim podobnież..." :) - Śp.Jan Japycz

Awatar użytkownika
Mat91
Super User
Super User
Podziękował(a): 22 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 13 razy

12 sty 2009, 16:09

Jola & Pietrek rulez :-D

Awatar użytkownika
Anija
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 284 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 993 razy

12 sty 2009, 19:03

Odcinek bardzo mi się podobał. A zwłaszcza wątek Joli i Pietrka. Ach ta miłość...
Oni tak byli w siebie zapatrzeni :lol:
Świetny wątek również z kobietą która przyjechała z Brukseli by odzyskać swoje pieniądze które ukradł jej Czerepach (lecz ona nie wiedziała, że on się tak nazywa :lol: )
No i w tym odcinku Czerepach również zgubił swoje włoski :lol:
"Cieszmy się życiem! Po prostu..."

Awatar użytkownika
Hagan
Pasjonat
Pasjonat
Otrzymał(a) podziękowań: 8 razy

18 sie 2009, 21:09

No, to wydało się na czym polega "interaktywność" radia Wilkowyje :). Dużo się działo w tym odcinku. Pojawiła się Jola, a wraz z nią charakterystyczny temat muzyczny, wykorzystany później w piosence Pietrka. Pojawiła się też tajemnicza nieznajoma, poszukująca Pawła Kozła (teraz wiemy skąd Czerepach miał kasę na działalność medialną). Czerepach wprawdzie ulotnił się, ale pokłosie jego działalności będzie kłaść cień na wspólne życie Lucy i Kusego (jeszcze dostaną w dodatku "poprawkę" od Wikarego), a także omal nie załamie Witebskiego. Lubię ten odcinek choćby dlatego, że wszystko się miesza i trzeba będzie czasu, aby to odkręcić. A pomysł policjanta Staśka na czyn społeczny - genialny!
Rosół to bardzo skomplikowana kompozycja mięsa, warzyw i przypraw.

Mateusz1993
Początkujący
Początkujący
Kontakt:

18 sie 2009, 23:18

To był bardzo fajny (jak wszystkie odcinki) odcinek, Czerepach stchórzył jak zwykle, mi się również podobało, jak pani Lodzia odda dopiero papiery (co zabrała ze sobą podczas odejścia z gminy), jak tylko wójt zrobi nową umowę o prace.
Ostatnio zmieniony 19 sie 2009, 9:51 przez Mateusz1993, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Wojtek18
Super User
Super User
Podziękował(a): 4 razy

19 sie 2009, 19:58

To był naprawdę świetny odcinek. Jola była bardzo zestresowana i to było najśmieszniejsze.
Śmieszne było też tą cytryna, która nie ma kodu :)

http://www.pajacyk.pl
Ostatnio zmieniony 19 sie 2009, 21:40 przez Wojtek18, łącznie zmieniany 2 razy.
Wojtek

Ewa47
Super User
Super User
Podziękował(a): 46 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 12 razy

20 sie 2009, 12:40

Czerepach niezle namieszał . Myślę , że Czerepach podszył się pod Wójta , żeby na nim zemścic .Rozgłośnię założył za 35000 Euro , skradzione tej kobiecie. Bardzo zabawna sytuacja z tą nieznajomą , śmieszne było jak ona przekręciła nazwisko , zamiast Czerepach paowiedziała Czaparach .Tutaj widac jakim złym i przebiegłym człowiekiem jest A. Czerepach .
Ewa

Awatar użytkownika
LubieRanczo:)
Aktywny forumowicz
Aktywny forumowicz
Kontakt:

21 sie 2009, 8:45

No Nawet Nawet był ten odcinek ;PP
"To tylko sny szalone sny .."

Awatar użytkownika
AdiMan89
Pasjonat
Pasjonat

09 lut 2010, 19:10

Wójtowa okładająca męża i spoliczkowanie "prawdziwego Kozła" przez kochankę Czerepacha :D
" Wilkowyje , Wilkowyje , gdzie jest taki piękny kraj "

Awatar użytkownika
Wojtek18
Super User
Super User
Podziękował(a): 4 razy

30 mar 2010, 16:46

Pietrkowi od razu spodobała się Jola. Gdy rozbiła piwo uspokajał ją.
Wojtek

Awatar użytkownika
Anija
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 284 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 993 razy

15 wrz 2010, 22:42

Podczas oglądania dzisiejszego odcinka, zauważyłam, że jego motywem przewodnim jest miłość.
Miłość, która ma różne oblicza.
Poczynając od miłości fałszywej, kobieta została oszukana przez Czerepacha, przyjechała do Wilkowyj z Brukseli w jego poszukiwaniu. Czerepach oszukał ją. Rozkochał w sobie, pożyczył dużą sumę pieniędzy i zwiał. Niestety miłość ta nie ma szczęśliwego zakończenia. Pomimo, że doszło do chwilowej konfrontacji, Czerepach ponownie uciekł, zostawiając kobiecie jedynie swoją perukę.
W odcinku tym jesteśmy świadkami jak rodzi się nowe uczucie, uczucie pomiędzy Pietrkiem i Jolą. Pierwsze głębokie spojrzenia w oczy, pierwsze uśmieszki. Miłość, która będzie się rozwijała i my będziemy jej obserwatorami. Nie jest to tymczasowe uczucie, o czym możemy przekonać się oglądając dalsze odcinki.
Miłość Lusy i Kusego, która w końcu wychodzi na jaw. Długo tych dwojga nic nie łączyło, jednak w końcu uczucie było silniejsze i postanowili być razem. Ukrywali swoje uczucie przed innymi ludźmi, bali się (szczególnie Kusy) o to jak zareagują ludzie, co powie ksiądz. Wszystko wychodzi na jaw przez radio Czerepacha.
W odcinku można zaobserwować również miłość Matki do dziecka. Solejukowa zaniepokojona o Marianka (gdy sprawa z podsłuchem w radiach wyszła na jaw) ściska go i płacze. Nie chce by o wszystkim dowiedziała się policja. Boi się, że przez przeszłość jej męża, to jej syn ucierpi najbardziej.
Więc jak widać "Miłość nie jedno ma imię". :flower:
"Cieszmy się życiem! Po prostu..."

Ewa47
Super User
Super User
Podziękował(a): 46 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 12 razy

16 wrz 2010, 23:02

Anija ,wydaje mi sie , że Lusy i Kusy już wcześniej się kochali ,Lucy już wcześniej kochała Kusego :heart: ,gdy chciała aby zerwał z nałogiem i przestał pić .W odcinku Odwyk i antykoncepcja , kiedy Kusy miał wypadek , Lucy powiedziała , że wódka go zabije.Kusy dał wyraz swojej miłości , kiedy rozpaczał gdy porwano Lucy .
W odcinku Radio interaktywne ,Lucy i Kusy widać już ,że się kochają i to fizycznie.Niestety Kusy obawia się ludzkich języków i opinii proboszcza .Jak powiedział Kusy ,że na wsi wolno bić dzieci ,wolno kręcić bimber , wolno nawet czasami coś ukraść , ale bez ślubu żyć nie wolno a przecież Lucy i Kusego łączyla piękna bezinteresowna miłość . Można mieć ślub a żyć niegodnie np.pić , bić żonę zdradzać , takie zachowanie bardziej należy potępiać .Oszustwa Czerepacha odwrócą sie przeciwko niemu.Na potępienie zasługuje fakt , że w swoje gierki wtrącał niewinne dzieci.
Wydaje mi sie , że radio Wilkowyjskie przynosiło więcej złego jak dobrego od razu było widać nieczyste zamiary Czerepacha.
Ewa

Awatar użytkownika
Hagan
Pasjonat
Pasjonat
Otrzymał(a) podziękowań: 8 razy

14 lut 2011, 11:49

W odcinku tym zwróciłem uwagę na zachowanie Klaudii, a dokładniej na scenę, gdy odmawia przeczytania tekstu o romansie Lucy, wykrzykując "Ci ludzie są moimi przyjaciółmi! To świństwo!" Prawda, to jest świństwo, ale z punktu widzenia "młodego" mężczyzny twierdzę, że świństwem jest również spławianie przez nią kolejnych chłopaków i podrywanie nowych, tak więc mamy tu sytuację "widzieć drzazgę w cudzym oku, a nie widzieć belki we własnym". Jakoś jej nie przeszkadzało, gdy ksiądz Robert na kazaniu nazwał Lucy "Zepsutym ziarnem z obcej ziemi".
Rosół to bardzo skomplikowana kompozycja mięsa, warzyw i przypraw.

qwerty
Super User
Super User
Otrzymał(a) podziękowań: 6 razy

20 lut 2011, 16:06

Odcinek bardzo ciekawy. :yes: Sporo nowych, interesujących wątków.
Akcje Pietrka z Jolą - :letssin:
Przyjazd Pani z Brukseli - :thumbup:
Budowa baru - :P
No i gonitwa za Czerepachem, heh...
Podsłuch w radiu. Dlaczego wcześniej nikt się nie skapnął, że radia na podsłuchu? Ehh...

Awatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany komentator
Zaangażowany komentator
Podziękował(a): 8 razy

22 lut 2011, 10:48

qwerty pisze:Przyjazd Pani z Brukseli - :thumbup:
To tak w ramach angedotki na dzień dosłownie (w sobotę) przed emisją tego odcinka jechałem autobusem w Warszawie z Panią Krystynę Podleską. Tak obserwując ją nie mogłem sobie przypomnieć skąd ją znam. Dopiero potem przypomniała mi się Aleksandra Kozeł z "Misia" Barei. Tak sobie wtedy myślałem - "szkoda, że już nie gra w żadnych filmach, to bym podszedł i zagadał i może bym autograf dostał".
Jak nazajutrz zobaczyłem ją w tym odcinku to nie mogłem sobie darować... no ale cóż... nie przewidzi.. :rotfl:
- Czyli według Pani ewangelistów było tylko dwóch?
- A ilu?
- Ja oszaleję!
- Kurczę! Też mi się teraz wydaje, że był trzeci...

Awatar użytkownika
Jacenty
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 57 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 52 razy

22 lut 2011, 11:08

Bardzo fajny epizod zagrała w filmie "JOB" :D
"Jak kometa przeleci, to jakieś nieszczęście będzie. Inaczej po co by leciała...?" - Michałowa

ODPOWIEDZ