Ranczo 3

Forum poświęcone trzeciej serii Rancza. Wszystko, co dotyczy odcinków od 27 do 39.
Regulamin forum
1. Zanim założysz nowy wątek, sprawdź czy nie ma już podobnego tematu na forum.
2. Jeśli cytujesz jakiś materiał, pamiętaj o podawaniu źródła.
3. Staraj się pisać poprawnie gramatycznie i na temat.
axell
Zasłużony
Zasłużony
Otrzymał(a) podziękowań: 26 razy

04 cze 2008, 20:54

Irenko nie krytykuję pomysłu zastanawiam się tylko dlaczego tak . Tym bardziej ,że to zima i Lucy w tej czapie naprawdę wygląda jak z Syberii. Gdyby to było latem nie miał bym najmniejszych wątpliwości .Trudno być spontanicznym na mrozie i w grubej kurtce :-)

Awatar użytkownika
Irenka
Zasłużony
Zasłużony
Podziękował(a): 36 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 35 razy
Kontakt:

04 cze 2008, 21:28

Oj, zapewniam cię Axell, że można być spontanicznym na mrozie. Wiem coś o tym – poznałam mojego męża w listopadzie.
Myślę, że scenarzyści nie mieli pojęcia, pisząc tę scenę, o jakiej porze roku będzie ona kręcona. Tak po prostu wyszło.
I ja wcale nie mówiłam, że krytykujesz.
"Z niczym nie należy przesadzać" - Kusy
Zapraszam: www.haniaj.blogspot.com

Awatar użytkownika
Ania
Zasłużony
Zasłużony
Podziękował(a): 2 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 12 razy
Kontakt:

04 cze 2008, 21:46

Moim zdaniem, gdyby kolejna "ostatnioodcinkowa" scena miała znowu miejsce w salonie dworku byłoby to sztuczne. Ludzie nie wyznają sobie uczuć tylko w jednym miejscu. A w ostatnim odcinku te zaręczyny były takie prawdziwe :D :serce:
-Owszem, zyskałem - odpowiedział Lis. -Chociażby kolor zboża.
"Mały Książę"

Rutlawski o
Super User
Super User
Kontakt:

04 cze 2008, 23:35

Kitty pisze:Rzeczywiście ta czapka taka dziwna. :mrgreen:

A mnie się ta czapka podoba :P

Zastanawiam się za to, czemu w niektórych scenach oczyszczają śnieg z widoku? Przecież wiemy, że to Zima, a Wilkowyje w śniegu też są piękne.

Awatar użytkownika
Jedzosław
Aktywny forumowicz
Aktywny forumowicz
Podziękował(a): 2 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 3 razy

05 cze 2008, 9:30

To raczej już chyba wczesna wiosna roku 2007 (nie jest to powiedziane wprost, ale tak by wynikało z obliczeń): już wcześniej widzieliśmy "Ławeczkę" siedzącą w słońcu. Ponadto, pamiętam, że zima w pierwszych miesiącach zeszłego roku była w miarę ciepła i praktycznie bez śniegu. To chyba świadome działanie, żeby zasugerować konkretny czas akcji. :)
"Jedzosław" przez "e" a nie "ę", podobnie jak "Wezół" przez "o" z kreską, a nie "u" :)

Marcin
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 18 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 15 razy
Kontakt:

05 cze 2008, 22:05

Moim zdaniem śnieg usuwali dlatego, że sceny nie są kręcone po kolei i gdyby nie usuwali to w jednym odcinku były by sceny ze śniegiem i bez np. przed plebanią by był a scenę później przed dworkiem już nie. Uważam, że było to głównie ze względów technicznych.

ODPOWIEDZ