Ranczo 3

Forum poświęcone trzeciej serii Rancza. Wszystko, co dotyczy odcinków od 27 do 39.
Regulamin forum
1. Zanim założysz nowy wątek, sprawdź czy nie ma już podobnego tematu na forum.
2. Jeśli cytujesz jakiś materiał, pamiętaj o podawaniu źródła.
3. Staraj się pisać poprawnie gramatycznie i na temat.
miły
Zaangażowany komentator
Zaangażowany komentator

01 cze 2008, 21:37

No to mamy happy end trzeciej serii we wspaniałym stylu. Twórcy będą nieżle nałamać sobie głowy żeby w czwartej było równie ciekawe. Początek już jest, kombinacje z unijnymi pieniędzmi.
Solejuk niesamowicie mnie ubawił powiedzeniem "jak chceta spokoju to idźcie na cmentarz".
Odcinek prima sort, nic dodać nic ująć, a występ Pietrka i Joli wprost rewelacyjny. :mrgreen:

Rutlawski o
Super User
Super User
Kontakt:

01 cze 2008, 21:39

Cholercia...zdążyłem do domu na 20:35 i tylko połowę oglądałem. Ale za to jutro nie tylko obejrzę, ale i nie omieszkam nagrać :P

Awatar użytkownika
Black_Diamond
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 7 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 6 razy

01 cze 2008, 21:46

Rewelacja!!!!!!!Odcinek bomowy :mrgreen: a szczególnie końcówka :-D ................Te oświadczyny Kusego i Lucy w ciąży...nie no normalnie mnie zatkało :D

Buuuuuuuu... :rozpacz: ja nie wytrzymam do wiosny!!!!
"I tylko sny, szalone sny są tutaj jak wszędzie..."

Awatar użytkownika
kylo69
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 148 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 97 razy
Kontakt:

01 cze 2008, 21:58

większość programów tv pisze że 4 seria będzie jesienią :)
"Na miłość nigdy nie jest za późno, za to na samotność zawsze jest za wcześnie" - Kusy

Awatar użytkownika
Black_Diamond
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 7 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 6 razy

01 cze 2008, 22:03

Zawsze jest nadzieja ;-) ;-) ;-)

Już się boję co tu się będzie działo jak się skończy 4 seria!!! :-)
"I tylko sny, szalone sny są tutaj jak wszędzie..."

Awatar użytkownika
kylo69
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 148 razy
Kontakt:

01 cze 2008, 22:08

może mi ktoś powiedzieć dlaczego nie ma Solejuka na weselu albo gdzie siedzi? :)
"Na miłość nigdy nie jest za późno, za to na samotność zawsze jest za wcześnie" - Kusy

Awatar użytkownika
Kasia084
Zaawansowany komentator
Zaawansowany komentator
Kontakt:

01 cze 2008, 22:45

Odcinek tak fajny, że aż brakuje słów żeby to wyrazić. Moi ulubieni bohaterowie Lucy i Kusy.... wreszcie byli obecni tak naprawdę, a nie tylko po to żeby nie było że ich nie ma. Właśnie takie Ranczo pokochałam i kocham cały czas.
Ale w ciąży....??? To właśnie kocham w Ranczu, to, że nie wiadomo czego się spodziewać, to, że tak zaskakuje i to, że nawet zdołowanemu poprawi humor. Twórcy są niesamowici.!!! :super: :hurra: :ok: :viva: :P
"Z Gór wracałem, gdy Ty odszedłeś w góry niebieskie,
I zabrał Cię wóz z widokiem na Bieszczady..."

" Cholera!, całego psa mi zabrudził!"- Lucy
"Z miłości porzucił mnie... to kretyn..."- Lucy

Awatar użytkownika
Irenka
Zasłużony
Zasłużony
Podziękował(a): 36 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 35 razy
Kontakt:

02 cze 2008, 10:02

Cały odcinek był THE BEST OF, a już na samym początku powaliło mnie wyjście Proboszcza z konfesjonału. Więcej pisać nie będę bo zajęłoby to pół dnia. :mrgreen:

[ Dodano: Pon 02 Cze, 2008 10:04 ]
kylo69 pisze:może mi ktoś powiedzieć dlaczego nie ma Solejuka na weselu albo gdzie siedzi?
Być może tak go zamurowało "niepicie" kumpli, że nadal siedzi na ławeczce i myśli :lol:
"Z niczym nie należy przesadzać" - Kusy
Zapraszam: www.haniaj.blogspot.com

Awatar użytkownika
bonka
Zasłużony
Zasłużony
Kontakt:

02 cze 2008, 11:34

Axell a co Ty powiesz na ostatni odcinek Rancza?

Ja osobiście, teraz kiedy emocje już opadły, musze przyznać, że czuję pewien niesmak... No bo dlaczego to wszystko zostało zatrzymane na ten ostatni odcinek serii, a przez wszystkie pozostałe nie wiedzieliśmy czego się spodziewać.
[b] [url=http://imageshack.us]http://img88.imageshack.us/img88/7730/userbar557462kn9qx5.gif[/url]

"Z miłości porzucił mnie... to kretyn..."

"Na miłość nigdy nie jest za późno, za to na samotność, zawsze jest za wcześnie."[/b]

Awatar użytkownika
macphisto
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 49 razy
Kontakt:

02 cze 2008, 12:05

Odcinek wspaniały, najlepszy z całej serii. Witebski dostał za swoje, Weronika urodziła, Michałowa i Japycz wzięli ślub, pijana dyrektorka, piosenka Pietrka i Joli i najlepsze - Lucy w ciąży!!!!! :mrgreen: :mrgreen:
Jedyny minus to taki, że do wiosny trzeba czekać. :-/
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't - Fight Club.

http://www.macphisto.fbl.pl

https://www.facebook.com/wObiektywieAlexis <-skromna galeria

axell
Zasłużony
Zasłużony
Otrzymał(a) podziękowań: 26 razy

02 cze 2008, 15:33

Bonka to i tak lepiej niż w ostatnim odcinku drugiej serii .Tam skumulowano nam emocje dosłownie na parę minut przed końcem . A poza tym w trzeciej serii naszych głównych bohaterów i dworku było jeszcze mniej niż w serii drugiej. Ja już wcześniej o tym pisałem . Co do "szczęśliwego rozwiązania" to oczywiście wolał bym aby było rozciągnięte na przynajmniej trzy odcinki końcowe . Emocje byłyby dawkowane w sposób równomierny i przyjemność byłaby większa . A tak wystrzeliło to wszystko ostro w górę i natychmiast klapło bo koniec odcinka i kolejnej serii . Dobrze ,że nam tu Irenka ładne scenki pisze to przynajmniej jest co poczytać

Awatar użytkownika
Kasia084
Zaawansowany komentator
Zaawansowany komentator
Kontakt:

02 cze 2008, 16:15

Oglądnęłam sobie jeszcze powtórkę w wciąż jestem zafascynowana. Ten odcinek miał w sobie bardzo dużo humoru, ciepła a przede wszystkim miłości, i to pewnie szczególnie dlatego tak na nas wpłyną. A tak w ogóle to Ranczo było jest i będzie THE BEST !!!
"Z Gór wracałem, gdy Ty odszedłeś w góry niebieskie,
I zabrał Cię wóz z widokiem na Bieszczady..."

" Cholera!, całego psa mi zabrudził!"- Lucy
"Z miłości porzucił mnie... to kretyn..."- Lucy

Awatar użytkownika
dziula
Aktywny forumowicz
Aktywny forumowicz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

02 cze 2008, 16:39

Jak zawsze ostatni odcinek najlepszy ;) Rzeczywiście to wszystko działo się bardzo szybko, prawie przez całą serię nie było wątku stacha i michalowej, a teraz nagle ślub. Dobrze, że Lucy i Kusy nie muszą żyć na kocią łapę ;)
A najbardziej podobała mi się piosenka Joli i Pietrka :mrgreen:

Rutlawski o
Super User
Super User
Kontakt:

02 cze 2008, 17:08

Ja dziś obejrzałem już całość i też uważam, że całkiem fajny :)

Wreszcie wpadłem na to, vczego Wam brakuje. Tak naprawdę nie brakuje Wam Lucy, która by działała, bo ostatnio znowu to robi, a mimo to jest inaczej.

Tak naprawdę chyba brakuje nam uśmiechniętej, bardzo optymistycznej Lucy, któa była przez całą I serię i połowę II [ a nawet początek III ].

Ciąża Lucy absolutnie myślę, że zaskoczyła wszystkich. Co do ciąży, może Lucy przez te pare odcinków była taka bardziej nerwowa, melancholijna właśnie przez to, że była w ciąży, a nie wiedziała jak o tym powiedzieć - nie wiemy ile rzeczywistego czasu trwają dwa odcinki.

Awatar użytkownika
Ania
Zasłużony
Zasłużony
Podziękował(a): 2 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 12 razy
Kontakt:

02 cze 2008, 17:56

Ten ostatni odcinek miał za zadanie znowu nas tak zaciekawić, żebyśmy żyli w napięciu do następnej serii. Powiem tylko tyle, szkoda, że cała III seria nie była taka, jak ten ostatni odcinek. Ciekawe, czy IV seria zacznie się jako kontynuacja tego, co się aktualnie dzieje, czy po około 9 miesiącach ;)
-Owszem, zyskałem - odpowiedział Lis. -Chociażby kolor zboża.
"Mały Książę"

Rutlawski o
Super User
Super User
Kontakt:

02 cze 2008, 18:13

No wiesz...II seria w stosunku do I różniła się jedną nocą, zaś III do II mogłaby tak samo gdyby nie tekst o tym, że LiK są razem miesiąc.

Nie biorąc pod uwagę przyrody [ w I serii mieliśmy późną Wiosnę i Lato, w II wczesną i późną Jesień, w III zaś i Wiosnę, i Jesień - a nawet trochę wczesnej Zimy ].

Awatar użytkownika
zbycho
Zasłużony
Zasłużony

02 cze 2008, 18:18

Obejrzałem.Gdzieś mnie w dołku ścisnęło gdy dotarłem do jakże niezdarnej prośby Kusego
o rękę Lucy.Co do kulminacji wrażeń związanych z nimi,to w pierwszej serii było podobnie.
Przypomnijcie sobie ostatni odcinek.Dziwnie zakończyła się natomiast druga seria.To w niej nastąpił gwałtowny zwrot akcji,znienacka zakończony.
Tu w odcinku czas w którym to wszystko się działo był podobnie długi jak w pierwszej serii.
tam cezura czasową były wybory,tu okres między prośbą o rękę a slubem Michałowej i Japycza.
To w tych okresach rozterki Kusego sięgały szczytu.To w nich się bał że zostanie odrzucony gdy zada prozaiczne pytania:"Kochasz mnie.Wyjdziesz za mnie."
Widać było że wtedy i teraz czas tej szamotaniny był rozciągnięty,więc gdzie tu kumulacja.
Może jestem prostacki ale wolę takie zakończenie.
Co do rozważań nad całą serią to lepiej załóżmy nowy temat.Będzie mniej bałaganu.
[b]Bo nawet gdy się boisz,to boisz się Ty.I nawet jeżeli cię pocieszają,że nie ma się czego bać,to i tak sie boisz.
To jest Twój strach.Nikt tego za ciebie nie poczuje[/b].

Awatar użytkownika
kapsel
Doświadczony komentator
Doświadczony komentator
Kontakt:

02 cze 2008, 18:33

Nie mogę się doczekać tylko kiedy piosenka Pietrka opanuje szkolny radiowęzeł :D
Solejuk: przecież ty Pietrek dzieci nie masz
Pietrek: ale zamiaruję. małżeństwo bez potomności nie ma tej watrości xD

Awatar użytkownika
Aruna
Zasłużony
Zasłużony
Podziękował(a): 2 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz
Kontakt:

02 cze 2008, 19:10

Pewnie teraz cała Polska bedzie spiewać Piosenke Pietrka i Joli :) Bo była najlepsza z najlepszych :)
"Piwo do Odebrania" - Wioletka :)
"Język polski to najtrudniejszy język, zaraz po chińskim podobnież..." :) - Śp.Jan Japycz

miły
Zaangażowany komentator
Zaangażowany komentator

02 cze 2008, 20:29

Masz rację Axel każdemu z tych szczęśliwych rozwiązań powinno być poświęcone więcej czasu.

ODPOWIEDZ