Z wizytą na planie Rancza 3

Forum poświęcone trzeciej serii Rancza. Wszystko, co dotyczy odcinków od 27 do 39.
Regulamin forum
1. Zanim założysz nowy wątek, sprawdź czy nie ma już podobnego tematu na forum.
2. Jeśli cytujesz jakiś materiał, pamiętaj o podawaniu źródła.
3. Staraj się pisać poprawnie gramatycznie i na temat.
Awatar użytkownika
Gosia
Zasłużony
Zasłużony
Otrzymał(a) podziękowań: 3 razy
Kontakt:

09 sty 2008, 8:07

W piątek wybieram się na plan filmowy. Wiem, że będą kręcone sceny zbiorowe w nowym, odbudowanym Country Club. Będzie spora grupa aktorów. Stwierdziłam, że szkoda by było przepuścić taką okazję. Mam nadzieję,że uda mi się zrobić trochę zdjęć. :)

W czwartek w Country Club będzie nagrywane wesele. :) Niestety nie mogę zdradzić czyje :), ale z moich informacji z różnych źródeł ;) wiem, że III seria zapowiada się fantastycznie. :)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Ostatnio zmieniony 19 sty 2008, 20:22 przez Gosia, łącznie zmieniany 4 razy.
[b][i]"Każdy i zawsze, jak sądzę, do czystej kartki papieru powinien zasiadać z pokorą, ale też i z odwagą, tylko świadomą ryzyka".
[/b][/i]
[color=blue][b][i]Robert Brutter[/i][/b][/color]

Awatar użytkownika
c3po
Super User
Super User
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz
Kontakt:

16 sty 2008, 21:17

Tez nie moge sie doczekac zdjec :D.
Tylko mam jedna prozbe, ktora jest wedlug mnie wazna. Niektozi z ranczerow nie chca znać planu wydazen, ktory ma zajsc w serialu. Pragne wiec, aby w regulaminie zaistaniało coś takie jak na innych forach. Chodzi mi o to, żeby przed tytulami tematow lub na samym poczatku posta dawac krotka informacje, np. w tematach [spoilery] lub na poczatku postow "Uwaga, spoilery!'. Jesli ktos nie wie co to sa spoilery wysylam na stronke: http://pl.wikipedia.org/wiki/Spoiler_(media) .

Pozdrawiam i prosze o rozmyslenie mojej prozby ;-)
http://www.pajacyk.pl/ Pokaż, że zależy Ci na innych
Może kawy?

Awatar użytkownika
Ania
Zasłużony
Zasłużony
Podziękował(a): 2 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 12 razy
Kontakt:

16 sty 2008, 22:06

c3po pisze:Chodzi mi o to, żeby przed tytulami tematow lub na samym poczatku posta dawac krotka informacje, np. w tematach [spoilery] lub na poczatku postow "Uwaga, spoilery!'.
Podzielam Twoje zdanie i uważam, że to dobry pomysł. Ja np. nie chcę wiedzieć, co się wydarzy, bo wtedy serial traci swój urok.
-Owszem, zyskałem - odpowiedział Lis. -Chociażby kolor zboża.
"Mały Książę"

axell
Zasłużony
Zasłużony
Otrzymał(a) podziękowań: 26 razy

18 sty 2008, 14:41

Już od dawna obowiązuje tu taka dżentelmeńska umowa ,że nie komentujemy żadnego obrazu przed emisją . Jak do tej pory tylko bardzo nie liczni ją złamali .

[ Dodano: Pią 18 Sty, 2008 15:02 ]
Gosia gratulacje za dobre zdięcia - szczególnie Bogdan Kalus w garniturku -super . Aż się wierzyć nie chce - on zawsze w gumiakach i beretce z antenką a tu patrzcie ludzie jaki elegant .

Rutlawski o
Super User
Super User
Kontakt:

18 sty 2008, 16:29

Ładny ten Country Club :P

agaa
Nowicjusz
Nowicjusz

18 sty 2008, 21:15

nawet bardzo! i boksy jakieś porobili
zmienili całkowicie, na szczęście Wioletka została ;)
"Doszło do tego, że już dalej nie idzie"

Awatar użytkownika
kylo69
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 147 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 97 razy
Kontakt:

18 sty 2008, 23:04

czy nowy country club jest zrobiony z normalnej resteuracji czy to jest w hali ?
"Na miłość nigdy nie jest za późno, za to na samotność zawsze jest za wcześnie" - Kusy

Awatar użytkownika
aaalinka
Zasłużony
Zasłużony
Kontakt:

18 sty 2008, 23:10

Aktorstwo to ciężki kawałek chleba! Gosia opowiadała, że Country Club był kręcony w wynajętym betonowym baraku, i że było zimno jak w psiarni. Wszyscy na zdjęciach są poopatulani po uszy, chyba że muszą grać, np. jak Violetka :-| Współczuję.
Będę_walczyła_jak_lwica

siwy
Początkujący
Początkujący

19 sty 2008, 18:23

Na Country Club zaadaptowano stary budynek, w którym była sala weselna. Został odnowiony i przystosowany do potrzeb filmowców. Zgadzam się z Gosią, że było tam zimno. O ile my mogliśmy być w kurtkach, o tyle aktorzy na prawdę się wymarzli. Ale ogólnie nastroje były wyśmienite. ;-)

Gość

19 sty 2008, 20:16

Szkoda Tylko że zdjęcia sę z Country clubu:P nie ma księdza:(( :-/
Ostatnio zmieniony 19 sty 2008, 20:20 przez Gość, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
amaliaxl
Początkujący
Początkujący
Otrzymał(a) podziękowań: 5 razy
Kontakt:

03 lut 2008, 19:44

Skąd wiecie kiedy i gdzie będą nagrania? Mieszkam wcale niedaleko miejscowości Sokule i chętnie bym tam kiedyś zajrzała....
amelia

"Z miłości porzucił mnie. To kretyn"

Awatar użytkownika
Gosia
Zasłużony
Zasłużony
Otrzymał(a) podziękowań: 3 razy
Kontakt:

03 lut 2008, 22:06

amaliaxl, Mamy bardzo sympatyczne kontakty z ekipą i reżyserem. Dlatego mamy przywilej bywania na planie. Oczywiście taka wizyta musi być wcześniej umówiona. Nie możemy szwedać się po planie i przeszkadzać im kiedy nam się podoba i każdy z osobna. Zawsze przed wizyta dzwonię do Wojtka Adamczyka i uprzedzam, że przyjedziemy. Teraz będa nagrywać dopiero latem. Nie widzę problemu w tym żeby Cię zabrać na plan. :)
[b][i]"Każdy i zawsze, jak sądzę, do czystej kartki papieru powinien zasiadać z pokorą, ale też i z odwagą, tylko świadomą ryzyka".
[/b][/i]
[color=blue][b][i]Robert Brutter[/i][/b][/color]

Awatar użytkownika
amaliaxl
Początkujący
Początkujący
Otrzymał(a) podziękowań: 5 razy
Kontakt:

09 lut 2008, 18:08

Super. Bardzo bym chciała przeżyć takie spotkanie. Mam nadzieję, że będziecie o mnie pamiętać, a i ja nie dam o sobie zapomnieć. :-) Jesienią wybrałam się na wycieczkę rowerową w okolice dworku, ale niestety zza bramy niewiele widać. :-( Nie mogę się juz doczekać lata. Pozdr.
amelia

"Z miłości porzucił mnie. To kretyn"

ODPOWIEDZ