Odcinek 26: Zgoda po polsku

Forum poświęcone drugiej serii Rancza. Wszystko, co dotyczy odcinków od 14 do 26.
Regulamin forum
1. Zanim założysz nowy wątek, sprawdź czy nie ma już podobnego tematu na forum.
2. Jeśli cytujesz jakiś materiał, pamiętaj o podawaniu źródła.
3. Staraj się pisać poprawnie gramatycznie i na temat.

Jak oceniasz odcinek 26 pt. Zgoda po polsku?

bardzo dobry
33
92%
średni
3
8%
słaby
0
Brak głosów

Liczba głosów: 36
Awatar użytkownika
Pierre
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Podziękował(a): 16 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 6 razy

18 lut 2011, 20:05

Świetne zakończenie drugiego sezonu. Druga próba samobójcza Kusego, kolejna nieudana, na szczęście dla niego, dla Lucy i dla widzów :D.

Uwielbiam scenę rozmowy Japycza z Kusym, o tym, że na miłość nigdy nie jest za wcześnie, genialna gra obu aktorów, pan Franciszek Pieczka jest w tej scenie genialny :).

Co do odcinka, pogodzenie się braci było od początku według mnie skazane na niepowodzenie, ale jednak odbyła się impreza, wójt z księdzem podali sobie ręce, a potem w czasie trwania tej imprezy wójt powiedział co tak naprawdę o tym sądzi :P.
Obrazek
"... Wszystko jest dla ludzi, ale nie wszystko dla wszystkich." - Jan Japycz
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
dami1995zg
Pasjonat
Pasjonat
Podziękował(a): 2 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 3 razy

07 mar 2011, 20:57

Kocham ten odcinek
smieszne było jak kusy wpadł na solejuka który jechał rowerem xD

Awatar użytkownika
adi1995zGg
Aktywny forumowicz
Aktywny forumowicz
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 3 razy

20 mar 2011, 11:54

Kusy miał wielkiego farta że wpadł na solejuka a nie na ten autobus :).

Awatar użytkownika
Revers
Super User
Super User
Podziękował(a): 85 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 49 razy

25 paź 2012, 20:40

Właśnie oglądnąłem po raz kolejny ten odcinek i jedna scena z najbardziej, które w tym serialu mi się podobały to była ta ostatnia :!: :D :zadowolony:
Lucy i Kusy razem :D

Choć film Ranczo Wilkowyje to inna bajka niż serial ale tak jakby kontynuuje to wszystko chodzi mi tutaj o tą scene łóżkową w wykonaniu Lucy i Kusego, ta scena to jest ciąg dalszy pikantnej sceny z 26 odcinka :D
Solejukowa: " Kto rano popieprzy dzień ma potem lepszy"

Paweł Kozioł: "Wilkowyje Nie pomyje Ty się nie boi "

Awatar użytkownika
maniek
Wyróżniający się
Wyróżniający się
Podziękował(a): 40 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 40 razy

22 lis 2014, 20:50

To mój ulubiony odcinek 2 serii. Moim ulubionym momentem była scena "godzenia" zwaśnionych braci. A bójka Kusego ze Staśkiem była i żałosna, i komiczna :śmiech: .
"Przecież oni nawet nie wiedzą, w co wierzą!" - ks. Robert

Awatar użytkownika
Marta
Super User
Super User
Podziękował(a): 179 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 96 razy

13 cze 2015, 11:54

maniek pisze:A bójka Kusego ze Staśkiem była i żałosna, i komiczna :śmiech: .
:rechot: To było nawet bardzo komiczne. :rechot:
Ja się cały czas zastanawiam jak Stasiek skończył szkołę policyjną. :P nawet bić się nie potrafi. :śmiech:
"Amerykańska dziewczyna poradzi sobie wszędzie, zwłaszcza gdy płynie w niej polska krew" - Lucy

lukasznowicki
Zaawansowany komentator
Zaawansowany komentator
Podziękował(a): 35 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 16 razy

14 cze 2015, 19:04

Nie takie rzeczy szkoła policji widziała :)
Tak ta prawdziwa, w Szczytnie, jak i te kursy w Legionowie, zapewniam :)

Gal
Wyróżniający się
Wyróżniający się
Podziękował(a): 140 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 60 razy

04 paź 2015, 20:36

W sumie odcinek bardzo dobry, chociaż do mojej najlepszej dwudziestki się nie zakwalifikował.
Mamy w nim jeden z najpiękniejszych cytatów jakie występują w tym serialu. Cała rozmowa Kusego i Stacha Japycza jest wspaniała. Najpierw padają słowa Stach – „pan Kusy jesteś człowiek inteligentny”, na co Kusy ma niezwykle inteligentną odpowiedź – „to trochę ryzykowne stwierdzenie”. Ale odpowiedź Kusego gdy Stach wyjawia , że ma zamiar oświadczyć się jest cudowna – „na miłość nigdy nie jest za późno, za to na samotność zawsze jest za wcześnie”.
Bardzo mi się też podobała scena oświadczyn Staśka do Wioletki, a ze względu na przeszłość Wioletki , to jest nawet wzruszająca. Natomiast mnie też nie podobała się bójka Staśka i Kusego.
Zabawne będzie odpowiedź na pytanie – jak długo trwały negocjacje pomiędzy Michałową i wójtową u Lucy. Sądząc po pozostawionych na stole butelkach po mineralnej i talerzykach to chyba cały dzień.
Co do Lucy to ma pięknie spięte włosy na uroczystości pogodzenie obu braci. Kobieta z długimi włosami ma bardzo duże możliwości zmiany swojego wyglądu, wystarczy spiąć włosy i widzimy niezwykłej urody twarz pani Ilony. Ostatnią sceną , gdy Kusy wyjawia swoją miłość do Lucy początkowo nie byłem zachwycony, ale teraz po n-tym jej obejrzeniu podoba mi się.
"Też byś mnie tak szukał ?
Ja ciebie codziennie szukam Lucy, a jak znajduje to nie mogę uwierzyć,że jeszcze nie odeszłaś. "
-odcinek 52

ODPOWIEDZ