Ranczo zmienia się... na lepsze

Forum poświęcone drugiej serii Rancza. Wszystko, co dotyczy odcinków od 14 do 26.
Regulamin forum
1. Zanim założysz nowy wątek, sprawdź czy nie ma już podobnego tematu na forum.
2. Jeśli cytujesz jakiś materiał, pamiętaj o podawaniu źródła.
3. Staraj się pisać poprawnie gramatycznie i na temat.
Awatar użytkownika
boolster
Nowicjusz
Nowicjusz
Kontakt:

22 kwie 2007, 21:20

Przyznam szczerze, że po pierwszych odcinkach nowej serii byłem niezadowolony. Ranczo straciło gdzieś swoją niepowtarzalną atmosferę, bałem się, że z biegiem czasu powstanie kolejny serial kategorii C. Ale po dzisiejszym odcinku z ulgą mogę stwierdzić, że to martwiłem się bez powodu. Wreszcie zobaczyłem "stare" Ranczo, ale jeszcze lepsze. Teraz widzę, że początkowe odcinki były potrzebne, żeby zawiązać kilka ciekawych wątków.
"A rolling stone gathers no moss"

Awatar użytkownika
Magdu$
Wybitnie aktywny
Wybitnie aktywny
Kontakt:

22 kwie 2007, 21:24

Ja zawsze wierzyłam w 'Ranczo' oraz w pomysły p.Wojciecha i reszty ekipy. pomimo mało wystrzałowego początku II serii liczyłam na rozwinięcie akcji. A teraz już klimacik podczas oglądania jest jak za dawnych czasów. :mrgreen: I tak trzymać! :)

Kusa ;)

22 kwie 2007, 22:21

boolster pisze:Ale po dzisiejszym odcinku z ulgą mogę stwierdzić, że to martwiłem się bez powodu. Wreszcie zobaczyłem "stare" Ranczo, ale jeszcze lepsze.
Ech... Szkoda, że nie miałam okazji się o tym przekonać dzisiaj, bo chyba nadal tego potrzebuje... :-|

Awatar użytkownika
Magdu$
Wybitnie aktywny
Wybitnie aktywny
Kontakt:

22 kwie 2007, 23:37

Kusa, klikaj na itvp i za free od razu obejrzyj sobie odcinek :-)

erin32

23 kwie 2007, 7:11

Ja od początku mówiłam, że Ranczo jest spoko. Wczorajszy odcinek był bardzo fajny - zwłaszcza rozmowa na ławeczce, w trakcie której wyszło na to, że Witebski nie pasuje do Lucy, bo miękki jest :-P

Awatar użytkownika
Tengel2
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 430 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 179 razy

23 kwie 2007, 7:24

Ja nie miałem watpliwośc co do tego, że akcja się rozkręci. A te pierwsze odciki wcale nie były słabe, to prawda były inne od wszystkich ale nie slabe. Cała ekipa się postarała że by nas wprowadzic w nowy lepszy klimacik. Za co i dziękuje. Ostatnio na czacie pamietam ktoś straszne krytykował scenarzystów i szeryfa, uważam że nie słusznie. Bo chyba ten ktos zapomniał że oni to robią dla nas!!!
"Albowiem noc jest ciemna i pełna strachów" - George R. R. Martin

Obrazek

allan
Zaangażowany komentator
Zaangażowany komentator
Kontakt:

23 kwie 2007, 8:35

Mnie się 2 seria od początku podobała. poprostu pierwsze 2 odcinki pokazywały Wilkowyje jako wieś, a nie miejscae zamieszkania Lucy i Kusego, ale również było kilka ciekaqwych scen choćby z Wioletką. Ranczo poprostu wróciło do klimatów 1 serii. Masa humoru i zabawnych sytuacji.

Awatar użytkownika
Ania
Zasłużony
Zasłużony
Podziękował(a): 2 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 12 razy
Kontakt:

23 kwie 2007, 13:21

Tengel2 pisze:A te pierwsze odciki wcale nie były słabe, to prawda były inne od wszystkich ale nie slabe. Cała ekipa się postarała że by nas wprowadzic w nowy lepszy klimacik.
No jak to? A odcinek sprzed tygodnia? Był przecież rewelacyjny :D Też w pełni Ranczowy ;) Ale we wczorajszym była Lucy :) I z tego bardzo się cieszę!
A wczoraj... biedna i zrozpaczona prawie uległa Witebskiemu... Niesamowite do czego jest zdolna kobieta w rozpaczy... Ale na szczęscie Kusy zrobił awanturę i się nasza Lucy opamiętała :) A już mało brakowało!
-Owszem, zyskałem - odpowiedział Lis. -Chociażby kolor zboża.
"Mały Książę"

Generał

23 kwie 2007, 13:27

A widzieliście jak Więcławska w sklepie zorientowała sie co sie szykuje :-D
To było po prostu ekstra :-> :->
Wszyscy wszystko widzą tylko ta nasz parka Ranczerska nic nie moze dojrzęc :-|

Ksiadz: Tak sie wam nagle uświadamiac zachciało, ciekawe jaka jest tego przyczyna?,
Wójt: Nowe prądy z Ameryki, to nie zwierzała sie księdzu, ze chce u nas oswiecenie wprowadzać, przeciez to jego podopieczna, Amerykańska katechetka można powiedzieć, he hehe he!!!

Awatar użytkownika
singri
Zasłużony
Zasłużony
Kontakt:

23 kwie 2007, 13:30

Ale od początku było widać, że ona czuje (wie?), że robi źle... Jak patrzyła na początku przez okno i piła, piła, piła... Dopiero w połowie drugiej butelki zapomniała o Kusym... Na szczęście sam się przypomniał ;)

A najbardziej mi się podobała, jak mówiła "Tomasz, wyjdź!"
"Jezus Mario... Wracałam od ślubu z trupem w bagażniku!" [size=67]Joanna Chmielewska "Przeklęta bariera"[/size]

Awatar użytkownika
Gosia
Zasłużony
Zasłużony
Otrzymał(a) podziękowań: 3 razy
Kontakt:

23 kwie 2007, 13:33

No, z Witebskim to na trzeźwo nie bylo by to chyba możliwe. Ja mysle,że Lucy nawet bardzo pijana opamietała by się i nie uległa Witebskiemu.
[b][i]"Każdy i zawsze, jak sądzę, do czystej kartki papieru powinien zasiadać z pokorą, ale też i z odwagą, tylko świadomą ryzyka".
[/b][/i]
[color=blue][b][i]Robert Brutter[/i][/b][/color]

Awatar użytkownika
Ania
Zasłużony
Zasłużony
Podziękował(a): 2 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 12 razy
Kontakt:

23 kwie 2007, 13:39

Gosia pisze:Ja mysle,że Lucy nawet bardzo pijana opamietała by się i nie uległa Witebskiemu.
Ale jak dużo wypiła, to niesamowicie szybko otrzeźwiałą... hmmm
Poza tym popełniłaby straszny błąd! Z Witebskim? Nie wydaje mnie się, jak to mówią e jednym polskim filmie :P
-Owszem, zyskałem - odpowiedział Lis. -Chociażby kolor zboża.
"Mały Książę"

Johns

23 kwie 2007, 14:17

singri pisze:A najbardziej mi się podobała, jak mówiła "Tomasz, wyjdź!"
Ale jaka stanowcza była mówiąc te słowa :)

Awatar użytkownika
singri
Zasłużony
Zasłużony
Kontakt:

23 kwie 2007, 15:08

Johns pisze:
singri pisze:A najbardziej mi się podobała, jak mówiła "Tomasz, wyjdź!"
Ale jaka stanowcza była mówiąc te słowa :)
Toteż właśnie dlatego.
"Jezus Mario... Wracałam od ślubu z trupem w bagażniku!" [size=67]Joanna Chmielewska "Przeklęta bariera"[/size]

Lisavieta

23 kwie 2007, 15:28

zupełnie inaczej, niż na tej samej kanapce parę dni wcześniej, z Czerepachem...

Awatar użytkownika
bonka
Zasłużony
Zasłużony
Kontakt:

23 kwie 2007, 15:28

Lucy musiała się ostro znieczulic' przed "pocieszeniem" się Witebskim. Ostro to nawet mało powiedziane.
Genialne było, kiedy się spotkali, a Lucy do Witebskiego "z Ciebie całkiem ładny chłopak jest" :)Ładnie jej to wyszło. Zresztą co tu dużo mówic'. Ranczo wczoraj było pierwsza klasa!!
[b] [url=http://imageshack.us]http://img88.imageshack.us/img88/7730/userbar557462kn9qx5.gif[/url]

"Z miłości porzucił mnie... to kretyn..."

"Na miłość nigdy nie jest za późno, za to na samotność, zawsze jest za wcześnie."[/b]

erin32

23 kwie 2007, 17:57

Gosia pisze:No, z Witebskim to na trzeźwo nie bylo by to chyba możliwe. Ja mysle,że Lucy nawet bardzo pijana opamietała by się i nie uległa Witebskiemu.
Hahaha, rewelacja Gosiu :mrgreen: Na trzeźwo nie byłoby to chyba możliwe, po prostu genialne ;D

Dorota Sadowska
Początkujący
Początkujący

23 kwie 2007, 19:34

Mówcie sobie co chcecie, ma ta nasza Lucy mocną głowę.
Dwie butelki prawie duszkiem, jak kompocik, a po niej nic nie widać.

A tak a propos picia i ławeczki, to bardzo spodobał mi się tekst o artystach, którzy muszą pić, żeby wizje mieć. A potem biedny Hadziuk sam ze swoją wizją - kolejny kandydat na artystę...

ZYSKAŁYBY NA TYM WILKOWYJE!

:mrgreen:
dorota

Awatar użytkownika
boolster
Nowicjusz
Nowicjusz
Kontakt:

23 kwie 2007, 19:38

Widzę, że w porównaniu do innych jestem raczej człowiekiem małej wiary. Ciekawe, czym ten serial jeszcze nas zaskoczy?
"A rolling stone gathers no moss"

erin32

23 kwie 2007, 19:57

Dorota Sadowska pisze:Mówcie sobie co chcecie, ma ta nasza Lucy mocną głowę.
Dwie butelki prawie duszkiem, jak kompocik, a po niej nic nie widać.
No cóż, Jankesy twarde są :mrgreen:

ODPOWIEDZ