Odcinek 8: Kozy ofiarne

Forum poświęcone pierwszej serii Rancza. Wszystko, co dotyczy odcinków od 1 do 13.
Regulamin forum
1. Zanim założysz nowy wątek, sprawdź czy nie ma już podobnego tematu na forum.
2. Jeśli cytujesz jakiś materiał, pamiętaj o podawaniu źródła.
3. Staraj się pisać poprawnie gramatycznie i na temat.
Awatar użytkownika
LubieRanczo:)
Aktywny forumowicz
Aktywny forumowicz
Kontakt:

27 cze 2009, 10:34

No to może być możliwe ale wątpię w to że ona i Hadziuk będą mieli dzieci ale w 4 serii zgarnęła dużo kasy dzięki kozom :]
Ostatnio zmieniony 27 cze 2009, 13:00 przez LubieRanczo:), łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Arpik
Super User
Super User
Otrzymał(a) podziękowań: 5 razy

15 lip 2009, 18:33

Teksty Staśka są rozbrajające w każdym odcinku ale ten o fleksji był rozbrajający
"Fleksja,to Pańska suka była..."

Ewa47
Super User
Super User
Podziękował(a): 46 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 12 razy

26 lip 2009, 22:58

Ten tekst o fleksji jest rzeczywiście rozbrajający widac ,że j.polski a szczególnie gramatyka nie był mocną stroną Staśka. :lmao: :lmao: :lmao:
Ewa

Awatar użytkownika
Tomek_Szczecinek
Aktywny forumowicz
Aktywny forumowicz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz
Kontakt:

18 sie 2009, 12:55

Odcinek bardzo ciekawy. I co tu dużo mówić ? Sam nie wiem, po prostu ciekawy, dobry to chyba wystarczające określenia ;D
Ostatnio zmieniony 18 sie 2009, 12:58 przez Tomek_Szczecinek, łącznie zmieniany 1 raz.
Wody się nachlał, to teraz bredzi - Solejuk

Awatar użytkownika
AdiMan89
Pasjonat
Pasjonat
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

07 lut 2010, 22:07

Kolejny odcinek z dużą dawką humoru :) Rozwala mnie scena kiedy stali bywalcy ławeczki rozmawiają o kozie Hadziuka : "Razu jednego wchodzę do domu a ona z kopytami na wersalkę wlazła i telewizję ogląda sobie jak jakaś Pani... wont swołocz do budy mówię a ta małpa na mnie z rogami , dopiero jak pizłem w nią popielniczką to uciekła , a co oglądało? kto? no ta koza? a czort jo wie gadzinę , może ziarno , bo głodna była" oraz posterunkowy uciekający po polach przed samolotem skonstruowanym przez Marianka :lmao:
Ostatnio zmieniony 08 lut 2010, 10:16 przez AdiMan89, łącznie zmieniany 1 raz.
" Wilkowyje , Wilkowyje , gdzie jest taki piękny kraj "

Awatar użytkownika
KaoTao
Nowicjusz
Nowicjusz

25 lut 2010, 9:41

fleksja Staśka i rozmowy ławeczki o kozie Hadziuka
Rodzice wciąż nie mogą uwierzyć, że się można z tobą porozumieć. Ostatnia wizyta Azjatów w Wilkowyjach to był najazd tatarski i ci Tatarzy nie mówili po polsku.

Awatar użytkownika
dami1995zg
Pasjonat
Pasjonat
Podziękował(a): 2 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 3 razy

04 maja 2010, 22:33

Najlepsze było jak Lucy wkurzyła się na Kusego i krzyczała wychodź tchórzu a podeszła Hadziukowa i Lucy powiedziała ja nie mam z pani mężem nic wspólnego.

Awatar użytkownika
Black_Diamond
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 7 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 6 razy

08 maja 2010, 20:03

Od pewnego czasu mam ochotę obejrzeć "Kozy Ofiarne", bo to jeden z moich ulubionych odcinków Rancza. Z każdym razem rozśmiesza mnie do łez. Niestety płytka na którą zgrałam I serię jest tak zużyta, że nie da się odtworzyć żadnego odcinka :( Chyba czas zainwestować w I sezon na DVD ;)
"I tylko sny, szalone sny są tutaj jak wszędzie..."

Awatar użytkownika
kasia
Ekspert
Ekspert
Otrzymał(a) podziękowań: 2 razy

08 maja 2010, 21:03

W
Black_Diamond pisze:Od pewnego czasu mam ochotę obejrzeć "Kozy Ofiarne", bo to jeden z moich ulubionych odcinków Rancza. Z każdym razem rozśmiesza mnie do łez. Niestety płytka na którą zgrałam I serię jest tak zużyta, że nie da się odtworzyć żadnego odcinka :( Chyba czas zainwestować w I sezon na DVD ;)
Wiem,że jakieś odcinki są na youtube.Poszukaj,może tam znajdziesz ;D
To tylko sny szalone sny ;)

Awatar użytkownika
Milek
Zasłużony
Zasłużony
Podziękował(a): 19 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 66 razy
Kontakt:

09 maja 2010, 11:05

Black_Diamond pisze:Chyba czas zainwestować w I sezon na DVD ;)
To chyba najlepszy sposób oglądania Rancza. Wiadomo nie ma nic za darmo i te 50 zł trzeba dać, ale jakość jest nieporównywalnie lepsza niż te pirackie TVRipy. Ja z tym długo nie zwlekałem i nie żałuje mimo wysokich kosztów (200zł). W każdym boxie oprócz odcinków jest obszerna galeria, a na DVD z 3 i 4 sezonem są wszystkie odcinki "Od Rancza Do Rancza". Ostatni sezon zawiera także świetny około 15 minutowy film z wpadkami na planie. Polecam także zaopatrzyć się w DVD "Ranczo Wilkowyje" Edycja specjalna. Zawiera m.in.: galerię, niewykorzystane sceny, zwiastun kinowy i obszerny making of. Bardzo polecam kupić ten mini zestawik, naprawdę warto.

A tak poza tym to przepraszam za pisanie nie na temat ;D
Obrazek
Tworzenie stron internetowych - Lublin

Jan Japycz: Widzi pani, jeśli przepis jest trochę nieżyciowy to trochę można...
Hadziuk: Trzeba uważać, żeby w alkoholizm nie popaść...

Awatar użytkownika
Black_Diamond
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 7 razy

12 maja 2010, 20:07

Zgadzam się Miłkiem, warto mieć wszystkie sezony Rancza na DVD. Ja już dawno kupiłam wszystkie sezony oprócz pierwszego, bo pomyślałam, że skoro mam ściągnięte wszystkie odcinki to szkoda wydawać kasę :D
Ale wczoraj kupiłam i od razu obejrzałam "Kozy Ofiarne", a bawiłam się przy tym odcinku tak dobrze jak zwykle. Jest świetny!! :)
"I tylko sny, szalone sny są tutaj jak wszędzie..."

qwerty
Super User
Super User

25 sty 2011, 18:42

To Hadziuki mają dziecko?
Bo Hadziukowa kozę trzymała, bo babka jej tak zaleciła, na chorego na płuca dzieciaka - hmm... :ermm:
I coś szybko ten interesik z kozami rozkręciła. Długo na te kozy nie czekała...
A kto jej to załatwił? 17-letnia Klaudia - taaa :hihi:
Swoją drogą Klaudia też jest dobra. Co chwilę zmienia image i chłopaków, ale ciekawy to wątek, nie powiem że nie.
Bardzo dobry odcinek (śmieszny) w wykonaniu policjanta :letssin:
Znowu nie było Solejuka na ławce - coś rzadko na niej przebywał w pierwszych odcinkach. Zawsze brakowało tego czwartego...
A no i Czerepach jakiś taki mało istotny był na początku serialu jakby. :ermm:
Aha, fajne wejście Wezółowej (z krótszymi włosami) i... Wioletka jak zwykle z lizakiem.

Co do kóz - my mamy jedną (Lidka, heh) i to lepsze niż krowy czy co tam innego, bo mniej roboty z taką.
Z resztą... ja się tym nie zajmuję, żeby nie było :hihi:

Awatar użytkownika
Lynn
Super User
Super User
Podziękował(a): 1 raz

26 sty 2011, 15:25

No to jedna z niezgodnosci serialowych. Mowilam chyba kiedys o tym, ze w Kozach Ofiarnych Hadziukowie maja dziecko(dzieci) a potem juz utrzymywano, ze nie.
I Czerepach taka naprawde istotna role zaczynal grac od odcinka "Powrot Demona". Naprawde wyjazd do Brukseli mu wyszedl na dobre. Nabral "jaj". Nawet seksowny sie zrobil :D
Will the world remember you when you fall? Could it be your death means nothing at all.
Obrazek

Awatar użytkownika
Jacenty
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 57 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 52 razy

26 sty 2011, 23:50

Nie ma co ukrywać, że Ranczo ma swoje słabsze strony/odcinki, ale "Kozy ofiarne" do nich nie należą ;-) . Ogólnie to ze wszystkich sezonów, ja najbardziej lubię i doceniam pierwszy.
"Jak kometa przeleci, to jakieś nieszczęście będzie. Inaczej po co by leciała...?" - Michałowa

Awatar użytkownika
Pierre
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Podziękował(a): 16 razy

04 lut 2011, 9:56

Bez wątpienia jeden z najlepszych odcinków całego serialu, jeden z kilku najlepszych.

Fleksja policjanta i "facepalm" Witebskiego rozbrajają.

Nikt nie zauważył, ale genialna według mnie była rozmowa ławeczki, że naród Kozaków, od tego swą nazwę wziął, że kozy hodował =D.

Facepalm - następuje gdy ktoś przykłada rękę do twarzy, najczęściej z zażenowania. (http://zabawowo.blox.pl/resource/facepalm.jpg)
Obrazek
"... Wszystko jest dla ludzi, ale nie wszystko dla wszystkich." - Jan Japycz
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

wwz
Nowicjusz
Nowicjusz
Podziękował(a): 1 raz

17 mar 2011, 22:29

W 4 serii okazalo sie ze Hadziuk jednak ma dziecko... Kilka tekstow fenomenalnych. Laweczka i Stasiek rozkladaja na łopatki. Na syberii kozy byly i zawsze do zjedzenia cos zjadly-Japycz. Specjalnie psa trenujecie ze na policje szczeka? Skad. Robi to instynktownie-Stasiek z Kusym. I na koniec hit odcinka. Policja nigdy nie zdradza zrodla informacji-Stasiek.

Awatar użytkownika
Jacenty
Osobowość forum
Osobowość forum

18 mar 2011, 8:47

A kiedy to w 4 serii okazało się, że Hadziuk ma dziecko??
"Jak kometa przeleci, to jakieś nieszczęście będzie. Inaczej po co by leciała...?" - Michałowa

Awatar użytkownika
Jacenty
Osobowość forum
Osobowość forum

18 mar 2011, 9:22

Fakt. Niedawno wyszło mi nawet, że najprawdopodobniej będzie to Kasia.

Awatar użytkownika
Jacenty
Osobowość forum
Osobowość forum

18 mar 2011, 10:06

Płeć dziecka zależy od materiału genetycznego mężczyzny - chromosomy X i Y. Skoro Solejuk ma aż 6 synów i tylko jedną córkę, to są największe szanse, że to ona nie jest jego dzieckiem.

Awatar użytkownika
dami1995zg
Pasjonat
Pasjonat

18 mar 2011, 21:38

Jacenty pisze:Płeć dziecka zależy od materiału genetycznego mężczyzny - chromosomy X i Y. Skoro Solejuk ma aż 6 synów i tylko jedną córkę, to są największe szanse, że to ona nie jest jego dzieckiem.
Ostatnio ten temat przerabiamy na biologi masz rację solejuk ma chromosomy dominujące skoro rodzili się sami synowie xD :lol:

ODPOWIEDZ