Odcinek 3: Ksiądz z inicjatywą

Forum poświęcone pierwszej serii Rancza. Wszystko, co dotyczy odcinków od 1 do 13.
Regulamin forum
1. Zanim założysz nowy wątek, sprawdź czy nie ma już podobnego tematu na forum.
2. Jeśli cytujesz jakiś materiał, pamiętaj o podawaniu źródła.
3. Staraj się pisać poprawnie gramatycznie i na temat.
Deleted User 1816

23 mar 2014, 10:33

wg mnie ostatni odcinek mający wspaniały bardzo wiejski i kameralny w ilości wątków i klimat, a przez to lekki i bardzo miły w oglądaniu.
Koniec takiego wstępniaka do serialu właściwego, dalej już wkracza urząd gminy którego dotąd nie było i inne wątki, dochodzą pozostałe postacie serialu.

Kusy w "śmierdzących" skarpetkach na plebani i reakcja księdza i Miłachowej - bezcenne.

Awatar użytkownika
arturo23
Zaangażowany komentator
Zaangażowany komentator
Podziękował(a): 14 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 17 razy

28 lip 2014, 14:04

yoanna pisze:akcja "betoniara" jest the best
Więcławski : " podbno ksiądz wie co z moją betoniarką stało się - ksiądz: czyż ty się chłopie szaleju najadł.... hahahaha dobre!

Awatar użytkownika
Marta
Super User
Super User
Podziękował(a): 178 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 96 razy

06 cze 2015, 21:52

Oj... ta Michałowa, oczywiście Lucy z całą pewnością należy do jakiejś sekty! :rechot:
Dobrze, że Kusy schował Więcławskiemu te narzędzia. Najlepsze było potem wyciąganie betoniarki. :good:

"Jasny szlak, w moją szklarnię trafił. Jak nic w moją szklarnie trafił! No po prostu zabiję smarkacza! :pałka: " :rechot: I ten jeden z szybszych biegów księdza w historii Rancza.. :śmiech: Świetny odcinek :oki:
"Amerykańska dziewczyna poradzi sobie wszędzie, zwłaszcza gdy płynie w niej polska krew" - Lucy

Pabfer
Super User
Super User
Podziękował(a): 66 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 93 razy

06 paź 2016, 10:02

Śmiałem się od pierwszej do ostatniej minuty! Wszystko było bardzo dobre. Największe plusy to schowanie narzędzi Więcławskiemu, rozmowa o sektach, mądrości Japycza, odzyskanie sprzętu i oczywiście zakończenie. Twórcy bardzo dobrze rozwijają wątki.

10/10

Awatar użytkownika
jacek
Super User
Super User
Podziękował(a): 329 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 153 razy

06 paź 2016, 19:12

"Biznesmen to zimną krew powinien mieć . Tak w radiu mówią" Jeden z fajniejszych odcinków , jeszcze typowo "wiejskiego " Ranczo. 10/10 ::))
"PACTA SUNT SERVANDA" :pałka:

ODPOWIEDZ