Katarzyna Żak walczy o Gwiazdę Dobroczynności w kat. Zdrowie

Po lekkich, łatwych i przyjemnych tematach czas na trochę poważniejsze. To właściwe miejsce na poważne sprawy.
Awatar użytkownika
Milla-nowa
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 767 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 505 razy
Kontakt:

06 lis 2015, 21:30

Katarzyna Żak, jako ambasadorka Towarzystwa Przyjaciół Hospicjum w Chojnicach zaangażowana jest przede wszystkim w pomoc przy budowie hospicjum stacjonarnego. W ciągu zaledwie roku, mimo dużej odległości pomiędzy Chojnicami a Warszawą, kilkakrotnie odwiedziła plac budowy. Każde jej pojawienie się na terenie powstającego hospicjum, znalazło swoje odzwierciedlenie w lokalnych mediach, przez co Towarzystwo Przyjaciół Hospicjum staje się coraz bardziej rozpoznawalne, a co za tym idzie, inicjatywą zainteresowały się także lokalne firmy, oferując pomoc przy budowie.
Więcej TUTAJ i TU

Uzyskanie przez Katarzynę Żak tytułu "Gwiazdy Dobroczynności" będzie miało realny i wymierny wpływ na fundusze, jakie może dostać hospicjum. Zatem, głosujmy na Katarzynę Żak! Głosowanie jest bezpłatne i wymaga jedynie zalogowania się na stronie: http://glosowanie.gwiazdydobroczynnosci.pl/projekty lub za pośrednictwem FB (prostsze). Jedynym utrudnieniem jest to, że trzeba zagłosować także na kandydatów w pozostałych kategoriach, ale co to za problem dla prawdziwego Ranczersa. :)
Głosujmy!
Obrazek

Awatar użytkownika
Milla-nowa
Moderator
Moderator
Kontakt:

07 lis 2015, 17:18

Fragmenty wywiadu Pani Kasi dla Gazetki Ranczerskiej z 1 czerwca tego roku:
nigdy wcześniej nie pochyliłam się nad sprawą opieki paliatywnej. A teraz musiałam wykonać ten krok i muszę przyznać, że na moment bardzo mnie to przystopowało w moim życiu. Do tej pory działałam głównie na rzecz dzieci, bo one są naszą przyszłością. Im zresztą pomaga się najprościej. Mam za sobą udział w licznych koncertach i innych akcjach, wspierających najmłodszych i nigdy nie odmawiam uczestniczenia w tego rodzaju przedsięwzięciach. Ale tutaj zaczęłam się zagłębiać w temat, czytać różne rzeczy i okazało się, że tak jak Niemcy, czy Francuzi, także i my jesteśmy społeczeństwem starzejącym się.
Ludzi chorujących na raka jest w Polsce strasznie dużo i dla tych, dla których już nie ma nadziei, takie hospicjum jest miejscem, gdzie mogą wraz z rodzinami przeżyć ostatnie chwile w naprawdę godny sposób. Mają tam stałą opiekę przez 24 godziny na dobę, mają możliwość spotkania się z bliskimi. Z drugiej zaś strony, rodziny są odłączone od wiecznego czuwania i mogą trochę odpocząć, a przy tym nabrać dystansu wiedząc, że bliska im osoba jest przez cały czas troskliwie pielęgnowana i że otrzymuje wszystko, co może ulżyć w cierpieniu, czyli lekarstwa, zastrzyki, opatrunki na odleżyny, środki przeciwbólowe…
(...)
Więc mimo tego, że początkowo cały projekt wyglądał dość przerażająco i trochę się obawiałam, czy dam radę go pociągnąć, to włączyłam się w to. Pierwszy koncert udał się fantastycznie, później był bal dobroczynny, na który zabrałam Cezarego, a już teraz - w maju byłam zaproszona na wmurowanie kamienia węgielnego pod budowę nowego skrzydła. (...) Oczywiście spotkałam się z tymi lekarkami i jestem dla nich jestem pełna podziwu, bo to są takie "doktor Judym".
Obrazek

Awatar użytkownika
mc_flay1
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 199 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 208 razy

08 lis 2015, 21:29

:good: zrobione, dodatkowo nie wiem ale chyba głosować można wielokrotnie, gdyż po oddaniu głosu ukazuje się taki komunikat:
Obrazek jutro zobaczę czy się da.
To mówię Wam ja, forumowy maruda, malkontent i sceptyk
Obrazek

Awatar użytkownika
Marta
Super User
Super User
Podziękował(a): 178 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 96 razy

08 lis 2015, 21:42

mc_flay1 pisze: jutro zobaczę czy się da.
Da się co 24h :)
"Amerykańska dziewczyna poradzi sobie wszędzie, zwłaszcza gdy płynie w niej polska krew" - Lucy

Awatar użytkownika
norbert73
Początkujący
Początkujący
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 5 razy

09 lis 2015, 10:45

@ głosy na panią Katarzyne oddane,czekamy do jutro do 10.45,oddajemy następny :D

Awatar użytkownika
Milla-nowa
Moderator
Moderator
Kontakt:

10 lis 2015, 12:50

mc_flay1 pisze:głosować można wielokrotnie
Nawet nie zauważyłam. Tak więc i ja zagłosuję wielokrotnie :)
Obrazek

AsiaK
Aktywny forumowicz
Aktywny forumowicz
Podziękował(a): 23 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 13 razy

11 lis 2015, 1:30

A mi pokazuje błąd :oops: Nie mogę zagłosować :cry: Będę walczyć jutro, może się uda
"Żeby własne szczęście przedłożyć nad ludzkie gadanie, taki głupi to nawet ja nie jestem." - Kusy

10fanta
Aktywny forumowicz
Aktywny forumowicz
Podziękował(a): 31 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 9 razy

11 lis 2015, 10:18

Głos oddany w wolnym czasie jutro ponownie zagłosuje :)

Awatar użytkownika
Milla-nowa
Moderator
Moderator
Kontakt:

11 lis 2015, 10:36

AsiaK pisze:A mi pokazuje błąd :oops: Nie mogę zagłosować :cry: Będę walczyć jutro, może się uda
A wybrałaś po jednej osobie z każdej kategorii?
Obrazek

Awatar użytkownika
Marta
Super User
Super User
Podziękował(a): 178 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 96 razy

30 lis 2015, 18:13

Dziś jest ostatni dzień głosowania. :) Ciekawe kto wygra...
"Amerykańska dziewczyna poradzi sobie wszędzie, zwłaszcza gdy płynie w niej polska krew" - Lucy

Awatar użytkownika
Milla-nowa
Moderator
Moderator
Kontakt:

01 gru 2015, 12:46

Marta pisze:Dziś jest ostatni dzień głosowania. :) Ciekawe kto wygra...
No niestety, dowiemy się dopiero 23 stycznia :(
Obrazek

ODPOWIEDZ