Ze względu na nowe przepisy wchodzące w życie 25 maja br., forum będzie działać tylko do najbliższego czwartku 24 maja. Dostosowanie regulaminu, polityki prywatności, przeprowadzenie audytu, całej kampanii informacyjnej oraz wszystkich innych obowiązków wynikających z przepisów RODO jest zbyt skomplikowanym, czasochłonnym i kosztownym przedsięwzięciem. Forum powstało w maju i w maju kończy swoją działalność. Dziękuję za 13 lat wspólnej przygody z "Ranczem". Zrobiliśmy razem sporo ciekawych i dobrych rzeczy. Było warto!

Stare klucze dla "Budzika"

Po lekkich, łatwych i przyjemnych tematach czas na trochę poważniejsze. To właściwe miejsce na poważne sprawy.
Awatar użytkownika
Milla-nowa
Moderator
Moderator
Posty: 1535
Rejestracja: 03 sty 2014, 20:42
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

20 mar 2015, 21:08

Na Barciślandii pisze Artur Barciś:
A było tak...
Zadzwonił do mnie Jan Łaczmański mówiąc, że mieszka w Rędzinach koło Częstochowy, czyli tam gdzie spędziłem swoje dzieciństwo i młodość i opowiedział mi o swoim pomyśle na pomoc Klinice "Budzik" i Fundacji "A kogo" Ewy Błaszczyk. Pomysł prosty jak drut, a raczej jak metal, z którego drut się czasem wykonuje. Pozbierać niepotrzebne klucze zalegające szuflady w naszych domach, zanieść je do punktu dorabiania kluczy, a oni to zezłomują i dochód przeznaczą na Klinikę "Budzik". Może tym symbolicznym kluczykiem uda się obudzić kolejne dziecko.

Zaraził mnie swoim entuzjazmem i potrzebą zrobienia czegoś dobrego. Brakowało tylko dotarcia do mediów, żeby pomysł nabrał większej skali. Pierwszy krok już zrobiłem, wczoraj w tv "Superstacja" opowiedziałem o tej akcji i mam nadzieję, że teraz nabierze większego rozgłosu. Gdyby się udało i cała Polska (Europa?) podchwyciłaby ten genialnie prosty pomysł, to tony niepotrzebnych kluczy zamieniłyby się w samo dobro.

Jeśli chcecie się dowiedzieć czegoś więcej o tym moim niezwykłym rodaku, to przeczytajcie artykuł
Obrazek
Awatar użytkownika
sypniewski5
Super User
Super User
Posty: 364
Rejestracja: 20 kwie 2013, 16:25
Lokalizacja: Dolny śląsk

19 kwie 2015, 15:27

Pan Artur Barciś, serialowy Czerepach na swoim Facebook-owym profilu przypomina o akcji i stare klucze dla "Budzika", którą zorganizowali Członkowie Polskiego Stowarzyszenia Licencjonowanych Serwisów Kluczowych.
Celem akcji jest finansowe wsparcie Fundacji "Akogo?".Jeśli macie Państwo w domu stare, niepotrzebne klucze, które już niczego nie otwierają, przynieście je do zakładów Polskiego Stowarzyszenia Licencjonowanych Serwisów Kluczowych. Właściciele takich zakładów, a także ich koledzy z punktów, które współpracują ze Stowarzyszeniem czyli ok. 2000 punktów w Polsce oddadzą je na złom, a pieniądze za pośrednictwem Polskiego Stowarzyszenia Licencjonowanych Serwisów Kluczowych przekażą Fundacji "Akogo?".
Jest to jedyna taka klinika w Polsce. Jej celem jest pomoc dzieciom po ciężkich urazach mózgu, pogrążonych w śpiączce. Mieści się przy oddziale Rehabilitacji Neurologicznej w Centrum Zdrowia Dziecka - Centralnym Szpitalu Dziecięcym w Polsce, gdzie najcięższe przypadki trafiają. Już kolkanaścioro jej pacjentów zostało skutecznie wybudzonych.

Zakłady należące do Polskiego Stowarzyszenia Licencjonowanych Serwisów Kluczowych znajdziecie na na załączonej liście Członków Polskiego Stowarzyszenia Licencjonowanych Serwisów Kluczowych: http://www.akogo.pl/sites/default/files ... -Akogo.pdf

"Człowiek jest wspaniałą istotą nie z powodu dóbr, które posiada, ale jego czynów. Nie ważne jest to co się ma, ale czym się dzieli z innymi."
-Św. Jan Paweł II
''Zakon rycerzy Mamrota'' - ks. bp. Piotr Kozioł
renatamac
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 08 mar 2018, 9:24
Kontakt:

08 mar 2018, 16:45

szkoda ze o akcji bylo cicho i nie zainteresowaly sie nia inne media ...

ale czy akcja nadal trwa?
bo na stronie budzika i stowarzyszenia serwisow kluczowych nie ma ani slowa o zakonczeniu akcji czy jej podsumowaniu
ODPOWIEDZ