przeniesienie serialu do innego pakietu w IPLA

Po lekkich, łatwych i przyjemnych tematach czas na trochę poważniejsze. To właściwe miejsce na poważne sprawy.
Deleted User 1816

13 kwie 2014, 23:57

Nie wiem czy to tylko u mnie, ale raczej nie. Mam nadzieję że to tylko pomyłka.

Wykupiłem na IPLA pakiet IPLA PREMIERY w którym zgodnie z ofertą są przedpremierowe seriale w tym "Ranczo". Wykupiłem dostęp na 90 dni - zapłaciłem.
Zdecydowałem się na ten pakiet tylko i wyłącznie aby móc w niedziele oglądać przedpremierowo mój ukochany serial "Ranczo". Na pewno tak samo zrobiło wielu użytkowników tego forum, i nie tylko użytkowników forum ale i wielbicieli.

Serial ogląda w/g rankingów około 6 mln osób. załóżmy że jedna osoba na 1000 chce obejrzeć przedpremierowy odcinek, daje to liczbę 6000 ludzi.
Tyle osób zostało nie boję się użyć tego słowa - okradzionych i oszukanych.
Ja jestem jednym z nich i żądam tego za co zapłaciłem.

Proszę o komentarze, oraz proszę z zgłaszanie tego w IPLa - ja to zrobiłem.

Awatar użytkownika
pablo
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 491 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 541 razy

14 kwie 2014, 7:57

Ja nigdy nic nie płacę, po co mam marnować pieniądze, jak mogę za darmo obejrzeć. Dla mnie to jest zdzieranie pieniędzy od ludzi, którzy nie mogą się doczekać kolejnego odcinka. Ja tam jestem cierpliwy. :)

Awatar użytkownika
admin
Użytkownik
Użytkownik
Podziękował(a): 369 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 714 razy
Kontakt:

14 kwie 2014, 16:39

mc_flay, to "Ranczo" nie jest już dostępne w pakiecie IPLA PREMIERY?? Przenieśli serial do innego pakietu, czy dodatkowo trzeba płacić za nowy odcinek? Napisz coś więcej. Przed chwilą wchodziłem w opcje tego pakietu i widzę, że jest tam "Ranczo" (99 odcinek). Nie wiem, czy wykupiłeś ten pakiet z myślą o oglądaniu na telewizorze, bo jeśli tak, to zerknij tutaj, czy na Twoim sprzęcie (producent) ten pakiet da się w ogóle oglądać.

Deleted User 1816

14 kwie 2014, 21:01

@admin dzięki za zainteresowanie, ja już pisałem do ipla co prawda nie odpisali ale już jest ok. może komuś się paluszek omsknął. Justyś miała to samo

skoro ok to proszę temat najlepiej do skasowania.

Zablokowany