Nasza-klasa.pl

Po lekkich, łatwych i przyjemnych tematach czas na trochę poważniejsze. To właściwe miejsce na poważne sprawy.
Awatar użytkownika
Paulina
Super User
Super User
Kontakt:

18 sty 2010, 13:02

Kitty, Podobnie jak Ty uważam, że śledzik to jeden wielki niewypał, eurogąbki, prezenty i wykupywanie emotek to już świadczy o tym że nk idzie w czystą komercję, denerwują mnie ludzie którzy wstawiają zdjęcia typu "ty i ja moglibyśmy" (odpowiedź w komentarzu) albo mają setki takich samych zdjęć albo z lustrem w tle, albo zdjęcia tzw. EMO ujęcie z góry, i wykrzywione ryjki, komentarze do tych zdjęć są na tym samym poziomie "LoFfcIaM, KoFfaNa" itp widać że pokemony opanowały internet, ale spójrz na to z innej strony są ludzie, którzy wykorzystują ten portal, do celów w jakich został on stworzony czyli po to by odnaleźć znajomych z dawnych lat, albo kontaktować się z rodziną mieszkającą gdzieś na drugim końcu Polski. Ja też jestem użytkownikiem naszej-klasy, mam 2 zdjęcia na profilu (swoje) i znajomych ze szkoły i z miasta. Nie każdy użytkownik nk musi być pokemonem.
Nk talka zawsze można wyłączyć, w ustawieniach podobnie jak propozycje znajomych, jest też opcja "nie pokazuj mnie w propozycjach znajomych"

Awatar użytkownika
Paulina
Super User
Super User
Kontakt:

18 sty 2010, 13:29

Kitty, no nie pomślałam tak :) tylko mówiłaś bardzo ogólnie, też nie lubie pokemonów- dzieci neo i fun kluby Hanny MOntany a że można wyłączyć śledzika nie wiedziałam :)

Awatar użytkownika
Patryk
Doświadczony komentator
Doświadczony komentator
Podziękował(a): 2 razy
Kontakt:

18 sty 2010, 13:56

nom to prawda ten śledzik to badziew ale da sie to wyłączyć pozdrawiam :)
ranczo najlepszy serial pod słońcem
POZDROWIENIA Z CHEŁMA :]
[url=http://userbars.pl/Film-i-TV/Userbar/21081,Ranczo,fan.htm][img]http://img.userbars.pl/106/21081.png[/img][/url]

Awatar użytkownika
Anija
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 284 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 993 razy

18 sty 2010, 16:41

Powiem tak, że kiedyś to codziennie zaglądałam na ten portal, dzięki niemu udało się odbudować kilka znajomości :) Wiało taką świeżością i nowością. Jednak później naszaklasa zaczęła sie psuć, zaczęli wprowadzać bezsensowne śledziki, eurogąbki i itp
Obecnie wchodzę coraz rzadziej
Kitty pisze:No i następna głupota, czyli albumy.
I jeszcze ocenianie zdjęć jak na fotce, już dawno wyłączyłam tą funkcję
Kitty pisze:A teraz nk-talk
Od razu to wyłączyłam, kolejny bezsens
"Cieszmy się życiem! Po prostu..."

Awatar użytkownika
c3po
Super User
Super User
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz
Kontakt:

18 sty 2010, 16:47

Nasza-klasa to bardzo dobry pomysł jeśli chodzi o zrzeszanie ludzi, czy dogadywanie spraw klasowych, na przykład jeśli kogoś nie było w szkole.

Irytuje i drażni mnie fakt, że ludzie zaśmiecają tą stronę milionami identyczno- podobnych zdjęć z *mniamniusimi* podpisami i komentarzami do nich. Robienie z tej strony sklepu, w którym walutą jest Eurogąpka, jest wspaniałym pomysłem, na zdzieranie pieniędzy z ludzi, którzy nie mają co robić z pieniędzmi.
Ocenianie zdjęć, też w sumie nie wiem po co tam się znalazło. Jeżeli ktoś uznał, że wrzucenie na stronę zdjęcia jest dobrym pomysłem, automatycznie kierować powinno ludzi na to, że to zdjęcie jest, w oczach usera, dobre.

Najlepszy smaczek zostawiłem na koniec. W wieku 13 lat nie miałem pojęcia o słowach typu lol, czy emotkach 'xD'. Teraz idąc przez podwórko widzę krzyczące dzieci, które zamiast śmiać się mówią typowe 'lol'.

Podsumowując, nasza-klasa jest dla każdego, jednak uważam, że nie każdy powinien z niej korzystać. :muted:
http://www.pajacyk.pl/ Pokaż, że zależy Ci na innych
Może kawy?

Awatar użytkownika
Milek
Zasłużony
Zasłużony
Podziękował(a): 19 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 66 razy
Kontakt:

18 sty 2010, 18:18

To jest nieuleczalna choroba nad którą według mnie nie należy spekulować tym bardziej na forum o tak wysokim poziomie.
Obrazek
Tworzenie stron internetowych - Lublin

Jan Japycz: Widzi pani, jeśli przepis jest trochę nieżyciowy to trochę można...
Hadziuk: Trzeba uważać, żeby w alkoholizm nie popaść...

niunia2101
Nowicjusz
Nowicjusz
Kontakt:

21 sty 2010, 19:59

Macie racje to co się stało z NK to czysta paranoja. To było im pisane za bardzo się rozrośli i nie byli w stanie sami utrzymać ten serwer choć pomysł mieli świetny i zarobili na tym niezłą kasę. I pomysł na zarabianie na frajerach też mają niezły typu eurogabki czy zwiększ sobie limit na transfer zdjęć. Tak samo stało sie już dawno z allegro. Kiedyś chciałem skasować konto a oni z takim tekstem "że nie mogę tego zrobić bo moje konto służyło do popełnienia przestępstwa". Jakby mi kto w mordę przyłożył młotkiem kowalskim tzw. "dzidziusiem" (dla nie wtajemniczonych 10kg wagi). Aż mi się ciśnienie podniosło. Zawsze tylko kupowałem a oni do mnie że sprzedawałem coś niezgodnie z prawem. A co do śledzika to nie wiem jak to coś wyłączyć bo próbowałem na różne sposoby i nic to nie dało.

Awatar użytkownika
Paulina
Super User
Super User
Kontakt:

21 sty 2010, 20:50

niunia2101, widze że korzystasz z firefoxa
jak wyłączyć śledzika...
Mi pomógł ten poradnik :)

niunia2101
Nowicjusz
Nowicjusz
Kontakt:

22 sty 2010, 11:40

Początek niezły. Pomgło dziękuję za ten poradnik.

Awatar użytkownika
Paulina
Super User
Super User
Kontakt:

22 sty 2010, 13:28

Kitty, ten poradnik jest dla użytkowników mozilli firefoxa
jak usunąć śledzika Explorer
spróbuj z tym, nie wiem czy działa ale sądząc po komentarzach chyba tak

niunia2101 nie ma za co :)

Awatar użytkownika
Patryk
Doświadczony komentator
Doświadczony komentator
Podziękował(a): 2 razy
Kontakt:

22 sty 2010, 16:01

znalazłem to gdzies w necie jak usunąć z explorera:
Internet Explorer Otwórz notatnik i wpisz w nim: #sledzik_box{display:none;} 2. Kliknij zapisz jako i wpisz: sledzik.css 3. Włącz przeglądarkę Internet Explorer i wybierz z Menu: Narzędzia ~> Opcje Internetowe ~> Dostępność 4. Otworzy się okno, w którym zaznaczasz : Formatuj dokumenty używając mojego arkusza stylów. 5. Kliknij na ; Przeglądaj i wybierz plik sledzik.css 6. Kliknij OK. Od tej chwili śledzik nie istnieje.
ranczo najlepszy serial pod słońcem
POZDROWIENIA Z CHEŁMA :]
[url=http://userbars.pl/Film-i-TV/Userbar/21081,Ranczo,fan.htm][img]http://img.userbars.pl/106/21081.png[/img][/url]

Awatar użytkownika
Milek
Zasłużony
Zasłużony
Podziękował(a): 19 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 66 razy
Kontakt:

22 sty 2010, 18:05

Jeśli chodzi o funkcję śledzik to w sumie nie wiem w czym ona wam w ogóle przeszkadza. Jeżeli to tylko sprawa durnych łańcuszków to wytłumaczenie jest chyba tylko jedno: jakich macie znajomych, takie łańcuszki :]
Obrazek
Tworzenie stron internetowych - Lublin

Jan Japycz: Widzi pani, jeśli przepis jest trochę nieżyciowy to trochę można...
Hadziuk: Trzeba uważać, żeby w alkoholizm nie popaść...

Awatar użytkownika
Anija
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 284 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 993 razy

22 sty 2010, 21:13

Na tej stronie:

http://www.kowieski.net/

dostępne są sposoby na wyłączenie śledzika dla każdej przeglądarki
"Cieszmy się życiem! Po prostu..."

Awatar użytkownika
Desert
Ekspert
Ekspert
Podziękował(a): 8 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 4 razy

22 sty 2010, 22:09

A ja wraz ze znajomymi wykorzystałam śledzika do rozpropagowania różnych charytatywnych akcji typu PAJACYK i tym podobne. Więc zawsze z czegoś niepotrzebnego można zrobić coś pożytecznego. Niemniej teraz już mam włączony "styl" w przeglądarce. Co prawda nie usuwa to na stałe, ale ukrywa. Dzięki temu już go nie widzę i jest mi z tym dobrze. Nie zajmuje tyle miejsca na ekranie co mnie najbardziej drażniło.
"Miłość ma dwa końce: jednym wzrasta, drugim się plącze."
/myśl własna/

sewer1412
Zaangażowany komentator
Zaangażowany komentator
Kontakt:

22 sty 2010, 22:14

Ja umiem wyłączyć śledzika w IE
[b]Michałowa[/b] - Przynieść jeszcze klopsików?
[b]Proboszcz-[/b] Co? O masz! No zagadałem się z Michałową i zjadłem
[b]Michałowa[/b] - No i bardzo dobrze
[b]Proboszcz[/b] - No i schudnij tu człowieku. Ale bardzo dobre, bardzo dobre

qwerty
Super User
Super User
Otrzymał(a) podziękowań: 6 razy

02 kwie 2010, 14:56

Mam naszą klasę, ale nie wiem po co... ;)

Awatar użytkownika
Lynn
Super User
Super User
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 3 razy

28 cze 2010, 15:27

A ja wlasnie rano skasowalam konto. Moja cierpliwosc wzgledem nich juz od dawna sie konczyla.
Will the world remember you when you fall? Could it be your death means nothing at all.
Obrazek

Awatar użytkownika
admin
Użytkownik
Użytkownik
Podziękował(a): 368 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 713 razy
Kontakt:

28 cze 2010, 16:46

Jak to powiedział jeden z ankietowanych przez Witebskiego: "ryba psuje się od głowy, a potem to już idzie do samej... do ogona". Nie jest to pierwsze i zapewne nie ostatnie posunięcie tego portalu, które nie przysporzy mu zwolenników.
Forum Ranczersów

Awatar użytkownika
Lynn
Super User
Super User
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 3 razy

28 cze 2010, 16:53

Dokladnie. Jedynymi dobrymi ruchami byla lista 30 osob odwiedzajacych profil (za ktora potem zadali kasy) a druga informacja kto ze znajomych usunal. Ale ja tez usuneli ze wzgledu na "ochrone danych osobowych".
A ja wlasnie dzisiaj z tego powodu usunelam konto swoje i siostry za jej zgoda. Bo nie pozwole by wykorzystywane byly moje dane, zdjecia itd przez portal i na dodatek niewylacznie przez niego. I to calkowicie za darmo. Sorry bardzo, ale nie. Dyktatury to ja sie brzydze. A narzucac sobie tez niczego nie dam.
Will the world remember you when you fall? Could it be your death means nothing at all.
Obrazek

qwerty
Super User
Super User
Otrzymał(a) podziękowań: 6 razy

29 cze 2010, 0:16

Ja usuwałem ostatnio konto ze dwa razy i teraz też zaraz usunę.
I tak zdjęć nigdy nie dodaje swoich...

ODPOWIEDZ