Nasze zbiory i kolekcje

Nasze zainteresowania, sport, internet, zwierzęta.
Awatar użytkownika
Paulina
Super User
Super User
Kontakt:

06 kwie 2009, 16:11

W tym Temacie chciałabym Was zaprosić do pisania o swoich kolekcjach i zbiorach... tu możecie się wszystkim pochwalić mile widziane fotki...

Ja mam kilka kolekcji ale najbardziej jestem dumna z mojego zbioru artykułów na temat Rancza czyli dosłownie wszystko o aktorach twórcach i opisy w moje hobby jest wmieszana cała rodzina i znajomi, którzy na bierząco dostarczają mi informacji jet to istne polowanie na artykuły... xD
Mój następny zbiór to figurki aniołków male duże kolorowe... dosłownie wszystkie niedługo postaram się zamieścić jakieś foto :angel:

Tyle o mnie teraz Wasza kolej serdecznie zapraszam :)

Awatar użytkownika
Black_Diamond
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 7 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 6 razy

06 kwie 2009, 19:31

Ja niedawno zaczęłam zbierać autografy :] mam ich niewiele ale zamierzam powiękaszać z czasem moją kolekcję =D Przydałyby się autografy od pani Ilony, Cezarego Żaka i Pawła Królikowskiego :sweet:
"I tylko sny, szalone sny są tutaj jak wszędzie..."

Awatar użytkownika
c3po
Super User
Super User
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz
Kontakt:

07 kwie 2009, 20:36

Ja zbieram... pieniądze ^^" Oczywiście żartuje. Zbieram bilety oraz paragony fiskalne. Takie moje 'inne' hobby ;)
http://www.pajacyk.pl/ Pokaż, że zależy Ci na innych
Może kawy?

Awatar użytkownika
Justyna -:-)
Wyróżniający się
Wyróżniający się
Kontakt:

07 kwie 2009, 20:59

1.Zbieram karty telefoniczne-takie bardzo stare.
2.Oczywiście zbieram autografy aktorów z "Rancza".
3.Zbieram gliniane aniołki,pieski oraz słoniki-na szczęście.
4.No i oczywiście w szkole zbieram oceny ;D
Justyna

Awatar użytkownika
Irenka
Zasłużony
Zasłużony
Podziękował(a): 36 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 35 razy
Kontakt:

07 kwie 2009, 22:55

Ja zbieram sobie filmy na dvd. Kiedyś to były kasety VHS, ale całą kolekcję udało mi się wymienić z kaset na płyty. Interesują mnie tylko polskie filmy. Oprócz tego – kubeczki, ale rodzinka powiedziała, że nie mam się już pokazywać z następnymi bo miejsca w domu brak. :]
"Z niczym nie należy przesadzać" - Kusy
Zapraszam: www.haniaj.blogspot.com

Awatar użytkownika
Paulina
Super User
Super User
Kontakt:

08 kwie 2009, 14:04

co do kaset to chciałam tak poza tematem dodać ,że mam taką jedną z trzema bitymi godzinami "wilka i zająca" kaseta ledwo zipie ale jest moją ulubioną

Ola
Zaangażowany komentator
Zaangażowany komentator
Kontakt:

08 kwie 2009, 19:07

Ja zbieram statki - nieduże modele które kupuje jak jestem nad morzem, poza tym zbieram pocztówki i muszelki. Oraz książki w miarę możliwości :)
Ta nasza bardzo bardzo mała Gmina Wilkowyje świadkiem ciągłych kłótni Wójta jest z Plebanem
Ta nasza bardzo bardzo mała Gmina Wilkowyje świadkiem także naszej wielkiej jest miłości

Awatar użytkownika
Paulina
Super User
Super User
Kontakt:

21 kwie 2009, 8:16

Mój brat ma dziwne hobby zbiera ładowarki do telefonów.... :lmao:

Awatar użytkownika
Mikołaj
Ekspert
Ekspert
Kontakt:

21 kwie 2009, 17:15

A ja kolekcjonuję motocykle i motorowery :)

Karol110192 - Ja kolekcjonuję prawdziwe 1:1, a nie modele. Poza tym jeszcze zajmuję się modelarstwem lotniczym.
Ostatnio zmieniony 22 kwie 2009, 17:11 przez Mikołaj, łącznie zmieniany 1 raz.
[url=http://rapideo.pl/polecam,rupel][img]http://rapideo.pl/rapideoUserbar.png[/img][/url]

Awatar użytkownika
Karol110192
Nowicjusz
Nowicjusz
Kontakt:

21 kwie 2009, 23:28

Ja kolekcjonuję motocykle, samochody i ciężarówki. Sam zaś w wolnej chwili składam nowe modele np. samochodów, ciężarówek, samolotów tudzież czołgów. Ale w ostatnich czasach kleję mój pierwszy model na naprawdę wysoką jakość wykonania, czyli Scanię z silnikiem V8, wszystkie części wykonane osobiście przeze mnie i pomniejszone do skali 1/14. Hehe moje życie jest "przesiąknięte motoryzacją" :D

Mikołaj to super jak w skali 1:1. Ja tymczasowo skuterem pomykam skuterem, ale czekam na osiemnastkę i robię oprócz prawa jazdy kat.B od razu i kat.A. Potem zaś będę szukał jakiejś Yamahy TDR125. Co sądzisz o tym motorze?? Bo mi wpadł w oko od pierwszego wejrzenia:D
Pzdr ;D
Ostatnio zmieniony 22 kwie 2009, 20:05 przez Karol110192, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Paulina
Super User
Super User
Kontakt:

22 kwie 2009, 11:23

u nas w szkole każdy zbierał karteczki, wymieniali się na przerwach znam takich, którym to wchodziło w nałóg!

Awatar użytkownika
Black_Diamond
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 7 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 6 razy

22 kwie 2009, 11:35

Achh tak!!! ..pamiętam :lmao: :lmao: My w 4 klasie byłyśmy gotowe się pobić o rzadko spotykaną karteczkę z "Diddla" lub "Witcha" . Jeszcze je gdzieś mam pod szafą xD xD xD
"I tylko sny, szalone sny są tutaj jak wszędzie..."

Awatar użytkownika
Ania
Zasłużony
Zasłużony
Podziękował(a): 2 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 12 razy
Kontakt:

22 kwie 2009, 11:38

Kitty pisze:A jak byłam w 4 klasie to zbierałam karteczki.
paulina1993_93 pisze:u nas w szkole każdy zbierał karteczki, wymieniali się na przerwach znam takich, którym to wchodziło w nałóg!
Nie wiem, ile lat ma Kitty, ale paulina1993_93 ma 15 lat i pisze, że dalej karteczki są na topie. To mnie zaskoczyło, bo kilkanaście lat temu sama takie zbierałam i moje koleżanki i koledzy też. Mieliśmy specjalne albumy. Najpopularniejsze były okładki z notesików, bo były one najbardziej kolorowe :D Byłam wtedy w początkowych klasach podstawówki, a to było już ho ho i jeszcze trochę temu ;D Jak więc widać, karteczki są ponadczasowe hihi :P
-Owszem, zyskałem - odpowiedział Lis. -Chociażby kolor zboża.
"Mały Książę"

Awatar użytkownika
Paulina
Super User
Super User
Kontakt:

22 kwie 2009, 11:40

Tak były nawet śliskie i z brokatem... ;)

Awatar użytkownika
Irenka
Zasłużony
Zasłużony
Podziękował(a): 36 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 35 razy
Kontakt:

22 kwie 2009, 17:04

Wprawdzie już się wypowiedziałam w tym temacie, ale muszę coś dopisać. W dzieciństwie zbierałam znaczki (należałam nawet do klubu filatelistycznego), w tej wczesnej młodości – pocztówki, a teraz (w obecnej młodości ;D ) – tak jak już pisałam – głównie polskie filmy na dvd. Z każdego wyjazdu (nawet krótkiego) przywożę sobie jakąś pamiątkę. To może być zwykły kamień albo muszelka. A jeżeli chodzi o zdjęcia i autografy aktorów z „Rancza” to też mam swoją kolekcję. :]
"Z niczym nie należy przesadzać" - Kusy
Zapraszam: www.haniaj.blogspot.com

Tala
Nowicjusz
Nowicjusz
Kontakt:

22 kwie 2009, 19:07

Ania pisze:To mnie zaskoczyło, bo kilkanaście lat temu sama takie zbierałam i moje koleżanki i koledzy też. Mieliśmy specjalne albumy. Najpopularniejsze były okładki z notesików, bo były one najbardziej kolorowe :D Byłam wtedy w początkowych klasach podstawówki, a to było już ho ho i jeszcze trochę temu ;D Jak więc widać, karteczki są ponadczasowe hihi :P
nom, ja tez zbierałam karteczki, miałam tego z 5 segregatorów.
ja sie troche wymieniałam, ale wiekszość kupywałam sama ;)
poszło na to kilka stowek :hihi:, teraz moj brat uzywa ich jako brudnopisu xD

Awatar użytkownika
Bogna23
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 71 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 146 razy
Kontakt:

23 kwie 2009, 19:55

Irenka pisze:W dzieciństwie zbierałam znaczki
Ja też - nadal mam sporą kolekcję - chociaż już praktycznie do nich nie zaglądam! Do tej pory zostało mi jednak kolekcjonowanie pocztówek - chociaż na każdym wyjeździe robię sporo zdjęć to i tak zawsze kupuję parę kartek - i podobnie jak Irenka zawsze przywożę jakiś drobiazg :)

Poland
Początkujący
Początkujący
Kontakt:

26 maja 2009, 14:21

Ja sobie kolekcjonuje płyty z muzyką z Eurowizji. Obecnie oprócz płyty gdzie mam różne utwory z tego konkursu mam osiem roczników (2002-2009)

Awatar użytkownika
Tatoke
Zaawansowany komentator
Zaawansowany komentator

01 cze 2009, 14:15

Ja zbieram wszystko co wiąże się z osobami (głównie aktorami ale też wokalistami), które podziwiam/ cenię. Są to przede wszystkim autografy. Cała kolekcja jest na razie niewielka, bo liczy ok. 33 autografów z czego wiele się powtarza. Z reguły proszę o autografy sama, ale nieliczne brała dla mnie przyjaciółka. Poza autografami są jeszcze zdjęcia, wycinki z gazet, bilety na koncert, czy do teatru, programy teatralne, plakaty, cytaty i tego typu rózne dziwne rzeczy :D :D :D

Awatar użytkownika
c3po
Super User
Super User
Kontakt:

08 lip 2009, 15:27

Postanowiłem rozpocząć nową kolekcje. Od dziś zbieram figurki z m&a (manga i anime) :]
Moim pierwszym nabytkiem jest figurka Konaty Izumi z anime Lucky Star :] :

Obrazek

Słaba jakość zdjęcia, gdyż robiłem je telefonem ^_^
http://www.pajacyk.pl/ Pokaż, że zależy Ci na innych
Może kawy?

ODPOWIEDZ