[rozrywka] SPORT

Nasze zainteresowania, sport, internet, zwierzęta.
Awatar użytkownika
Bogna23
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 71 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 145 razy
Kontakt:

01 wrz 2014, 9:04

Justyś pisze:Ja to wczoraj stwierdziłam - pooglądam na Rai Uno lub Rai Sport - wszystkie mecze. Drzyzga ze Swędrowskim jako komentatorzy nie są mi do szczęścia potrzebni ;)
W pełni się zgadzam - ja często np Eurosport oglądam w wersji angielskiej - bo po prostu nie mogę słuchać naszych komentatorów - zwłaszcza jednego, który po prostu działa mi na nerwy :)
Natomiast strasznie lubię parę komentatorów - Jaroński, Wyrzykowski, którzy komentują np. biathlon i kolarstwo. Biathlon zawsze lubiłam oglądać ale kolarstwo to zaczęłam tylko ze względu na nich i tak jakoś mnie wciągnęło :)
Mam to szczęście że akurat korzystam z cyfrowego polsatu więc siatkówkę mam za darmo - choć dopiero wczoraj odkryłam że mam te dedykowane programy...tak je ukryli ;)
Siatkówkę bardzo lubię więc na pewno będę oglądać i kibicować naszym!!!

Awatar użytkownika
pablo
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 491 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 540 razy

01 wrz 2014, 9:11

Bogna23 pisze: Natomiast strasznie lubię parę komentatorów - Jaroński, Wyrzykowski, którzy komentują np. biathlon i kolarstwo. Biathlon zawsze lubiłam oglądać ale kolarstwo to zaczęłam tylko ze względu na nich i tak jakoś mnie wciągnęło :)
Ja ogólnie też lubię ich słuchać, bo ciekawie gadają między sobą, nie zawsze komentując na bieżąco co się dzieje i te niektóre ich rozmowy są tak śmieszne jakbym kabaret oglądał. :rechot: Normalnie nieraz gadają tak jakby siedzieli w knajpie przy piwie i nie wiedzieli że słuchają ich tysiące ludzi. :P Ale przynajmniej nie jest nudno, bo co można komentować przez kilka godzin kolarstwa jak peleton jedzie razem.

Awatar użytkownika
Bogna23
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 71 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 145 razy
Kontakt:

01 wrz 2014, 9:15

pablo pisze:Ja ogólnie też lubię ich słuchać, bo ciekawie gadają między sobą, nie zawsze komentując na bieżąco co się dzieje i te niektóre ich rozmowy są tak śmieszne jakbym kabaret oglądał. :rechot: Normalnie nieraz gadają tak jakby siedzieli w knajpie przy piwie i nie wiedzieli że słuchają ich tysiące ludzi. :P Ale przynajmniej nie jest nudno, bo co można komentować przez kilka godzin kolarstwa jak peleton jedzie razem.
Dokładnie pablo - dlatego ja długo nie interesowałam się kolarstwem no bo ile można oglądać jadących kolarzy - czasem tylko te wielkie tury - bo przynajmniej ciekawe okolice można było pooglądać - zwłaszcza jak była dobra realizacja i operatorzy wychwytywali ciekawe miejsca, obiekty - bo inaczej to straszna nuda!

Awatar użytkownika
Przemo94
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 331 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 574 razy
Kontakt:

01 wrz 2014, 12:35

Jaroński, Wyrzykowski - moja ulubiona para komentatorska :good: I ich tegoroczne "pchanie" Majki podczas Tour de France :wariat:

Awatar użytkownika
pablo
Osobowość forum
Osobowość forum

01 wrz 2014, 12:38

Przemo94 pisze:Jaroński, Wyrzykowski - moja ulubiona para komentatorska :good: I ich tegoroczne "pchanie" Majki podczas Tour de France :wariat:
:rechot: :rechot: :rechot: :rechot: pamiętam :D
Ale wczoraj mecz MŚ (chyba) Włochy - Iran podobna para komentowała w sensie, że podobnie rozmawiali. :D To pewnie dobrzy ich znajomi :śmiech:

Awatar użytkownika
Przemo94
Moderator
Moderator
Kontakt:

01 wrz 2014, 12:40

pablo pisze:Ale wczoraj mecz MŚ (chyba) Włochy - Iran podobna para komentowała w sensie, że podobnie rozmawiali. :D To pewnie dobrzy ich znajomi :śmiech:
Może to byli oni, tylko za pomocą torby zmienili głos, tak jak Hadziuk w budce telefonicznej :rechot:

Awatar użytkownika
pablo
Osobowość forum
Osobowość forum

28 lut 2015, 19:48

I już po Mistrzostwach Świata w narciarstwie klasycznym. 2 brązowe medale i wiele emocji. Oba medale zdobyte drużynowo. Najpierw Kowalczyk z Jaśkowiec w sprincie drużynowym, a dziś w skokach brąz, chociaż srebro było w zasięgu ręki (niecałe 5 pkt do Austrii). Szkoda tylko, że ani Stoch ani Kowalczyk nie zdobyli indywidualnie medalu.

Prawdę mówiąc nie wierzyłem dziś w medal dla Polaków - raczej miejsce 4-5 obstawiałem. Nie myślałem, że oddadzą 8 równych skoków, ale na szczęście nikt nie zawalił skoku i emocje były do samego końca. Aż w fotelu nie mogłem usiedzieć. Oby więcej takich emocji. :zadowolony:

Gratulacje dla naszych skoczków. :gratulacje: Tak się cieszyli nasi skoczkowie po wywalczeniu medalu:
onet.pl pisze:Obrazek
foto onet.pl

Awatar użytkownika
Przemo94
Moderator
Moderator
Kontakt:

28 lut 2015, 20:00

Kto by przed konkursem przypuszczał, że zdobędziemy medal. Brawo :gratulacje:

Awatar użytkownika
goskaczg
Super User
Super User
Podziękował(a): 166 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 162 razy

28 lut 2015, 21:01

O widzę, że tu są fani naszych skoczków. Ja też oglądam każde zawody. Dziś obstawiałam 5 miejsce a tu taka ogromna niespodzianka. Powtórka z przed dwóch lat.
A o mały włos byłoby srebro. :D Ale i tak ogromne gratulacje. :good:
"Na miłość nigdy nie jest za późno, za to na samotność zawsze jest za wcześnie."- Kusy

Awatar użytkownika
Skowronek
Super User
Super User
Podziękował(a): 241 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 70 razy
Kontakt:

01 mar 2015, 11:10

ja dalej mam w głowie sprint Kowalczyk i to nieszczęsne 4 miejsce.. dosłownie otarła się o medal :/ wielka szkoda. ale najbardziej cieszy to, że Justyna się nie poddaje i zapowiada walkę aż do IO w Korei. emocji nam chyba nie zabraknie do tego czasu :)

Awatar użytkownika
pablo
Osobowość forum
Osobowość forum

23 mar 2015, 17:04

Jak tam fani skoków, oglądaliście Planicę? Cóż za emocje były. :D Ja tak w przerwie niedzielnego konkursu myślałem sobie, że zawodnicy z czołówki pierwszej serii konkursu w zależności od tego, kogo wolą żeby zdobył KK będą skakać tak aby ich faworyt wygrał PŚ. Myślałem, że Tepes skoczy tak tylko, aby być przed Freundem. A przez ten jego długi skok i notę marzeń zabrał KK koledze z drużyny. :P Ale po prostu zachował się fair play i nic nie kalkulował. Ale to już zmartwienie (bądź nie) Słoweńców. Dobrze, że to nie w Polsce np Żyła zabrał KK Stochowi. :P

Awatar użytkownika
goskaczg
Super User
Super User

23 mar 2015, 17:25

pablo pisze: Dobrze, że to nie w Polsce np Żyła zabrał KK Stochowi. :P

:rechot: :rechot: To chyba raczej niemożliwe. Żyła to raz skoczy bardzo dobrze albo nie skoczy.
Walka o kryształową kulę toczyła się do końca. Emocje były. :D
Szkoda, że Kamil miał sezon z kontuzjami bo może by powalczył o obronę kryształowej kuli.
I emocje by były jeszcze większe. Miałam nadzieję, że reszta naszych młodych skoczków będzie lepiej skakać.
Właściwie tyko Murańka coś pokazał. Może w przyszłym sezonie będzie się liczył w czołówce.
Ja kibicowałam Sewerynowi bo sympatyczny chłopak. I fajnie, że wygrał. :good:
"Na miłość nigdy nie jest za późno, za to na samotność zawsze jest za wcześnie."- Kusy

Awatar użytkownika
pablo
Osobowość forum
Osobowość forum

18 kwie 2015, 16:10

Są tu jacyś kibice snookera, którzy oglądają MŚ które dziś się rozpoczęły? :D
Już w meczu otwarcia oglądałem pojedynek mojego ulubieńca - Marka Selby'ego. :)

Awatar użytkownika
goskaczg
Super User
Super User

18 kwie 2015, 16:33

pablo pisze:Są tu jacyś kibice snookera, którzy oglądają MŚ które dziś się rozpoczęły? :D
Ja jestem fanką sportu. Oglądam wszystkie zawody rangi światowej. Teraz oglądam podnoszenie ciężarów. Nasi zdobywają medale. :D
Niestety jedyny sport, w którym nie rozumiem o co chodzi jest snooker, :rechot: i chyba jeszcze curling :rechot:

Awatar użytkownika
pablo
Osobowość forum
Osobowość forum

18 kwie 2015, 16:41

goskaczg pisze: Niestety jedyny sport, w którym nie rozumiem o co chodzi jest snooker, :rechot: i chyba jeszcze curling :rechot:
Przecież to bardzo proste jest. Trzeba wbijać bile do kieszeni. :P Obejrzyj sobie to po godzinie będziesz wiedzieć już o co chodzi. :D

Awatar użytkownika
zyciak
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 520 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 891 razy
Kontakt:

18 kwie 2015, 19:29

Dziś odbywa się historyczny turniej Gran Prix na żużlu. Impreza na warszawskim Stadionie Narodowym, na którym ułożony tymczasowy tor. Zawody te, to pożegnanie z cyklem GP najlepszego żużlowca w historii polskiego speedway'a, mistrza świata z 2010, prawdziwej legendy tej dyscypliny sportu, Tomasza Golloba. Emocje gwarantowane, na trybunach ponad 50 tys. widzów. Grono faworytów jest dość liczne, stawka wyrównana. Mam nadzieję na emocjonujące i, co najważniejsze, bezpieczne zawody.

Awatar użytkownika
pablo
Osobowość forum
Osobowość forum

19 kwie 2015, 8:34

zyciak pisze:Dziś odbywa się historyczny turniej Gran Prix na żużlu. Impreza na warszawskim Stadionie Narodowym, na którym ułożony tymczasowy tor. Zawody te, to pożegnanie z cyklem GP najlepszego żużlowca w historii polskiego speedway'a, mistrza świata z 2010, prawdziwej legendy tej dyscypliny sportu, Tomasza Golloba. Emocje gwarantowane, na trybunach ponad 50 tys. widzów. Grono faworytów jest dość liczne, stawka wyrównana. Mam nadzieję na emocjonujące i, co najważniejsze, bezpieczne zawody.
Ja akurat żużlem się nie interesuję i dopiero dziś się dowiedziałem, że takie zawody były jak przeczytałem o... kompromitacji. :rechot: Widać każdy sport chcą rozgrywać na Narodowym. Stadion 100 in 1. :rechot: Nawet skoki przecież planowali. Był windsurfing, rajdy samochodowe, a zawodów piłkarskich malutko... No ale niedługo będzie wielki mecz - finał Ligi Europejskiej.

A wracając do snookera, to co ja wczoraj przeżywałem do północy, jak mój ulubieniec Selby ledwo wygrał z debiutantem 10:9 a przegrywał 8:9

Awatar użytkownika
zyciak
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 520 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 891 razy
Kontakt:

19 kwie 2015, 11:41

Rzeczywiście wczorajsze Grand Prix na żużlu, które miały być wielkim świętem czarnego sportu zakończyło się gigantycznym skandalem. Duńska firma byłego 3-krotnego mistrza świata, Ole Olsena, odpowiedzialna za przygotowanie toru, dała wielka plamę. Nie działała taśma startowa, a sam tor po kilku biegach stał się bardzo niebezpieczny. Nic dziwnego, że po trzech seriach startów zawodnicy, w obawie o swoje zdrowie, odmówili dalszej jazdy. Szkoda, że pożegnanie legendy polskiego żużla, Tomka Golloba, odbyło się w cieniu wielkiej tej kompromitacji

Rancer
Nowicjusz
Nowicjusz
Kontakt:

07 maja 2015, 18:16

w Krakowie piłkarze ręczni grali w turnieju

kejti
Nowicjusz
Nowicjusz
Kontakt:

31 sty 2017, 14:51

Jak tam po gali najlepszych 10 sportowców polski, bo byłem w http://www.dekor-24.pl i nie wiem co się wydarzyło do końca? Sprawiedliwie było? Ta zawodniczka MMA nasza z USA Jędrzejczyk to super gwiazdą jest u nich,a u nas cicho, smutne to jest :(
Ostatnio zmieniony 17 mar 2017, 16:54 przez kejti, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ