[rozrywka] SPORT

Nasze zainteresowania, sport, internet, zwierzęta.
Awatar użytkownika
Przemo94
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 331 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 575 razy
Kontakt:

07 kwie 2014, 16:48

Gabriel pisze:Chcielibyście IO w Krakowie w 2022? bo ja nie :D
Jak zawsze są głosy za i przeciw, ale ja w tej kwestii jestem neutralny. Dla mnie mogą być, ale jak nie będzie IO w Krakowie to płaczu nie będzie, bynajmniej dla mnie :)

Awatar użytkownika
pablo
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 491 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 541 razy

07 kwie 2014, 16:50

Ja tam bym chciał żeby były... mecze hokeja na narodowym podczas IO :D

Awatar użytkownika
Przemo94
Moderator
Moderator
Kontakt:

07 kwie 2014, 16:51

IO w Krakowie, a mecze hokeja na narodowym - to moim zdaniem mało prawdopodobne, albo i niewyobrażalne :D

Awatar użytkownika
Gabriel
Super User
Super User
Podziękował(a): 99 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 69 razy

07 kwie 2014, 16:52

O właśnie. Stadion Narodowy. Przecież to parodia, że mogą się tam odbyć skoki narciarskie... ludzie no bez jaj!

Awatar użytkownika
pablo
Osobowość forum
Osobowość forum

07 kwie 2014, 16:54

Gabriel pisze:O właśnie. Stadion Narodowy. Przecież to parodia, że mogą się tam odbyć skoki narciarskie... ludzie no bez jaj!
to jest stadion typu 100 IN 1 :rechot:

Awatar użytkownika
Przemo94
Moderator
Moderator
Kontakt:

07 kwie 2014, 16:56

Gabriel pisze:O właśnie. Stadion Narodowy. Przecież to parodia, że mogą się tam odbyć skoki narciarskie... ludzie no bez jaj!
To są tylko takie idee, które znając polską rzeczywistość nie dojdą do skutku :)

gottsu
Doświadczony komentator
Doświadczony komentator
Podziękował(a): 3 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 16 razy

07 kwie 2014, 17:08

No tak, trzeba czymś utrzymać tego nierentownego kolosa za 2 miliardy złotych, więc od czasu do czasu się rzuci jakiś oderwany od rzeczywistości pomysł, bo przecież samo 20 milionów złotych, które (tu wstaw dowolne określenie) Narodowy przynosi strat się nie spłaci.

a jeśli chodzi o igrzyska, ja jestem za, można je zrobić skromnie i ekonomicznie, jednak atmosferą nadrobić i to wiele :) i dla mnie to czas, żeby Polska stała się ważna i znacząca, przez takie choćby igrzyska 8-)

Awatar użytkownika
Przemo94
Moderator
Moderator
Kontakt:

07 kwie 2014, 17:14

No tak, bo na pewno da radę zorganizować tanie i widowiskowe Igrzyska, ale zapewne działacze czy inni politycy lub po prostu ludzie się nasłuchali ile to kosztowały ostatnie Igrzyska w Soczi to zniechęcili się do tego przedsięwzięcia.

Awatar użytkownika
Bogna23
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 71 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 146 razy
Kontakt:

07 kwie 2014, 18:58

Jerzyk zaczyna mnie denerwować - jak do tej pory Go broniłam - bo miał już różne wybryki na kortach to tu moim zdaniem to Jego "wystąpienie" było nie na miejscu. Fakt że miał trochę racji, ale to nie była dyskusja na temat kondycji i finansowania naszego sportu czy w ogóle sytuacji młodych ludzi w Polsce - tu trzeba było przyznać że się zawaliło - bo jednak od tenisisty z pierwszej 20 mogą być oczekiwania że wygra z 17latkiem z 300jakiejś pozycji. Po prostu ostatnio mu nie idzie - w ostatnim turnieju ATP odpada w 1 rundzie - ale jak się ma wysokie mniemanie o sobie to zamiast się przyznać do gorszej formy to lepiej atakować innych. I nie do końca jest prawdą że nic od państwa nie otrzymał - ale też musiał swoje dołożyć - o czym wszyscy słyszeliśmy od rodziców tenisistów - Radwańskim pomagał dziadek, tata sióstr Williams - od początku podkreślał że tenis córek to inwestycja pieniędzy - przecież jakie oni zarabiają pieniądze - ostatni finał Radwańskiej - wygra 1milion przegra 0,5miliona $ - ilu sportowców, którzy harują od dzieciństwa dostaje takie pieniądze - nawet osiągając poziom światowy - piłkarze, kierowcy formuły1, golfiści i może jeszcze ktoś ale dla większości to są pieniądze nieosiągalne! Przykład - dlaczego rodzice Jerzyka - siatkarze nie kreowali Go na siatkarza - ma warunki - tylko na tenisistę? A po drugie to skąd organizatorzy mają kasę na takie premie dla tenisistów - sponsorzy i reklamy - więc atakowanie mediów to chyba nie najlepszy sposób - sam zarabia na reklamach :)
Co do olimpiady ja jestem za - taka impreza to promocja Polski i szansa na wybudowanie obiektów - chociażby tego krytego toru lodowego i może jeszcze drogi do Zakopanego!!! Problem tylko w tym, żeby te wybudowane obiekty miały odpowiednich gospodarzy później, którzy zadbają o to aby same się utrzymywały! Przykład - jedna z najbardziej dochodowych tras w historii muzyki - trasa MDNA Madonny a koncert Madonny na narodowym przynosi milionowe straty - to tylko u nas jest możliwe!!!

Awatar użytkownika
Gabriel
Super User
Super User

07 kwie 2014, 20:12

Bogna23 to nic innego jak polepszanie swojego wizerunku, reklamuje się, zobaczycie dostanie teraz tyle ofert, że będzie miał w czym wybierać. Nie on jedyny tak robi :) Chce za wszelką cenę stać się celebrytą i dobrze mu idzie. Wszyscy o nim mówią, mają go za idola a jak świat światem... media będą za tym kto jest rentowny a kto inny nie jest obecnie tak rentowny jak on? Jerzyk wie co robi, chce zarobić i ma do tego prawo.

Awatar użytkownika
Bogna23
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 71 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 146 razy
Kontakt:

07 kwie 2014, 20:31

Gabriel pisze: Jerzyk wie co robi, chce zarobić i ma do tego prawo.
Jak najbardziej - ja jestem za tym, żeby wykorzystał swoje 5 minut i zarobił tyle żeby na starość nie musiał liczyć na garnuszek państwa ;)

Awatar użytkownika
Gabriel
Super User
Super User

07 kwie 2014, 20:38

Wydaje mi się, że już dostał kilka propozycji. Wszędzie o nim głośno i dobrze. Chłopak pokazał, że od 0 można zajść bardzo daleko. Marzenia warte są wszystkiego.

PS. Jutro zrobię kolejną kolejkę Ligi Typer. Wybaczcie ale w poprzednim tygodniu byłem na kompie może kilkanaście minut. Przepraszam :)

Awatar użytkownika
Przemo94
Moderator
Moderator
Kontakt:

08 kwie 2014, 14:19

Moje zdanie jest takie, że tak naprawdę Janowicz chciał zwrócić na siebie uwagę wszystkich i jak widać, udało mu się.

Awatar użytkownika
pablo
Osobowość forum
Osobowość forum

04 maja 2014, 14:51

Ogląda ktoś snookera?

Już dziś i jutro finał MŚ. Wielki mecz O'Sulliwan-Selby. Półfinał też był super Selby-Robertson. A Selby to mój ulubieniec i mu kibicuję. :D

Awatar użytkownika
pablo
Osobowość forum
Osobowość forum

30 sie 2014, 17:45

Jak tam, będziecie oglądać MŚ w siatkówce? Ja właśnie zainwestowałem 89 zł i po 2 minutach już mam 4 kanały Polsat Volleyball. Emocje okazały się silniejsze od bojkotu Polsatu, bo początkowo planowałem nie oglądać.

Awatar użytkownika
Skowronek
Super User
Super User
Podziękował(a): 241 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 70 razy
Kontakt:

30 sie 2014, 18:06

na szczęście mam w pakiecie te kanały, na których będą mecze, bo nie mogłabym odpuścić takiej imprezy w Polsce :D żałuję tylko, że nie zdecydowałam się kupić biletu choćby na jeden mecz naszej reprezentacji.. :/ jednak oglądanie przed tv to nie to samo, co emocje na hali :) tymczasem odliczam minuty do meczu otwarcia :D

Awatar użytkownika
kubakielce
Super User
Super User
Podziękował(a): 137 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 75 razy

30 sie 2014, 19:04

pablo pisze:Jak tam, będziecie oglądać MŚ w siatkówce? Ja właśnie zainwestowałem 89 zł i po 2 minutach już mam 4 kanały Polsat Volleyball. Emocje okazały się silniejsze od bojkotu Polsatu, bo początkowo planowałem nie oglądać.
Ja nie oglądam nawet meczu otwarcia ( przynajmniej w TV ) . U mnie bojkot Polsatu wygrał dlatego mecze Polaków może obejrzę na internecie
"Na miłość nigdy nie jest za późno, za to na samotność zawsze jest za wcześnie" - Kusy
"Życie jest jak puste pole , takie życie ja pier...." - Kurski , Miodowe Lata

Awatar użytkownika
natalia1989
Wyróżniający się
Wyróżniający się
Podziękował(a): 174 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 31 razy

30 sie 2014, 21:02

Ja też oczywiście oglądam, bo kocham siatkówkę :P Taka impreza i to u nas... nie mogłabym tego przegapić. Dlatego musiałam wykupić dostęp do nowych kanałów, ale nie żałuję :P. Zazdroszczę ludziom, którzy obejrzą mecze na żywo :)

Awatar użytkownika
zyciak
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 521 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 910 razy
Kontakt:

30 sie 2014, 23:51

Lubię siatkę, ale czas nie pozwoli na oglądanie. Tak więc nie kupuję pakietu. Poszukam relacji w necie albo, jeśli będzie opcja, wykupię dostęp na IPLI do poszczególnych meczów.

Awatar użytkownika
Justyś
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 209 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 229 razy

31 sie 2014, 10:12

Lubię siatkówkę, nawet bardzo, ale w ramach protestu nie dam 80 czy 90 zł za kolejny pakiet kanałów :)
Tak na prawdę opłacamy roczny abonament RTV + telewizję NC+ co miesiąc i uważam że ten Volley powinniśmy mieć w cenie.
Ja to wczoraj stwierdziłam - pooglądam na Rai Uno lub Rai Sport - wszystkie mecze. Drzyzga ze Swędrowskim jako komentatorzy nie są mi do szczęścia potrzebni ;)
"-Wiesz, że ja wyznaję zasadę pacta sunt servanda!
-Ta i te ecetera ecetera tam inne." P.K

ODPOWIEDZ