Ze względu na nowe przepisy wchodzące w życie 25 maja br., forum będzie działać tylko do najbliższego czwartku 24 maja. Dostosowanie regulaminu, polityki prywatności, przeprowadzenie audytu, całej kampanii informacyjnej oraz wszystkich innych obowiązków wynikających z przepisów RODO jest zbyt skomplikowanym, czasochłonnym i kosztownym przedsięwzięciem. Forum powstało w maju i w maju kończy swoją działalność. Dziękuję za 13 lat wspólnej przygody z "Ranczem". Zrobiliśmy razem sporo ciekawych i dobrych rzeczy. Było warto!

[rozrywka] SPORT

Nasze zainteresowania, sport, internet, zwierzęta.
Awatar użytkownika
jacek
Super User
Super User

31 sty 2017, 19:47

Dobry wieczór , dla mnie MMA , Boks w damskim wydaniu niestety to nie to samo doznanie i poziom co w męskim wydaniu . Pomijając aspekt estetyczny...Jakoś nie dostrzegam magii gdy dwie damy okładają się pięściami i kopią. Dlatego wolę UFC w męskim wydaniu i oczywiście NBA plus piłkę nożna...I uwielbiam komentarze kolarstwa i biatlonu Panów Wyrzykowskiego i Jarońskiego na Eurosport. Pozdrawiam
"PACTA SUNT SERVANDA" :pałka:
Awatar użytkownika
jacek
Super User
Super User

23 mar 2017, 21:35

Dobry wieczór , ubawiłem się setnie , co ma wędkarstwo wspólnego ze sportem ???????????
"PACTA SUNT SERVANDA" :pałka:
Awatar użytkownika
kruszon
Nowicjusz
Nowicjusz

25 gru 2017, 13:16

Ja uwielbiam piłkę nożną :)
ODPOWIEDZ