[muzyka] Instrumenty

Nasze zainteresowania, sport, internet, zwierzęta.
Awatar użytkownika
MM
Zaawansowany komentator
Zaawansowany komentator
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

17 mar 2009, 20:12

A ja od października gram na basie. Na razie czterostrunowy, ale kiedyś sobie sprawię jakąś fajną piątkę. :)
Wilkowyje nie pomyje!

Awatar użytkownika
Tatoke
Zaawansowany komentator
Zaawansowany komentator

08 lip 2009, 21:36

Ja swoich sił próbowałam w gitarze (2 lata nauki w MDK) i keyboardzie (rok nauki w MDK, dużo samouk). W rezultacie oba instrumenty w tym roku porzuciłam, bo nie miałam cierpliwości do ćwiczeń. Myślę jednak, że do gitary wrócę tylko, że tym razem akordowo, a nie klasycznie. Keyboard też nie pójdzie w zapomnienie, bo moja rodzina lubi kolędować przy akompaniamencie różnych instrumentów :]

Ewa47
Super User
Super User
Podziękował(a): 46 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 12 razy

01 sie 2009, 0:31

Ja gram na nerwach mojej rodzinie. :D
Ostatnio zmieniony 09 sie 2009, 0:04 przez Ewa47, łącznie zmieniany 1 raz.
Ewa

Awatar użytkownika
macphisto
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 49 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 97 razy
Kontakt:

04 sie 2009, 22:01

Ja próbowałam grać na gitarze, ale stwierdziłam, że to nie na moje nerwy xD
najbardziej marzy mi się grać na perkusji
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't - Fight Club.

http://www.macphisto.fbl.pl

https://www.facebook.com/wObiektywieAlexis <-skromna galeria

Awatar użytkownika
erni
Zaangażowany komentator
Zaangażowany komentator

11 sty 2010, 0:14

Czasem pogrywam na gitarce elektrycznej, moja to Yamaha pacifica :) Nigdzie się nie uczyłem, gram dla własnej przyjemności ;)
Ostatnio zmieniony 11 sty 2010, 0:28 przez erni, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Dasqez
Nowicjusz
Nowicjusz
Kontakt:

20 lut 2010, 0:52

Ja też pogrywam na elektryku dla własnej przyjemności, raz na rok jakiś jam w garażu kumpla. Od 2006 mam jakąś syfną podróbkę Fendera, obecnie przymierzam się do kupna jakiegoś Schectera, świetne brzmienie mają te gitary. Ale co z tego wyjdzie - zobaczymy.

qwerty
Super User
Super User
Otrzymał(a) podziękowań: 6 razy

02 kwie 2010, 13:08

Gram, a właściwie od lutego gdzieś zaczynam, przymierzam się do gry na perkusji... :)
Na razie za mało czasu i może... ochoty? ;)

Awatar użytkownika
zyciak
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 521 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 914 razy
Kontakt:

03 sie 2010, 22:13

Muzyka zajmuję się zawodowo, jestem po Akademii Muzycznej. Skończyłem ją na klarnecie, marząc o pracy w Orkiestrze Symfonicznej. Z tych planów nic nie wyszło, więc doszedł sax, flet poprzeczny. O pianie nie wspomnę, bo to chyba naturalne w moim zawodzie. Miałem też epizody na gitarze ( stare harcerskie czasy ) i gitarze basowej ( czasy zespołu licealnego). Pozdro :)

Awatar użytkownika
macphisto
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 49 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 97 razy
Kontakt:

03 sie 2010, 22:53

zyciak pisze:Muzyka zajmuję się zawodowo, jestem po Akademii Muzycznej. Skończyłem ją na klarnecie, marząc o pracy w Orkiestrze Symfonicznej. Z tych planów nic nie wyszło, więc doszedł sax, flet poprzeczny. O pianie nie wspomnę, bo to chyba naturalne w moim zawodzie. Miałem też epizody na gitarze ( stare harcerskie czasy ) i gitarze basowej ( czasy zespołu licealnego). Pozdro :)
Jestem pełna podziwu :thumbup: ja nigdy nie miałam cierpliwości uczyć się grać na instrumentach, chyba, że miałabym do dyspozycji perkusję... :)
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't - Fight Club.

http://www.macphisto.fbl.pl

https://www.facebook.com/wObiektywieAlexis <-skromna galeria

Awatar użytkownika
zyciak
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 521 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 914 razy
Kontakt:

04 sie 2010, 16:39

macphisto pisze:
zyciak pisze:Muzyka zajmuję się zawodowo, jestem po Akademii Muzycznej. Skończyłem ją na klarnecie, marząc o pracy w Orkiestrze Symfonicznej. Z tych planów nic nie wyszło, więc doszedł sax, flet poprzeczny. O pianie nie wspomnę, bo to chyba naturalne w moim zawodzie. Miałem też epizody na gitarze ( stare harcerskie czasy ) i gitarze basowej ( czasy zespołu licealnego). Pozdro :)
Jestem pełna podziwu :thumbup: ja nigdy nie miałam cierpliwości uczyć się grać na instrumentach, chyba, że miałabym do dyspozycji perkusję... :)

W moim przypadku to trochę "skażenie rodzinne", bo oboje rodzice są muzykami, a i brat poszedł w muzykę.

Awatar użytkownika
Lynn
Super User
Super User
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 3 razy

04 sie 2010, 21:31

O Zyciak to naucz mnie grac na klasycznej gitarce? Kupilam sobie na 17-ste urodziny i ona teraz w szafie stoi nieuzywana i zakurzona bo grac nie umiem, a moj nauczyciel to jakis kretyn byl :)
Will the world remember you when you fall? Could it be your death means nothing at all.
Obrazek

qwerty
Super User
Super User
Otrzymał(a) podziękowań: 6 razy

05 sie 2010, 15:27

NO przez wakacje miałem tak się nauczyć coś na tej perkusji, ale jak na razie słabo idzie... ;)
Choć nie powiem, przez ostatni miesiąc sporo ćwiczyłem :)

ODPOWIEDZ