Strona 1 z 1

Autografy

: 23 lut 2010, 11:58
autor: Blazer
Witam.
Od niedawna zdecydowałem się...kolekcjonować autografy.Mam nadzieję, że ze swoją pasją pociągnę też innych użytkowników do tego świata.
Zacznijmy od tego:
Jak dostać autograf?
Są trzy sposoby:
1.Znaleźć adres mailowy do danej osoby i napisać do niego maila z prośbą o autograf i adresem zamieszkania.Oczywiście, jeśli piszecie do kogoś ze Stanów Zjednoczonych, to po angielsku, jeśli do kogoś z Polski, to po Polsku.Autografy dochodzą różnie, zależy od tego, ile dana osoba ma czasu i chęci.
2.Kolejny sposób to znalezienie na internecie adresu zamieszkania danej osoby i wysłanie listu ze zdjęciem i znaczkami.Jeśli to zrobicie, to macie 99%, że osoba odeśle list z autografem, a może nawet i z dedykacją.Natomiast sposób 1 - wtedy wiadomo, dana osoba może nie chcieć wysłać autografu, bo nie ma np. ochoty bawić się w to, czy też szkoda jej pieniędzy i czasu.
3.Osobiście :]

Ja używam tylko sposobu 1.Pisałem do wielu osób (na razie mam tylko Jerzego Engela + dedykacja i Artura Barcisia).Pisząc do kogoś, najczęściej nie otrzymasz odpowiedzi, tylko po paru dniach dostaniesz autograf (być może).Jednak po dostaniu autografu zawsze piszę maila z podziękowaniem.
Wiem też, że można mailowo rozmawiać z Arturem Barcisiem.
Czekam teraz jeszcze na parę autografów, ale nie próżnuję i szukam na internecie kolejnych adresów mailowych.

W tym wątku możemy pisać o tym, jakie mamy autografy na wymianę, na sprzedaż, na oddanie, jakie mamy autografy, których nie oddamy, możemy wymieniać się adresami zamieszkania i mailowymi znanych osób, i wszystko co związane z tym wątkiem.

Re: Autografy

: 23 lut 2010, 13:28
autor: Blazer
Ja niestety tylko 2.
Tutaj dodaję stronę, gdzie zobaczymy adresy mailowe i zamieszkania znanych POLAKÓW.
http://autografy-fani.blog.onet.pl/

Joachim93, jakie masz autografy i skąd? ^_^

Re: Autografy

: 24 lut 2010, 15:45
autor: Pierre
Blazer ja kolekcjonuję autografy :) Mam ich kilkaset, wysyłam mailem i listy pocztowe. :)

Jak chcesz jakieś ciekawe adresy e-mail to pisz na PW :)