Spektakl MAYDAY 2

Muzyka, kino, teatr, literatura, telewizja, radio, wystawy, imprezy i wydarzenia kulturalne.
Awatar użytkownika
jacek
Super User
Super User
Podziękował(a): 329 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 153 razy

17 lut 2017, 7:44

Dzień dobry , wczoraj miałem być okazję na spektaklu MAYDAY 2 i jestem miło i pozytywnie zaskoczony . Oprócz gwiazdorskiej obsady / Koterski , Milowicz , Włodarczyk , Mroczek/ 120 min naprawdę fajnej zabawy i humoru na wysokim poziomie. Całości dopełnia świetny kontakt aktorów z publicznością i mądrze opowiedziana fabuła bez zbędnych udziwnień i kombinacji...Minus cena biletu , niestety rozrywka w Polsce na odpowiednim poziomie kosztuje . Pozdrawiam.
Obrazek
"PACTA SUNT SERVANDA" :pałka:

Awatar użytkownika
sypniewski5
Super User
Super User
Podziękował(a): 121 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 106 razy

18 lut 2017, 22:06

Dobry wieczór, również miałem przyjemność być na spektaklu Mayday 2 i Mayday 1. Zarówno jedynkę jak i dwójkę polecam.
''Zakon rycerzy Mamrota'' - ks. bp. Piotr Kozioł

Awatar użytkownika
zyciak
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 521 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 911 razy
Kontakt:

19 lut 2017, 0:25

Ja miałem okazję zobaczyć obie części Mayday'a w inscenizacji Och Teatru z Arturem Barcisiem w roli Stanleya. W głównej roli londyńskiego taksówkarza wystąpił Rafał Rutkowski. Obie części świetne i godne polecenia. Sztuki grane na bieżąco w warszawskim Och Teatrze, zdarzają się też występy gościnne. Pierwsze Mayday widziałem chociażby w Bydgoszczy,

ODPOWIEDZ