Książka "Ranczo. Kulisy serialu wszech czasów"

Muzyka, kino, teatr, literatura, telewizja, radio, wystawy, imprezy i wydarzenia kulturalne.
Awatar użytkownika
goskaczg
Super User
Super User
Podziękował(a): 186 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 192 razy

05 lis 2016, 18:51

pablo pisze:
goskaczg pisze:Pablo ja mam tylko 2 sezony na DVD - oba wygrałam :D
To jeszcze tylko 8 konkursów do wygrania Cię czeka :D

A ja mam tylko książkę Ranczo 1, Ranczo w Jeruzalu Mińskim i kilka gadżetów m.in. smycz i kubek z którego piję codziennie :D a DVD żadnego nie mam.
Pablo, już chyba nie zdążę wygrać aż 8 konkursów. :rechot: :rechot:
"Na miłość nigdy nie jest za późno, za to na samotność zawsze jest za wcześnie."- Kusy

Awatar użytkownika
jacek
Super User
Super User
Podziękował(a): 329 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 153 razy

06 lis 2016, 11:59

Pani Małgosiu ...Postaram się wymyślić jakiś konkurs , tylko nagrodą nie będzie niestety nic związanego z Ranczo bo nie mam ...Książkę jedną już dałem niestety::(( ...Ale może coś wymyślę::)) Tylko nie mam pojęcia jak się zakłada temat w dziale KONKURS...Jak ktoś wie poproszę o info...Pozdarwiam
"PACTA SUNT SERVANDA" :pałka:

Pabfer
Super User
Super User
Podziękował(a): 66 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 93 razy

13 lis 2016, 20:40

Ella pisze:Witajcie, dziękuję za udział w konkursie . Przyznam, że jestem zaskoczona, że tak mało osób, fanów serialu podzieliło się swoimi przemyśleniami, emocjami, wspomnieniami. Nagroda czyli książka trafia do Pabfer :) Gratuluję i proszę o kontakt na priv , żebym wiedziała gdzie wysłać :) Ella

Added in 2 minutes 46 seconds:
Re: Książka "Ranczo. Kulisy serialu wszech czasów"
Oj to przykro, ze są trudności z kupieniem książki. Mam nadzieję, że było warto :) Ella

Przepraszam, wysłała już Pani? Bo jeszcze nie doszła i się boję czy nie zaginęła w drodze.

Ella
RanczoVIP
RanczoVIP
Podziękował(a): 14 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 26 razy

13 lis 2016, 21:58

Nie wysłałam, chora byłam :( a Nie może Pan wpaść do radia ?

Pabfer
Super User
Super User

13 lis 2016, 22:08

Niestety nie mam czasu. Nawet chętnie, ale nie da rady, bo za dużo obowiązków.

Added in 6 minutes 7 seconds:
Nie poganiam ani nic, tylko chciałem wiedzieć jaka jest sytuacja :-D

Życzę szybkiego powrotu do zdrowia, a jak już Pani wyzdrowieje, to kiedyś Pani wyśle :-D

Proszę tylko żeby po wysłaniu napisała mi Pani o tym na PW.

Awatar użytkownika
admin
Użytkownik
Użytkownik
Podziękował(a): 371 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 714 razy
Kontakt:

22 lis 2016, 20:42

O kulisach serialu w sieradzkiej bibliotece opowiadała Pani Ela:
Forum Ranczersów

Pabfer
Super User
Super User

22 lis 2016, 20:43

Też chciałbym coś o tym powiedzieć, ale niestety mi jeszcze nie doszła :-P

Hagen
Nowicjusz
Nowicjusz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

07 gru 2016, 15:31

Przeczytałem w jeden wieczór...i taka odtrutka na wzruszenie po obejrzeniu ostatniego odcinka serialu,chociaż nie ukrywam,że podczas lektury łezka się zakręciła.
Wydaje mi się,że pozycja typowo dla fana serialu.
Dziękuje autorką za trud :)

Pabfer
Super User
Super User

08 gru 2016, 18:55

Doszło. Dziękuję. Piękna dedykacja. Książka też ciekawa, rozłożę ją sobie na raty, bo na jedno posiedzenie niestety nie mam czasu. Bardzo ładne zdjęcia.

Awatar użytkownika
pablo
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 491 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 541 razy

08 gru 2016, 19:54

Pabfer pisze:Doszło. Dziękuję. Piękna dedykacja. Książka też ciekawa, rozłożę ją sobie na raty, bo na jedno posiedzenie niestety nie mam czasu. Bardzo ładne zdjęcia.
A ja nie zamierzam kupować, czuję się przegrany w tym konkursie. :( Tym bardziej, że z Ellą okazało się, że się znamy, spotkaliśmy się na planie podczas kręcenia Pasterki. Byłem przekonany że skoro ledwie 3 osoby przesłały swoje wypowiedzi, z czego jedna miała już książkę to byłem przekonany, że każdy czyli 2 osoby ją dostaną, tym bardziej, że Ella pisała, że może być i kilka książek do wygrania. I dlatego nie zamierzam jej kupować chyba że będzie kiedyś promocja za 10 zł.

Pabfer
Super User
Super User

08 gru 2016, 21:46

Też nie chciałem kupować, dlatego spróbowałem wygrać :-D
Przypominaj o sobie regularnie, to może też dostaniesz. Ja pisałem kilka komentarzy na ten temat i dostałem.

Ella
RanczoVIP
RanczoVIP
Podziękował(a): 14 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 26 razy

09 gru 2016, 8:45

Gratuluję Pabferowi i życzę pięknej podróży w czasie. Konkurs jest konkursem a nie rozdawnictwem prezentów. Nie czułabym satysfakcji i radości gdyby książka trafiła do mnie ot tak, bo dają wszystkim , którzy coś napisali. Trzeba było tak napisać by zasłużyć na wygraną i poczuć jej smak :) .Pozdrawiam.Ella

Awatar użytkownika
jacek
Super User
Super User

09 gru 2016, 12:32

Pablo ..Ocena pracy konkursowej jest czasem dyskusyjna...Nie raz nie dwa wygrywają najsłabsze prace...Tak myśl .Pozdrawiam serdecznie

Awatar użytkownika
pablo
Osobowość forum
Osobowość forum

09 gru 2016, 15:16

Ella pisze:Gratuluję Pabferowi i życzę pięknej podróży w czasie. Konkurs jest konkursem a nie rozdawnictwem prezentów. Nie czułabym satysfakcji i radości gdyby książka trafiła do mnie ot tak, bo dają wszystkim , którzy coś napisali. Trzeba było tak napisać by zasłużyć na wygraną i poczuć jej smak :) .Pozdrawiam.Ella
To w takim razie dziękuję bardzo za krytykę mojej pracy, bo tak zrozumiałem Twoją wypowiedź. Siedziałem ponad godzinę, żeby coś ładnego napisać bo nie jestem polonistą i napisanie recenzji jest dla mnie uciążliwe, a jak napisałaś, że książek będzie więcej jak będzie więcej ładnych opisów, czyli mój opis był do niczego według Ciebie...Ten konkurs w ogóle faworyzował tych co umieją ładnie pisać, a nie był równy dla wszystkich. Gdyby to był konkurs wiedzowy to każdy by miał równe szanse. Tyle starań na marne, a sam chciałem jakiś konkurs. W takim razie nie kupię na pewno Twojej książki, obejdzie się.
Ostatnio zmieniony 09 gru 2016, 15:47 przez pablo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
jacek
Super User
Super User

09 gru 2016, 15:47

Napiszę tylko zdanie a propos smaku zwycięstwa ....Czuję niesmak ale po przeczytaniu argumentacji....Pablo i głowa do góry bo twoja praca nie była najsłabsza i nie jest to tylko moja ocena...Parę osób to czytało i oceniało:) .Pozdrawiam

Pabfer
Super User
Super User

09 gru 2016, 17:09

Ella pisze:Gratuluję Pabferowi
Dziękuję :D

Awatar użytkownika
pablo
Osobowość forum
Osobowość forum

09 gru 2016, 17:14

jacek pisze:Napiszę tylko zdanie a propos smaku zwycięstwa ....Czuję niesmak ale po przeczytaniu argumentacji....Pablo i głowa do góry bo twoja praca nie była najsłabsza i nie jest to tylko moja ocena...Parę osób to czytało i oceniało:) .Pozdrawiam
Ella pisze: Trzeba było tak napisać by zasłużyć na wygraną i poczuć jej smak :)
Tak jak napisałem 2 posty wyżej, w tym konkursie byli faworyzowani poloniści, którzy potrafią ładnie pisać recenzje, a ja niestety nie umiem tak pisać. :( Starałem się jak mogłem i na nic moje starania. :( Gdyby to był konkurs wiedzowy, to każdy by miał równe szanse... Ale widać nikt na forum nie chce przygotować konkursu wiedzowego tylko ja je przygotowywałem swego czasu, a chętnie bym w takim konkursie wziął udział. Łatwiej jest napisać jedno pytanie opisowe niż wymyślić ileś tam pytań z wiedzy o Ranczu. W wiedzowym wynik jest oczywisty, kto ma najwięcej punktów a w opisowym wszystko zależy od prowadzącego, komu da nagrodę.
I co do słów Elli, które zacytowałem na początku tego posta to to jest wielka niewiadoma, bo uczestnik nie może przewidzieć o czym ma napisać, co prowadzący będzie wyżej oceniać. A z tych Twoich słów wynika, że moja praca jest do niczego, odebrałem to tak jakbym napisał to od niechcenia na szybko byle jak a ja pisałem to ponad godzinę, żeby coś ładnie napisać. Możesz mi wierzyć lub nie, jak uważasz. Tak czy siak jestem zawiedziony, rozczarowany konkursem. Książki na pewno nie kupię, obejdzie się.

PS: a pierwszy konkurs był też faworyzowany bo dla warszawiaków i tam nie trzeba było się nic wysilać tylko pójść na stację metra i zrobić zdjęcie i każdy kto zrobi zdjęcie dostanie książkę, jak pisała Ella, a tu wysiłek nie jest nagradzany.

PS2: może ktoś inny zrobi teraz jakiś świąteczny wiedzowy konkurs z nagrodami. Ja tyle konkursów tu na forum zrobiłem a jeszcze nic nie wygrałem :(

Pabfer
Super User
Super User

09 gru 2016, 18:27

Pani Ellu, w niektórych konkursach nagradza się nie tylko zwycięzcę, ale też resztę podium.
Może tutaj zrobić tak samo? :D :D :D

Awatar użytkownika
jacek
Super User
Super User

09 gru 2016, 18:32

Pabfer to miłe ale ja nawet breloczka nie chcę::)) Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Peter314