Księga cytatów wszechczasów

Dowcipy, śmieszne filmiki, zabawne artykuły. Temat dla wszystkich, którzy lubią się pośmiać.
Awatar użytkownika
Lynn
Super User
Super User
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 3 razy

11 lip 2010, 11:21

Temat dawno nie ruszany, ale ja oczywiscie, musze go ruszyc. No bo to ja. A moja lista jest dluuuuga.

"(...) Borg prowokuje Klingonke, Klingonka lamie borgowi nos (...)"

"(...) - Umrze na rekach swojego meza.
- Swojego meza?
- Chakotay'a (...)"

"(...)-Chrzanie Knicks'sów!
-Uooo!
-Nie mówiłem tego poważnie (...)"^^
„(…)Ty się zajmij czarnym, ja zajmę się dziewczyna, a kangur przestraszy się i sam ucieknie(…)"

„(…) House przegląda "szuflady" w kostnicy.
Cameron: Czego tam szukasz?
House: Dzwoniłem do mamy. Nie odebrała. (…)”

„(…) - Jawnie gardzi urzędnikami szpitalnymi
House:
- Skrycie też
Cuddy:
-niepokojąco często wygłasza rasistowskie i seksistowskie uwagi
House:
- W tej bluzce wyglądasz jak afgańska prostytutka. Taki przykład. (…)”

„(…)House przegląda "szuflady" w kostnicy.
Cameron: Czego tam szukasz?
House: Dzwoniłem do mamy. Nie odebrała. (…)”

"(...)Jutro jest wolne od błędów(...)"

''Tu jest potrzebna mądrość. Kto ma rozum,niech liczbę Bestii przeliczy: liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć''

''(...)Nie ma dobra i zła. Jest tylko władza i potęga(...)''

"(...)Gdyby wszystko przepadło, a on jeden pozostał, to i ja istniałabym nadal. Ale gdyby wszystko zostało, a on zniknął, wszechświat byłby dla mnie obcy i straszny, nie miałabym z nim po prostu nic wspólnego.(...)"

"(...) W spodniach była Lolą. W szkole - Dolly. W rubrykach - Dolores. Lecz w moich ramionach zawsze była Lolitą (...)"

"(...) W bezkresach ponad wami i poza wami (...)"

"(...)Umarła. Wiem o tym bez ciebie. Schowaj chustkę i nie płacz mi tutaj. Niech was wszystkich diabli wezmą! Ona nie potrzebuje waszych łez! (...)"

"(...)- Nie wierzę! Nie wierzę! Och, Ron, to cudownie! Prefekt! Jak każdy w naszej rodzinie?
- A ja i Fred to, co, jesteśmy tylko sąsiadami?(...)"

"(...)To, że twoja wrażliwość uczuciowa mieści się w łyżeczce od herbaty, nie świadczy o tym, ze wszyscy są tak upośledzeni.(...)"

"(...)Jutro jest wolne od błędów(...)"

''Tu jest potrzebna mądrość. Kto ma rozum,niech liczbę Bestii przeliczy: liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć''

"(...)- nie będziesz mnie nigdzie wysyłać - syknął Snape(..)- Mam takie samo prawo grasowania po tej szkole po zmroku jak ty!
- No to grasuj stąd - warknął Moody (...)"

"(...)- Śniło mi się, że kupiłem sobie parę butów.
- To pewnie znaczy że pożre cię jakaś gigantyczna żelka.(...)"

– Pan Lunatyk przesyła wyrazy szacunku profesorowi Snape'owi i uprasza go, by zechciał nie wtykać swojego długiego nochala w sprawy innych ludzi.
– Pan Rogacz zgadza się z panem Lunatykiem i pragnie dodać, że profesor Snape jest wrednym głupolem.
– Pan Łapa pragnie wyrazić swoje zdumienie, jak taki kretyn mógł zostać profesorem.
– Pan Glizdogon życzy profesorowi Snape'owi miłego dnia i radzi mu umyć włosy, bo kleją się od łoju.

– Czy pamiętasz, jak mówiłem, że ćwiczymy zaklęcia NIEWERBALNE, Potter?
– Tak.
– Tak, proszę pana.
– Nie ma potrzeby zwracania się do mnie per pan, profesorze

– Szpiegowałem dla ciebie, kłamałem dla ciebie, narażałem dla ciebie życie, a wszystko to robiłem, by zapewnić bezpieczeństwo synowi Lily. A teraz mówisz mi, że hodowałeś go jak prosiaka na rzeź.
– To bardzo wzruszające, Severusie – powiedział z powagą Dumbledore. – A więc w końcu dojrzałeś do tego, by przejmować się losem tego chłopca?
– Jego losem? – wykrzyknął Snape. – Expecto patronum!
– Przez te wszystkie lata?...
– Zawsze.

– Nie możecie tego zrobić bez mojej zgody, no i musielibyście mieć kilka moich włosów.
– No i w tym miejscu nasz plan się wali, to fakt – powiedział George – bo przecież nie zdobędziemy paru twoich włosów bez twojej zgody.
– No jasne, jest nas tylko trzynaścioro na jednego faceta, któremu na dodatek nie wolno użyć czarów, nie mamy szans – dodał Fred.

"(...)I jeszcze jedno. Miałeś rację: Artemis to w Anglii imię kobiece, tak nazywała się grecka bogini łowów. Ale od czasu do czasu pojawia się mężczyzna, który ma taki talent do polowania, że zdobywa prawo, żeby je nosić. Ja jestem tym mężczyzną, łowcą Artemisem. I upolowałem ciebie.(...)"

"(...) A jeśli musisz uściśnij mnie po raz ostatni. Ucałuj i wyrwij serce. Należy tylko do ciebie(...)"

"(...) Czemu, czemu mnie zabijasz, mój Aniele? Czyżby moja miłość ci nie wystarczała? Czym zawiniłem? Odłóż dłuto, spójrz mi w oczy i wysłuchaj mnie... Wysłuchaj... Wkrótce odejdę. Na zawsze(...)"
Dwóch ostatnich autorką jest moja przyjaciółka. Napisała je do…naszej wspólnej książki ^^

"(...) Wiec powiedz mi mój mały jednooki na jakiejż to zapomnianej, bezbronnej planetce mój kochany wybryk natury rozpęta...piekło? (...)"

"(...) - Zaraz! Tak dobrze to nie ma! Ziemia to rezerwat objęty ochroną tak, odbudowujemy tam populacje komara, który to PRZYPOMINAM państwu jest zagrożonym gatunkiem! (...)

“ (…)One final question: How long should we two wait, before we're one...? When will the blood begin to race the sleeping bud burst into bloom?When will the flames, at last, consume us?

“(…)Hej panie z tamburynem zagraj mi piosenkę, Nie jestem senny i nigdzie się nie wybieram
Hej! Panie z tamburynem
zagraj mi piosenkę
w jazgocie poranka pójde Twoim śladem
Nie pójde do piachu gdy ktos mi powie, czas umierać brachu.
Nie dam się uśpić śmierci słowa pójdę do grobu z uniesiona głową...(…)”

"Dziewicom, by prozno nie czekaly
Rwijcie paki swoich roz, poki jeszcze mozecie.
Bo czas uleci, choc stary swym wiekiem.
Kwiat, co dzis usmiechem sie ukloni,
Umrze jutro w waszej dloni." - John Keeting "Stowarzyszenie Umarlych Poetow"

"(..)O pewnym brzasku w katyńskim lasku strzelali do nas Sowieci(...)"

''(...) Była raz dziewczynka, imie miala Anka przez otwarte okno zabrała ja Hiszpanka(...)''

„(…)Aiming for heaven though serving in hell
victory is ours their forces will fall
Through the gates of hell
as we make our way to heaven through the nazi lines(…)”
Will the world remember you when you fall? Could it be your death means nothing at all.
Obrazek

ooolllaaa8883
Zaangażowany komentator
Zaangażowany komentator
Podziękował(a): 6 razy

30 wrz 2010, 20:00

"Miodowe lata"
Piosenka do reklamy mydła w płynie:
"Płynie mydło w płynie po polskiej krainie, po polskiej krainie..."
I do reklamy oleju:
Olej prezydenta i olej prawnika. Olej to wszy-y-y-stko.

Awatar użytkownika
monterr07
Wyróżniający się
Wyróżniający się
Podziękował(a): 11 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 4 razy
Kontakt:

30 wrz 2010, 20:38

Walduś Kiepski pisze: Piwo lej, piwo lej barmanie piwo lej, pamiętaj o pianie, piwo lej, albowiem ja pragnienie mam...
Ferdek Kiepski pisze: Cycu! Mam pomysła
Miodowe lata - Kanalersi pisze: Kurski- Życie jest jak puste pole, takie życie ja..
Norek- Nie, niech Pan dalej nie rymuje! Tam śpi kobieta!
Świat wedlug Kiepskich - Gość w dom - nie ma kołaczy pisze: Dla przypomnienia, jest to odcinek, gdy do Boczka przyjechała rodzina
Halina A ja... jajecznicę... z 20 jaj.. z pomidorami.. na boczku
Ferdek Nie! Na boczku nie! Z pomidorami, tak <rozmarzony>
ooolllaaa8883 pisze:"Miodowe lata"
I do reklamy oleju:
Olej to wszyyystko! Olej!
:P
Załoga! Pajechali!

Awatar użytkownika
monterr07
Wyróżniający się
Wyróżniający się
Podziękował(a): 11 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 4 razy
Kontakt:

30 wrz 2010, 20:41

monterr07 pisze:
Walduś Kiepski pisze: Piwo lej, piwo lej barmanie piwo lej, pamiętaj o pianie, piwo lej, albowiem ja pragnienie mam...
Ferdek Kiepski pisze: Cycu! Mam pomysła
Miodowe lata - Kanalersi pisze: Kurski- Życie jest jak puste pole, takie życie ja..
Norek- Nie, niech Pan dalej nie rymuje! Tam śpi kobieta!
Świat wedlug Kiepskich - Gość w dom - nie ma kołaczy pisze: Dla przypomnienia, jest to odcinek, gdy do Boczka przyjechała rodzina
Halina A ja... jajecznicę... z 20 jaj.. z pomidorami.. na boczku
Ferdek Nie! Na boczku nie! Z pomidorami, tak <rozmarzony>
Miodowe lata - nowy hymn pisze: My się nie nie pokoimy do Uni wchodzi-i-imy
Nie jesteśmy żadne leszcze żeby brać nas w kle-e-eszcze
Dawaj Boniek ko-o-ochany w Polsce rozsną Bociany
Wódka i-i-i kiełbasa hopsa hopsa hopsa sa
ooolllaaa8883 pisze:"Miodowe lata"
I do reklamy oleju:
Olej to wszyyystko! Olej!
:P
Załoga! Pajechali!

Awatar użytkownika
Lynn
Super User
Super User
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 3 razy

05 paź 2010, 21:40

To Waldusiowe " piwo lej" na dobre mi zepsulo jedna z ulubionych piosenke Beatles'ow.
Biedne Yesterday :(
Will the world remember you when you fall? Could it be your death means nothing at all.
Obrazek

qwerty
Super User
Super User
Otrzymał(a) podziękowań: 6 razy

12 gru 2010, 11:52

Aaa! Miodowe Lata i Kiepscy to kopalnia takich tekstów :rotfl: :lol-above:
...i Ranczo rzecz jasna :flower:

ODPOWIEDZ