Humor i dowcipy

Dowcipy, śmieszne filmiki, zabawne artykuły. Temat dla wszystkich, którzy lubią się pośmiać.
Awatar użytkownika
goskaczg
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 198 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 218 razy

29 gru 2017, 17:50

"Na miłość nigdy nie jest za późno, za to na samotność zawsze jest za wcześnie."- Kusy

Reklama

Awatar użytkownika
goskaczg
Moderator
Moderator

13 sty 2018, 19:41

Skecz Kabaretu Na koniec świata z Mateuszem Rusinem. :rechot:
"Na miłość nigdy nie jest za późno, za to na samotność zawsze jest za wcześnie."- Kusy

Awatar użytkownika
goskaczg
Moderator
Moderator

14 sty 2018, 13:40

Kabaret Moralnego Niepokoju - gościnnie również Paweł Królikowski. :rechot:

dawid3
Początkujący
Początkujący
Podziękował(a): 11 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 2 razy

01 lut 2018, 1:17

HAHAHAHAHA

Awatar użytkownika
jacek
Super User
Super User
Podziękował(a): 342 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 164 razy

14 lut 2018, 11:15

:zadowolony: Kumpel do kumpla -Co jest 14 lutego ? - A masz żonę czy dziewczynę ? -Żonę -To środa popielcowa :zadowolony:
"PACTA SUNT SERVANDA" :pałka:

Awatar użytkownika
wiktoriagradzik
Zaangażowany komentator
Zaangażowany komentator
Podziękował(a): 36 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 26 razy

14 lut 2018, 11:40

:rechot: :rechot:
jacek pisze:
14 lut 2018, 11:15
:zadowolony: Kumpel do kumpla -Co jest 14 lutego ? - A masz żonę czy dziewczynę ? -Żonę -To środa popielcowa :zadowolony:

JemBanana
Nowicjusz
Nowicjusz

17 lut 2018, 21:52

:D :D :D :D :D

Awatar użytkownika
jacek
Super User
Super User
Podziękował(a): 342 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 164 razy

wczoraj, 13:18

Hallo , czy to pizzeria Giuseppe ??? -Nie to pizzeria Google.Zle się dodzwoniłem ???, Nie proszę Pana Google kupiło tą pizzerię . To ja się zle dodzwoniłem ? , Nie proszę Pana Google kupiło tą pizzerię . Ok . To chciałbym złożyć zamówienie. Dobrze , czy zamawia Pan to co zwykle ? To co zwykle ? A Pan mnie zna ?Zgodnie z Pańskim ID dzwoniącego ostatnie 12 razy zamawiał Pan pizzę serową z dodatkową porcją szynki. Ok!. Taką zamawiam. Czy mogę Panu tym razem zasugerować zamiast sera riccotę z rrukolą i suszonymi pomidorami ? Co??? Ja nie lubię warzyw. Ale Pan ma Pan podwyższony cholesterol . Skąd o tym wiecie ? Z Pańskiej karty badań w klinice , mamy wyniki z ostatnich 7 lat . No dobrze , ale ja nie chce pizzy z warzywami -już biorę leki na cholesterol. Cóż nie brał Pan ich ostatnio regularnie. 4 miesiące temu zamówił Pan w aptece internetowej opakowanie 30 tabletek. Kupiłem w innej aptece !!! Nie ma płatności na Pańskiej karcie kredytowej. Zapłaciłem gotówką ! .Ale nie wypłacił Pan wystarczającej sumy z bankomatu według wyciągu z Pana konta .Ale ja nie trzymam wszystkich pieniędzy w banku. Nie widać tego na ostatnim zeznaniu podatkowym :( Chyba ,że jest to dochód który zataił Pan przed Urzędem Skarbowym. ???? Dosyć !!!! Mam po uszów Google , Facebooka , Twittera i innych WatsAppów !!! Wynoszę się na jakieś zadupie w Bieszczady albo nie, nie wyjadę na wyspę gdzie nie ma internetu , sieci komórkowych , gdzie nie będziecie mogli mnie szpiegować ! Rozumiem tylko...Będzie Pan musiał odnowić paszport , bo skończył swoją ważność miesiąc temu. :rechot: :rechot: :rechot: Fikcja ...Kto wie może już wkrótce....
"PACTA SUNT SERVANDA" :pałka:

ODPOWIEDZ