Odcinek 52: Zemsta i wybaczenie

Forum poświęcone czwartej serii Rancza. To odpowiednie miejsce na wszelkie dyskusje dotyczące czwórki.
Regulamin forum
1. Zanim założysz nowy wątek, sprawdź czy nie ma już podobnego tematu na forum.
2. Jeśli cytujesz jakiś materiał, pamiętaj o podawaniu źródła.
3. Staraj się pisać poprawnie gramatycznie i na temat.

Jak oceniasz ostatni odcinek 4 sezonu Rancza?

Był rewelacyjny, to wspaniałe zwieńczenie czwartego sezonu
119
92%
Był ciekawy, ale nie zaskoczył mnie niczym specjalnym
4
3%
Był słaby, spodziewałem/am się zupełnie czegoś innego
6
5%

Liczba głosów: 129
Deleted User 1816

16 mar 2014, 14:44

I kolejny raz obejrzane, za chwilę następny odcinek na TVP Seriale, a więc co najbardziej zostaje w pamięci po tym odcinku:

- wygrane wybory przez Lucy
- zmiany w zachowaniu policjanta Staśka
- genialna "zemsta" na wójcie"
- scena "cierpienia" Czerepacha w lesie
- genialna ostatnia scena odcinka

Awatar użytkownika
Tomek
Zaawansowany komentator
Zaawansowany komentator
Podziękował(a): 8 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 27 razy

26 maja 2015, 18:51

Właśnie po raz kolejny obejrzałem ten odcinek w telewizji, a nie go nie skomentowałem. Wypadałoby to zrobić.
Pietrek i jego kijek. :D Dziewczyna mu ,,zniknęła", dobrze, że o niej myśli i chce ją odnaleźć (bo jakby takiemu Solejukowi, czy Hadziukowi kobieta zniknęła, to ucieszyłby się). Lodzia sruu kwiatami po pysku Czerepacha. :) Tego to się nie spodziewałem ( jako nowy odbiorca). Klaudia homoseksualistką? Ale sobie Kozioł nabzdurał w głowie. :) Najlepsze było, jak wparował do pokoju, a tam koleżanka się przebiera ( i ten jej pisk). xD I nareszcie nastała wtedy chwila prawdy (wyznanie Lodzi w kościele). Grupka do obicia mordy Kozioła zawsze chętna i gotowa. :śmiech: Scena Babki i Czerepacha - bezcenna. Pani Zofia jak z horroru mówiła. :shock: I wtedy właśnie Lucy została wójtem. :hura: Czerepach z wiadra dostał, kolejna niespodziewana akcja. :) Spodziewana, bo już dawno to oglądałem, ale niespodziewana z punktu widzenia odbiorcy, który pierwszy raz ten odcinek obejrzał.
,,Jak po naszemu jest today?"
,,Ja angielskiego nie znam, ale myślę, że o wazelinę chodzi. "
,,Tak jest! Wazelina obrzydliwa jest. "
:rechot:
W tym też odcinku Kozioły się ,,pogodziły". Jeeeej, Pietrek znalazł Jolę! :hura:
,,A ty co tak rżysz jak kobyła starego Więcka?!" :rechot:
Czerepach jakie wejście do Lodzi.
,,Ale to antywłamaniowe były. " :śmiech:
Pietrek i jego ,,tańce" i śpiewy. :śmiech: Ławeczka jak zawsze rozbrajająca. :D I wtedy też skończyło się ,,Ranczo I".
Ocena odcinka: 9/10.

Awatar użytkownika
Marta
Super User
Super User
Podziękował(a): 179 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 96 razy

19 cze 2015, 12:07

Tomek pisze: Lodzia sruu kwiatami po pysku Czerepacha. :) Tego to się nie spodziewałem
O tak! To jeden z moich ulubionych momentów :D Należało mu się! :pałka:
"Amerykańska dziewczyna poradzi sobie wszędzie, zwłaszcza gdy płynie w niej polska krew" - Lucy

ODPOWIEDZ