Odcinek 51: Fałszerze uczuć

Forum poświęcone czwartej serii Rancza. To odpowiednie miejsce na wszelkie dyskusje dotyczące czwórki.
Regulamin forum
1. Zanim założysz nowy wątek, sprawdź czy nie ma już podobnego tematu na forum.
2. Jeśli cytujesz jakiś materiał, pamiętaj o podawaniu źródła.
3. Staraj się pisać poprawnie gramatycznie i na temat.

Jak oceniasz zachowanie wójta wobec brata?

Negatywnie, wójt zachował się obrzydliwie
69
84%
Pozytywnie, w walce politycznej jest to dopuszczalne
13
16%

Liczba głosów: 82
Awatar użytkownika
admin
Użytkownik
Użytkownik
Podziękował(a): 371 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 714 razy
Kontakt:

24 kwie 2009, 17:26

Ranczo - odc. 51 - Fałszerze uczuć

Panią Lodzię, wciąż nieprzytomnie zakochaną w Czerepachu, nękają coraz silniejsze wyrzuty sumienia, ponieważ jest świadoma, jak brudnych i niegodziwych chwytów jej ukochany użył przeciw Lucy. Czerepach, bezwstydnie na niewinnym uczuciu księgowej żerujący, symuluje obłożną chorobę, żeby myśli księgowej odwrócić od polityki, co przynosi szybki efekt. Sondaże, na skutek przemiennych akcji obu stron, nadal nie wskazują wyraźnego faworyta, więc Czerepach, człowiek w swojej perfidii genialny, wymyśla cios ostateczny. Wójt ma się publicznie pogodzić z bratem i prosić go o wybaczenie win. Wójt najpierw protestuje, ale kiedy orientuje się, że chodzi o pogodzenie fałszywe, które ostatecznie z jego brata zrobi głupca, dużo chętniej przystaje na propozycję. Odbywa się publiczne pogodzenie, ciotka odjeżdża uszczęśliwiona, a wójt triumfuje, gdyż jego wyniki w sondażach gwałtownie szybują. (TVP)

:arrow: Zobacz scenki wideo z tego odcinka
Ostatnio zmieniony 17 lis 2009, 18:49 przez admin, łącznie zmieniany 2 razy.
Forum Ranczersów

Awatar użytkownika
Justyna -:-)
Wyróżniający się
Wyróżniający się
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz
Kontakt:

17 maja 2009, 21:11

Ten odcinek był świetny... :]
Spot reklamowy wójta :lol-sweat: Albo scenka z załamaną Lodzią na progu Lucy...Hehe...Albo ta scenka gdy odjeżdżała ciotka wójta i księdza i przeżegnała ich obu,a wójt nie wiedział co zrobić i odruchowo przeżegnał się :rotfl: Tylko ta sprawa z Jolą...Ale napewno wszystko będzie dobże!
Justyna

Pawel_|Koziol
Nowicjusz
Nowicjusz

17 maja 2009, 21:16

Fajny odcinek, ale Czerepach wpadl :P Lodzia jednak nie jest taka glupia :)
"Jak już się zaczęło. trzeba wiedzieć kiedy skończyć" - Stach Japycz

Awatar użytkownika
lukasz792
Nowicjusz
Nowicjusz

17 maja 2009, 21:23

Najlepsza scenka to z panią Lodzią w progu u Lucy. :)

Awatar użytkownika
rai
Zaawansowany komentator
Zaawansowany komentator
Podziękował(a): 14 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 26 razy

17 maja 2009, 21:26

Odcinek, co tu dużo mówić, świetny. :)

"Polak z Wilkowyj. Naszej Irlandii" - spot wójta obnażył całą prawdę o wyborach, szczerości kandytatów i w ogóle o sensie polityki... Wszystko to kłamstwo, które jest tylko i wyłacznie narzędziem w rękach polityków :thumbdown:

Bardzo podobał mi się Stasiek: "bo szansa, że się sama znajdzie większa jest niż, że ja ją znajdę" ;) I na koniec - akt bohaterstwa i odwagi, że dojdzie prawdy (a nie wierzy w winę Lucy) nawet za cenę stanowiska. :sugoi: popieram

Biedny Pietrek :( ale jaki zakochany... a Jola ? może pojechała uczyć się śpiewać ?

Odcinek świetny. Wierzyć się nie chce, że to już prawie koniec :cry: :cry: :cry:
"kto nas kocha - niech nas kocha,
a kto nas nie kocha - niech mu Bóg odmieni serce,
a jeśli nie może mu odmienić serca niech mu skręci nogę,
byśmy go poznali po utykaniu"

TWGrzegorz
Nowicjusz
Nowicjusz

17 maja 2009, 21:26

Po tym jak Lodzia wpadła do Lucy, i z pewnością w następnym odcinku zacznie ją przepraszać, oraz (o zgrozo!) ujawni na forum publicznym prawdę, wójtem zostanie Lucy... A Wilkowyje bez bezczelnego Pawła Kozioła nie będą już tym samym. I w takim wypadku 5 seria jakoś już mnie nie ciekawi... A szkoda! :(
Wilkowyje cały klimat zawdzięczały wójtowi. Chociaż mam jeszcze nadzieję, że może pojawi się trzeci kandydat. :)

Awatar użytkownika
dziula
Aktywny forumowicz
Aktywny forumowicz

17 maja 2009, 21:29

Fajny odcinek. Podobał mi się symulujący Czerepach i Lodzia, która przybiegała na każdy okrzyk :D. Na szczęście w pore sie opamietala i wyprowadzila do Lucy ze swojego domu ;p Ciekawe co się stało z Jolą... Myślałam, że znajdzie się na koniec tego odcinka, a tu nic...

Awatar użytkownika
rai
Zaawansowany komentator
Zaawansowany komentator

17 maja 2009, 21:30

TWGrzegorz pisze:wójtem zostanie Lucy... A Wilkowyje bez bezczelnego Pawła Kozioła nie będą już tym samym. i w takim wypadku 5 seria jakoś już mnie nie ciekawi... A szkoda! :(
nie ma się co martwić - nawet jeśli Lucy zostanie wójtem (a mam nadzieję, że tak będzie) to wójt nie byłby sobą, gdyby nie próbował odzyskać tej władzy...
a jak to wygląda w praktyce - wystarczy popatrzeć a naszych rodzimych polityków - tematów byłoby zatrzęsienie ;D

Awatar użytkownika
zbycho
Zasłużony
Zasłużony

17 maja 2009, 21:31

A Wilkowyje bez bezczelnego Pawła Kozioła nie będą już tym samym. i w takim wypadku 5 seria jakoś już mnie nie ciekawi... A szkoda! :(
Czyżbyś pisał scenariusz piątej serii?
[b]Bo nawet gdy się boisz,to boisz się Ty.I nawet jeżeli cię pocieszają,że nie ma się czego bać,to i tak sie boisz.
To jest Twój strach.Nikt tego za ciebie nie poczuje[/b].

Rafal00
Nowicjusz
Nowicjusz
Kontakt:

17 maja 2009, 21:32

No wlasnie musi byc 5 seria Rancza przecierz to taki fajny film,ale jak wojtem ma byc amerykanka to kiepsko to widze, lepszy o 100% jest Kozioł!!!! :)
Rafael

Awatar użytkownika
Paulina
Super User
Super User
Kontakt:

17 maja 2009, 21:34

Odcinek rzeczywiście świetny jak każdy inny. Znowu Lucy z Kusym postawili całe Wilkowyje na nogi w poszukiwaniach Joli, a Stasiek wreszcie postawił się wójtowi i dobrze!!! Lodzia w końcu przejrzała na oczy! Szykuje się zemsta na Czerepachu :X dobrze mu tak doczeka się!!! Świetny sposób na wybór banku miała Solejukowa- W dzisiejszych czasach w mediach jest tak wiele ofert, że naprawdę trudno się na coś zdecydować.
Zachowanie wójta wobec brata było nawet więcej niż podłe... No cóż Zycie bywa bolesne i przykre...

Awatar użytkownika
rai
Zaawansowany komentator
Zaawansowany komentator

17 maja 2009, 21:39

zapomniałam dodać, że znowu zaimponowali mi przyjaciele z ławeczki...
Stach gotowy oddać rentę na okup za Jolę :puppyeyes: szok
to jest dopiero przyjaźń...
nawet w wydaniu Solejuka, który też się zaofiarował, choć głęboko przekonany, że to nie będzie potrzebne :)

Awatar użytkownika
Aruna
Zasłużony
Zasłużony
Podziękował(a): 2 razy
Kontakt:

17 maja 2009, 21:42

Odcinek genialny
Ale scena pojednania sie z Wojta z Księdzem nie bardzo mi sie podobała , od samego początku czułem to że Wojt jest cwaniakiem i krętaczem i że ten numer w Kościele , bedzie tylko picem na wodę i to mi sie nie podobało jesli chodzi o Wojta , ale odcinek fajny , podobał mi sie. Oby więcej takich odcinkow :)
"Piwo do Odebrania" - Wioletka :)
"Język polski to najtrudniejszy język, zaraz po chińskim podobnież..." :) - Śp.Jan Japycz

Marcin
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 18 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 15 razy
Kontakt:

17 maja 2009, 21:47

Lucy w centrum rozwiązywania problemów w Wilkowyjach- aż przypomniała mi się 1 seria. Odcinek bardzo dobry. Gra Pana Żaka (chodzi mi o księdza) w scenie pojednania i wymawiane słowa "bracie" utkwiły mi w pamięci, to było wielkie. Niestety stało się jak stało i najbardziej szkoda mi było księdza w tym odcinku, bo czuje że Lucy się ułoży. Nie będę się rozpisywał z pochwałami i przyłączę się do innych.

Awatar użytkownika
andrzej17083
Zaangażowany komentator
Zaangażowany komentator
Podziękował(a): 25 razy

17 maja 2009, 22:21

SUPER ODCINEK :) NAJLEPSZA SCENA TO TA KIEDY WÓJT MÓWI KSIĘDZU ŻE POGODZIŁ SIĘ DLA WYBORÓW :rotfl:
-do urzędu za próg nie wpuszczać , jego pokój opieczętować , zamki zmienić !!! - Wójt o Czerepachu

Awatar użytkownika
yoanna
Elitarny komentator
Elitarny komentator

17 maja 2009, 22:52

super odcinek. Lodzia w ostatniej scenie miała świetną minę. Do tego dworek jako Biały Dom. Geniusz...

AABBCCBBAA
Nowicjusz
Nowicjusz

18 maja 2009, 7:45

Powiem tak - Oglądałem tą serię i teraz tego żałuje - większość jest zadowolona że wójtem została amerykanka bo znowu jest wspaniały Happy end, dla mnie serial sie skończył ponieważ nie wyobrażam sobie 5 serii

Gugała
Zaangażowany komentator
Zaangażowany komentator

18 maja 2009, 8:50

Odcinek bardzo dobry (jak zwykle).
Genialna scena rozmowy ciotki z Pawełkiem i Piotrusiem :rotfl:
Widać, że mimo chwilowego sukcesu (wzrost poparcia w sondażach po nieszczerym pojednaniu się z bratem) nad wójtem zbierają się czarne chmury (policjant Stasiek i Lodzia po długiej wewnętrznej walce podjęli decyzje zgodne z własnym sumieniem i przeszli do obozu Lucy).
A i jeszcze jedno powaliło mnie z nóg - rewelacyjny sposób Solejukowej na wybór najlepszego banku :rotfl:

PS.
Gdzie jest Jola??? :O
Gugała

mars
Nowicjusz
Nowicjusz

18 maja 2009, 8:59

Najlepsza była Lodzia na lodzie :) I do tego rozmowa ciotki z bliźniakami.
Ale wkurzający był tekst spikerki przed filmem - jeśli bedzie duża oglądalność to nakręcimy 5-ta serię. Żenada.
Wilkowyje są debeściaki!

Marszałek
Nowicjusz
Nowicjusz

18 maja 2009, 10:36

Znakomita Pani Lodzia,która definitywnie rozgryzła Czerepacha.Ławeczka pokazała,że mimo wszystko obowiązuje hasło jeden za wszystkich wszyscy za jednego i w razie potrzeby udzielą finansowego wsparcia Pietrkowi.Podobał mi się również sposób jaki wybrała Solejókowa przy wyborze banku.

Mineralna ? Diabli wiedzą jaką chemię w nią ładują - Solejók
gregor

ODPOWIEDZ