Odcinek 46: Dzieci śmieci

Forum poświęcone czwartej serii Rancza. To odpowiednie miejsce na wszelkie dyskusje dotyczące czwórki.
Regulamin forum
1. Zanim założysz nowy wątek, sprawdź czy nie ma już podobnego tematu na forum.
2. Jeśli cytujesz jakiś materiał, pamiętaj o podawaniu źródła.
3. Staraj się pisać poprawnie gramatycznie i na temat.

Jak oceniasz 46 odcinek Rancza pt. Dzieci śmieci?

bardzo mi się podobał
48
77%
raczej średni poziom
12
19%
słaby, to jednak nie to do czego przyzwyczaiło nas Ranczo
2
3%

Liczba głosów: 62
pmars92
Początkujący
Początkujący

13 kwie 2009, 13:48

Odcinek bdb ! Najlepsze sceny u super lekarza :) A także jak ta statytystka wleciała pod auto wójta .

Do paulina1993_93 widzialem ta reklame rzeczywiscie reklama z odcinka za tydzien który nie ukrywam bedzie najlepszy z wszystkich odcinkow w historii "Rancza" ale o tym za tydzień xD :puppyeyes:
:ranczo:

Awatar użytkownika
Black_Diamond
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 7 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 6 razy

13 kwie 2009, 15:22

Według mnie odcinek najśmieszniejszy w całej 4 serii (dotychczas, bo nie wiedomo co nas jeszcze czeka ) ;D

Najlepsza była Michałowa ( Stachu i romans...czego to kobiety nie wymyślą), sceny u lekarza ( Wezół Superlekarz :kiss: ), Pani Lodzia jak zwykle powalająca ( kto by pomyślał, że się taka bezczelna zrobi... :hihi: ), Wójt zapatrzony w "tłumy" punków w Wilkowyjach :eek:
Boski ten odcinek był :sugoi:

....... jak niektórzy już wspominali każda scena z innym bohaterem. To zrozumiałe, że teraz "zrobiło się" więcej postaci i trzeba ich wątki rozwijać, ale ja wolałam pierwszą serię..... Lucy z Hot Dogiem, Kusy obserwujący zza drzewa podchody Witebskiego, ławeczka, spory Księdza i Wójta, pojawaiający się od czasu do czasu nieustraszony Stasiek oraz Więcławska... :puppyeyes: Niestety to już stare dzieje....no ale nie ma co narzekać bo ta seria jest bardzo dobra, prześmieszna tylko poprostu inna. A jak ktoś zatęskni za starymi czasami to nic innego tylko obejrzeć jakiś odcineczek I serii.... :]

....no i fajnie by było jakby Lucy była nadal kluczową postacią Rancza, a nie zrównaną z dwudziestoma innymi :ehh:

To sobie trochę ponarzekałam ^_^ I tak wiem, że jak za 6 odcinków skończy się Ranczo to będę się pewnie modlić żeby coś jeszcze nakręcili :hihi:
"I tylko sny, szalone sny są tutaj jak wszędzie..."

Awatar użytkownika
Justyna -:-)
Wyróżniający się
Wyróżniający się
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz
Kontakt:

13 kwie 2009, 16:01

Bardzo fajny odcinek :)
Podoba mi się dawny kolor włosów Pietrka...Hehe...
Sceny z Lodzią i Czerepachem były poprostu zabójczo-śmieszne :lol-above:
Albo Michałowa płacząca w kuchni :hihi: ...
Kusemu świetnie wyszedł portret wojewody...Ciesze się,że znów maluje...
Zapomniała bym!-bardzo...bardzo podobała mi sie scenka z Klaudią kreującą młodzież i pokazującą różne subkultury...
Aczkolwiek wydawało mi się,że scenki były krótkie a odcinek szybko się skończył.
Pozdrawiam!
Justyna

Awatar użytkownika
Paulina
Super User
Super User
Kontakt:

13 kwie 2009, 21:07

Black_Diamond pisze:I tak wiem, że jak za 6 odcinków skończy się Ranczo
za sześć!!!???? jak ten czas szybko leci :eek: przecież dopiero co oglądaliśmy walki Kusego z bakteriami, no cóż życie toczy sie od Rancza od Rancza nie mogę uwierzyć ,że już mamy za sobą 45 odcinek :wow:

Awatar użytkownika
Wyróżniający się
Wyróżniający się
Kontakt:

13 kwie 2009, 21:34

Za 6?!Niewierzę...To niemożliwe,że tak szybko...Pozostałe serie trwały dłużej-tak się wydawało bynajmniej.Nie.... :O Prima-Aprilis minęło...
Justyna

Gugała
Zaangażowany komentator
Zaangażowany komentator

13 kwie 2009, 23:04

Moim zdaniem odcinek na dobrym poziomie, może nie na bardzo dobrym do jakiego zdążyliśmy się już przyzwyczaić ale... nie zaszkodziło to w niczym aby bawić się jak zwykle wyśmienicie:)
- "niezła jazda" z wykładami o subkulturach dla wilkowyjskiej młodzieży + "zajęcia praktyczne",
- super lekarz Wezół,
- bardzo pouczająca "nielegalna", nocna akcja Lucy i "dzieci śmieci" (+ przemowa policjanta Staśka do Winieckiego),

i ... bezapelacyjnie "number one" tego odcinka (dla mnie po raz drugi z rzędu) - rewelacyjna LODZIA!!! i jej galopujący już sex romans z Czerepachem :rotfl:

PS.
Widać też, że Czerepach całkowicie kontroluje sytuację w kampanii wyborczej (ma już haka na naszą biedną rybkę Lucy :(
Gugała

wiesniak
Nowicjusz
Nowicjusz

14 kwie 2009, 7:47

Dzien dobry.
Nagrywam ten serial na magnetowid VHS. Niestety ostatniej niedzieli nie mogłem tego zrobic. Czy można jeszcze zobaczyć ten odcinek na którymś z kanałów TVP ?

Marszałek
Nowicjusz
Nowicjusz

14 kwie 2009, 10:50

Znakomita Klaudia i Violetka u dr Wezóła,kolejny znakomity odcinek.Osobne gratki dla Kusego za rozmowę o utrzymaniu rodziny z łyżką . Kolejny udany odcinek. :)
gregor

Awatar użytkownika
Paulina
Super User
Super User
Kontakt:

14 kwie 2009, 10:51

wiesniak pisze:Dzien dobry.
Nagrywam ten serial na magnetowid VHS. Niestety ostatniej niedzieli nie mogłem tego zrobic. Czy można jeszcze zobaczyć ten odcinek na którymś z kanałów TVP ?
powtórka będzie z parę tygodni w niedzielę o 13.00 albo na TVP polonia w sobotę o 20.00 i o 2.00 ale niestety za parę tygodni

Awatar użytkownika
Mikołaj
Ekspert
Ekspert
Kontakt:

14 kwie 2009, 12:35

w 47 odcinku ławecza ożyje na prawdę . :) Odcinek świetny!

Czerepach ma niezłego haka na Lucy i pewnie są to te pieniądze za komputery. Czerepach i wójt powiedzą, że im nie dała tej kasy, ludzie ją znienawidzą, a biedna Lucy nic nie będzie mogła zrobić - nie ma pokwitowania że oddała pieniądze. Na dodatek lud Wilkowyj jeszcze bardziej się utwierdzi w przekonaniu że Lucy ukradła pieniądze, po tym jak Kusy zarobi pieniądze z malowania portretów, a wszyscy bedą myśleli, że to pieniądze "komputerowe".

Myślę że wó t taki sposób wygra wybory :)
[url=http://rapideo.pl/polecam,rupel][img]http://rapideo.pl/rapideoUserbar.png[/img][/url]

Gugała
Zaangażowany komentator
Zaangażowany komentator

14 kwie 2009, 15:22

Mikołaj
Możliwe, że będzie tak jak piszesz wyżej, choć to wydaje się zbyt proste i oczywiste. Mam nadzieję, że scenarzyści bardziej to wszystko zagmatwają (jak to zwykle bywało) aby wynik wyborów był cały czas kwestią otwartą :)

Choć osobiście w wyborach zawsze stawiałem na "starego" Wójta :D

pozdrawiam,
Gugała

Awatar użytkownika
Paulina
Super User
Super User
Kontakt:

14 kwie 2009, 22:12

Ja zawsze twierdziłam, że Czerepach jest wredną szują :/ pokazał to nie raz w swojej karierze. Lucy już nie raz się na nim przejechała: jak podsłuchiwał i jak się do niej dobierał... nie powinna mu ufać!!! Czerepach limit intryg i przekrętów wykorzystał już dawno!!!
Ale to jest tylko moja subiektywna ocena...

Awatar użytkownika
rai
Zaawansowany komentator
Zaawansowany komentator
Podziękował(a): 14 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 26 razy

14 kwie 2009, 22:16

A ja tym razem podsumuję odcinek krótko i to w dodatku słowami samego Wójta: WILKOWYJE NIE POMYJE !
Ot co :lmao:
Oby tak dalej, ale o to to już się nie martwię.
"kto nas kocha - niech nas kocha,
a kto nas nie kocha - niech mu Bóg odmieni serce,
a jeśli nie może mu odmienić serca niech mu skręci nogę,
byśmy go poznali po utykaniu"

Awatar użytkownika
Wojtek18
Super User
Super User
Podziękował(a): 4 razy

15 kwie 2009, 15:40

To był super odcinek. Szczególnie ostatnia scena. :)
Wojtek

Awatar użytkownika
goblin2
Doświadczony komentator
Doświadczony komentator

16 kwie 2009, 20:18

Pozostaje mi tylko przyłączyć się do komentarzy. :)
goblin

Ola
Zaangażowany komentator
Zaangażowany komentator
Kontakt:

17 kwie 2009, 9:27

Przepraszam za nieobecność ale komputer mam w rozsypce. Odcinek - cóż kolejny wspaniały. Klaudia i wykłady o subkulturach była super, no bo ona się do tego naprawdę nadaje - ma doświadczenie i w końcu się trochę poprzebiera:). Kusy robi karierę, Jolka wreszcie odzyskała mowę ( wiedziałam że babka jej pomoże).Jestem ciekawa co wyniknie z jej chęci nauczenia się śpiewu. ławeczka się ożywiła - chyba już nie ma podstaw do sądzenia , że ławeczka nam zamrze na dobre. Śmieciowa inicjatywa Lucy była super i odzywka policjanta do Winnieckiego czy jak mu tam. Podobają mi się takie rzeczy w Ranczu - poruszanie życiowych ( i ekologicznych) problemów i osoby które potrafią je rozwiązać jak Lucy , które strasznie dużo tam wniosą. Bo nie wiem co by Wilkowyje bez Lucy zrobiły.Nareszcie doceniono Superlekarza.. powinni go docenić wcześniej przecież jedyny w gminie. Podobało mi się że Stach się obruszył na księdza, ma rację nie powinien na swojej gospodyni oszczędzać. I jeszcze pani Lodzia kontra wójt....the best! I punkowe Wilkowyje.. W tym odcinku było dużo buntów i protestów i to mi się podoba, a Michałowa jak zwykle wymyśliła swoje - romans..; Jakby Stachu jeszcze miał na to siły ( po codziennym pożyciu z Michałową). Mam nadzieję że Kreta coś zmieni bo wkrótce nikt z nią nie wytrzyma. No i wilkowyjska spółka kobiet wreszcie ruszyła:). Ja także nie wierzyłabym Czerepachowi,i jeszcze pieniądze mu przekazywać! Ta telewizja internetowa tez mi się nie podoba - Czerepach stwierdził w którymś z pierwszych odcinków, że media to władza więc pewnie wykorzysta tą telewizję internetową jeśli ona powstanie . Niestety Witebski i Lucy wierzą że się zmienił, co jest niemożliwe.
Ta nasza bardzo bardzo mała Gmina Wilkowyje świadkiem ciągłych kłótni Wójta jest z Plebanem
Ta nasza bardzo bardzo mała Gmina Wilkowyje świadkiem także naszej wielkiej jest miłości

Awatar użytkownika
Black_Diamond
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 7 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 6 razy

17 kwie 2009, 20:41

Ola pisze:Niestety Witebski i Lucy wierzą że się zmienił, co jest niemożliwe.
Uważam, że jeśli Lucy zachowuje się dość naiwnie wierząc w przemianę Czerepacha. Wystarczyło tylko poparcie jej pomysłu z internetem oraz pomysł na telewizję internetową i odrazu wpadła w sidła Czrepacha ^_^
Lucy jest poprostu za dobra... :] :]
"I tylko sny, szalone sny są tutaj jak wszędzie..."

Awatar użytkownika
Wyróżniający się
Wyróżniający się
Kontakt:

18 kwie 2009, 15:48

Bo Lucy ma dobre serce,jest miła,przebacza... :)
Justyna

Awatar użytkownika
Paulina
Super User
Super User
Kontakt:

18 kwie 2009, 16:03

Justyna -:-) pisze:Bo Lucy ma dobre serce,jest miła,przebacza... :)
moim zadaniem niekiedy za bardzo life is brutal ale szkoda mi jej, że się tak daje wrobić :no:

to jest mój setny post =D

_Asia_
Nowicjusz
Nowicjusz
Kontakt:

18 kwie 2009, 16:55

Według mnie odcinek był świetny jak zawsze, bo się oczywiście pośmiałam, chociaż zgodzę się, że jakiś taki nie poskładany. Rozwaliła mnie perspektywa wakacji Stacha i Michałowej no i te rozłażące się punki..xD

ODPOWIEDZ