Odcinek 46: Dzieci śmieci

Forum poświęcone czwartej serii Rancza. To odpowiednie miejsce na wszelkie dyskusje dotyczące czwórki.
Regulamin forum
1. Zanim założysz nowy wątek, sprawdź czy nie ma już podobnego tematu na forum.
2. Jeśli cytujesz jakiś materiał, pamiętaj o podawaniu źródła.
3. Staraj się pisać poprawnie gramatycznie i na temat.

Jak oceniasz 46 odcinek Rancza pt. Dzieci śmieci?

bardzo mi się podobał
48
77%
raczej średni poziom
12
19%
słaby, to jednak nie to do czego przyzwyczaiło nas Ranczo
2
3%

Liczba głosów: 62
Awatar użytkownika
admin
Użytkownik
Użytkownik
Podziękował(a): 371 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 714 razy
Kontakt:

25 mar 2009, 20:13

Ranczo - odc. 46 - Dzieci śmieci
Proboszcz i wikary mają już dość zmiennych nastrojów gospodyni. Proponują Japyczowi, żeby zabrał Michałową na wczasy. Stach chce jechać do Grecji, Michałowa jest temu przeciwna. Dochodzi do konfliktu. Atmosfera staje się coraz cięższa. Michałowa podejrzewa męża, że ma kochankę w Radzyniu, dokąd od pewnego czasu jeździ w głębokiej tajemnicy. Jola, która po artystycznej porażce straciła głos, udaje się po pomoc do znachorki. Portret wręczony wojewodzie na urodziny okazał się najlepszym prezentem. Wójt wraca z imprezy jako człowiek sukcesu. Kusemu, który portret namalował, przybywa zamówień. Wielu lokalnych dostojników chce swoje dostojeństwo uwiecznić na portrecie. Wójt nabiera wiary w niezwykłe umiejętności Czerepacha. Romans urzędnika z księgową rozkwita w najlepsze.(TVP)
Forum Ranczersów

Awatar użytkownika
przem16325
Nowicjusz
Nowicjusz

12 kwie 2009, 21:08

odcinek świetny jak wszystkie Wezół superlekarz! :) A Stachu z księdzem to najlepsi :] :]
"I tylko sny, szalone sny są tutaj jak wszędzie..."

Awatar użytkownika
Mat91
Super User
Super User
Podziękował(a): 22 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 13 razy

12 kwie 2009, 21:09

Odcinek trzymał poziom dialogi super Wezół Lodzia the best :] :]

Awatar użytkownika
Joanna
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 13 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 4 razy

12 kwie 2009, 21:12

Rerwelacja!!! Bardzo mi się podobał. :rotfl: Super pomysł z tymi śmieciami u mnie też taka akcja by się przydała bo jest tyle śmieci w lesie i na łąkach że serce pęka i nóż w kieszeni się otwiera jak się na to patrzy :eek:
- DO DOMU !!! - Wioletka

jaśmina
Nowicjusz
Nowicjusz
Kontakt:

12 kwie 2009, 21:12

na końcu było dobre! xD Należało się!Dobrze by było gdyby wszystkim tym ignorantom się tak dostało!
Jola głos odzyskała,Japycz z małżonką na wakacje,dzieci w sposób alternatywny zdobywają wiedzę o subkulturach..żyć, nie umierać ;D
Klaudia:"No...jakby tatuś dowiedział się , że mnie całujesz to chyba by cię zabił...
Fabian: "Żartujesz...?"
Klaudia : Nie..skąd..."

Awatar użytkownika
Aruna
Zasłużony
Zasłużony
Podziękował(a): 2 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz
Kontakt:

12 kwie 2009, 21:20

Najlepsza scena jaka mi sie podobała to z tymi śmieciami na podworku Winieckiego :) I genialny tekst Policjanta , że "....przyroda bronić się nauczyła...." :) Odcinek ogolnie spoko :) Bardzo mi się podobał :)
"Piwo do Odebrania" - Wioletka :)
"Język polski to najtrudniejszy język, zaraz po chińskim podobnież..." :) - Śp.Jan Japycz

Kamikadze777
Początkujący
Początkujący
Kontakt:

12 kwie 2009, 21:26

a ten Winiecki grał w odcinku ze ślubami księdza drugiego więc to widać ewidentny błąd ... wiem że Ranczers nie powinien tego pisać ale nie ma ławeczki i nie ma śmiechu niestety nie tędy droga ...

Awatar użytkownika
Aruna
Zasłużony
Zasłużony
Kontakt:

12 kwie 2009, 21:38

Kamikadze777 pisze:a ten Winiecki grał w odcinku ze ślubami księdza drugiego więc to widać ewidentny błąd ...
Owszem grał , ale Winiecki( aktor Robert Ostolski ) robił w tym odcinku ze ślubami za Dublera Ksiedza i Wojta czyli za tzw. "Plecy" , wiec nie wiem gdzie ty widzisz błąd? Ten aktor juz od 1 serii dubluje Pana Cezarego Żaka , a w Ranczo , aktorsko zaczął grać w 3 serii jak pamiętam w 2 odcinkach grał Chłopa ze wsi ktory chciał wywieźć konia do rzeźni oraz grał jedna scene w Uniwersytecie Ludowym , a w odcinku ze Ślubami nie widziałem go wogole
Tyle mam do powiedzienia :)
"Piwo do Odebrania" - Wioletka :)
"Język polski to najtrudniejszy język, zaraz po chińskim podobnież..." :) - Śp.Jan Japycz

Kamikadze777
Początkujący
Początkujący
Kontakt:

12 kwie 2009, 21:44

faktycznie to nie była scena z filmu tylko przygotowanie :D przepraszam :D

Awatar użytkownika
Ania
Zasłużony
Zasłużony
Otrzymał(a) podziękowań: 12 razy
Kontakt:

12 kwie 2009, 22:04

Kamikadze777 pisze:wiem że Ranczers nie powinien tego pisać
Jak to nie?! Ranczers powinien pisać o wszystkim, co myśli!

A najlepsza scena z całej IV serii to wizyta Wioletki u doktora Wezóła. Widziałam ją już wcześniej i myślałam, że pęknę - "To dół, taak?" - i ten jej głos :D
-Owszem, zyskałem - odpowiedział Lis. -Chociażby kolor zboża.
"Mały Książę"

sewer1412
Zaangażowany komentator
Zaangażowany komentator
Kontakt:

12 kwie 2009, 22:36

Najlepszy odcinek z całej serii!!! Brawo!
[b]Michałowa[/b] - Przynieść jeszcze klopsików?
[b]Proboszcz-[/b] Co? O masz! No zagadałem się z Michałową i zjadłem
[b]Michałowa[/b] - No i bardzo dobrze
[b]Proboszcz[/b] - No i schudnij tu człowieku. Ale bardzo dobre, bardzo dobre

BOGUSLAW33
Nowicjusz
Nowicjusz

12 kwie 2009, 23:12

Jak zwykle bardzo dobry odcinek :) :) :) !!!

Awatar użytkownika
Anija
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 284 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 993 razy

13 kwie 2009, 9:18

Odcinek bardzo mi się podobał, choć poprzednie były lepsze (według mnie)
Klaudia ma siłę przebicia, bardzo mi się podobała w wersji punka :D Uwielbiam jej różne wcielenia.
Świetna scena jak na ulicach było pełno punków. Aż sam Wójt się zdziwił.
Widać, że pani Lodzia w pełni jest zauroczona w Czerepachu. Dzięki temu możemy poznać jej drugie wcielenie :hihi:
Świetne rozwiązanie odnośnie tych śmieci :]
"Cieszmy się życiem! Po prostu..."

Awatar użytkownika
LubieRanczo:)
Aktywny forumowicz
Aktywny forumowicz
Kontakt:

13 kwie 2009, 10:20

Bardzo Fajny odcinek .po za TYM RANCZO JEST FAJNE to I odcinki mUszą być Fajne !!!!!!.........=)
"To tylko sny szalone sny .."

Awatar użytkownika
Bogna23
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 71 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 146 razy
Kontakt:

13 kwie 2009, 10:53

Kolejny odcinek za nami – i do końca coraz bliżej niestety! Znowu odwołanie do I serii w postaci wykładu Klaudii o subkulturach! Klaudia to w ogóle chodząca energia – była tak skuteczna, że zobaczyliśmy „pankowe” Wilkowyje, które nawet na Wójcie zrobiły wrażenie – chociaż on może myślał, że to jakieś delirium po imprezie u wojewody ;)
Zobaczyliśmy również obudzoną agentkę Kusego :) a jego przemowa do łyżki była bardzo obrazowa! Możemy się już chyba domyślać jaki haczyk przygotowuje Czerepach na Lusy jako kandydata na Wójta – przywłaszczenie pieniędzy? – a swoją drogą to trochę lekkomyślne z Jej strony zostawić Czerepachowi taką kasę bez żadnego potwierdzenia!
Sceny z doktorem Wezółem chyba były ozdobą tego odcinka – zwłaszcza ta z Wioletką – w końcu pacjenci docenili super lekarza! Trochę mnie irytuje zachowanie Michałowej – humory ma jak nastolatka – ale chyba tak się czuje – bo w jakimś zdaniu mówi coś takiego o Stachu „młodość mi zmarnował” ale mówi też coś zupełnie innego – „ wzrok ma słaby to każda mu się podoba” :) - może te wczasy coś zmienią!
I jeszcze zdanie o Wójcie – jakie on musi mieć poważanie w tej wsi – prawie rozjechał kobietę – a ta niemal go przepraszając skulona ucieka!!! :)

Awatar użytkownika
yoanna
Elitarny komentator
Elitarny komentator

13 kwie 2009, 10:56

odcinek świetny. Lodzia powala na kolana, tylko Hotdoga mało coś ostatnio

Awatar użytkownika
Milek
Zasłużony
Zasłużony
Podziękował(a): 19 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 66 razy
Kontakt:

13 kwie 2009, 10:56

Że odcinek był dobry, nie muszę chyba pisać. Mieliśmy wreszcie trochę więcej ławeczki. Genialny wątek z wakacjami Stacha i Michałowej, i te bilety... W Wilkowyjach zapanowały punki (bo tak im w szkole kazali :] ) i nawet brali udział w nielegalnej akcji, z resztą pożytecznej. Lodzia zupełnie się zmieniła. Zdziwiłem się widząc w jaki sposób odzywa się do wójta. Prezent wójta udał się, a romowa z wójtową o tym, że wszyscy dawali jakieś "proste" prezenty i szczęki im opadły widząc portret, bardzo mnie rozbawiła.

Mam nadzieję że będzie 10 mln ;D
Obrazek
Tworzenie stron internetowych - Lublin

Jan Japycz: Widzi pani, jeśli przepis jest trochę nieżyciowy to trochę można...
Hadziuk: Trzeba uważać, żeby w alkoholizm nie popaść...

Awatar użytkownika
c3po
Super User
Super User
Kontakt:

13 kwie 2009, 12:19

Jak dla mnie to był odcinek na średnim poziomie. Dużo krótkich scenek, można było pogubić. Przykładem było otwarcie spółki trójcy Wilkowyj... ale co z tego. Nie pokazano nic w związku z tym.

Na szczęście duża dawka humoru poprawiała poziom odcinka. No i nareszcie Pietrek ma znów czarne włosy. :]
http://www.pajacyk.pl/ Pokaż, że zależy Ci na innych
Może kawy?

Awatar użytkownika
Paulina
Super User
Super User
Kontakt:

13 kwie 2009, 12:25

odcinek swieeeetny. z tą telewizją Czerepacha to na pewno będą kłpooty podobnie jak z tymi pieniędzmi Lucy, a ona myślała że Czerepach się zmienił :lmao: to jest nie możliwe!!! przemowa Kusego do łyżki świetna "MAM RODZINĘ MUSZĘ JĄ UTRZYMAĆ, MAM DZIECKO, MAM RODZINĘ, MUSZĘ ZARABIAĆ" itd. po prostu suuuper nielegalna akcja Lucy z tymi śmieciami była świetna i bardzo pomysłowa no i mina Wineckiego kiedy te śmieci na podwórku zobaczył w Wilkowyjach zapanowały punki cały odcinek godny podziwu :clap:

nie wiem czy zauważyliście ale przed Ranczem TVP1 dwa razy wemitowała zapowiedź Rancza tylko że z przyszłego tygodnia! :]

Awatar użytkownika
Ania
Zasłużony
Zasłużony
Otrzymał(a) podziękowań: 12 razy
Kontakt:

13 kwie 2009, 12:48

c3po pisze:Jak dla mnie to był odcinek na średnim poziomie. Dużo krótkich scenek, można było pogubić. Przykładem było otwarcie spółki trójcy Wilkowyj... ale co z tego. Nie pokazano nic w związku z tym.

Na szczęście duża dawka humoru poprawiała poziom odcinka. No i nareszcie Pietrek ma znów czarne włosy. :]
Zgadzam się, dlatego powtarzam słowa, jakie napisałam po emisji poprzedniego odcinka - każda scena w tej serii jest z innej parafii.

A odcinki są takie jakieś niepoukładane i dużo w nich bałaganu. Każdy z nich z osobna nie stanowi już pewnej odrębnej całości. Ta seria ciągnie się, jak nasze polskie seriale, a kolejne wydarzenia z danego wątku mają miejsce w przeciągu kilku odcinków. To już nie to, co kiedyś.

Ale humor super i uśmiałam się, jak zawsze.
-Owszem, zyskałem - odpowiedział Lis. -Chociażby kolor zboża.
"Mały Książę"

ODPOWIEDZ