Odcinek 45: Wymiana międzypokoleniowa

Forum poświęcone czwartej serii Rancza. To odpowiednie miejsce na wszelkie dyskusje dotyczące czwórki.
Regulamin forum
1. Zanim założysz nowy wątek, sprawdź czy nie ma już podobnego tematu na forum.
2. Jeśli cytujesz jakiś materiał, pamiętaj o podawaniu źródła.
3. Staraj się pisać poprawnie gramatycznie i na temat.

Jak oceniasz odc. 45 pt. Wymiana międzypokoleniowa?

bardzo dobry
38
76%
średni
9
18%
słaby
3
6%

Liczba głosów: 50
Marszałek
Nowicjusz
Nowicjusz

06 kwie 2009, 16:54

Kolejny świetny odcinek ! Ławeczka obok sklepu bez Solejuka ? ! A sam zainteresowany został KIEROWNIKIEM !!! Czyżby już zabrakło złotych myśli z pełnej ławeczki? Czekam na kolejne odcinki. Pozdrawiam :)
gregor

Awatar użytkownika
dziula
Aktywny forumowicz
Aktywny forumowicz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

06 kwie 2009, 21:24

Niee, mysle, ze tych zlotych mysli nie zabraknie. Pewnie nasi bywalce laweczki jeszcze nie raz sie tam spotkaja i podejmą ciekawe tematy do rozważań ;P
A odcinek fajny, Klaudia wreszcie znalazła chłopaka spełniającego wymogi wójta (ale pewnie nie na dlugo) ;P. Witebski stał się pisarzem, ale najbardziej w tej serii podoba mi się Michałowa :rotfl:

Awatar użytkownika
Paulina
Super User
Super User
Kontakt:

07 kwie 2009, 13:13

a może powieść Witebskiego wejdzie na ekrany... na pewno zdobyłaby wielką widownie ;D

Ola
Zaangażowany komentator
Zaangażowany komentator
Kontakt:

07 kwie 2009, 18:41

Odcinek najlepszy w serii dotychczas! Zastanawialiśmy się czy panowie z ławeczki założą jakis biznes a tu pach wystrzelił Witebski z pomysłem wydawnictwa, który mi się bardzo podoba. Przypomniało mi się jak pan redaktor prowadził wywiady z kobietami w radiu teraz będzie na nie działał przez książki.Swoją drogą nie spodziewałam się że on będzie w stanie napisać coś takiego. Znaczy że kobiety rozumie.Boje się tylko czy do jakichś nieszczęść nie dojdzie jak kobiety będą mówić tylko "ty mnie nie rozumiesz, mężczyzną jesteś".Pomysł mi się podoba, ale niepokoi mnie nowy pomysł Czerepacha na telewizję internetową. Ja bym w to nie wchodziła. Może i to by było coś ale jak będzie ten szerokopasmowy internet to kto będzie sobie umiał z nim poradzić? Odmieniona Lodzia była super, jestem ciekawa co z tego wyjdzie ale mam nadzieje że jak ją Czerepach perfidnie porzuci to się Lodzia nie załamie ,oby się podniosła. Sytuacja na plebanii była nie do zniesienia to wymyślili wyprawić Michałową na wczasy. Nie wiem czy to sytuacji nie pogorszy... Wójt nareszcie odkrył w chłopaku Klaudii bratnią dusze no i cała sytuacja z prezentami bomba. Co prawda o ile pamiętam nie było nic z manipulacji dopóki nie weszła do pokoju pani Lodzia w wersji odmienionej( kto by pomyślał...). Wójt wreszcie zauważył skuteczność Czerepacha. Utwierdzam się w przekonaniu że w 4 serii Rancza jest dużo życiowych problemów a w tym był problem ekologiczny - śmieci w lesie i sztuczek babki ciąg dalszy . I na koniec Solejuk jako kierownik dystrybucji przejeżdżający koło Stacha...nie mieli dla niego czasu teraz on nie będzie mieć dla nich. Przynajmniej chwilowo Stach wrócił na ławkę ale jest ona jednak zaniedbywana. Nie wiem czy ktoś nie przewidział że Solejuk kupi samochód.

Awatar użytkownika
Justyna -:-)
Wyróżniający się
Wyróżniający się
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz
Kontakt:

07 kwie 2009, 20:52

paulina1993_93 pisze:nie rozumiem jednego dlaczego za każdym razem piszemy że odcinek był super fantastyczny wspaniały itp.
Bo nie umiemy inaczej ubrać w słowa tej radości z naszego"Rancza" ;D
Tego nie da się wyrazić słowami,toteż sypiemy masę komplementów by choć troche wyrazić jak bardzo spodobał nam się odcinek.hehe... ;D

[ Dodano: |7 Kwi 2009|, 2009 20:55 ]
Szkoda mi jedynie tej ławeczki..A szczerze powiedziawszy aż mi się chce płakać z tego powodu-że "ławeczka"nie będzie już"ławeczką"tylko meblem ^^" Mam jedynie nadzieję,ze choć troche będzie po staremu.Strasznie mi ich brakuje.
Justyna

Ola
Zaangażowany komentator
Zaangażowany komentator
Kontakt:

08 kwie 2009, 18:49

Spokojnie jeszcze nie żegnajmy ławeczki! Oni wrócą jestem tego pewna bo co to za życie bez ławeczki?Myślę że się opamiętają i pójdą na jakiś kompromis.
Ta nasza bardzo bardzo mała Gmina Wilkowyje świadkiem ciągłych kłótni Wójta jest z Plebanem
Ta nasza bardzo bardzo mała Gmina Wilkowyje świadkiem także naszej wielkiej jest miłości

Marcin
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 18 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 15 razy
Kontakt:

11 kwie 2009, 23:14

Jestem troszkę nie w porę, ale to przez zamieszanie świąteczne :) . Wszystko najważniejsze o tym odcinku zostało napisane więc nie będę się powtarzał. Co najbardziej mi utkwiło w pamięci to rozdawanie egzemplarzy książki przez Witebskiego przed sklepem, jakoś ta scena, przyspieszona i tak zmontowana nie pasowała mi do klimatu rancza. Odcinek oceniam na 5 minus. Al to tylko moje osobiste spostrzeżenia.

No kochani, jutro z okazji świąt cała Polska siada o 20.15 przed telewizor i przekraczamy barierę 10 milionów widzów. ;D

Awatar użytkownika
Paulina
Super User
Super User
Kontakt:

12 kwie 2009, 12:16

Marcin pisze:No kochani, jutro z okazji świąt cała Polska siada o 20.15 przed telewizor i przekraczamy barierę 10 milionów widzów.
o tak przydało by się to byłby wieeeelki sukces!!!

jaśmina
Nowicjusz
Nowicjusz
Kontakt:

12 kwie 2009, 19:50

A wiecie co ja myślę?Czerepach się zakocha!Romans, rozpoczęty dla udowodnienia wójtowi skuteczcznych metod manipulacji, wymknie się spod kontroli..Czy to będzie koniec "niewzruszonego" Czerepacha? xD

Ogólnie,Ranczo trzyma poziom a ja nadal kocham ten niepowtarzalny humor :) Pozdrawiam wszystkich innych wielbicieli
Klaudia:"No...jakby tatuś dowiedział się , że mnie całujesz to chyba by cię zabił...
Fabian: "Żartujesz...?"
Klaudia : Nie..skąd..."

Awatar użytkownika
Arpik
Super User
Super User
Otrzymał(a) podziękowań: 5 razy

15 lip 2009, 20:29

A czy ktoś znajdzie jakiś słaby odcinek?

[ Dodano: |16 Lip 2009|, 2009 17:10 ]
Dokładnie tak.jeżeli powstanie V seria to może będzie o kryzysie?
I może wtedy znów ławeczka będzie pełna?
"Fleksja,to Pańska suka była..."

Ewa47
Super User
Super User
Podziękował(a): 46 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 12 razy

26 lip 2009, 21:43

Śmiechu warte jak kobiety ryczały po przeczczytaniu powieści Witebskiego.Ja nigdy tak nie ryczę jak coś czytam,czyba jestem za mało wrażliwa.Przykro patrzec co się stało z ławeczką.Tylko Sulejók pozostał wierny tradycji. Ławeczka powinna byc.
Ewa

Awatar użytkownika
dami1995zg
Pasjonat
Pasjonat
Podziękował(a): 2 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 3 razy

19 mar 2010, 19:37

pewnie wszyscy się ze mną zgodzą że 4 i 1 seria jest najlepsza :)

Awatar użytkownika
macphisto
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 49 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 97 razy
Kontakt:

20 mar 2010, 17:41

Ja się z Tobą zgadzam. Druga seria za bardzo skupiła się na losach mieszkańców Wilkowyj, mało było Lucy, a to jakby nie patrzył główna bohaterka. Trzecia seria była lepsza, ale to jeszcze nie to. Za to czwarta miała klimat pierwszej i to mi się właśnie podobało.
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't - Fight Club.

http://www.macphisto.fbl.pl

https://www.facebook.com/wObiektywieAlexis <-skromna galeria

Awatar użytkownika
Rainbow_Pearl
Doświadczony komentator
Doświadczony komentator

21 mar 2010, 9:22

Ja również się zgadzam, ale z dami1995zg, nie z nikki. Serie były o różnych sprawach, by nie zanudzać i wprowadzić więcej akcji. Wszystkie serie są ekstra, choć w 4 tej akcji było tyle, że coraz mniej podkładu muzycznego pojawiało się w tle. Porównajcie odc.1 z ostatnim i zastanówcie się ile muzyki było na początku, a ile na końcu Rancza.
Ale teraz ktoś napisze "No i co z tego? Po co taka muzyka?" Muzyka jest bardzo ważna. Bez niej połowa klimatu Rancza rozpłynęłaby się. Dzięki niej można przewidzieć, kto pojawi sie w danej scenie (mam nadzieję, że zauważyliście, iż każdej postaci odpowiada inny podkład muzyczny).
A jeśli chodzi o post dami1995zg, to uwielbiam wszystkie serie. Ale ponieważ jest do wyboru tulko 1 i 4, to fakt, obie są świetne. 1, bo dużo w niej muzyki, a 4, bo dużo w niej akcji.
Takie jest moje zdanie.

Awatar użytkownika
Wojtek18
Super User
Super User
Podziękował(a): 4 razy

30 mar 2010, 16:59

Moim zdaniem fajny prezent wójt podarował wojewodzie.
Wojtek

Awatar użytkownika
admin
Użytkownik
Użytkownik
Podziękował(a): 368 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 714 razy
Kontakt:

08 wrz 2010, 17:42

Magda8Ziom pisze:Jak to włączyć?
Jak już napisałem w odpowiedzi na Twój mail, na tym forum w ogóle nie udostępniamy odcinków "Rancza" w wersji do pobrania lub oglądania on-line. Legalnie można oglądać "Ranczo" na tej stronie.
Forum Ranczersów

Awatar użytkownika
Lynn
Super User
Super User
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 3 razy

10 wrz 2010, 10:02

Albo do zakupu do czego rowniez zachecamy.
A co do serii...1 i 4 sa najlepsze. W drugiej za duzo bylo Staska i Wieclawskiej co mnie niezwykle draznilo. W trzeciej jakby nie patrzec glownym watkiem byl Stach i Michalowa.
Will the world remember you when you fall? Could it be your death means nothing at all.
Obrazek

qwerty
Super User
Super User
Otrzymał(a) podziękowań: 6 razy

25 lut 2011, 12:02

Wójt prosił Kusego o namalowanie portretu wojewody. Wtedy miał takie w miarę stosunki z Kusym. Ahh, szkoda, że potem wójt takie świństwo zrobił Lucy, że Kusy chciał go aż bić. :ermm:
Bo w gruncie rzeczy lubię wójta.
Punki w Wilkowyjach - fajnie... ale trochę przesadnie i sztucznie :P

Awatar użytkownika
Joachim
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 163 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 111 razy

25 lut 2011, 14:18

qwerty pisze:wójt takie świństwo zrobił Lucy
nom strasznie, ale to może naszczęście pomysł czerepacha, ale i tak Wójt będzie kopał dołki
qwerty pisze:Kusy chciał go aż bić.
haha jakby go dorwał to cieniutko by było :lmao:
Obrazek

Awatar użytkownika
Revers
Super User
Super User
Podziękował(a): 85 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 49 razy

11 lis 2012, 16:12

Solejuk Kierownik dystrybucji :D

Noo ale, że odmówił picia to mnie zdziwiło :bosz: