Odcinek 43: Agent

Forum poświęcone czwartej serii Rancza. To odpowiednie miejsce na wszelkie dyskusje dotyczące czwórki.
Regulamin forum
1. Zanim założysz nowy wątek, sprawdź czy nie ma już podobnego tematu na forum.
2. Jeśli cytujesz jakiś materiał, pamiętaj o podawaniu źródła.
3. Staraj się pisać poprawnie gramatycznie i na temat.

Jak oceniasz 43 odcinek pt. Agent?

Bardzo dobry, jak zwykle świetnie się bawiłem/am/
40
80%
Średni, przyjemny w odbiorze, ale mogło być lepiej
9
18%
Słaby, wyjątkowo wiało nudą
1
2%

Liczba głosów: 50
Awatar użytkownika
admin
Użytkownik
Użytkownik
Podziękował(a): 368 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 714 razy
Kontakt:

02 mar 2009, 20:36

RANCZO - ODC. 43 - "AGENT"
Po ślubie z Wioletką policjant Stasiek, na stanowcze żądanie swojej małżonki,
robi wszystko, żeby małżeńska rutyna nie zabiła ich gorącej miłości. Zaskakuje więc
żonę coraz to nowymi atrakcjami. Jest to jednak bardzo wyczerpujące zajęcie. Do wsi zostają dostarczone tanie komputery. Lucy nadzoruje ich montaż i sprzedaż po promocyjnych cenach. Czerepach roztacza przed wójtem sugestywną perspektywę odzyskania władzy w kolejnych wyborach dzięki technikom psychomanipulacji, programowania neurolingwistycznego i innym niezwykłym umiejętnościom, które on sam posiadł na kursie dla spin - doktorów. (TVP)
Zobacz zwiastun tego odcinka:

[wrzuta-film]http://www.wrzuta.pl/vid/file/ykZ1YbDv4 ... un_odc._43[/wrzuta-film]

Oglądaj: Cała nadzieja Wójta w Czerepachu?
Ostatnio zmieniony 29 wrz 2009, 21:21 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.
Forum Ranczersów

Awatar użytkownika
Justyna -:-)
Wyróżniający się
Wyróżniający się
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz
Kontakt:

22 mar 2009, 21:16

Jak policjant zaskakuje Wioletkę,tak Ranczo coraz bardziej zaskakuje mnie swoją doskonałością.Jestem normalnie wniebowzięta...Wspaniały odcinek.Bardzo ciekawy,nie zabrakło humoru. ;) Bardzo podobała mi się scena w sklepie,gdy Jola przestraszona na potęge krzyknęła "..Ciociuuuuuuuuu..."-albo gdy Solejukowa zaczęłą biegle posługiwać się obcym językiem.Bardzo podobała mi się też scena ze Zbyszkiem i Klaudią,oraz gdy Lucy sprowadziła komputery.albo scena gdy Czerepach tłumaczył strategię wójtowi na przykładzie ryb;D
Ostatnio zmieniony 22 mar 2009, 22:37 przez Justyna -:-), łącznie zmieniany 1 raz.
Justyna

Awatar użytkownika
goblin2
Doświadczony komentator
Doświadczony komentator

22 mar 2009, 21:16

Było kilka śmiesznych momentów(agent CBA i mina wójta,oraz jego strach przed wykryciem jego machlojek,szalejący posterunkowy i jego pomysły na "romantyzm,namiętności i porywy).Najbardziej zaskoczyła mnie Solejukowa.Ciesze się,że Kusy wrócił do swojego dawnego wcielenia.Rozbawiały mnie jego rozmowy z doświadczonymi ojcami,brakowało jeszcze,żeby do Solejuko poszedł po radę.Ogólnie oceniam odcinek jako dobry,nie porywający jak popszednie ale całkiem przyzwoity.

Marcin
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 18 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 15 razy
Kontakt:

22 mar 2009, 21:30

A mi odcinek podobał się bardzo, jak dla mnie najlepszy ze wszystkich wyemitowanych z 4 serii. Wielki plusy za wątek Wioletki, a właściwie Violetki, bo tak napisał policjant, zaangażowanie Lucy w życie Wilkowyj, reakcja Joli w sklepie. Najbardziej ubawiłem się przy rozmowie Solejukowej z "zagranicznymi". Warto było zobaczyć reakcje wójta na nowego chłopka Klaudii. Oczywiście było kilka minusów, ale nie ma sensu ich wypisywać, bo po co :) . Troszkę brakowało mi pełnej ławeczki ale mam nadzieję że jeszcze usłyszymy jej bardzo podniosłe komentarze z pod sklepu. Bieg wydarzeń toczy się szybciej niż w pamiętnej pierwszej serii, ale cóż Wilkowyje ewoluują ;D.

blada11
Zaangażowany komentator
Zaangażowany komentator

22 mar 2009, 21:36

Ranczo The best ever!!!!!
Każdy odcinek jak zwykle wspaniały... Kocham ten serial no i aktorów oczywiście. :)

Awatar użytkownika
Jurek
Początkujący
Początkujący

22 mar 2009, 21:40

I wróciliśmy do korzeni. Do tego co w pierwszych sezonach jest śmieszne, fajne, milutkie i cieplutkie, do tego na co czekam. Jeżeli o mnie chodzi to uważam że dobrze że zakończono wątki ciężkie: zdrad małżeńskich, przemijania i starości a zostało to za co najbardziej cenię ten serial i co myślę, daje mu ciepły, romantyczny, lekki, wesoły charakter dzięki czemu można się chociaż na chwilę oderwać od rzeczywistości
Ostatnio zmieniony 22 mar 2009, 21:43 przez Jurek, łącznie zmieniany 1 raz.
SEZON NA SEZON, SEZON NA SEZON, (1 SEZON na rok)

Awatar użytkownika
Aruna
Zasłużony
Zasłużony
Podziękował(a): 2 razy
Kontakt:

22 mar 2009, 21:42

Odcinek Extra :)
Najbardziej sie usmiałem gdy "Zagraniczni" byli w sklepie u Więcławskiej to była genialna scena
Ogolnie Odcinek był jak Extra :)
Normalnie nie mogę sie doczekac nastepnego odcinka, czym nas zaskoczy Ranczo za tydzien :)
"Piwo do Odebrania" - Wioletka :)
"Język polski to najtrudniejszy język, zaraz po chińskim podobnież..." :) - Śp.Jan Japycz

Tuptuś
Nowicjusz
Nowicjusz
Kontakt:

22 mar 2009, 21:46

Toż ten serial do pełnej monotonii człowieka doprowadza :) Tydzień w tydzień trzeba się powtarzać - "Ranczo" rządzi :] Serialowe życie Staśka i Violetki to było to ! :lmao:

Awatar użytkownika
c3po
Super User
Super User
Kontakt:

22 mar 2009, 22:01

Dzisiejszy odcinek pokazywał, że Ranczo nie tylko śmieszy i poprawia humor. Można było zobaczyć wiele problemów, z którymi ludzie magą na codzień się zetknąć.
Mam tu na myśli Kusego i jego pierwsze problemy z macierzyństwem. Jednak miło było zobaczyć starającego się, młodego ojca chodzącego w poszukiwaniu rady i pomocy.

Bardzo jestem ciekaw konsekwencji działań Czerepacha. Tak jak wójt ma wielkie intencje, jednak nie wiadomo czy jego plan wypali. Mam cichą nadzieje, że Paweł Kozioł zostanie na swoim stanowisku, a Arek Czerepach będzie dobrze się spiwywał na swoim nowym stanowisku.
Bądź co bądź, ale wójt nawet na CBA ma jakiegoś haka. Ta scena przesłuchania na korytarzu była genialna, brawo panie wójcie! :clap:

Nie mógłbym nie wspomnieć o Stasiu policjancie, który okazał się być bardzo romantycznym człowiekiem. Nigdy nie pomyślałbym, że z niego taki szarmancki mężczyzna i że może być tyle sposobów na zdobycie serca kobiety. Czekam na więcej panie policjancie. Może kiedyś wykorzystam jeden z tych sposobów podrywania ^_^

Jednak brakowało mi trochę bywalców ławeczki. Fakt, było dużo Solejuka, z którym sceny zawsze są 'pierwsza klasa', aczkolwiek dwie krótkie sceny Pietrka i jedna Hadziuka to troche za mało. Zapomniałbym o Stachu, którego wogóle nie było w tym odcinku. Troche szkoda.

Z niecierpliwością czekam na kolejny odcinek :]
http://www.pajacyk.pl/ Pokaż, że zależy Ci na innych
Może kawy?

Awatar użytkownika
Irenka
Zasłużony
Zasłużony
Podziękował(a): 36 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 35 razy
Kontakt:

22 mar 2009, 22:35

Niesamowite! Solejukowa wymiata, Stasiek przechodzi samego siebie, a Klaudia przywozi agenta CBA do domu! Panowie scenarzyści są genialni. Żal mi tylko Kusego, któremu już diabłów nie chcą kupować. Ale może, dla odmiany, zacząłby malować anioły?
Scenę w sklepie będziemy długo pamiętać (Ciociaaa! To chyba Niemce bo nic nie rozumiem + swoboda z jaką Solejukowa posługuje się dwoma obcymi językami jednocześnie). To chyba najśmieszniejszy moment tego odcinka. Ach, zapomniałabym o strategii wyborczej Czerepacha. Aż chciałoby się powiedzieć pod jego adresem: Geniusz!
I znów chyba obejrzę kolejny odcinek przed premierą.
"Z niczym nie należy przesadzać" - Kusy
Zapraszam: www.haniaj.blogspot.com

Awatar użytkownika
Tengel2
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 430 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 179 razy

23 mar 2009, 0:11

A tak była Wioletka ubrana gdy znalazła różę :)

Obrazek Obrazek
"Albowiem noc jest ciemna i pełna strachów" - George R. R. Martin

Obrazek

Awatar użytkownika
Ania
Zasłużony
Zasłużony
Podziękował(a): 2 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 12 razy
Kontakt:

23 mar 2009, 0:16

Magda była wtedy chora, ale dzielnie się trzymała :)
-Owszem, zyskałem - odpowiedział Lis. -Chociażby kolor zboża.
"Mały Książę"

Awatar użytkownika
Mat91
Super User
Super User
Podziękował(a): 22 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 13 razy

23 mar 2009, 7:23

Odcinek fajny, zdolności lingwistyczne Solejukowej hoho miny Więcławskiej i Hadziukowej to było coś no i zakochany policjant... oby tak dalej :]

Awatar użytkownika
Dragon
Elitarny komentator
Elitarny komentator

23 mar 2009, 11:21

Ranczo jest Ranczo.... Geniusz!!!
[b]Żyć z ludźmi i dla ludzi[/b]

Gugała
Zaangażowany komentator
Zaangażowany komentator

23 mar 2009, 11:40

Odcinek trzyma najwyższy poziom - czyli standard dla Rancza.
Jak zwykle bawiłem się bardzo dobrze :lmao: (zdolności lingwistyczne Solejukowej, rozmowa Wikarego z Solejukiem, dosłownie pojmowana "romatyczna" miłość policjanta Staśka do Wioletki, przedstawienie strategii wyborczej przez Czerepacha + reakcja Wójta, "CBA w domu Wójta", wywiad środowiskowy Kłusego na temat roli ojca...). Oj sporo tego było. Zabrakło tylko czegoś, co moim zdaniem (pewno zdaniem nas wszystkich) stanowi o największej sile Rancza - czyli... ŁAWECZKI. ^^"
Myślę jednak, że to tylko chwilowy przestój i wszystko wkrótce wróci do normy (w innym przypadku biedny Solejuk wpadnie nam w jakąś głęboką depresję ;D ).

Pozdrawiam,
Ostatnio zmieniony 23 mar 2009, 15:38 przez Gugała, łącznie zmieniany 1 raz.
Gugała

Awatar użytkownika
krzysiu94
Początkujący
Początkujący
Kontakt:

23 mar 2009, 13:33

Fajnie że znowu czerepach występuje! :D

sewer1412
Zaangażowany komentator
Zaangażowany komentator
Kontakt:

23 mar 2009, 13:44

Odcinek 100 razy lepszy od poprzedniego. Super!
[b]Michałowa[/b] - Przynieść jeszcze klopsików?
[b]Proboszcz-[/b] Co? O masz! No zagadałem się z Michałową i zjadłem
[b]Michałowa[/b] - No i bardzo dobrze
[b]Proboszcz[/b] - No i schudnij tu człowieku. Ale bardzo dobre, bardzo dobre

Awatar użytkownika
Martusiek
Nowicjusz
Nowicjusz

23 mar 2009, 14:07

Czy ja wiem... Mi się poprzedni bardziej podobał, sama nie wiem czemu. Ten też był bardzo fajny: Solejukowa, CBA no i obowiązkowo Stasiek i Violetka. :lmao: Ale to by było na tyle. Odcinek dobry, ale gorszy od poprzedniego :]
Przyjaźń - wykorzystywanie, na które się wzajemnie godzimy ;)

Awatar użytkownika
Bogna23
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 71 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 145 razy
Kontakt:

23 mar 2009, 15:01

Mnie z każdym odcinkiem 4 seria coraz bardziej się podoba! Ostatni odcinek tego dowodem – dla mnie rewelacja – i to scena za sceną! Przede wszystkim Solejukowa –scena w sklepie świetna – ale nie można też zapomnieć o scenie kiedy Lusy przyszła do Solejuków po pomoc – jak skutecznie przekonała swoich synów do pomocy, albo scena rozmowy z Kusym – że mąż w domu to w sumie niepotrzebny – a jak Kusy mówi, że jak by trzeźwy przychodził to może by był potrzebny i odpowiedź Solejukowej że to nie wie bo jej mąż to tego nie praktykuje! W ogóle rozmowy Kusego – zwłaszcza z Wójtem – Kusy pyta jaki miał wpływ na to że Klaudia to taka fajna dziewczyna o Wójt odpowiada, że przecież widać że żadnego .... jakoś geny się musiały pomieszać. I tak można wymieniać bez końca – nowy narzeczony Klaudii, Czerepach w pełnej krasie – ten tupecik jak by mu trochę urósł, zaangażowana Lusy, przejęty Kusy szuka nowego zajęcia! Została jeszcze ławeczka – dużo tu pisano że jej nie było – ale ona jest tylko się zmienia – przecież rozmowa Solejuka z Wikarym – pierwszej klasy, a pozostali bywalcy – przecież Hadziuk mówi, że całkiem pić nie przestali tylko teraz będą od czasu do czasu po pracy – widać dużo się zmienia w Wilkowyjach! Na koniec perełka odcinka – młodzi małżonkowie – zobaczyliśmy Policjanta w pełnej krasie – nie wiedziałam że ma tatuaże ;) i ta pełna zgodność – Wioletka płacze, że wszystko się skończyło, że nie będzie romantycznie, nie będzie porywów, a nasz dzielny policjant....porywa Wioletkę na romantyczną kolację!!! :)

jaga7
Początkujący
Początkujący

23 mar 2009, 15:19

Och! Nie ma to tamto, Jaga się "popluła" podczas sceny w sklepie :rotfl:
Solejukowa po prostu wymiatała! Ja, jako wieloletnia uczennica języka niemieckiego, nie wiem czy bym sobie poradziła. Tzn. w liceum coraz mniej interesowałam się tym językiem, chociaż chciałam iść nawet na germanistykę, no, mniejsza. Ale wszystko zrozumiałam, co mówiła :D
Solejukowa jeszcze zrobi karierę! Zapiszę się do fanclubu hihihi.
Ogólnie odcinek oceniam na bardzo dobry, wręcz rewelacyjny!
Kusy się stara, próbuje się opamiętać i nawet dobrze mu idzie. Musi po prostu w siebie uwierzyć. A Lucy bardzo mu w tym pomaga.
Cóż! Pozostaje czekać na kolejny odcinek!
"Na miłość nigdy nie jest za późno, za to na samotność, zawsze jest za wcześnie."

ODPOWIEDZ