[Ranczo4] Cezary Żak o 4 serii

Forum poświęcone czwartej serii Rancza. To odpowiednie miejsce na wszelkie dyskusje dotyczące czwórki.
Regulamin forum
1. Zanim założysz nowy wątek, sprawdź czy nie ma już podobnego tematu na forum.
2. Jeśli cytujesz jakiś materiał, pamiętaj o podawaniu źródła.
3. Staraj się pisać poprawnie gramatycznie i na temat.
Awatar użytkownika
Justyna -:-)
Wyróżniający się
Wyróżniający się
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz
Kontakt:

08 sty 2009, 14:58

O....ta ostatnia informacja bardzo mnie ucieszyła, było by super gdyby powstała 5 seria... :-D
Ale chciałabym żeby był zachowany"wilkowyjski klimat"....A nie żeby zrobiła się z Rancza "Moda na sukces".
Pozdrawiam i miłego dnia
;-)
Justyna

Awatar użytkownika
Black_Diamond
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 7 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 6 razy

08 sty 2009, 21:55

Justyna -:-) pisze:A nie żeby zrobiła się z Rancza "Moda na sukces".
A tam, Moda na skuces to się nie zrobi ;-) Żeby tak się stało musieliby nakręcić co najmniej ze 100 serii co jest raczej nie możliwe. ( Poza tym, żeby była prawdziwa Moda na sukces to Kusy musiałby się związać z Więcławską, Klaudia z Wezółem, a Lucy z Wójtem ;) )

Myślę, że niezależnie od tego ile serii Rancza nakręcą pozostanie ono serialem jedynym w swoim rodzaju. Uważam jednak, że nie należy ciągnąć go na siłę.
No, bo chyba lepiej mieć te 4 serie i po kilku latach z przyjemnością zobaczyć w programie powtórkę Rancza, niż po np. 8 seriach widząc powtórkę pomyśleć "O Matko, ile można?!/To już się robi nudne!"
"I tylko sny, szalone sny są tutaj jak wszędzie..."

Marcin
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 18 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 15 razy
Kontakt:

08 sty 2009, 22:04

Moim zdaniem, to scenarzyści i reżyser znając rozwój 4 serii i swoje możliwości wiedzą najlepiej czy 5 seria byłaby na siłę. Biorąc pod uwagę informacje z wywiadów, wiedzą co robią. Dodam jeszcze, że ja też nie chcę ciągnąć tego na siłę, ale większość z nas cichutko chce 5 serii, na przykład po rocznej przerwie. Odnosząc się do Mody na sukces to Ranczo ma produkcję 13 odcinków rocznie, więc to na pewno nie serial z gatunku tasiemców, a czas realizacji i praca nad każdym odcinkiem wskazuje, że nie robi się tego na siłę i aby szybciej.

Awatar użytkownika
c3po
Super User
Super User
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz
Kontakt:

08 sty 2009, 22:20

Trochę mi ciężko dyskutować o piątej serii, bo widziałem dopiero jeden odcinek czwartej ;-) . Jeżeli wyszłaby seria z numerkiem '5' na pewno bym ją śledził, jednak może się okazać, że co za dużo to nie zdrowo. Osobiście uważam, że to dobry pomysł, bo serial Ranczo jest jak wyżej został opisany 'jedyny w swoim rodzaju', jednak nie każdemu przypadnie do gustu oglądanie tak wielu serii Rancza, bo przecież każda nowa seria to skok na głęboką wodę i nie wiadomo jakie będą tego skutki.

Mimo wszystko ja jestem troszeczke na tak :-) pozdrawiam serdecznie
http://www.pajacyk.pl/ Pokaż, że zależy Ci na innych
Może kawy?

Awatar użytkownika
kylo69
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 148 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 97 razy
Kontakt:

08 sty 2009, 23:39

Gdyby powstała 5 seria na 100% by była dobra bo przecież scenarzyści i reżyser wiedzą co robią. moim zdaniem ludzie oglądają Ranczo dlatego, że jest w nim ukazana polska wieś czyli to czego dużo osób potrzebuje spokojnego życia bez biur, fabryk, hipermarketów itp. Dlatego potrzebujemy 5 serii bardziej niż powietrza, bo co będziemy oglądać jak nie będzie Rancza?
"Na miłość nigdy nie jest za późno, za to na samotność zawsze jest za wcześnie" - Kusy

Awatar użytkownika
Black_Diamond
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 7 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 6 razy

09 sty 2009, 17:54

c3po pisze:Mimo wszystko ja jestem troszeczke na tak pozdrawiam serdecznie
Myślę, ża każdy z nas jest, może nawet podświadomie trochę na tak :-) Bo ja z jednej strony nie chcę żeby ciągnęli tan serial na siłę, żeby TVP mogło zarobić. Z drugiej nie mogę sobie wyobrazić, żeby nie zasiadać do oglądania Rancza co niedzielę i nie wyczekiwać z niecierpliwością na nowe odcinki. Ja wogóle nie dopuszczam do siebie myśli, że to się może już nie długo skończyć. :shock: :shock: :shock:
"I tylko sny, szalone sny są tutaj jak wszędzie..."

jarusiek666
Nowicjusz
Nowicjusz

09 sty 2009, 18:13

każdy ten serial uwielbia nawet widać po oglądalności 40 odcinka i nikt nie dopuszcza myśli że to koniec, i to nie będzie koniec :mrgreen:

Awatar użytkownika
Joanna
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 13 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 4 razy

23 lut 2009, 20:21

Oglądanie pięknych i bogatych jest męczące, a w Ranczu są zwykli ludzie tacy jak my i dlatego tak nas relaksuje ten serial. Są młodzi i starzy jak w życiu.

[ Dodano: |23 Lut 2009|, 2009 20:22 ]
A 5 seria jest jak najbardziej wskazana, dla zdrowia naszego społeczeństwa ;-)

danka
Przyjaciel
Przyjaciel
Kontakt:

23 lut 2009, 20:38

Nie rozumiem niektórych... Najpierw pragniemy dalszych części, piszemy petycje, a jak pojawia się nadzieja, że będzie piąta edycja, juz czytam narzekania, porównania do "Mody na sukces". Typowi Polacy - co by nie zrobić, jest źle... Życzę więcej radości w życiu i optymizmu...

ODPOWIEDZ