Odcinek 40: Szok poporodowy

Forum poświęcone czwartej serii Rancza. To odpowiednie miejsce na wszelkie dyskusje dotyczące czwórki.
Regulamin forum
1. Zanim założysz nowy wątek, sprawdź czy nie ma już podobnego tematu na forum.
2. Jeśli cytujesz jakiś materiał, pamiętaj o podawaniu źródła.
3. Staraj się pisać poprawnie gramatycznie i na temat.

Jak oceniasz pierwszy odcinek 4 serii Rancza?

bardzo dobry, jak powiedziałby Hadziuk: towar prima sort
92
87%
średni, ale miło się oglądało coś nowego
13
12%
słaby, zawiódł moje oczekiwania
1
1%

Liczba głosów: 106
axell
Zasłużony
Zasłużony
Otrzymał(a) podziękowań: 26 razy

02 mar 2009, 8:34

Alinka nie uwierzę ,że nigdy nie spotkałaś faceta ,który dostał " fixum-dyrdum " kiedy dowiedział się ,że został tatuśkiem :-) Wydaje mi się ,że Kusy jest tutaj takim symbolem wariacji wszystkich ojców .A już szczególnie tych ,którzy dowiadują się ,że mają córeczkę

Gugała
Zaangażowany komentator
Zaangażowany komentator

02 mar 2009, 8:45

Ranczo trzyma najwyższy poziom. Nic dodać nic ująć...
Gugała

Awatar użytkownika
zbycho
Zasłużony
Zasłużony

02 mar 2009, 10:17

Trochę mi nie pasuje, że Kusy wychodzi w tym odcinku na przygłupa
To fakt,tylko ze wtedy wielu z nas na takiego wychodzi,gdy spojrzy się na to z boku.
U jednych to może widoczne więcej u innych mniej.Ale jest.I co z tego ze przedtem coś na ten temat wyczytaliśmy.Jak z teorii trzeba przejść do praktyki okazuje się że czarna dziura.
Jak tam pisali?Butelki trzeba wygotować a smoczki?W tej nic nie piszą,to może w tej?
A jak do tego dojdzie zdenerwowanie?A dojdzie,no to mamy "czeski film"
Oczywiście przy drugim to już jesteśmy "stary praktyk" i na nasze zachowania przy pierwszym patrzymy pobłażliwie lub o nim nie chcemy pamiętać.
Dlatego bez obawy.Kusy wyjdzie z tego.
Co zaś do przygotowania domu na przyjecie dziecka to w wielu stronach dominuje taki przesąd ze trzeba czekać do urodzenia dziecka,by nie zapeszyć.Irracjonalne?Może.Ale jeśli w podświadomości jednego z przyszłych rodziców gdzieś to tkwi to niech tak zostanie.
Szkodliwe nie jest a jak mawia Solejuk,"licha lepiej nie budzić bo pożytku z tego żadnego a kłopoty przynieść może".Więc się nie dziwię że Kusy wprawdzie wszystko na ostatnią chwilę ale za to totalnie. :-P
[b]Bo nawet gdy się boisz,to boisz się Ty.I nawet jeżeli cię pocieszają,że nie ma się czego bać,to i tak sie boisz.
To jest Twój strach.Nikt tego za ciebie nie poczuje[/b].

jaga7
Początkujący
Początkujący

02 mar 2009, 11:58

Odcinek na prawdę "prima sort"!
Dialogi na szóstkę z plusem, nowy biznes panów z ławeczki interesujący :lol:
Dorotka jest kochaniutka! Jakbym widziała moją bratanicę parę miesięcy temu, ale to już prywata. Cud, miód i ciasteczko!

Tylko jedno mi się nie zgadza. Studia zaczynają się od października tak? Wójt w jednej ze scen zauważa, że Klaudia na studiach jest dopiero od miesiąca, z czego wnioskuję, że u nich już listopad wkracza a potem idzie Kusy wioską a wokół niego pełno zielonych drzew, słoneczko wysoko. Nie wiem, ja to zrozumiałam trochę nie halo.
"Na miłość nigdy nie jest za późno, za to na samotność, zawsze jest za wcześnie."

sewer1412
Zaangażowany komentator
Zaangażowany komentator
Kontakt:

02 mar 2009, 13:51

Rewelacja :!: :-D
[b]Michałowa[/b] - Przynieść jeszcze klopsików?
[b]Proboszcz-[/b] Co? O masz! No zagadałem się z Michałową i zjadłem
[b]Michałowa[/b] - No i bardzo dobrze
[b]Proboszcz[/b] - No i schudnij tu człowieku. Ale bardzo dobre, bardzo dobre

Awatar użytkownika
Milek
Zasłużony
Zasłużony
Podziękował(a): 19 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 66 razy
Kontakt:

02 mar 2009, 14:26

Niestety zepsół mi się nowy, duży telewizor i musiałem oglądać ten odcinek na 17 calowym. Myślałem, że to zmniejszy komfort. Myliłem się. Tak się wciągnąłem, że nawet jakbym odlądał Ranczo na komórce to efekt byłby taki sam. To jest właśnie czar Rancza :-D . Poza tym to odcinek był świetny i niecierpliwie czekam na następny :-D
Obrazek
Tworzenie stron internetowych - Lublin

Jan Japycz: Widzi pani, jeśli przepis jest trochę nieżyciowy to trochę można...
Hadziuk: Trzeba uważać, żeby w alkoholizm nie popaść...

Awatar użytkownika
Irenka
Zasłużony
Zasłużony
Podziękował(a): 36 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 35 razy
Kontakt:

02 mar 2009, 16:23

jaga7 pisze:Tylko jedno mi się nie zgadza. Studia zaczynają się od października tak? Wójt w jednej ze scen zauważa, że Klaudia na studiach jest dopiero od miesiąca, z czego wnioskuję, że u nich już listopad wkracza a potem idzie Kusy wioską a wokół niego pełno zielonych drzew, słoneczko wysoko. Nie wiem, ja to zrozumiałam trochę nie halo.
Film jest fikcją i nie możemy traktować go zbyt serio. Gdyby twórcy mieli czekać na odpowiednią aurę do danej sceny, to być może, zobaczylibyśmy czwartą serię dopiero za kilka miesięcy. Dlatego uważam, że należy podchodzić do tego z większą wyrozumiałością. :-D
"Z niczym nie należy przesadzać" - Kusy
Zapraszam: www.haniaj.blogspot.com

Awatar użytkownika
kylo69
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 148 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 97 razy
Kontakt:

02 mar 2009, 16:29

Ciekawe jaka będzie oglądalność za tydzień bo wtedy będziemy walczyć z Tańcem z gwiazdamii :-D
"Na miłość nigdy nie jest za późno, za to na samotność zawsze jest za wcześnie" - Kusy

Awatar użytkownika
Joanna
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 13 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 4 razy

02 mar 2009, 18:44

Ja wybieram RANCZO bez dwóch zdań!!! :!:
- DO DOMU !!! - Wioletka

Awatar użytkownika
uki_charmed
Nowicjusz
Nowicjusz
Kontakt:

02 mar 2009, 20:08

Odcinek świetny, jak pozostałe z resztą :) Gratulacje tak wysokiej oglądalności. W związku z tym mam pytanie. Czy jakikolwiek serial, program rozrywkowy etc. zgromadził tak ogromną ilość widzów przed telewizorami??

Awatar użytkownika
Milek
Zasłużony
Zasłużony
Podziękował(a): 19 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 66 razy
Kontakt:

02 mar 2009, 20:18

Z tego co wiem to nie, ale podobno Puchar Świata w Skokach w jednym z sezonów kiedy Małysz wygrał kryształową kulę oglądało coś koło 10 mln.
Obrazek
Tworzenie stron internetowych - Lublin

Jan Japycz: Widzi pani, jeśli przepis jest trochę nieżyciowy to trochę można...
Hadziuk: Trzeba uważać, żeby w alkoholizm nie popaść...

Awatar użytkownika
kylo69
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 148 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 97 razy
Kontakt:

02 mar 2009, 20:22

Z tego co pamiętam to M jak miłość kiedyś miało ponad 10 milionów.
"Na miłość nigdy nie jest za późno, za to na samotność zawsze jest za wcześnie" - Kusy

axell
Zasłużony
Zasłużony
Otrzymał(a) podziękowań: 26 razy

02 mar 2009, 20:32

Wiecie co wam powiem? Po 41 odcinku oglądalność będzie jeszcze większa .Tylko jak obejżycie, to zachwycajcie się jakoś tak bardziej orginalnie ,żeby nie było w kółko tak samo :-) :-) :-)

Awatar użytkownika
Bogna23
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 71 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 146 razy
Kontakt:

03 mar 2009, 12:55

Pierwszy odcinek nowej serii zapowiada wiele zmian w Wilkowyjach! My na razie zobaczyliśmy tylko nowy sklep – ale po ilości tych „ niedodanych inwestycji” Pietrka wygląda, że będzie ich sporo! To jednak materialne zmiany w Wilkowyjach chyba nie będą tymi najbardziej intrygującymi – chyba bardziej jednak te uczuciowe! Co do siebie czują Lusy i Kusy to my tu wszyscy wiedzieliśmy od prawie pierwszego odcinka – a ten odcinek potwierdził tylko jak wrażliwym facetem jest Kusy, a że troszkę zwariował ;) po urodzeniu córki – to jak tu już zauważyli koledzy Ranczersi, czy bywalcy ławeczki – to w końcu szok musi być!!! Mnie bardzo zaintrygował romans Wójta z Wezółową! Wszyscy dobrze pamiętamy jak zareagował Wezół na niewinne w końcu zaloty Witebskiego do swojej żony. Pamiętamy też Wójtową ganiającą męża po salonie po przyjeździe uwiedzionej Pani z Brukseli! Co więc może się wydarzyć teraz – przy tak ewidentnej zdradzie?
Wielkie zmiany również w życiu Pietrka – narzeczona, kariera artystyczna – że o włosach nie wpomnę....
Hadziuk - elegancki, asystuje żonie...
Stach Japych - posłuszny żonie.....
Biedny Solejuk - nie ma towarzystwa....
Klaudia - ma nowego narzeczonego...
Ksiądz - ma nadal Wikarego, pełnego zapału do pracy....
...oj będzie się działo!!!
:)

jaga7
Początkujący
Początkujący

03 mar 2009, 15:40

Irenka pisze:
jaga7 pisze:Tylko jedno mi się nie zgadza. Studia zaczynają się od października tak? Wójt w jednej ze scen zauważa, że Klaudia na studiach jest dopiero od miesiąca, z czego wnioskuję, że u nich już listopad wkracza a potem idzie Kusy wioską a wokół niego pełno zielonych drzew, słoneczko wysoko. Nie wiem, ja to zrozumiałam trochę nie halo.
Film jest fikcją i nie możemy traktować go zbyt serio. Gdyby twórcy mieli czekać na odpowiednią aurę do danej sceny, to być może, zobaczylibyśmy czwartą serię dopiero za kilka miesięcy. Dlatego uważam, że należy podchodzić do tego z większą wyrozumiałością. :-D
Tak, rozumiem to, tylko to było dosyć widoczne niedociągnięcie, dlatego piszę, bo akurat drobnych szczególików specjalnie się nie czepiam. :)

Awatar użytkownika
goblin2
Doświadczony komentator
Doświadczony komentator

03 mar 2009, 20:46

Według mnie odcinek rewelacyjny.Rozbawił mnie do łez,w szczególności sceny z Kusym.Poprostu nic dodać nic ująć.Już nie mogę się doczekać niedzieli i kolejnego odcinka. :-)

Awatar użytkownika
Joanna
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 13 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 4 razy

04 mar 2009, 22:38

Ilona Ostrowska świetnie wygląda w tej nowej fryzurce!!! :mrgreen:
- DO DOMU !!! - Wioletka

Awatar użytkownika
Mikołaj
Ekspert
Ekspert
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz
Kontakt:

05 mar 2009, 18:57

EEEE mi się bardziej podobała w długich włosach. Ale teraz też jest ok
[url=http://rapideo.pl/polecam,rupel][img]http://rapideo.pl/rapideoUserbar.png[/img][/url]

Awatar użytkownika
c3po
Super User
Super User
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz
Kontakt:

05 mar 2009, 19:56

O gustach się nie dyskutuje, ale Mikolaj ma racje ;) Może jeszcze zobaczymy panią Ilone z długimi włosami.

Po drugim obejżeniu odcinka, stwierdzam, że nie zauważyłem w nim wielu ważnych rzeczy. W sylwestra nic nie jest w pełni jasne ^^"
http://www.pajacyk.pl/ Pokaż, że zależy Ci na innych
Może kawy?

Awatar użytkownika
Black_Diamond
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 7 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 6 razy

06 mar 2009, 19:53

c3po pisze:O gustach się nie dyskutuje, ale Mikolaj ma racje Może jeszcze zobaczymy panią Ilone z długimi włosami.

Po drugim obejżeniu odcinka, stwierdzam, że nie zauważyłem w nim wielu ważnych rzeczy. W sylwestra nic nie jest w pełni jasne
Mnie się Lucy w długich i krótkich włosach podoba. ;D Do długich się przyzwyczaiłam, ale przez obcięcie włosów nie straciła swojego uroku. :)

Ja też oglądając odcinek w niedzielę odkryłam wiele nowych rzeczy. Wielu scen wogóle nie pamiętałam. :hihi:
"I tylko sny, szalone sny są tutaj jak wszędzie..."

ODPOWIEDZ