[Ranczo4] Wątki IV serii

Forum poświęcone czwartej serii Rancza. To odpowiednie miejsce na wszelkie dyskusje dotyczące czwórki.
Regulamin forum
1. Zanim założysz nowy wątek, sprawdź czy nie ma już podobnego tematu na forum.
2. Jeśli cytujesz jakiś materiał, pamiętaj o podawaniu źródła.
3. Staraj się pisać poprawnie gramatycznie i na temat.
tom140
Początkujący
Początkujący
Kontakt:

31 maja 2009, 13:11

Tutaj poruszamy nie wyjaśnione wątki, wątki nagle zakończone, lub coś co was zaciekawiło w IV serii ;)

ja na przykład chciałbym poruszyć wątek czarów babki zielarki, który zakończył się nagle i był ciągnięty jedynie przez dwa odcinki. co o tym sądzicie?

piszcie wasze propozycje :)

Awatar użytkownika
dziula
Aktywny forumowicz
Aktywny forumowicz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

31 maja 2009, 16:00

Mi się wydaje, że w tej serii czarów było dość dużo i jakoś mi ich nie brakuje, no ale jak wiadomo każdy lubi co innego :)

Ja natomiast chciałabym się dowiedzieć które dziecko nie jest Solejuka i jak on by zareagował gdyby się dowiedział, że Solejukowa zdradziła go z Hadziukiem :P

Awatar użytkownika
rai
Zaawansowany komentator
Zaawansowany komentator
Podziękował(a): 14 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 26 razy

01 cze 2009, 19:52

A mnie ciekawi...potomek Hadziuków. Chyba taki istnieje, ponieważ w odc. "Kozy ofiarne" jest mowa o tym, że dotąd na wsi tylko Hadziukowa miała kiedyś kozę, ale "jej to lekarz zalecił na mleko dla dzieciaka" i drugi raz coś wspominała sama Hadziukowa w IV serii bodajże w rozmowie z Solejukową... Czyli jakieś dziecko/dzieci są... :)

Aaaa... i dziecko Weroniki i Kao. Ciekawe jak się układa w tym "egzotycznym" małżeństwie - Chińczyka i feminstki :)
"kto nas kocha - niech nas kocha,
a kto nas nie kocha - niech mu Bóg odmieni serce,
a jeśli nie może mu odmienić serca niech mu skręci nogę,
byśmy go poznali po utykaniu"

Awatar użytkownika
Paulina
Super User
Super User
Kontakt:

03 cze 2009, 13:57

Wątek romansu Kozłów z Wezółami zakończył się nagle i bardzo szybko, ciekawe co by było gdyby sie wszystko wydało.
Po drugie ciekawe, które dziecko Solejuka nie jest jego.

Awatar użytkownika
yoanna
Elitarny komentator
Elitarny komentator

04 cze 2009, 12:55

rai pisze:A mnie ciekawi...potomek Hadziuków
Z tym potomkiem to coś jest namieszane, jak pisze raiw jednym odcinku mowa jest o mleku kozim dla dziecka, a w innym wyraźnie jest zaznaczone, że Hadziuk nie ma dzieci...

Awatar użytkownika
Malutka_Wala
Aktywny forumowicz
Aktywny forumowicz
Kontakt:

05 cze 2009, 5:43

rai pisze:A mnie ciekawi...potomek Hadziuków. Chyba taki istnieje, ponieważ w odc. "Kozy ofiarne" jest mowa o tym, że dotąd na wsi tylko Hadziukowa miała kiedyś kozę, ale "jej to lekarz zalecił na mleko dla dzieciaka" i drugi raz coś wspominała sama Hadziukowa w IV serii bodajże w rozmowie z Solejukową... Czyli jakieś dziecko/dzieci są... :)

Aaaa... i dziecko Weroniki i Kao. Ciekawe jak się układa w tym "egzotycznym" małżeństwie - Chińczyka i feminstki :)
Jako swego rodzaju specjalistka od Hadziukowej :p Heheh( ale zabrzmiało) powiem iż para ta nie posiada dziecka na 100 % :) Słowa w 1 serii były swoistą pomyłką scenarzystów, którzy nie do końca wiedzieli jak to się rozwinie.
Ja i moja szarodziejka...:)

Awatar użytkownika
c3po
Super User
Super User
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz
Kontakt:

05 cze 2009, 15:49

Jak dla mnie to za mało było wątków z rodziną Więcławskich. Wydaje mi się, że można było ich tylko zobaczyć w Samo południe, kiedy Więcławski wyciąga broń ze skrytki.

Nawiązując jeszcze do rodziny Więcławskich. Wydaje mi się że wątek z Kao i Werką się nie zakończył. Jasne, pobrali się, ale później już ich nie spotkaliśmy, a szkoda.
http://www.pajacyk.pl/ Pokaż, że zależy Ci na innych
Może kawy?

qwerty
Super User
Super User
Otrzymał(a) podziękowań: 6 razy

05 kwie 2010, 21:30

Najgorszy wątek: Babka Zielarka... ;)
Pozytywne bardziej wątki to: wszystko, no może jeszcze takie "inne" było spotkanie z mafią :)

ODPOWIEDZ