[artykuły] Zjazd Ranczersów

Artykuły i materiały, w których znalazły się informacje o naszym forum.
Awatar użytkownika
admin
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1153
Rejestracja: 15 gru 2006, 17:42
Lokalizacja: M@zowsze
Podziękował(a): 373 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 726 razy
Kontakt:

23 paź 2007, 18:08

Ranczersi zjechali do Jeruzala

W weekend w Jeruzalu odbył się ogólnopolski zlot fanów serialu „Ranczo”. Impreza odbyła się już po raz drugi. Do Jeruzala zjechali miłośnicy serialu z całej Polski.

Dwudniowa impreza odbyła się w ubiegły weekend. Do Jeruzala przyjechali fani z Podkarpacia, Swarzędza, Łodzi, Warszawy. Zlot był dla nich okazją do spotkania z twórcami i aktorami serialu, który bije rekordy oglądalności. Do Jeruzala przyjechał reżyser „Rancza” Wojciech Adamczyk, a także aktorzy: Cezary i Katarzyna Żakowie, Sylwester Maciejewski, Bogdan Kalus, Ilona Ostrowska, i Jacek Kawalec.

Zlot rozpoczął się mszą, którą za ś.p. Leona Niemczyka – serialowego Japycza – odprawił proboszcz parafii w Jeruzalu ks. Andrzej Sobczyk.

– To była ostatnia rola aktora, tutaj miał wielu przyjaciół. Był z nami, a teraz my, dzięki modlitwie możemy być z Nim – powiedział podczas mszy.

W szkole, w Jeruzalu gdzie odbyła się dalsza część imprezy ks. Andrzej Sobczyk i parafianie otrzymali od założyciela forum Ranczersów (www.ranczo.org), Michała Osińskiego dyplom. Był to dowód wdzięczności i uznania za działania podejmowane na rzecz ratowania zabytkowego kościoła w Jeruzalu. Ranczersi podziękowali także ekipie filmowej za doskonałe kreacje aktorskie i życzliwość, którą okazywali fanom serialu. Aktorzy i twórcy „Rancza” otrzymali od miłośników serialu tort.

Reportaż ze zlotu Ranczersów będzie można obejrzeć w Telewizyjnej Jedynce, która od kilku tygodni w niedzielne popołudnia w reportażu „Jak się robi film” pokazuje kulisy powstawania wersji kinowej serialu „Ranczo”.

Jolanta Krasnowska - Naszemiasto
Bezpośredni link do artykułu: http://siedlce.naszemiasto.pl/wydarzenia/782024.html
Forum Ranczersów

Reklama

ODPOWIEDZ