Wywiad z Anną Iberszer (Francescą) o Ranczu i nie tylko.

W tym dziale znajdziecie nasze autorskie wywiady z ekipą serialu.
Awatar użytkownika
pablo
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 491 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 541 razy

15 lut 2015, 18:44

Witajcie :czapka: W styczniu miałem okazję spotkać się w Lublinie z Panią Anną Iberszer, serialową Francescą, która jest lublinianką i przeprowadzić z nią wywiad dla Ranczersów, który jest do przeczytania w najnowszym numerze GAZETKI RANCZERSKIEJ. Pani Ania to przemiła osoba, która chęcią odpowiedziała na ogromną ilość moich pytań za co bardzo jej dziękuję. Z wywiadu dowiedziecie się m.in. czy jest szansa na zimowe, świąteczne Ranczo, jak Pani Ania trafiła do serialu, jakie inne umiejętności posiada prócz aktorskich. ZAPRASZAM WIĘC DO CZYTANIA GAZETKI. :)

A przy okazji Pani Ania przesłała mi kilka zdjęć z jej występów flamenco w Lublinie, które zrobiła jej znajoma - na Starówce i w sali koncertowej przy Poczekajce. Niestety przesłała je gdy już numer był gotowy, więc umieszczam je tutaj na forum:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Kasiaaa
Super User
Super User
Podziękował(a): 70 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 165 razy

15 lut 2015, 19:49

Pamiętam tango w Jej wykonaniu w filmie "Idealny chłopak dla mojej dziewczyny". Film żenujący w swoim poziomie, ale.... scena tanga, które tańczyła z Danusią Stenką... godna uwagi i zapamiętania! :)

ammorekss
Nowicjusz
Nowicjusz

16 lut 2015, 7:25

Również oglądałam ten film, wszystko zależy co kto lubi. Mnie się spodobała nie tylko scena z tańcem:)

ODPOWIEDZ