Wywiad z Bogdanem Kalusem

W tym dziale znajdziecie nasze autorskie wywiady z ekipą serialu.
Awatar użytkownika
admin
Użytkownik
Użytkownik
Podziękował(a): 371 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 714 razy
Kontakt:

19 gru 2006, 22:28

Zadaliśmy 3 pytania Panu Bogdanowi:

1. Czy dzięki dochodowej, wspartej unijną dotacją hodowli rogacizny zmieni się status społeczny Hadziuków (wedle powiedzenia "od nędzy do piniędzy")?

2. Czy będziemy mieli jeszcze okazję podziwiać duet Hadziuk - Solejuk w jakiejś koronkowej akcji za którą można dostać... dożywocie?

3. Czy może Pan zdradzić chociażby najmniejszy szczegół, wątek, ciekawostkę, co nas spotka w drugiej serii?

A oto odpowiedź:
Bogdan Kalus pisze:"Witam całą ranczerską społeczność! Co do pytań zadanych przez Was to powiem tak: będzie w drugiej części kilka brawurowych akcji naszej czwórki, ale raczej właśnie we czterech lub we trzech. Natomiast już takich historii jak porwanie Amerykanki przeze mnie i Solejuka nie będzie gdyż Solejuk będzie trochę zajęty PRACˇ ZAWODOWˇ! Co do statusu Hadziuków, to napewno finansowo ma się lepiej Hadziukowa, ale w dalszym ciągu wydziela Hadziukowi finanse na jego potrzeby. Z tego zaś co mogę zdradzić jeżeli chodzi o drugą część to naszej "bandy czworga" jest zdecydowanie więcej, będzie kilka wątków miłosnych w dość zaskakujących parach. Są dwie nowe postaci: mianowicie ksiądz biskup oraz młody zastępca Czerepacha. Mam nadzieję, że reszty będziecie mogli się dowiedzieć podczas Waszej wizyty na planie, na którą z utęsknieniem wszyscy czekamy. Pozdrawiam serdecznie wszystkich i do zobaczenia!"

Awatar użytkownika
Malutka_Wala
Aktywny forumowicz
Aktywny forumowicz
Kontakt:

11 sty 2007, 17:26

Hehehe, super :) Hadziukowa zostanie bizneswoman :D Tylko Hadziuka troch szkoda, ale myślę że sobie poradzi Pozdrawiam Pana Bogdana :) ;-)
Ja i moja szarodziejka...:)

ODPOWIEDZ